mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:42 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 09:29, mha_devil napisał:
na wstepie zaznacze ze nie jest to proba podlizywania sie gm-om. ciesze sie ze naprawiono glod. nie po to jest jedzenie by na nim tylko zarabiac ale i zeby je spozywac. ciesze sie ze walczaca postac prawie nie ma szans na uzycie umiejetnosci healing. to bez sensu zeby wojownik jedna reka machal mieczem, druga uzywal tarcze i do tego sie leczyl. czy? nogami zawija bandaze? nareszcie jakis realizm. a propo realizmu. ludzie ktorzy mowia o realizmie w uo, maja na mysli taki realizm, w ktorym magia jest realna, czyli czary sa realne ale uzywanie 5 rzeczy przy pomocy dwoch rak nie. na koniec najwazniejsze, w pelnie popieram wywalanie ludzi za buy/sell ale z jednym warunkiem- niech wszyscy sprzedawcy rozumieja kupic/sprzedac bo na przyklad taki stajenny tego nie kuma. a ci ktorym sie nie podoba ten serwer- sa jeszcze inne darmowe shardy, wiec droga wolna. howgh! powiedzialem


Skoro ma byc realistycznie to trzeba sie bedzie dostosowac ale trzeba wziasc pod uwage ze nikt na poczatku nie uprzedzal ze tak bedzie wiec moze wprowadzic mozliwosc zamiany skilli?skad moglem wiedziec ze nie bedzie mozna leczyc skoro na DZ dzialalo to do konca?

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:45 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 10:26, Ilad napisał:
noooo nareszcie panowie :smile:
szlak mnie juz trafial gdy widzialem kolesi twardo wypowiadajacych komendy buy/sell tym bardziej ze ja jak idiota nie raz dziekuje vendorm np magowi za nauke czaru. Kliamt znika mi calkowicie. To samo sie tyczy slow: "kupic" / "sprzedac" jakby nie dalo sie powiedziec tego calym zdaniem twierdzacym lub nakazuajcym. To chyba nie jest takie trudne. Rozumiem, ze nie ze wszystkimi vendorami moze sie jeszcze dogadac w ten sposob i przemowic do nich po naszemu (pozjezdzali sie z daleka i sie jeszcze jezyka nie nauczyli) ale chyba najpierw mozna zagadac kwestyjka po polsku ladnie o cos proszac a potem jesli nie zaqma uzywac train/buy/sell. No chyba ze sie myle.




Nie ma czegos takiego jak "sprzedac" jest "sprzedaje" grales na ZS?

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:52 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 12:50, Zanthor napisał:
Witam.

A wiec tak ...
Trzeba dazyc do zdobycia klimatu, lecz nie za wszelka cene ... Jezeli komus sie niechce isc na questa to czemu go za to karac ? To jest RPG i kazdy robi to co lubi oczywiscie w miare relalnosci swiata i wogle ... Niemozna karac ludzi za to, ze niebyli gdzies tam bo to totalitaryzm i woglw komuna :>

Pozdrawiam.



Zantchor na ZS juz dawno jest tyrania :smile: Tylko prety moga nosic mithrill i truc, dostaja skille i uzbrojenie od bogow. Moze chodzi o to zeby obalic ta tyranie? :wink:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 19:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 13:42, Gadget napisał:
ziemni.. chodzi mi o sytuacje gdy jest tlum ludzi wchodzi koles do kowala, bez slowa spierdalaj pcha sie do vendora, wali buy. sell i wychodzi majac w dupie wszystko i wszystkich...



A moze gra taka postac? Przeciez w zyciu istnieja jednostki aspoleczne,samotnicy, chamy :wink: (pomijam juz to sell/buy)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:02 
Cytuj  
Cytuj:
Nie traktujemy tego tak serio. Sami niekiedy sobie pogadamy i sie posmiejemy. Ale jak widze na kanale szczegolowe opisy z wyprawy, to mnie krew zalewa.. po to macie knajpy w grze, zeby tam sobie o tym pogadac.
Niemieszajcie tego swiata z tamtym, ani w ta ani w tamta strone. Tu jestescie soba, tam jestescie kims innym. I przez takie laczenie, nie wczuwanie sie w postac wlasnie sobie psujecie klimat i cala zabawe z gry. Masz pytanie gdzie cos sie znajduje? Zapytaj akurat przechodzacego przechodnia. Nie wiesz ile cos kosztuje? Idz do sklepu i sprawdz. A nie z byle glupawym pytaniem zaraz na irca lecicie psujac tym samym sobie cala przyjemnosc z odkrywania czegos nowego.

