mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:39 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
Jak ktos zrobil gre niezla(L2) to mozna oczekiwac iz kolejny tytul moze byc tylko lepszy.

I klika swietnych mmo nudzacych sie po 2-3 miesiacach.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:44 
Cytuj  
OD kiedy to NCSoft napisało cokolwiek poza L1 (choć też głowy nie dam)? o.O


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:55 
Cytuj  
No już kawałek czasu będzie :D
L2, CoH, CoV, GW (no dobra to nie jest mmo ;)), AA, w tej chwili jada z eXteel, Aionem i Tabula Rasa.


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 14:58 
Cytuj  
SwenG napisał(a):
L2, CoH, CoV, GW (no dobra to nie jest mmo ;)), AA, w tej chwili jada z eXteel, Aionem i Tabula Rasa.

NCSoft jest wydawca tych gier, nie developerem. Rownie dobrze moglbys napisac, ze WoWa zrobilo Vivendi.

X.


_________________
http://zaginiony.net

*
Avatar użytkownika

Posty: 6736
Dołączył(a): 18.09.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 15:00 
Cytuj  
Może trochę offtopowo, ale skoro już mowa o innych MMO NCSoftu. Zna ktoś jakąś bardziej przybliżoną datę premiery Exteela niż Q4 2k6?


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 16:44 
Cytuj  
Chociaz honor zwrocic musze, Lineage 1 i 2, Dungeon Runners i Aion (nigdzie nie ma informacji o developerze, wiec raczej to chyba ich) to autorskie projekty NCSoftu ;)

Pozatym reszta ich gier nie jest ich. Tak to wyglada:

Auto Assault - Net Devil
CoH/CoV - Cryptic Studios
Exteel - Team Beam
Guild Wars - Arena Net
Tabula Rasa - Destination Games
Soccer Fury - Digital Legends

X.

PS. Z drugiej strony L1 i L2 robi E&G, ktory jest czescia NCSoftu ;)

PS2. Jedyny znany termin Exteela to listopad tego roku ;)

wielokrotny edit w celu poprawek i uscislenia informacji


_________________
http://zaginiony.net

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:22 
Cytuj  
NCSoft to nie developer tylko wydawca. A że podkupuje firmy to już inna bajka, ale zasadniczo NC to to samo co Vivendi, EA czy Ubisoft .Te firmy też na początku były developerami i same pisały soft, teraz mają różne studia, które to robią dla nich a oni 'tylko' wykładają na to kasę i wydają pod swoim szyldem.

Teraz bycie niezależym developerem jest prawie, że niemożliwe. Zresztą zobaczcie na takiego kolosa jak Blizzard. Każda ich gra to super hit a jednak koszt produkcji gier to teraz tak duży wydatek że nawet oni nie podołali. Nie wiem czy pamiętacie ale Vivendi miało skasować z planu wydawniczego WoW'a, który znacznie przekroczył bużdet i miał nie zwrócić kosztów produkcji... (według Vivendi oczywiście).


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***

Posty: 906
Dołączył(a): 21.10.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 17:50 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Weź Ty się puknij w czoło Sou. To, że gospodarkę mamy rozpieprzoną przez boty to nie znaczy, że to jest normalna sytuacja. Chcesz mi powiedzieć, że gra została zaprojektowana pod boty?

Jak można przygotowywać się do usuwania botów w grze, która jest dopiero robiona? Moża starać się zaprojektować ją tak i uzywać takich mechanizmów aby niedopuścić do występowania botów - nie sądzisz?



Jak zabezpieczenia beda takie jak w L2 to bedzie zabawnie :lol:

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 20:57 
Cytuj  
Sylvian napisał(a):
Weź Ty się puknij w czoło Sou. To, że gospodarkę mamy rozpieprzoną przez boty to nie znaczy, że to jest normalna sytuacja. Chcesz mi powiedzieć, że gra została zaprojektowana pod boty?


