mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 620
Dołączył(a): 5.12.2003
Offline
PostNapisane: 14 sty 2005, 13:31 
Cytuj  
Farmowanie, tamowanie - tak
Ale czekanie na respawn champa? chyba gralismy w rozne gry.


_________________
Tip of the Day
#16. No, you cannot get into Dalaran.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 15 sty 2005, 21:02 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Pojawiły się już servy dla ver.1.2.1 ale nic o nich nie wiem!
...


z serverow 1.2.1 przetestowalem wlasnie ukrainski http://www.wow.wnet.ua/ :)
Siedzi tam 25 osob, lagi ze szok... mobow jak na lekarstwo, w sumie to mozna tylko latac po pustych przestrzeniach i nikogo zywego nie zobaczysz, ani innych ras ani bestii... nic.. tylko zwiedzanie map :)

W DUPE SE WSADZCIE TAKIE SERVERY :)))))))))))))))))

kupuje oryginal.... nie ma to tamto :)

jedno co mnie cieszy to ze sprawdzilem sobie ze WoW na moim sprzecie dziala plynnie :).. w miare :) (Athlon 2000, Radeon 9200 128k, RAM 256)... mysle ze jak dokupie dodatkowe 256 RAM to bedzie juz gitarra :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 09:15 
Cytuj  
|PSX| Warrior napisał(a):
z serverow 1.2.1 przetestowalem wlasnie ukrainski http://www.wow.wnet.ua/ :)
Siedzi tam 25 osob, lagi ze szok... mobow jak na lekarstwo, w sumie to mozna tylko latac po pustych przestrzeniach i nikogo zywego nie zobaczysz, ani innych ras ani bestii... nic.. tylko zwiedzanie map :)

W DUPE SE WSADZCIE TAKIE SERVERY :)))))))))))))))))


eee no przesadzasz. Dla mnie wypas !!! Mozna spokojnie grac, nic ci nie przeszkadza, porobic ladne screenshoty. :wink:

|PSX| Warrior napisał(a):
jedno co mnie cieszy to ze sprawdzilem sobie ze WoW na moim sprzecie dziala plynnie .. w miare (Athlon 2000, Radeon 9200 128k, RAM 256)... mysle ze jak dokupie dodatkowe 256 RAM to bedzie juz gitarra


A w czym sprawdzales ?? Bo jak w na tym serwie to podziel framerate przez 2 albo i 3.
U mnie taz plynnie chodzilo w KR BETA. A w retailu to jak wejde do Ogrimmar (albo nawet do jakiej popularnej wioski np. xroads/ratchet) to mam slideshow.
Moj sprzet: ATHLON 2000, EPOX 8RDAi, RADEON 9600XT 256RAM, 512 MB DDR 400mhz.

PS. Podzczas lazenia i lotu na gryfie fps mam 40-100 (tylko miasta to jest tragedia). Ogromne znaczenie dla wydajnosci ma ilosc playerow. Nie raz mi sie zdazalo ze bedac jeszcze dosc daleko od bramy Ogrimmaru mialem freeze 5*10 sekund (bo chyba wszystko doczytuje w biegu).

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 18 sty 2005, 17:33 
Cytuj  
Kabraxis napisał(a):
PS. Podzczas lazenia i lotu na gryfie fps mam 40-100 (tylko miasta to jest tragedia). Ogromne znaczenie dla wydajnosci ma ilosc playerow. Nie raz mi sie zdazalo ze bedac jeszcze dosc daleko od bramy Ogrimmaru mialem freeze 5*10 sekund (bo chyba wszystko doczytuje w biegu).

Masz chyba kompa zawalonego czyms... Gdy mialem w KR becie jeszcze 128ramu, to mialem te 3sec laga w orgrimmarze, a teraz juz OK jest

Trzeba brac jeszcze poprawke na to, ze piraty sa na kliencie bety, ktory chodzil duzo slabiej niz obecny...


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 2
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:16 
Cytuj  
EJ ludzie pomocy!!! ściągnołem sobie jakieś serwery np. Calibur ale co mam teraz zrobić bo nie mam zielonego pojęcia.
Z góry dzięki za pomoc
POZRAWIAM

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:26 
Cytuj  
Bez chamstwa powiem, ze google jest twoim przyjacielem. Po wpisaniu frazy "calibur+wow" otrzymalem w wyniku strone http://calibur.blackrain.biz/ gdzie jest dzial FAQ ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 15:35 
Cytuj  
mag napisał(a):
EJ ludzie pomocy!!! ściągnołem sobie jakieś serwery np. Calibur ale co mam teraz zrobić bo nie mam zielonego pojęcia.


najlepiej skasowac bo to nie dla ciebie jak widac :)


Posty: 2
Dołączył(a): 19.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 sty 2005, 16:25 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Bez chamstwa powiem, ze google jest twoim przyjacielem. Po wpisaniu frazy "calibur+wow" otrzymalem w wyniku strone http://calibur.blackrain.biz/ gdzie jest dzial FAQ ...

T.


Kurde głupio mi bo nie widziałem tego :oops:


Mam do was jeszcze jedno pytanie. Ściągam sobie versie Beta 1.1.2 programem Blizzard Downloader instalka zajmuje 2GB 4MB może ktoś też to już ściągał? mniejsza o to. Żeby zagrać musze strorzyć sobie konto na stronie: http://www.wow-europe.com/en/ czy do wersji Beta też potrzebne jest to konto? bo coś mi sie wydaje że tak :har: a żeby założyć to konto to potrzebuje cd-keya a skąd ja go mam niby wyczasnąś z wersji beta ściągniętej z powyzszej strony? A jeśli znacie jakąś wersję bety do której nie jest potrzebny cd-key to bardzo prosze o linka z download.