Jeszcze sie dziwisz naszym reakcjom? :smile:

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-10 20:01 ]</font>


Ja dostalem bana za to ze powiedzialem na ircu ze od 30 min skille walki nie rosna i mialem racje bo za chwile padl serw a gdy wstal wszystko bylo ok.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:25 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 20:45, LICHU napisał:
Nie ma czegos takiego jak "sprzedac" jest "sprzedaje" grales na ZS?

A moze upewnij sie jeszcze raz, co?

X.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:50 
Cytuj  
A ja proponuje komende: " Czy moglbym cos kupic" lub zamiennie "Chcialbym cos kupic" lub ostatecznie "Co moge u ciebie kupic".
T.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 20:59 
Cytuj  
Sprawy tu poruszone i moje stanowisko co do nich :

- Healing: jest osłabiany ale znów nie aż tak.. możecie leczyć jeśli jednocześnie nie bierzecie udziału w walce.. jest top wstęp do powstania profesji gracza-uzdrowiciela - kapłana, który oprócz leczenia będzie mógł kilka innych niespodzianek wymodlić :wink:

- buy, sell - biore się za spolszczanie.. po prostu przestaną działać a będą działać polskie odpowiedniki

- rybactwo na morzu.. wprowadzając spadanie skili, starałem się zmniejszyć prawdopodobieństwo przypadkowej śmierci (popatrzcie na czas po jakim pojawia się żywiołak przy rybactwie lądowym albo przy kopaniu rudy) a łowienie na morzu zostawiłem sobie na deser.. w wolnech chwili postaram się na to spojrzeć.


Powodzenia w nowym, zaginionym i powoli odnajdywanym świecie :smile:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 21:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 20:52, LICHU napisał:
Zantchor na ZS juz dawno jest tyrania :smile: Tylko prety moga nosic mithrill i truc, dostaja skille i uzbrojenie od bogow. Moze chodzi o to zeby obalic ta tyranie? :wink:


Pier**** jak potluczony. Za urzywanie trutki wylatuje sie z gildii, skili nikt nie rozdaje. Ciezko zrozumiec?
Ja tez sie dziwilem jak to mozliwe ze niektorzy sa podpakowani ale to chyba z tego powodu ze niektorzy zaczeli an testowym i sa troche do przodu. A takie smuty wprowadza tylko smrod i nic wiecej.

Pozatym co ty sie tak zalisz na healing? Ja tydzien lowilem po pare godzin zaniedbujac inne skile. Kupilem lodz i moge sobie zapomniec o lowieniu na morzu a dalem z nia 25,5k. Dales wiecej an bandarze? Watpie.

Pozatym zawsze mozesz byc wolcznikiem/halabardnkiem i przy okazji wspomagac kolegow leczeniem. Zreszta niewazne. Poprostu przestan walkowac to w kazdym topiku i rozsiewac ploty.


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:01 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 21:59, Ro6ert napisał:
łowienie na morzu zostawiłem sobie na deser.. w wolnech chwili postaram się na to spojrzeć.


No starry. U R my mastah :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.


Posty: 42
Dołączył(a): 27.01.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2002, 22:55 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 22:47, KromeR napisał:
Pier**** jak potluczony. Za urzywanie trutki wylatuje sie z gildii, skili nikt nie rozdaje. Ciezko zrozumiec?
Ja tez sie dziwilem jak to mozliwe ze niektorzy sa podpakowani ale to chyba z tego powodu ze niektorzy zaczeli an testowym i sa troche do przodu. A takie smuty wprowadza tylko smrod i nic wiecej.

Pozatym co ty sie tak zalisz na healing? Ja tydzien lowilem po pare godzin zaniedbujac inne skile. Kupilem lodz i moge sobie zapomniec o lowieniu na morzu a dalem z nia 25,5k. Dales wiecej an bandarze? Watpie.

Pozatym zawsze mozesz byc wolcznikiem/halabardnkiem i przy okazji wspomagac kolegow leczeniem. Zreszta niewazne. Poprostu przestan walkowac to w kazdym topiku i rozsiewac ploty.



