mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 18:08 
Cytuj  
Jeden z moich dobrych znajomych zebrał profesjonalną ekipę, którzy znają UO od "dziecka" i wspólnymi siłami postawili jeden z najlepszych, darmowych shardów gry Ultima Online.
Nie jestem GM'em na tym wspaniałym serverze lecz mam doświadczenie z UO. Od wielu lat zmieniałem shardy, aż w końcu natrafiłem na ten idealny. Shard bez zbędnego regulaminu, bez pisania podań. Server prowadzony przez doświadczoną ekipę. Serdecznie zapraszam www.darkgame.pl
A poniżej nieco więcej informacji:


Cytuj:
Witaj drogi graczu!

Czy kiedykolwiek nie miałeś ochoty zagrać na beztresowym, dobrym serwerze gry Ultima Online. Czy chciałbyś się dobrze bawić tak samo jak na serwerach zagranicznych? Teraz staje się to możliwe!

UO DARKGAME jest shardem w sam raz dla ciebie. Jest to nowo powstały shard „OSI clone” zainspirowany takimi serwerami jak UOG: Demise, Defiance oraz UO Dreams. Oferujemy ci wspaniałą, bezstresową rozrywkę. Liczne Questy, Eventy oraz wszelakiego rodzaju turnieje (np. DeathMatch, CTF, Last Man Stating, Bag Ball itd.). Dzięki doskonałym rozwiązaniom technicznym bardzo mocno rozbudowaliśmy PvP oraz PvM, jednak nie psując doskonałych zasad OSI. Jako jedyni w Polsce oferujemy takie rozwiązania jak szybki, poczciwy skillgain, doskonale działający loot, rankingi PvP oraz PvM, nowe NPC questy oraz wiele, wiele innych. Podstawowymi atutami naszego serwera są: jego stabilność, dzięki zastosowaniu bardzo szybkiego łącza oraz bardzo szybkiej maszyny( 5Mbit/s upload/download , 2.0 Ghz 1Gb Ram ) oraz profesjonalna, zgrana i doświadczona ekipa, poświęcająca DG wiele cennego czasu i wysiłku, nieustannie pracująca nad jego unowocześnianiem i poprawianiem komfortu
tak, aby jeszcze lepiej dostosować go do Waszych potrzeb. UO DARKGAME nie powstał ze „słomianego zapału” jest dokładnie przemyślanym projektem, z którym każdy, mamy nadzieję, spędzi miłe chwile. Konta na serwerze tworzone są automatycznie, co daje wielką wygodę i zaoszczędza Twój czas. Dołącz już dziś do tworzonego przez nas shardu, który oferuje wiele nowych, ciekawych rozwiązań, innowacyjnych i sprawdzonych systemów. Poznaj cudowne, bezkresne krainy Sosarii, olbrzymi świat obejmujący kilka kontynentów: Feluccia, Ilshenar, Malas, Lost Lands, Tokuno. Wybierz jedną z mnóstwa profesji i sam kształtuj swoją wirtualną osobowość z pełną swobodą czynów - to od Ciebie zależy za kogo będą Cię uważać. Zostań tajemniczym magiem, nekromantą, krwiożerczym wojownikiem, przebiegłym złodziejem, twórz zbroje, szyj, stań się rybakiem, łucznikiem, łowcą skarbów itp. Wypełniaj questy, sam zbuduj i urządź swój dom, gildię, zdobywaj cenne przedmioty, artefakty, walcz o honor. Tysiące itemów, dopracowany system i doskonale przygotowana rozgrywka czekają na Ciebie. Jesteśmy przekonani,że w taką grę jeszcze nie grałeś, spróbuj, przekonaj się, a w tajemniczym, mrocznym i fantazyjnym świecie odkryjesz swoje drugie ja.

