mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:14 
Cytuj  
Witam, właśnie dostałem maila od firmy "gala-net", co w nim było - zobaczcie sami

"Rappelz Closed Beta testing Sign UP!

After successfully launching Flyff and Space Cowboy Online, both of which now have a large and loyal following, we could have stopped there. But we here at Gala-Net aren't the sort of bunch to just sit back and be content. In order to strive towards bringing you the very best MMORPG games available, we are hard at work preparing for the launch of Rapplez, a highly anticipated 3rd game from Gala-Net, Inc., which ranked 7th in Korea only 1 month after its launch.

Rappelz is a FREE to PLAY MMORPG set in a medieval fantasy world, with features designed to appeal to both casual and hardcore players alike. Rappelz comes with extensive lists of quests, allowing users to play solo and/or group up and level at their leisure. Along the way, you will be able to customize your character with a deep job system that allows for unique character builds, and you will fight using a combat system that allows the usage of pets, tamed from various parts of the Rappelz world, to fight alongside and assist you. The pets can be leveled up as well, with their own talent and job skills.

All this, along with a gorgeous 3D graphics engine, is sure to make Rappelz the new hit MMORPG of 2006-2007, and you won't want to miss your chance to be among the first players to experience it.

To start off, we will have an exclusive 7-day closed-beta session open to 2000 users.

Sign ups for the closed-beta session will be available from now until Wednesday, September 14th at 13:00 on the website rappelz.gpotato.com.

We will select the first 2000 users who come to participate in the closed-beta and we will notify those players via the website and e-mail on September 21st at 18:00.

The number of users can be increased without notice.

The actual closed-beta itself is scheduled for Monday, September 18th at 11:00 until Monday, September 25th at 11:00. During this time, we will be collecting data such as hardware and bandwidth usage and general game feedback.

Please note that all player data from the closed-beta session will be wiped on September 25th.


All time above will be GMT-08:00, Pacific Time.

In order to participate to this event, you need to have a GPotato account.

If you are selected to participate in the closed beta you will receive an email from our Rappelz team with instructions on how to activate your closed beta account.

If you have any questions regarding the closed beta please send your questions to rappelz-net.com.

Rappelz Team."

Tego napewno nie przepuszcze ;)


Ostatnio edytowano 11 wrz 2006, 14:27 przez Omlet, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:20 
Cytuj  
mógłbys napisac w skrucie jak gdzie i co po polsku? bo na stronce http://rappelz.gpotato.com/download/index.php niemozna tego pobrac bo pisze-**Download service for the game client will NOT begin until the closed beta starts. Co to znaczy?


Ostatnio edytowano 11 wrz 2006, 14:24 przez Łuk@$z, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:23 
Cytuj  
W skrócie? F2P fantasy mmorpg osadzony w klimatach średniowiecza, firma znana z gier takich jak "Flyff" czy "Space Cowboy". Ogółem napisano tam o rejestracji do closed beta. Ja się już zajerestrowałem, a ty ? xD

@up: No teraz to są już 3 posty, naucz się edytować - to nie boli.


Ostatnio edytowano 11 wrz 2006, 14:28 przez Omlet, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:26 
Cytuj  
ja jeszcze nie ,ale zaraz sie rejestruje ,czy ta gra jest darmowa ,jak pobrac? Czy to jest tak że jak sie zarejestruje to będe mógł pobrać, albo przyśla mi na maila?


Ostatnio edytowano 11 wrz 2006, 14:30 przez Łuk@$z, łącznie edytowano 1 raz

Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:29 
Cytuj  
Łuk@$z napisał(a):
ja jeszcze niea ,ale zaraz sie rejestruje ,czy ta gra jest darmowa ,jak pobrac?


Nie nie nie nie... nie nakarmie trolla, wszystko na tacy by chcieli, przeczytaj mail który wkleiłem w pierwszym poście, jeśli nie rozumiesz co tam pisze to znaczy, że ta gra nie jest dla ciebie.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:39 
Cytuj  
Acha wiem ,chyba. Chodzi o to ze jak będzie 2000 zarejstrowanych graczy to wystartuje darmowa siedniodniowa open beta, czy tak?


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:41 
Cytuj  
Człowieku przestań strzelać postami co chwila bo to nie czat, dajesz jedną normalną (poprawną gramatycznie) odpowiedź i tyle.

