mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 38
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 06:53 
Cytuj  
embe napisał(a):
Widzisz to prawda, mam uraz do LoLtrO i trudno mi wybaczyc Codemaster za zniszczenie tego, piekny film , super ksiazki, ogolnie wspanialy swiat, a tu nagle pojawia sie super gniot niszczacy calosc, efekt urazu to zawsze jak pisze nazwe wychodzi mi LoLtrO, no i widzisz ... znowu to samo !! :lol:


Gwoli scislosci To nie Codemasters odpowiada za "gniot niszczacy calosc" Srodziemia. Mozesz miec swoja opinie ale przynajmniej pisz fakty a nie brednie.


_________________
LotR:O - Arowyn - some server, some lvl

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 10:53 
Cytuj  
Ty myslisz ze Turbine ma wolna reke przy tym projekcie ? :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 19:07 
Cytuj  
Developer pisze kod, a wydawca mowi jak to robic. [;

Są wyjątki, ale mało kto sie decyduje na takie ryzyko :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 19:54 
Cytuj  
A jak nie ma nad develeporem konkretnego bicza to wyglada to tak jak w DFO :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 6 maja 2007, 20:30 
Cytuj  
i pozniej dostajesz play to pay bete

polished beta > p2p beta live


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 10:27 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Cytuj:
co tak bardzo ci w nim nie odpowiada?


Zaraz ci wyjadą z argumentami w stylu że za mało mroczny (już były kiedyś takie dysputy) ;)

Obecnie uniwersum Warhammera to standardowe słodziutkie heroic fantasy, więc cukierkowa grafika jest jak najbardziej na miejscu.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 14:27 
Cytuj  
Cukierkowata grafikaaaa mój Boże gdzieeeee ?
Aaaaaa, bo użyli 32 bitowej palety barw a nie 16bit odcieni szarości jak w Ultimie Onlineeee, tam to był mroczny klimat. Pewnie to też dlatego że ta akcja działa się w lesie gdzie jest zielono a nie w jakimś głębokim dungeonie gdzie jest mroczno i straszno.
I to pewnie przez to cukierkowate UI, normalnie co button to landrynka.

Cukierkowateeeeee !
http://mythicmktg.fileburst.com/media/images/screenshots/full/SOG_02.jpg

Mroczneeeeee !
http://www.mmorpg-world.net/bg/Flyff/images/big(15)Flyff.jpg

Cukierkowateeeeee !
http://mythicmktg.fileburst.com/media/images/screenshots/full/GameSpot0307_05.jpg

Mroczneeeeee !
http://www.aschulze.net/ultima/beta/1113.jpg

Jeszcze jedno Mroczneeee !
http://www.hvnmedia.ign.com/screenshots/lotro/57928725.jpg

I jeszcze jedno !
http://www.eq2ru.ru/images/Info/Large/about_3.gif

Mroq i Zuo !
http://vnmedia.ign.com/screenshots/lotro/57928725.jpg

No tera siem bojem !
http://www.starwarsgalaxiesonline.com/content/images/gallery/albums/screenshots/10_G.jpg


Ostatnio edytowano 12 maja 2007, 15:08 przez Dana, łącznie edytowano 3 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 14:47 
Cytuj  
...
Cukierkowateeeeee !
http://mythicmktg.fileburst.com/media/i ... SOG_02.jpg

Mroczneeeeee !
http://www.mmorpg-world.net/bg/Flyff/images/big(15)Flyff.jpg

Cukierkowateeeeee !
http://mythicmktg.fileburst.com/media/i ... 307_05.jpg

Mroczneeeeee !
http://www.aschulze.net/ultima/beta/1113.jpg

Jeszcze jedno Mroczneeee !
http://vnmedia.ign.com/screenshots/lotro/57928725.jpg

I jeszcze jedno !
http://www.eq2ru.ru/images/Info/Large/about_3.gif

Mroq i Zuo !
http://www.ffinsider.net/image.php?loc= ... /ss/66.jpg

No tera siem bojem !
http://www.starwarsgalaxiesonline.com/c ... s/10_G.jpg


... zrobilem sobie edycje bo nie chce mi sie wklejac linkow :)
Czyli z twojego postu wynika ze Warhammer jest jeszcze bardziej slodki niz te skreny ?
Chyba raczej nie ale droga przed Warhammerem jeszcze daleka, wiec mroczna mrocznosc mam nadzieje pojawi sie :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 15:14 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
Dana napisał(a):
Cytuj:
co tak bardzo ci w nim nie odpowiada?


