mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 15:12 
Cytuj  
no zjebali co tu duzo gadac :/ a wystarczylo podrasowac silnik graficzny daoca, zbudowac od nowa klasy/umiejetnosci ect, przerobic pve i nie tykac pvp, a tak wyszla kupa, ze az zal gadac :(


_________________
retired...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 17:19 
Cytuj  
Ohh tak ta gra będzie na 100% porażką, mimo że w nią jeszcze nikt nie grał. Weźcie się puknijcie...


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 17:25 
Cytuj  
porazka moze i nie bedzie ale napewno grubo ponizej moich oczekiwan...


_________________
retired...

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 20:16 
Cytuj  
Smieszni jestescie :D na tym filmiku nic nie widac... krecony jest kamerka, jakos jest chujowa i do tego graja ludzie majacy chyba kontakt z gra po raz pierwszy.

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 21:06 
Cytuj  
oszukuj sie dalej. eot w tym temacie z mojej strony


_________________
retired...

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 22 lut 2007, 21:16 
Cytuj  
po obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze to kolejny grind fest + PvE; i PvP przy okazji zeby 'bylo' :evil:


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Posty: 39
Dołączył(a): 31.05.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 12:34 
Cytuj  
Hehe, widocznie 'biegajace lukierki' wg specow od marketingu dalej sie dobrze sprzedaja.

****

Posty: 1439
Dołączył(a): 7.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 12:56 
Cytuj  
owi "specjaliści" na pewno zarobią ... no, przynajmniej na sprzedaży pudełek z grą ;)


_________________
MO - the last hope of mmoRPG

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 14:35 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
po obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze to kolejny grind fest + PvE; i PvP przy okazji zeby 'bylo' :evil:

ja po obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze jutro bedzie padac a zniwa w przyszlym roku beda nienajepsze:|

*****

Posty: 2293
Dołączył(a): 25.12.2004
Offline
PostNapisane: 23 lut 2007, 16:23 
Cytuj  
Vercin napisał(a):
MagPS napisał(a):
po obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze to kolejny grind fest + PvE; i PvP przy okazji zeby 'bylo' :evil:

ja po obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze jutro bedzie padac a zniwa w przyszlym roku beda nienajepsze:|


Bo ty z gor prawie jestes Vercinku:).

***

Posty: 687
Dołączył(a): 28.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 18:49 
Cytuj  
http://www.warhammeronline.com/english/ ... 22607.html


_________________
Obrazek
"Gi wo mite sezaru wa yu nakinaru"
"To see what is right and not do it proves the desire of courage"

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 1 mar 2007, 23:59 
Cytuj  
CdAction.pl napisał(a):
Firmy THQ i Games Workshop poinformowały, że ich umowa licencyjna została rozszerzona na nowe projekty, w tym grę typu MMOG osadzoną w uniwersum Warhammera 40K.

Gra powstaje już w studiu Vigil Games w Austin. Zespołowi przewodzi David Adams (ex-NCsoft) i składa się z kilku weteranów MMO. Nie wiadomo jeszcze, jakiego rodzaju grą MMOG będzie Warhammer 40K, ale niedługo możemy spodziewać się jakichś bliższych informacji.

Osadzona w świecie WH40K seria strategii Dawn of War odniosła spory sukces, sprzedając się w liczbie ponad 2 milionów egzemplarzy. Nic dziwnego, że THQ i Games Workshop przewidują długą i owocną współpracę. THQ nabyło prawa do wydawania gier na licencji WH40K na wszystkie platformy do 2013 roku


Oficjalnie przerzucam "tryb" czekiwania na nowego Warhammera :)


Posty: 2
Dołączył(a): 8.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 09:18 
Cytuj  
Zadziwiajace jest, jak ludzie, ktorzy widzieli jakies wycinki z pre-bety duzo wiedza na temat tej gry. 90% PvE, grind fest, WoW w zwolnionym tempie (dyskusje na temat bezsesnownosci stwierdzen w stylu "WAR wyglada jak WoW" sobie juz daruje ~~). Otoz jestem gra zdecydowanie zainteresowany i bylbym wdzieczny, gdybyscie podzielili sie zrodlem, na podstawie ktorego jestescie w stanie wystawiac juz takie oceny :) Rowniez chcialbym miec do niego dostep. Bo na podstawie krotkich filmikow slabej jakosci, ktore byly wypuszczane w czasie, gdy tworcy sami mowili, ze nawet animacje nie sa pokonczone, bo skille nie sa jeszcze zrobione, za duzo o grze powiedziec nie mozna - tymczasem sporo osob zdaje sie wiedziec o grze znacznie wiecej :>

Pozdrawiam ~~

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 10:49 
Cytuj  
[quote="Niedzwiedz"][/quote]
Ale jakie oceny? To sa tylko wrazenia ludzi, kazdy ma prawo porownywac (zwlaszcza do WoW) na podstawie tego, co wiedza. Zamiast wypowiedziec sie o grze atakujesz ludzi, ktorzy nie sa nia zachwyceni.