*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:50 
Cytuj  
Wie ktoś jak stoi sprawa z pobraniem gry?


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 14:52 
Cytuj  
@Up: Odpowiedziałeś sobie sam w swoim pierwszym poście. Jeśli nie rozumiesz co to znaczy to pora odkurzyć słownik angielskiego i poszukać... to też nie boli.

*

Posty: 70
Dołączył(a): 19.06.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 15:36 
Cytuj  
Nie można ściągnąć bo:
Jak sam napisałeś Łukasz...
Klijent gry nie będzie dostępny przed rozpoczęciem zamkniętej bety:P

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 16:47 
Cytuj  
Cytuj:
Jeśli nie rozumiesz co to znaczy to pora odkurzyć słownik angielskiego i poszukać... to też nie boli.


On ledwo po polsku pisze to nie oczekuj że popisze się znajomością anglika.

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 16:54 
Cytuj  
Co do samej gry jezeli ta sama firma jest developerem to niepolecam. Bedzie cash shop i w nim itemy ktore zajebiscie beda wplywaly na przebieg rozgrywki. Imo niewarto tego nawet sciagac. Na poczatku bedzie fajnie ale inside po pewnym czasie zacznie byc ogrmona inflacja spowodowana cenami za itemy z cash shopa. Dodatkowo gmowie rozdaja itemy swoim kumplom i pomagaja im w expieniu. imo takie granie jest bez sensu. Gdzie na poczatku gry placisz za item z cash shopa 300k a po roku 2.5m


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 57
Dołączył(a): 13.08.2006
Offline
PostNapisane: 11 wrz 2006, 20:49 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Co do samej gry jezeli ta sama firma jest developerem to niepolecam. Bedzie cash shop i w nim itemy ktore zajebiscie beda wplywaly na przebieg rozgrywki. Imo niewarto tego nawet sciagac. Na poczatku bedzie fajnie ale inside po pewnym czasie zacznie byc ogrmona inflacja spowodowana cenami za itemy z cash shopa. Dodatkowo gmowie rozdaja itemy swoim kumplom i pomagaja im w expieniu. imo takie granie jest bez sensu. Gdzie na poczatku gry placisz za item z cash shopa 300k a po roku 2.5m
No i nareszcię jakiś normalnyc człowiek się wypowiedział.


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 12 wrz 2006, 11:21 
Cytuj  
Shaver napisał(a):
Co do samej gry jezeli ta sama firma jest developerem to niepolecam.[...]


Tak jak każda gra od Gala-Net'u. Imo można sprawdzić co to jest, a nóż widelec będzie fajne.


Posty: 27
Dołączył(a): 8.08.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 16:19 
Cytuj  
Double post, no cóż.. ale to poto aby odświeżyć temat.

A więc, właśnie dostałem maila, że rejestrowanie się do closed beta jest już zamknięte, a ja jestem jednym ze szczęśliwców ^^ "

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 15 wrz 2006, 17:08 
Cytuj  
GRATULACJE :D


Posty: 46
Dołączył(a): 11.09.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 01:44 
Cytuj  
ehhh czy nie moga czegos nowego wymyslic a nie robienie ksera z ksera z L2

***

Posty: 547
Dołączył(a): 5.05.2006
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 08:22 
Cytuj  
Ale prawie zawsze dodadzą jakiś mały szczególik którego nie było w L2 8)

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 16 wrz 2006, 11:55 
Cytuj  
Asano napisał(a):
ehhh czy nie moga czegos nowego wymyslic a nie robienie ksera z ksera z L2


a czy wszyscy muszą się zawsze przypierdalać że wszystko co wyjdzie to kopia L2 ?


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

**

Posty: 292
Dołączył(a): 27.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 wrz 2006, 10:23 
Cytuj  
Bo nie wiedzial co napisac, zeby zablysnac. Czlowieku ty pewnie nie widziales L2, a co dopiero tej gry. Tak, to napewno jest klon l2 :-?
@Kremas
ty mnie juz denerwujesz twoimi postami, czytasz ostatnia wypowiedz, i piszesz jakies bzdury! I powiedz mi co z twojego posta wynika? "nowy szczególik" LMAO.


_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.