Zaraz ci wyjadą z argumentami w stylu że za mało mroczny (już były kiedyś takie dysputy) ;)

Obecnie uniwersum Warhammera to standardowe słodziutkie heroic fantasy, więc cukierkowa grafika jest jak najbardziej na miejscu.


A twoja opinia poparta jest ...? Filmami z gry? Proponuje poczytac kodeksy do WFB albo kilka nowych dodatkow do WFRP. Polecam rowniez lekture "Liber Chaotica". "Słodziutka" jest ...

T.


Ostatnio edytowano 12 maja 2007, 15:44 przez Templair, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 12370
Dołączył(a): 23.04.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 15:36 
Cytuj  
to twardziel ktory na hostel w scenach z palnikiem zjadal sniadanie , a rozmazany mozg na asfalcie po wypadku wywoluje u niego napady smiechu

a wy tu z takim warhammerkiem phi


_________________
"Trust your heart if the seas catch fire, live by love though the stars walk backward."

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 16:28 
Cytuj  
Ten Warhammer to dno. Wiekszosc uzytkownikow ktorzy zarejestrowali sie z powstaniem WoWa rowniez . To na tyle konstruktywnej krytyki .Acz! o gustach dzieciach neostrady i fanach WoW sie nie dyskutuje. Wszystko zalezy od tego,czego sie oczekuje po mmo/warhamerze.Pozdrawiam.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 20:55 
Cytuj  
Templair napisał(a):
A twoja opinia poparta jest ...? Filmami z gry?

A ja pisałem coś o mmorpg? Albo grafice w niej?
Zanim odpowiesz, przeczytaj moją wypowiedź kilka razy.
Cytuj:
Proponuje poczytac kodeksy do WFB

Czytałem wszystkie. Standardowe heroic fantasy jak już pisałem. Potężni i szlachetni bohaterowie obładowani tonami magicznego stuffu w pojedynkę wycinają całe armie, ewentualnie staczają bój z aktualnym wybrańcem Chaosu. (Żeby było śmieszniej wedle fluffu każdy z nich jest najpotężniejszym magiem/wojownikiem jakiego widział świat) Dzielni żołnierze Imperium zjednoczeni w walce ze złem pod światłym przewodnictwem Karla Franza - największego wojownika jakiego widziała rasa ludzka.(a który jeszcze w karcianej wersji był przedstawiony jako spasiony grubas bez żadnej realnej władzy). Szlachetni Bretońscy rycerze żywcem wyciągnięci z mitów Arturiańskich i żyjący pod ich władzą szczęśliwi chłopi. Teraz porównaj to sobie do fluffu pierwszej edycji RPG'a albo poprzednich edycji bitewniaka. Od paru lat GW przerabia całkiem oryginalny świat w papkę dla anglosaskich nastolatków.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 12 maja 2007, 22:51 
Cytuj  
GilGalad napisał(a):
A ja pisałem coś o mmorpg? Albo grafice w niej?
Zanim odpowiesz, przeczytaj moją wypowiedź kilka razy.


Tak pisales.

GilGalad napisał(a):
...więc cukierkowa grafika jest jak najbardziej na miejscu."


GilGalad napisał(a):
Zanim odpowiesz, przeczytaj moją wypowiedź kilka razy.


Twoja wypowiedz nie zawiera tyle tresci aby czytac ja wiecej niz raz.

GilGalad napisał(a):
Czytałem wszystkie.


Do ktorej edycji?

