mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 10.05.2005
Offline
PostNapisane: 5 cze 2006, 07:15 
Cytuj  
Ja zapraszam wszystkich do gry na serverze: Hovemmus

nick: Rexsi
lv: 28
Nation: Bygeniou regular army lub Arlington rebel army
(no nie pamietam co wybralem :P, w kazdym badz razie jak na 11 lvlu pojawia wam sie missia "decyzja" to wybralem ta nacje po prawej stronie :P)

Jestem chyba jedynym polakiem na tym servie w tej nacji, bo jakos nikogo jeszcze nie spotkalem :/, a przydalo by sie jakas Brygade zalozyc itp. ^^


Posty: 16
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 13:00 
Cytuj  
co jest z to rejestracjom?? stornka niehce mi sie odpalić do rejestracji czy ktoś morze mi powiedzieć co sie dzieje czy to tylko u mie niehoidz??


_________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska, A mrok rozświetlą błyskawice, Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wrócz na stolicę"


Posty: 22
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 14:31 
Cytuj  
Na razie rejestracje nowych użytkowników zostały wstrzymane aż do odwołania (tak pisze na stronie), po prostu spróbuj innym razem.
Dodaje link do informacji: [url]http://sco.gpotato.com/forum/viewtopic.php?t=2475][/url]


Posty: 16
Dołączył(a): 2.04.2006
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 15:09 
Cytuj  
ah dzienki za odpowiedz a jurz sie cieszyłem rze se w coś pogram w co jeszce niegralem:(


_________________
"Z popiołów strzelą znów ogniska, A mrok rozświetlą błyskawice, Złamany miecz swą moc odzyska, Król tułacz wrócz na stolicę"

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 cze 2006, 15:13 
Cytuj  
Grabek napisał(a):
ah dzienki za odpowiedz a jurz sie cieszyłem rze se w coś pogram w co jeszce niegralem:(

Wypowiedzi o takim poziomie ortografii beda kasowane, a ich autorom zostanie zablokowana mozliwosc pisania postow.

Nie obchodza mnie zadne zaswiadczenia. Prosze uzywac modulow sprawdzania pisowni, bo takich bykow nie mam zamiaru tolerowac.


_________________
Obrazek


Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 07:46 
Cytuj  
Cytuj:
Zapraszam do polskiej brygady "PolishWings". Wstep od 11 lv.

Kontakt:

GM: AhiruPL
Ja: Gaushe

Serwer: Joymus


To już wiem skąd tyle ludu u ciebie Ahiru :] nyway zapomniałeś dodać, żeby chętni dołączali do BCU. Tak czy inaczej postanowiłem się tu odezwać i zachęcić was do grania ( tak wiem, rejestracja nie działa. Na razie >.> ). Jak już będziecie mogli zakładać konta, to wstąpcie do BCU (dla niekumatych -> Ci na LEWO ), nasi najważnejsi piloci są doświadczeni ( niejeden grał w obie bety ) i potrafią kopac tyłki nawet w niedowadze liczebnej, ale jest takie powiedzenie z herkulesem i d***... po prostu jest nas za mało! To nic, że ANI padają jak muchy, jesli robią jedynie za tarcze dla tej garstki doświadczonych graczy.
Dorzucę jeszcze bezczelną reklamę brygady Death Aces, która jest jedną z najleprzych brygad w BCU. Średnia Lv naszych pilotów wynosi 35~38 ( jeden nawet ma 2 geary ponad 30lv >.> ) Więc jesli uznacie, że macie zamiar grac w SCO na serio, zapraszamy do nas. Server oczywiscie JOYMUS, a mój nick w grze, taki sam jak na forum, czyli BlinkEYE.

I jeszcze jedna sprawa:
Cytuj:
sor ze powtazam posta ale jestem juz zdnerwowany ta gra :/
co chwile mnie dyskonektuje i wyskakuje mi eror "connecton to the IM server has been closed. Game will be terminated (socketWinCOSTAM) "
juz wyłączyłem minimum detale nic :/ bez muzyki tez nic , gg , skype i antywirus nic nie pomaga ((
heh pliss help bo jakos inni gracze normalnie grają :/


WinSocket error jest stary jak swiat, i z tego co zrozumiałem pojawiał się nawet w becie. Z obserwacji mojej i innych można wywnioskować, iż pojawia się on wtedy gdy serwer jest zapchany ( 1 dnia nie było żadnych kanałów w lokacjach i ten błąd wyskakiwał praktycznie non stop ). Jak dotychczas nie pojawia się wcale, albo bardzo sporadycznie.

PS Jeśli już ktoś niestety wybrał ANI... bywa. Moje rakiety chętnie spotkają się z waszym gearem :>.
PS II Nie krępujcie się zagadać na priv w razie jakis problemów. W miare możliwości postaram się pomóc.

