mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 23:43 
 
no to cie zawiode... iced mam az jeden utowr :razz: (ale do weeka moze zalatwie all)
za to blindow mam chyba wszysciutko (oprocz pojedynczych kawalkow)


_________________
"Anioł ognisty, mój anioł lewy
Poruszył dawną miłości strunę."
"Rotting in the name of Time"
"Któż z was żyć potrafi?" Ha! Do kogo te słowa...

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 7 mar 2002, 23:43 
 
Heh Kloodi.. no comments, chyba jestem tolerancyjny, przymkne na to oko :razz: Dobra ja musze zwijac zagle, jutro ciezki dzien... Bywajcie :wink:
P.S.
Moo Zoon, posiadanie ich calej dyskografii to tylko taka zachcianka, watpie ze posiade tyle ich utworow :smile:
_________________
Qui non est mecum, contra me est...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Alith Anar dnia 2002-03-07 23:45 ]</font>

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 08:24 
 
Hej kloodi moze sie powymieniami piosenkami. :razz: :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 10:56 
 
super Eldorn, dam ci wszyskto co mam a ty mi dorzucisz Backstreat Boys'ów i A-teens :lol:

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 11:04 
 
Moo-Zoon a masz Twilights of the gods, Hammerheart i Blood on Ice -Bathorego?
Albo cos Hallowen (tylko z tych starszych).
Kloodi a mydelko Fa masz :grin:

***

Posty: 627
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 13:58 
 
Elo, ja mam tego hospitala. Wrzuce ci go jutro na kaaze

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 14:07 
 
Jak juz gadamy o muzyce to zapraszam do sluchania mojego radia w wekendy. Nalezy odpalic winampa, wcisnac ctrl + L i wpisac adres: rumia.net:8000 Mam fajny kawalek - roots bloody roots - oczywiscie sepultura ale z Pavarottim !!!!


_________________
We are the keepers of the sacred words: "Ni", "Peng", and "Neee-wom"!

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 14:07 
 
noto teraz mamy forum warezowe :grin:

ja poszukuje gry Rune :wink:

*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 14:14 
 
Oczywiscie chcialem nadmienic ze w radiu czasami powiem jakies dziwne rzeczy i nadaje tylko jak serv SC nie dziala :smile:


_________________
We are the keepers of the sacred words: "Ni", "Peng", and "Neee-wom"!

*

Posty: 198
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 15:08 
 
Jakby ktos chcial to bede mial Warcrafta 3 -beta (wlasnie sciagam z huba 213.76.232.225 ma go koles o nicku wojdar2002)

***

Posty: 803
Dołączył(a): 1.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 16:46 
 
Bathory? heh, pewnie ze mam :razz: glupie pytanie...
mam tesh jakes stare przeboje fasolek (jaka jazda mowie wam... jak to uslyszalem po polowce to sie prawie ze smiechu nie poszczalem a ze puszczalismy to w kolko to nawet troche pamietam :grin:... poszukuje kawalka, chyba "mydło" (oczywiscie fasolek czy czegos takiego)

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 17:24 
 
Jest ktoś z was zarejestrowany na forum warezcity?

*

Posty: 62
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 17:32 
 
JA mam cala plyte fasolek w MP3 :grin: :grin:

*

Posty: 102
Dołączył(a): 15.12.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 20:55 
 
Egzamin z Inżynierii Teologicznej

Egzamin z Inżynierii Teologicznej. 5 pytań, 60 minut

Możesz używać kalkulatora, Biblii, Koranu, Tory i Księgi Mormona. Prędkość światła to c. Wszystkie rozwiązania udokumentuj. W każdym zadaniu przyjmij, że Jezus jest doskonale kulisty i ma stałą gęstość G.
Modlenie się podczas egzaminu jest zabronione.

1. (20 pkt.) Franek z Józkiem stoją na rogu ulicy. Bóg kocha każdego z nich tak samo (L-0). Następnie Franek przyspiesza do 0.9c. Z punktu widzenia Józka, jak bardzo Bóg kocha teraz Franka?

2. Stefek, katolik, jest w stanie łaski uświęcającej. Po pewnym czasie odbywa stosunek z owcą O.
a) (8 pkt.) Jaki jest współczynnik zadośćuczynienia Stefka, jeśli owca O była chętna?
b) (12 pkt.) A co, jeśli owca O nie była technicznie chętna, ale nie można powiedzieć, aby miała coś przeciwko?

3. (20 pkt.) Wieczna, wszechogarniająca miłość ducha świętego znajduje się w płaszczyźnie XY. Dusza Zuzi umiejscowiona jest w (0,0,5) przy czasie t = 0s., i porusza się z prędkością 5m/s w kierunku osi Z, w stronę wartości dodatnich.
Wszystkie wartości wyrażono we współrzędnych kartezjańskich, zgodnie z doskonale racjonalnym oświeceniowym podejściem do Wszechświata. W jakim czasie t dusza Zuzi zostanie zbawiona? (Wskazówka: załóż punktowość duszy)

4. (20 pkt.) Załóżmy, że Wniebowstąpienie nastąpi w czasie t. Kornelia, zbawiona ludzka istota o masie 90kg, w stanie łaski uświęcającej, ma w tym czasie t głowę w zatrzaskujących się właśnie szczękach aligatora. Jaka masa mięsa pozostanie dla aligatora w czasie t + 10s.?