Cytuj:
Standardowe heroic fantasy jak już pisałem. Potężni i szlachetni bohaterowie obładowani tonami magicznego stuffu w pojedynkę wycinają całe armie, ewentualnie staczają bój z aktualnym wybrańcem Chaosu. (Żeby było śmieszniej wedle fluffu każdy z nich jest najpotężniejszym magiem/wojownikiem jakiego widział świat) Dzielni żołnierze Imperium zjednoczeni w walce ze złem pod światłym przewodnictwem Karla Franza - największego wojownika jakiego widziała rasa ludzka.(a który jeszcze w karcianej wersji był przedstawiony jako spasiony grubas bez żadnej realnej władzy). Szlachetni Bretońscy rycerze żywcem wyciągnięci z mitów Arturiańskich i żyjący pod ich władzą szczęśliwi chłopi. Teraz porównaj to sobie do fluffu pierwszej edycji RPG'a albo poprzednich edycji bitewniaka. Od paru lat GW przerabia całkiem oryginalny świat w papkę dla anglosaskich nastolatków.


Hah a to dobre jest. Jesli nie zauwazyles tej wyraznej ironii jaka nasaczone sa wlasnie przytoczone przez ciebie opisy to naprawde szkoda. W WFRP ten idealny wspanialy swiat skonfronotwany jest ze zgola innym jaki istnieje pod ta otoczka. Jesli twoj MG prowadzil przygody w ten wlasnie sposob ( zakladam, ze grales w fabularna wersje ) to niestety nawet nie liznales prawdziwego Warhammera. Zepsucie, zdrada, chciwosc, korupcja, morderstwa, chaos, spaczenie. To wlasnie kryje sie pod stopami stapajacych po Starym Swiecie bohaterow.
Nie wiem dlaczego skupiles sie tylko na opisaniu powiedzmy sobie "dobrego" Imperium czy wyidealizowanej w najnowszej edycji Bretonii. Kodeksy/dodatki do WFRP zawieraja o wiele wiecej ( Skaveni, Chaos, Dark Elfs, Vampire Counts, Undead etc. ) niz Imperium, ktore nota bene rzeczywiscie jest ghay.
W jednej sprawie przyznam ci niewatpliwie racje. Games Workshop coraz bardziej zamienia WFRP w komercyjna papke. Jednak jesli odrzuci sie cala lipe wyloni sie calkiem inny obraz.

T.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 01:07 
Cytuj  
Templair napisał(a):
GilGalad napisał(a):
...więc cukierkowa grafika jest jak najbardziej na miejscu."


A ja dalej twierdze, że nie pisałem o grafice z tej gry.
GilGalad napisał(a):
Do ktorej edycji?

Obowiązującej. Znaczy szóstej, bo do siódmej wydano ledwie dwa kodeki.
Cytuj:
Hah a to dobre jest. Jesli nie zauwazyles tej wyraznej ironii jaka nasaczone sa wlasnie przytoczone przez ciebie opisy to naprawde szkoda

Masz rację nie zauważyłem ironiii we własnych postach.
Cytuj:
W WFRP ten idealny wspanialy swiat skonfronotwany jest ze zgola innym jaki istnieje pod ta otoczka. Jesli twoj MG prowadzil przygody w ten wlasnie sposob ( zakladam, ze grales w fabularna wersje ) to niestety nawet nie liznales prawdziwego Warhammera. Zepsucie, zdrada, chciwosc, korupcja, morderstwa, chaos, spaczenie. To wlasnie kryje sie pod stopami stapajacych po Starym Swiecie bohaterow.

A ja widzę, że Ty żyjesz pierwszą edycją RPG/okolicami trzeciej bitewniaka. Znaczy jesteś circa 20 lat do tyłu.
Jaka zdrada, jakie spaczenie, jakie zepsucie? Tyrion/Teclis/Franz/Thorgrim biorą swój wypasiony oręż i rozwalają kolejnych herosów zła. Nadlatują rycerze dosiadający pegazów i wszyscy się cieszą.
Cytuj:
Kodeksy/dodatki do WFRP zawieraja o wiele wiecej ( Skaveni, Chaos, Dark Elfs, Vampire Counts, Undead etc. )

Bo one wszystkie powtarzają ten sam schemat. Super wypasieni herosi z super potężnymi artefaktami, którzy regularnie dostają wpierdol od tych dobrych. W dodatku Tomb Kings to gówno bez klimatu, ktoś w GW się chyba za dużo Mumii naoglądał.
Cytuj:
niz Imperium, ktore nota bene rzeczywiscie jest ghay.