Na poczatku pewnie nie ale teraz bez botow to bys sie mogl ubrac w worek po kartoflach ;)

Sylvian napisał(a):
Jak można przygotowywać się do usuwania botów w grze, która jest dopiero robiona? Moża starać się zaprojektować ją tak i uzywać takich mechanizmów aby niedopuścić do występowania botów - nie sądzisz?


Normalnie. Wystarczy 1. Wymyslec ze sie bedzie egzekwowac regulamin 2. Tak wykombinowac dropy itp zeby ceny byly na przyzwoitym poziomie.

Sylvian napisał(a):
Co do tych "40 postów" to ręce mi opadły... jak byś nie zauważył to o grze ciągle nic nie wiadomo więc nie ma o czym pisać. Jak już się udało to przyszedł troll...

Równie dobrze można sie niczym nie podniecać, nie mieć zainteresowań i pracować 24/7.


Serio przypomina mi to motyw z jakiegos forum gram w super gry pl gdzie kolesie podniecaja sie 10 screenami i zapowiedzia ze zamiast 9 broni jak w poprzedniej produkcji tej firmy bedzie teraz ich 10 a ta 10 bedzie miala pocisk co sie kreci jak leci...

Samo to ze koreance robia ta gre moze juz dac wiele do myslenia... nie spodziewal bym sie czegos wiecej niz L2 z lepsza grafa ;)


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 21:02 
Cytuj  
każdy korea mmorpg to grind/boting przez 2 lata by dobić do max_lvl, a potem nie wiem co bo nigdy nie miałem dosyć zacięcia by ten max_lvl osiągnąć.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:15 
Cytuj  
Sou napisał(a):
Samo to ze koreance robia ta gre moze juz dac wiele do myslenia... nie spodziewal bym sie czegos wiecej niz L2 z lepsza grafa ;)

1 "mała" różnica: gra tworzona przez korków na ich rynek do gry robionej przez nich na rynek europejski ma się jak h** do dupy
niby spełni swoją rolę ale każdy jest inny


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:17 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
każdy korea mmorpg to grind/boting przez 2 lata by dobić do max_lvl, a potem nie wiem co bo nigdy nie miałem dosyć zacięcia by ten max_lvl osiągnąć.
To jak nie wiesz to głupot nie pisz plz.


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2006, 23:25 
Cytuj  
Gdybym mial pewnosc ze w L2 graja ladne napalone koreanki to bym grindowal , grindowal i grindowal ... :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

*****

Posty: 2204
Dołączył(a): 10.07.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 00:14 
Cytuj  
Są tacy co uważają, że nie ma ładnych koreanek ;)
Ale może i masz racje - już wiem czemu zawsze z levelem odstaje od reszty :P


_________________
Sylvian's Chronicles
Beta Counters »
Obrazek

******
Avatar użytkownika

Posty: 4849
Dołączył(a): 5.02.2004
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 00:21 
Cytuj  
Sylvian! Popraw te byki na swoim blogu, az oczy bola :P

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 09:32 
Cytuj  
Aldatha napisał(a):
Gdybym mial pewnosc ze w L2 graja ladne napalone koreanki to bym grindowal , grindowal i grindowal ... :wink:


szczególnie, że tanie linie lotnicze atakują "długie" trasy i już wiadomo, że z Londynu do HongKongu będzie można soon przelecieć się za 75 funtów ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:13 
Cytuj  
dobrze mowisz Mark , panowie pamietajcie ze dzien dobry po koreansku to

- ahn-nyong-ha-se-yo.

niestety jeszcze nie wiem jak jest "czy umowisz sie ze mna?" lub "lubie orientalna urode" ale wkrotce do tego dojde :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:26 
Cytuj  
Szybko się dowiedz :D

ps. i dochrapałeś się drugiej złotej ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:29 
Cytuj  
daleko mi do Marka :wink:


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2006, 10:31 
Cytuj  
Nie wywołuj... bo znów będzie zakładał nowe konto ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.