Po prostu dla wielu WHO bedzie inna gra niz wynikalo z najwczesniejszych zapowiedzi, bardziej hmmm.... papkowata.
Pozyjemy, zobaczymy. Jakos nie mam dobrych przeczuc i w sumie juz nic mnie do tej gry nie ciagnie.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent


Posty: 2
Dołączył(a): 8.03.2007
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 11:28 
Cytuj  
tomugeen napisał(a):
Ale jakie oceny? To sa tylko wrazenia ludzi, kazdy ma prawo porownywac (zwlaszcza do WoW) na podstawie tego, co wiedza. Zamiast wypowiedziec sie o grze atakujesz ludzi, ktorzy nie sa nia zachwyceni.


Atakuje? Uprzejmie pytam skad wiedza, ze WAR to:
- WoW w zwolnionym tempie
- "zjebali co tu duzo gadac :/ a wystarczylo podrasowac silnik graficzny daoca, zbudowac od nowa klasy/umiejetnosci ect, przerobic pve i nie tykac pvp, a tak wyszla kupa, ze az zal gadac"
- "napewno grubo ponizej moich oczekiwan"
- "to kolejny grind fest + PvE; i PvP przy okazji zeby 'bylo'"

Ja np nie mam pojecia skad niektorzy wiedza, ze "zjebali" i ze mamy tu "grind fest + PvE" oraz "kupe, ze az zal gadac". Jesli osoby, ktore to pisza maja dostep do jakichs zrodel informacji, o ktorych nie wiem, to bylbym niezwykle wdzieczny, gdyby mogli sie podzielic z reszta forumowiczow. Bo jestem pewny, ze takich stwierdzen nie mozna wysunac jedynie na podstawie szczatkowych informacji z okresu kiedy gra nie weszla jeszcze w faze bety.

A co do porownywania do WoW - oczywiscie, ale w tym przypadku to zwykle nie sa porownania (bo na te jeszcze za wczesnie, zbyt malo wiemy o WARze), tylko po prostu wiekszosc fanow WoWa lubi trabic, ze WAR ma z niego zerznieta grafike, co jest dosyc zabawnym stwierdzeniem :)

Cytuj:
Po prostu dla wielu WHO bedzie inna gra niz wynikalo z najwczesniejszych zapowiedzi, bardziej hmmm.... papkowata.


A ja ponawiam pytanie - na podstawie czego mozna to stwierdzic? Bo moze ja rowniez nie powinienem sie po niej wiele spodziewac - ale poki co widzialem screeny/filmiki z alphy, wiec nie wiem o grze praktycznie nic :) Jesli ktos widzial cos wiecej, prosze o linki.

A jesli nikt nimi nie dysponuje, to proponuje poczekac z osadzaniem gry do czasu az bedzie ostatnia faza bety, dostepna dla ludzi z zewnatrz (tzn. odpowiednik open bety) - czyli pewnie koncowke lata.

Pozdrawiam :)

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 11:37 
Cytuj  
Nie przejmuj się. Tu ludzie tak lubią. Większość starych bywalców kojarzy mi sie ze sflaczałymi starcami którym już nie staje więc krytykują każdą nową kobiete ze coś z nią nie tak. No i oczywiście po nocach śnią o swojej pierwszej kobiecie, idealnej (UO).Z zazdrością patrzą na tych którzy są jeszcze zdatni, na tych dla których wystarczy kawałek zdrowej pupy do szczęścia. Wszak to oznaka niedojrzałości ;) No i nasi staruszkowie żyją jeszcze nadzieją że kiedyś zamoczą, jeszcze nie wiedzą że ten dzień nigdy nie nadejdzie, a jak nadejdzie to okaże się że i tym razem zwis nie chce drgnąć (DFO).


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 13:49 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie przejmuj się. Tu ludzie tak lubią. Większość starych bywalców kojarzy mi sie ze sflaczałymi starcami którym już nie staje więc krytykują każdą nową kobiete ze coś z nią nie tak.

Ty faktycznie się prosisz, żebym wlazł ci do wanny ;P


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 13:58 
Cytuj  
Zapraszam ;)

Obrazek


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 14:06 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Nie przejmuj się. Tu ludzie tak lubią. Większość starych bywalców kojarzy mi sie ze sflaczałymi starcami którym już nie staje więc krytykują każdą nową kobiete ze coś z nią nie tak. No i oczywiście po nocach śnią o swojej pierwszej kobiecie, idealnej (UO).Z zazdrością patrzą na tych którzy są jeszcze zdatni, na tych dla których wystarczy kawałek zdrowej pupy do szczęścia. Wszak to oznaka niedojrzałości ;) No i nasi staruszkowie żyją jeszcze nadzieją że kiedyś zamoczą, jeszcze nie wiedzą że ten dzień nigdy nie nadejdzie, a jak nadejdzie to okaże się że i tym razem zwis nie chce drgnąć (DFO).


Nie mozna bylo tego lepiej ujac drogi shadhuju.

Cytuj:
tpo obejrzeniu tego filmiku mam wrazenie ze to kolejny grind fest + PvE; i PvP przy okazji zeby 'bylo'

To bylo najlepsze chyba... jakis "medrzec" zobaczyl filmik pvp z kamerki gdzie nic nie widac ale on wypatrzyl tam doadtkowo grind fest i pve nie wiedziec jak.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 8 mar 2007, 14:19 
Cytuj  
Shadhun_ napisał(a):
Zapraszam ;)

Obrazek


to ma byc wanna? :D to brodzik jest, najwidoczniej wiekszej nie potrzebujesz~~


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 22, 23, 24, 25, 26, 27, 28 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.