Teraz jest gej. Były czasy, gdy elektorzy walczyli między sobą, chaos inwigilował wszystkie warstwy społeczeństwa, a cesarz był grubym pierdołą nie ruszającym dupy ze stolicy. Brettonia była jeszcze bardziej zdegenerowana, szlachta dekadencka, chłopi żyjący w hardcorowej nędzy.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 01:41 
Cytuj  
Ale zacznijmy od tego że Warhammer Online ma bazować na WHFB nie na WHFRP.

Niby nic, a jednak.

**
Avatar użytkownika

Posty: 8077
Dołączył(a): 16.11.2004
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 02:30 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Ten Warhammer to dno. Wiekszosc uzytkownikow ktorzy zarejestrowali sie z powstaniem WoWa rowniez . To na tyle konstruktywnej krytyki .Acz! o gustach dzieciach neostrady i fanach WoW sie nie dyskutuje. Wszystko zalezy od tego,czego sie oczekuje po mmo/warhamerze.Pozdrawiam.


Jasne. Bo najlepsza jest Ultima Online. I MUD'y. I tekstowki z Commodere'a. Zaprawde. For Fun nie ma chuja. :-)


NIe ma to jak powiedziec o niewydanej grze "ze to dno". No ale sposobach myslenia fanow UO sie nie dyskutuje.

Sorry Samael ale ze soim uwielbieniem oldschoolu bez podania zadnych argumentow jestes poprostu bardzo smieszny.
I napewno Warhammer to dno i naprzekor tobie bedzie mial sprzedaz w milionach egzemplarzy. Tylko po to zebys mogl sie czuc lepszy ze grasz dalej w UO, ktora jest oczywicie najlepsza gra na swiecie.
A kazdy kto uwaza inaczej nie zna sie naRPG, MMO i jest plytki jak rzeka na saharze.


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 06:34 
Cytuj  
heeheh samael dobry jestes.
moze i wyglada cukierkowato, moze nie wyglada powaznie jak ultima, czy daoc ale bedzie. i jesli moge cos powiedziec, to w wowie tez wkurwiaja mnie grafika jak gralem , ale po dosc szybkim czasie przestalem zwracac na to uwage bo z reguly nie ma czasu na podziwianie widoczkow jak cie cos leje.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 20.08.2005
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 12:54 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Ale zacznijmy od tego że Warhammer Online ma bazować na WHFB nie na WHFRP.

Niby nic, a jednak.

No właśnie o tym mówie. Zresztą nawet jakby bazował na RPG, to jego druga edycja jest robiona pod bitewniaka, więc na jedno wychodzi :]

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 16:02 
Cytuj  
To, ze bohaterowie swiata napieraja na siebie na poziomie "boski+" nie oznacza, ze swiat jest heroic. Przyczepiles sie do najwiekszych bossow Starego Swiata. W rozpatrywaniu rodzaju rozgrywki bardziej chodzi o power jaki przedstawiaja soba gracze. Jak sie uprzec z kazdego systemu mozna zrobic heroic fantasy. Dajac odpowiednio duzo rozwiniec i artefaktow. Jesli chodzi o high/heroic fantasy to WFRP wypada blado w porownaniu do heroic class z np DD gdzie mozna na porzadku dziennym kasowac bogow. Swiat warhammera stanowi wprost idealne podloze do rozgrywki dark fantasy ...

P.S. Nie pisalem o ironii w twoich slow tylko opisow Imperium przez ciebie przytoczonych ...

P.S.2. Proponuje rowniez poczytac Tomes of Corruption wzgledem cukierowatosci swiata WFRP i idealnego Imperium ...

P.S.3. Tak jestem fanem pierwszej edycji WFRP i tamtejszego klimatu ...

P.S.4. Bardzo zaluje ze WHO opierac sie bedzie na WFB i pvp. Oh well ...

T.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 13 maja 2007, 16:08 
Cytuj  
S@mael napisał(a):
Ten Warhammer to dno. Wiekszosc uzytkownikow ktorzy zarejestrowali sie z powstaniem WoWa rowniez . To na tyle konstruktywnej krytyki .Acz! o gustach dzieciach neostrady i fanach WoW sie nie dyskutuje. Wszystko zalezy od tego,czego sie oczekuje po mmo/warhamerze.Pozdrawiam.

Naprawde trzeba byc idiota zeby pisac o grze ktora nie wyszla i nie jest skonczona "dno"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.