***

Posty: 820
Dołączył(a): 26.02.2006
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 10:36 
Cytuj  
:har: nie wiem czemu jak włączam gre to mi pokazuje się download size unknow :/ ktoś też tak ma?

**

Posty: 208
Dołączył(a): 21.05.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 11:07 
Cytuj  
Tidus napisał(a):
:har: nie wiem czemu jak włączam gre to mi pokazuje się download size unknow :/ ktoś też tak ma?


mi chodzi normalnie :lol:


_________________
Obrazek
WoW za free Na globalu !!


Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 11 cze 2006, 20:42 
Cytuj  
a ja mam takie małe pytanko:-), mianowicie:
Czy komuś z was też tak krzaczy gra w miastach? Bo mi strasznie...tylko wyjde ze statku i wejde tam gdzie najwięcej ludzi to gra mi zwalnia do 5 FPS:( Co jest nie tak?


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."


Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 03:07 
Cytuj  
Każdy ma ten problem.Nie wiem dokładnie czemu tak jest, ale ma to chyba coś wspólnego z tym, że ze ludzie są 2~3 razy więksi od gearow :P ( A-gear sięga kolesiowi do pasa ) Silnik powstał do gry fps/symulator, a najwyzaniej takie 'typowe' mmorpgowe podejscie do sprawy mu nie sprzyja.

PS. Wyzwijcie kogoś na duel w mieście, a przekonacie się sami, jakiej wielkości są geary :] ( uwaga, tnie wtedy 2x bardziej ! )


Posty: 40
Dołączył(a): 19.12.2005
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 06:40 
Cytuj  
Czyli żeby gra nie przycinała w mieście będzie ten element gry napisać kompletnie od nowa? o.0


_________________
"Jest tylko jeden sposób, aby czuć się dobrze: należy nauczyć się być zadowolonym z tego, co się otrzymało, a nie dążyć do tego, czego akurat nie ma."


Posty: 22
Dołączył(a): 30.05.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 07:03 
Cytuj  
Najpierw ktoś narzeka, że za mało ludzi gra, a jak jest już tyle, że server się ciąży to też nie pasuje. Dobrze, że chociaż podczas lotu nie ma lagów bo bym już dawno odstawił grę. Developerzy tworzą chanele dla map a nie dla miast i to mi się właśnie podoba w tej grze.


Posty: 3
Dołączył(a): 11.06.2006
Offline
PostNapisane: 12 cze 2006, 22:25 
Cytuj  
Channele w mieście były by piekłem... już teraz handel nie jest łatwy ( brak zakładania sklepów ) a co dopiero by było jakby były channele w mieście...
"Sprzedam to i to"
"ok gdzie jestes ?"
"w miescie obok warehouse"
"no ja tez jestem i cie nie widze"
>< dziz.
Cytuj:
Czyli żeby gra nie przycinała w mieście będzie ten element gry napisać kompletnie od nowa? o.0

Czy ja wiem.. może gdyby ludzie byli ciut mniejsi... zresztą w mieście spędzam tak mało czasu, że nawet nie zwracam na to uwagi, jedynie co to handel i zasilenie zasobów pieniężnych z/do warehouse.

*

Posty: 168
Dołączył(a): 15.11.2004
Offline
PostNapisane: 20 cze 2006, 21:44 
Cytuj  
Spytaj na oficjalnym forum gry.


Posty: 1
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 15 lip 2006, 23:54 
Cytuj  
Ludzie pomocy!!!!!!
Zassałem gre,zainstalowałem i jak chce włączyć wyskakuje komuikat : "Download size is UNKNOWN" a potem "Auto Update Failed. Please reinstal game".

REinstaowałem,naprawiałem i wszystko na nic a na oficjalnym forum nic nie ma.PROSZE O POMOC !!!!

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 09:04 
Cytuj  
Jak tak bardzo chcesz grać to zrób formata :wink:

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 lip 2006, 11:54 
Cytuj  
na forum sco w dziale technical problems jest podwieszony fixutility dla sco
ściągnij, zastosuj i wtedy próbuj

a rada na przyszłość : szukaj najpierw na forum producenta


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*

Posty: 70
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 17:03 
Cytuj  
Server: Joymus ||| B.C.U

Jakis czas temu Gildia Graczy Umbra Draconis zaczela grac w SCO.
Mamy zgrany sklad, swietna komunikacje, jednak jestesmy otwarci na nowe twarze.

Pisze, bowiem nie udalo mi sie znalezc nikogo z brygad wymienionych w powyzszych postach.
Jezeli ktos szuka brygady, to niech pisze w tej sprawie do mnie na prv.

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 29 lip 2006, 20:21 
Cytuj  
No ja mam 4 z 5 paczek :)


Posty: 1
Dołączył(a): 1.12.2006
Offline
PostNapisane: 1 gru 2006, 17:38 
Cytuj  
Nick: MiG19
LVL: 54
I gear
Joymus/ANI (guildless)

niezłe osiągnięcie co? ;P
temat odkopany

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 74 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.