Serdecznie zapraszamy -ekipa UO DARKGAME
www.darkgame.pl
[/quote]

*

Posty: 65
Dołączył(a): 3.04.2006
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 18:13 
Cytuj  
Po pierwsze to zły dział. Po drugię to ja widzę jakas tania paplaninę w tym cytowanym opisie. Nic nie napisano o tym jaki to server i na, którym pubie się opiera.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 20:28 
Cytuj  
znaja UO od dziecka, skad? pewnie z emulatorkow :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2609
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 21:33 
Cytuj  
Temat przeniesiony z forum UO (OSI).
Pozdrawiam

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 23:16 
Cytuj  
sprawdze... po Nelderim przyda sie cos ze zdrowymi zasadami bez wykoksanych postaci z ubezpieczonym tuzinem artefaktów


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 20 lip 2006, 23:19 
Cytuj  
:x

jeśli to klon OSI to niczego innego się na spodziewaj po tym shardzie, bo tam insurance też jest :x


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*****

Posty: 2392
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 00:31 
Cytuj  
O nie tylko nie insure :wink:


_________________
Obrazek


Posty: 2
Dołączył(a): 20.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 19:35 
Cytuj  
widzę, że Ultima ma małe zainteresowanie.
:wtf: Zapraszam na server, nie zastanawiać się.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:19 
Cytuj  
Cytuj:
system nagród weteranów
Ten system pozwala na obdarowanie "gracza weterana" wyjątkową, unikatową niespodzianką, do wyboru z puli nagród. Pierwszą wybierzesz dla siebie już po 12 miesiącach gry na shardzie. Czym dłuższy staż, tym cenniejsze przedmioty w kolejnej puli, po następnych 12 miesiącach.


OSI styl jak chuj. Za 3 lata moze etherala zdobede na tym shardziku :lol:


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 21 lip 2006, 20:40 
Cytuj  
Jo, to jest troszki żałosne ;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 09:08 
Cytuj  
Ale ogólnie mówiąc nie jest źle, pograłęm 4 godziny wczoraj, dziś jeszcze coś pogram i powiem czy jest sens ;)


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.


Posty: 39
Dołączył(a): 30.01.2006
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 15:21 
Cytuj  
IMO bez duzego skilowania to nie można nawet nazwać sharda dobrym shardem bo zabawa na nim jest słaba i bez sensu. Widac Polskie serwery ultimy nie maja nic do zaoferowania prócz chodzenia i zebrania o itemy i w questach wśród innych graczy.

Nigdy nie lubiłem grac na jakimkolwiek serwerze polskim bo jest ubogi i nie sprawia mi przyjemności z gry, zdobywania rożnych przedmiotów oraz sama rozrywka jest o kant ... potłuc.

Czy ten shard rożni sie w ogóle czymś od innych polskich serwerów UO ?

*****

Posty: 2780
Dołączył(a): 16.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 15:55 
Cytuj  
a ja znalazlem inny serv, chodzi dopiero 2 tyg i jest bardzo ciekawy, na RunUO. www.emerald-gem.com

Są rasy, jakies systemy językow, system nieznajomych osob itd.


_________________
Zaobserwowano niejednokrotnie, iż samice szympansów prowokują seksualnie samca tylko po to, by mu ukraść mięso.

***

Posty: 826
Dołączył(a): 20.07.2005
Offline
PostNapisane: 22 lip 2006, 17:40 
Cytuj  
Quetzacotl napisał(a):
a ja znalazlem inny serv, chodzi dopiero 2 tyg i jest bardzo ciekawy, na RunUO. www.emerald-gem.com

Są rasy, jakies systemy językow, system nieznajomych osob itd.


No i dlatego tam nigdy bym nie zagrał :(


_________________
Shador von Dal napisał(a):
Podpisując się moimi inicjałami głaszczesz moje ego :*

SvD.

*

Posty: 104
Dołączył(a): 16.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 12:02 
Cytuj  
Mi sie ten shard podoba tylko amło ludzi na nim gra :D


_________________
Obrazek

*

Posty: 131
Dołączył(a): 8.04.2004
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 16:07 
Cytuj  
Ciekawo ile się utrzyma ten server, było już tyle podobnych projektów które po pół roku upadały :har:


_________________
Guild Wars
EverQuest 2 -> Tomahs - Blackburrow - Royal Legion
Warhammer Online -> Tomals - K8P - Royal Legion

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 11 sie 2006, 16:18 
Cytuj  
Ja znam pare takich (sam grałem) co upadły po tygodniu :cry:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.