mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość

Posty: 17
Dołączył(a): 28.05.2006
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 09:02 
Cytuj  
hej ja bym tak chcial zobaczyc ten serwer dzialajacy nawet przez kilka dni bo jestem ciekawy tej gry ale szkoda kasy mi wydawac na nieznane do konca gry wiec jak by ruszyl ten serwer i zobaczyl bym o co dokladnie tu chodzi to moze przerzucil bym sie na platny...

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 09:11 
Cytuj  
Najpierw naucz się interpunkcji, a potem możesz spróbować wyciągnąć od kogoś 10 day passa do CoH.


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 24.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 11:51 
Cytuj  
Jesteście okrutni, nie odbierajcie ludziom marzeń :cry:

***

Posty: 988
Dołączył(a): 6.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 cze 2006, 14:44 
Cytuj  
Compton napisał(a):
Kiedys kumpel mnie namowil do grania na jednym z nich i gralo sie calkiem spoko - Lagow praktycznie brak - ludzi calkiem sporo - questow i mobkow od zaje*** Domyslam sie ze teraz jest jeszcze lepiej =)


z 70 osob na mapie przeznaczonej dla kilku tysiecy? Rzeczywiscie calkiem sporo...

Moze ktos sie wypowie na temat tych serwerow CoH'a? :lol:


_________________
Opowiadamy historie o bohaterach, zeby pamietac ze i my mozemy byc wielcy.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 10:09 
Cytuj  
khoga napisał(a):
z 70 osob na mapie przeznaczonej dla kilku tysiecy? Rzeczywiscie calkiem sporo...

Wystarczy 5 tbh.
Gralem w CoV miesiac i na palcach jednej reki moge policzyc ile razy gralem z nieznajomymi ludzmi (poza PvP).
Co do CoV:
1. PvE - prawie cale PvE jest instanced, robi sie jakies nudne misje, ktore zawsze polegaja na tym samym, zmienia sie tylko uklad pomieszczen i rodzaj (a raczej nazwa) mobkow. Plusem jest to, ze instancja jest trudniejsza gdy wchodzi do niej 5 graczy i latwiejsza gdy ja solujesz. Co nie zmienia faktu, ze ciekawie gra sie jedynie w grupie.
2. PvP - Albo bilem sie z herosami, ktorzy tlukli mnie lzej niz moje healing rate, albo z takimi, ktorzy zabijali mnie dwoma strzalami. Tutaj rowniez na palcach jednej reki wymienic moge fascynujace walki.
3. Sidekick, Lackey - swietny pomysl. Jak dla mnie jedyny sposob zeby pograc z moimi nolife kolegami :)
4. Brak itamz - na poczatku wydawal sie plus, potem przeszedl w minus.
5. Social - pare razy fajnie sie bawilismy za pomoca komendy /protest, ale spotkanie kogokolwiek w tym swiecie jest praktycznie niemozliwe. Wszyscy skacza, lataja, biegaja od instancji do instancji.

I czesc.
Ogolnie nie wiem po co ktos mialby robic darmowy serwer, skoro trial zupelnie spokojnie wystarczy zeby nagrac sie po uszy. I bez bugow.


_________________
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.