**

Posty: 294
Dołączył(a): 24.01.2006
Offline
PostNapisane: 2 kwi 2006, 11:32 
Cytuj  
Zna ktos moze jakis server ver 1.9.0 - 1.9.2 na ktorym mozna solowac onyxie bwl mc ? i zdobyc itemy tier 1 i tier 2 w miare szybko ?

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 11:58 
Cytuj  
http://wowstatus.com/serverlist.php

Servery od 1.4.2 po 1.9.4


_________________

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 4 kwi 2006, 19:55 
Cytuj  
Powiedzcie jak obecnie wyglada sytuacja na privach?
Ostatnia wersja w jaką grałem to 1.8.2, ale wszystkie "dobre" servy były na zasadach "donate albo co jakiś czas masz urzędowe DC".

Proste pytanie: Czy są obecnie serwery 1.8.x - 1.9.x z których nie dostaje się DC co 5min i nie ma wkurzających wipe'ów?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


_________________
monopixel.com.pl


Posty: 16
Dołączył(a): 29.07.2005
Offline
PostNapisane: 5 kwi 2006, 17:29 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Powiedzcie jak obecnie wyglada sytuacja na privach?
Ostatnia wersja w jaką grałem to 1.8.2, ale wszystkie "dobre" servy były na zasadach "donate albo co jakiś czas masz urzędowe DC".

Proste pytanie: Czy są obecnie serwery 1.8.x - 1.9.x z których nie dostaje się DC co 5min i nie ma wkurzających wipe'ów?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.

nie znam takowego.


Posty: 18
Dołączył(a): 16.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 17:06 
Cytuj  
Kod:
http://wowstatus.net/detail.php?server=646


Polecam :)

Co prawda RU .....ale da sie przeboleć :P
Disconnectów nie ma...(nie miałem)[/code]

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 19:49 
Cytuj  
gloom napisał(a):
Zna ktos moze jakis server ver 1.9.0 - 1.9.2 na ktorym mozna solowac onyxie bwl mc ? i zdobyc itemy tier 1 i tier 2 w miare szybko ?


Rotfl. :roll: :lol: :lol:

Swoja droga to zadziwiajce ze ludzie wola grac na "darmowych" serverach gdzie trzeba dawac donate, zamiast zaplacic za normalna gre na legit realmach :)


_________________
Nestor#1522

**

Posty: 207
Dołączył(a): 2.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 kwi 2006, 20:18 
Cytuj  
nikt nikogo do donatow nie zmusza, ale bez tego po poludniu raczej na serw nie wejdziesz, tzn zwykle za donate jest rezerwowany spot na serwerze

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 23 kwi 2006, 00:52 
Cytuj  
Na Blizzardowskich serwerach masz pewnosc, ze wejdziesz o dowolnej porze dnia lub nocy. A jak nie, to Ci zwroca pieniazki.


_________________
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 25 kwi 2006, 11:18 
Cytuj  
)v(ario napisał(a):
Powiedzcie jak obecnie wyglada sytuacja na privach?
Ostatnia wersja w jaką grałem to 1.8.2, ale wszystkie "dobre" servy były na zasadach "donate albo co jakiś czas masz urzędowe DC".

Proste pytanie: Czy są obecnie serwery 1.8.x - 1.9.x z których nie dostaje się DC co 5min i nie ma wkurzających wipe'ów?

Z góry dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam.


Co ty za pierdoły wypisujesz kolego , ja na piratach grałem wiele razy i wiele godzin i mi jakoś sie niezdarzyło grac na servie cio po 5 min było tzn. D/c , albo masz lipny net , albo masz niefart i wybierasz kiepskie servy do grania.A o co chodzi ci z wymu "wipe-ów" o kasowanie kont tzn wipe account? czy o Vipe graczy co płaca donate? Oficjalnie polecam gre na orginalnych servach Blizzarda, bo tam wszystko działa i czujesz komfort gry mmo.


_________________
A-Test!


Posty: 3
Dołączył(a): 18.02.2006
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 12:30 
Cytuj  
mozecie podac jakies inne linki do download klijenta te mi nie dzialaja

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 13:06 
Cytuj  
Szukaj na fileplanet.com


_________________
@polygamia

**

Posty: 267
Dołączył(a): 23.04.2004
Offline
PostNapisane: 31 maja 2006, 22:57 
Cytuj  
GeFunk nie mówiłem że wszysttkie servy miały DC albo WIPE ACCOUNT po jakimś krótkim, ekstremalnym czasie. Pisałem że wszystkie dobre serwery. Przynajmniej te które sprawdzalem. Możliwe że mam, jak to nazwałes, niefart i to wyłącznie wina szczęścia bo akurat swoje łącze sobie chwale!
Tak w ogóle to zdanie o 5min DC i częstych wipe'ach było może zbyt, hmm, przejaskrawione. Chodziło mi o krótki czas DC (3-4 godziny), i wipe po 6 m-cach. Taka sytuacja spotkała mnie na serwerze Extreme, gdzie jak wchodzili ludzie którzy wplacali $ na serv to wywalało kogoś kto miał całkiem frikowe konto - limit osób online był wtedy 50 o ile sie nie myle. A wipe zrobili z jakiegoś głupawego powodu - nie pamiętam już nawet, o dziwo zniknęły tylko konta ludzi którzy nic nie wpłacali.

Mniejsza o to, nie znasz odpowiedzi na konkretnie postawione pytanie to po co piszesz odpowiedź? Chcesz tylko i wyłącznie napisać że "pierdoły wypisuje"? Podaj nazwe serwera...

Pozdrawiam.


_________________
monopixel.com.pl

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 143 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.