mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:38 
Cytuj  
Haha jasne juz wiem Raise Anchor i podnosi:)

jednak jak zamknac lodz ne wiem.


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:49 
Cytuj  
co za ludzie lajby kupuja ^^ suchaj dwa razyna kluczyk i na burte zamykaj zawsze obie storny bo druga strone ci abordazem zajma i bedziesz mial ^^

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 22:53 
Cytuj  
Tak dziala polecenia raise anchor
A jak zamknac lodz, zeby ktos nie ukradl?

Dzieki


Posty: 17
Dołączył(a): 11.03.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 23:07 
Cytuj  
przecie ci napisalem no nie ? ^^dwa razy klik na klucz potem na burte potem na druga burte

ale sprawdz czy statek jest zamkniety ^^
schowek tez zamykaj bo jest sposbu jak go otworzyc nie wlarzac na lajbe

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2002, 23:08 
Cytuj  
Sorrki poprostu myslalem ze ten post nie wyszedl i dla tego dwa razy napisalem.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 01:24 
Cytuj  
To chyba blad.
wyplynalem w morze lowic, nagle zjawil sie Elemental zabil mnie. Stoje i czekam az sobie pojdzie, ale gdzie tam greci sie w kolo, nagle ozywilo mnie samoczynnie, a on zaraz zabil i tak 7 razy i dalej zapowiada sie to samo. Dlaczego mnie ozywia bez mojej woli, a ten Elemental nie odchodzi w ten sposob skonczyla sie juz dla mnie gra niedlugo bedzie 1k moich trupow napokladzie, a ja nie bede wstanie nic zrobic. Co jest grane?

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 09:45 
Cytuj  
Poniezwaz Lost Landy nie daja zbyt duzych mozliwosci plywania, proponuje wprowadzic mozliwosc zeglowania po calym swiecie z tym, ze nie bylo by mozliwosci zblizenia do Kontynentu (wystarczylo by zrobic jakas "krawedz swiata" z czarnych dziur, lawy czy czegos w tym stylu i nie bylo by problemu).

Pozdrawiam :smile:

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 09:49 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-09 10:45, Devotus napisał:
(wystarczylo by zrobic jakas "krawedz swiata" z czarnych dziur, lawy czy czegos w tym stylu i nie bylo by problemu).


Ach, a zastanawiales sie nad tym, ile to roboty? Bo mu juz to trenowalismy. Otoczenie takiego Nujelm to kilkaset klikniec myszka :wink: Dziekuje, ale mam wazniejsze zajecia :wink:

X.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 10:11 
Cytuj  
TanSid mowilem Ci pare razy ale uparty byles :wink:

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 10:15 
Cytuj  
Tak, fakt jest z tym sporo roboty, ale mozna by do tego "zaprzegnac" ochotnikow. Napewno troche osob chetnie by sie w to pobawilow zamian np. za jakis unikalny item :smile:. Zreszta nie wiem czy nie mozna by bylo zrobic tego troszke sprytniej, np. ustawic skrypt jakiegos NPC zeby chodzil wg. schematu i rozrzucal te dziury.

Pozdrawiam :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 10:24 
Cytuj  
Ziemni---> mowiles, zeby sie nie ozywiac do poki potwor jest na pokladzi, ale co z tego jesli nawet nie dotkne klawiatury czy myszy i samoczynnie mnie ozywi, a alemental jest nadal w poblizu i znow zgon. To co ja moge w takiej sytuacji zrobic? przeciez to musi byc jakis blad.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 11:00 
Cytuj  
Swietnie przez te serie zgonow na morzu (potem zapadla ciemnosc)stracilem kluczyk. Czy moge jakos go odzyskac?

ciezkie zycie poczatkujacego zeglarza.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 11:54 
Cytuj  
Jak lodka jest pusta - tzn 0 cial, koni czy rzeczy w schowku, to mozesz ja drydocknac - mowisz "drydock" i sklada sie lodka do malego modelu. Jak go rozlozysz masz nowy klucz.
A mowilem ze ja bym nie lowil na morzu.. ale cosh :grin:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 11:55 
Cytuj  
Hehe, skad ja to znam.. :smile:

Kluczem sa modly blagalne..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 13:25 
Cytuj  
Ciekawe te skaldanie lodzi, tylko jest problem mam rzeczy w skrytce i nie moge zlozyc lodzi. Co teraz? gdyby swiat w nocy nie opanowala ciemnosc w koncu pozbieralbym cialo, a tak dzis wlaczylem gre zywiolak mnie odrazu zabil, a przy tym ciele nie bylo juz zadnych rzeczy.

Mowiels, zeby nie lowic z morza, no dobra ale przeciez to jest swiat, ktory ma zyc. Czy wszyscy musza odrazu byc poszukiwaczami przygod? Ja prowadze spokojne zycie rybaka, a moim marzeniem byla lodz i zeglowanie z twoich slow wynika, ze to zle postepowanie, ale dzieki takim jak ja ten swiat nie jeststworzony z samych bohaterow.

Choc jestem poczatkujacym graczem w UO i nie znam wiekszosci niuansow mechaniki gry, to uwazam, ze strata mego klucza odbyla sie nie z mojej winy. W koncu gdyby automatycznie mnie nie ozywialo to zywiolak nie zabilby mnie 8 razy (te auto ozywianie na lodzi jest tragiczne), a do tego wylaczono serw i co mialem zrobic balo po 2 w nocy poszedlem spac, a dzis ledwo wchodze do gry nic jeszcze nie zdarzylem zrobic i zgon,a w moich rzeczach nie bylo juz nic.

Dlatego prosze powiedzcie, co mam zrobic w tej sytuacji. Wyszedlem z lodzi po zywnosc i teraz stoje na pomoscie i nie moge wejsc na lodz bo jest zamknieta, a klucza nie mam. jak odzyskac zdobyc klucz. Prosze o pomoc.


Posty: 29
Dołączył(a): 18.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 14:19 
Cytuj  
Jest taka komenda jek "drydock" i łódź się sklada po rozłożeniu masz kluczyk w swoim plecaku :smile:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 14:44 
Cytuj  
Tylko jak pisalem na poczamojego posta wyzej. NIe moge lodzi zlozyc poniewaz mam rzeczy w skrytce. Wiec nadal pozostaje problem z kluczem.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 3.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2002, 16:23 
Cytuj  
Dzien radosci nastal Bog Wiatru mi pomogl, wiec po klopocie.:smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 38 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.