5. Izaak jest idealnie śliskim Żydem bez masy w stanie spoczynku. Dla jego wiary, jego poziom grzechu wynosi 11 Mojżeszów. Następnie zjada 0.3kg wieprzowiny i bardzo mu to smakuje. Załóż w tym zadaniu, że Żydzi mają zawsze rację.
a) (10 pkt.) Jaki jest teraz poziom grzechu Izaaka?
b) (10 pkt.) Załóżmy dodatkowo, że Izaak jest z plemienia Judy. Nie jest już teraz taki cholernie nadęty, co?

Zadanie dodatkowe (10 pkt.): 25 gramów opłatka i 20 ml taniego wina poddane są przeistoczeniu i stają się ciałem i krwią Pana naszego Jezusa Chrystusa. Ile dżuli ciepła wydzieli się podczas tej przemiany?


_________________
"On mi się nie podoba." - Dlaczego? -
"gdyż mu nie dorównywam." - Odpowiedział kto tak kiedy?

*

Posty: 184
Dołączył(a): 10.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 21:25 
 
Widze ze masz faze i powaznie Ci sie nudzi. Ale zadania kosmiczne, gratulacje, ciekawe kto je rozwiaze :lol:


_________________
Qui non est mecum, contra me est...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 21:52 
 
TAK wyglonnda typowy objaw braku ultimy (brakósgrajusultimus)jeszcze ze dwa dni i sam bede to miał wtedy te zadanka w pamieci rozwiaze. :lol:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 8.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 23:19 
 
Witam
Hehe przysluchuje sie waszym gadkom juz spooooooro czasu :razz: Qrde z braku SC, totalnie zdesperowany przezucilem sie na chwilke na innego serwa (ofc jesli SC wstanie wroce :>)... a zreszta miejsza z tym. :razz: Slucha ktos z was moze punka?


_________________
"Nie kazde zloto co sie blyszczy,
Nie kazdy bladzi kto wedruje...."

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 23:30 
 
Cytuj:
W każdym zadaniu przyjmij, że Jezus jest doskonale kulisty i ma stałą gęstość G.


BUahhahahahahahaahaha o fuck, malo sie kanapka nie udusilem jak to przeczytalem hehehehehe.

*

Posty: 66
Dołączył(a): 8.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 mar 2002, 23:46 
 
To dla wszytkich milosnikow lancuszkow szczescia :razz:

Otrzymaliśmy prośbę ciężko chorego konia z Mongolii o przesyłanie mu pocztówek z życzeniami końskiego zdrowia. Koń ów cierpi na nieuleczalną (odczłowieczą) chorobę &#8211; podatność na iluzję. Pozostało mu więc niewiele realności do przeżycia. Dlatego jego największym marzeniem jest zostać przed śmiercią wpisanym do Księgi Rekordów Guinessa, jako adresata największej liczby pocztówek z życzeniami końskiego zdrowia. Prosimy więc o wsparcie mongolskiego konia przez wysłanie tego listu dalej w celu kontynuacji łańcuszka szczęścia.

Wypelnijcie se ta ankiete :razz:PPP

1. dzisiejsza data............... wczorajsza data................

2. Proszę o przyjęcie mnie do:

Legionu Dynamicznej Niezgody,

POEE,

Bawarskich Iluminatów,

wszystkich wyżej wymienionych,

żadnego z wymienionych,

innych (wyszczególnić!) ..............................................

3. Imię .......................... Święte Imię ................................

Adres.......................................................................................

4. Rysopis: Urodziłem się: [ ] tak, [ ] nie; Oczy: [ ] dwoje, [ ] więcej; Wzrost: ........m3

Ostatni raz byłem u fryzjera ......................., powód .......................................................

Rasa: [ ] koń, [ ] człowiek;

Iloraz inteligencji: [ ] 150-200, [ ] 200-250, [ ] 250-300, [ ] ponad 300

5. Życiorys: Edukację ukończyłem mając: [ ] 1 rok, [ ] 2, [ ] 3, [ ] 4, [ ] 5, [ ] 6 i więcej lat.

Na osobnej kartce papieru sporządź listę uwzględniającą każdą pracę, z której zostałeś zwolniony

(np.) po 1990 roku.

Na osobnej kartce papieru oznaczonej znakiem &#8222;poufne&#8221; wyszczególnij wszystkie epizody

psychotyczne, których doznałeś w ciągu ostatnich 24 godzin.

6. Podchwytliwe pytania mające na celu określenie osobowości:

Wolę raczej: a) mieszkać w szopie, b) grać w grupie rockowej, c) jeść dżdżownice.

Noszę obsceniczne tatuaże ponieważ ........................................................................

Przestałem gwałcić małe dzieci: [ ] tak, { ] nie, powód: ......................................

7. Autoportret (technika dowolna)

8 Podpis: .....................................

Srx za glupoty ale bez uo mozg (mimo niewielkich rozmiarow) mi sie lasuje


_________________
"Nie kazde zloto co sie blyszczy,
Nie kazdy bladzi kto wedruje...."

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 mar 2002, 00:03 
 
Cytuj:
2002-03-08 17:24, Pivoo napisał:
Jest ktoś z was zarejestrowany na forum warezcity?


ja jestem :grin: :grin: :grin:





<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: gallahad dnia 2002-03-09 00:07 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1056 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 40, 41, 42, 43, 44, 45, 46 ... 53  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.