Nikt nie podpakowywal sie na testowym serwerze , tylko niektorzy graja po 10-12h dziennie :lol: wiec nie ma sie co dziwic.
Znam kilka osob , ktore sparowaly miedzy soba conajmniej 5 , 6h dziennie . Grali na instrumencikach bez przerwy , bo nawet walczac da sie grac . A dex skakal jak dziki :smile:
Takze w ciagu 2,5 tyg 51 str 30 dex i 20 int dla wojownika grajacego po tyle godzin ile wspomnialem to nie problem . Jestem zalamany , moze by tak serwer wlaczyc tylko od 22-3am ? Bylbym w pelni usatysfakcjonowany :razz:

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 01:18 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 21:25, Xanth napisał:
Cytuj:
2002-04-10 20:45, LICHU napisał:
Nie ma czegos takiego jak "sprzedac" jest "sprzedaje" grales na ZS?

A moze upewnij sie jeszcze raz, co?

X.


Mam to podpiete pod makro bo na poczatku tak dzialalo, co jest teraz w nie wiem sprawdze.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 01:29 
Cytuj  
[/quote]

Pier**** jak potluczony. Za urzywanie trutki wylatuje sie z gildii, skili nikt nie rozdaje. Ciezko zrozumiec?
Ja tez sie dziwilem jak to mozliwe ze niektorzy sa podpakowani ale to chyba z tego powodu ze niektorzy zaczeli an testowym i sa troche do przodu. A takie smuty wprowadza tylko smrod i nic wiecej.
---------------------------------------------

Skille poruszone w innym topiku informacje od pretorian dobrzy kumple wiec na cholera by klamali wiec uzywajac twojego slownika "nie pierd....".Czytales dekret krolewski na tablicy w Delucji?Zrozumiales to zdanie z trutkami?Chyba nie.


Pozatym co ty sie tak zalisz na healing? Ja tydzien lowilem po pare godzin zaniedbujac inne skile. Kupilem lodz i moge sobie zapomniec o lowieniu na morzu a dalem z nia 25,5k. Dales wiecej an bandarze? Watpie.
---------------------------------------------

Na bandaze szlo mi 2k dziennie licz.Ty ciagle mozesz lowic przy brzegu mi healing jest calkowicie nieprzydatny.

Pozatym zawsze mozesz byc wolcznikiem/halabardnkiem i przy okazji wspomagac kolegow leczeniem. Zreszta niewazne. Poprostu przestan walkowac to w kazdym topiku i rozsiewac ploty.
---------------------------------------------

Przestalem jednak na takie bzdury musze odpowiadac.Nie chce mi sie juz o tym pisac poczekamy zobaczymy jak bedzie.

*

Posty: 197
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 01:32 
Cytuj  
Cytuj:

Nikt nie podpakowywal sie na testowym serwerze , tylko niektorzy graja po 10-12h dziennie :lol: wiec nie ma sie co dziwic.
Znam kilka osob , ktore sparowaly miedzy soba conajmniej 5 , 6h dziennie . Grali na instrumencikach bez przerwy , bo nawet walczac da sie grac . A dex skakal jak dziki :smile:
Takze w ciagu 2,5 tyg 51 str 30 dex i 20 int dla wojownika grajacego po tyle godzin ile wspomnialem to nie problem . Jestem zalamany , moze by tak serwer wlaczyc tylko od 22-3am ? Bylbym w pelni usatysfakcjonowany :razz:


GMow strasznie chyba to denerwuje ze wszystko tak szybko niektorym idzie :wink: Ale na maniakow nie ma rady.Ten ktory ma duzo czasu i cierpliwosci zawsze bedzie gora. a reszta przez nich cierpi :wink:


Posty: 19
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 07:02 
Cytuj  
W sprawie IRCa:
Ja dostalem ze trzy razy bana za to ze sie zapytalem co jest z servem ? Czy restart czy moze nie dziala... A pol godziny pozniej jak mi zdjal ktos go to jakis gosciu tez sie o to pytal i nic nie dostal , nawet kopa... Jak to jest ?
W sprawie tych komend:
Uwazam ze nie wystarczy tylko kupic/sprzedac tylko wrowadzic wypowiedzi pelne, calozdaniowe np Chcialbym cosik kupic u ciebie mily sprzedawco :smile: albo Moglbym zobaczyc co tam maszu siebie w sprzedazy ? lub Bankierze chcialbym zobaczyc stan mego kufra...
Jeszcze jedna sprawa:
Co jest z tymi kuframi w banku ??????? Mam w nim troszke zeczy i nie moge juz nic wiecej wlozyc ? Jak to jest ? Jest jakis ogranicznik ?

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:18 
Cytuj  
tak


Posty: 5
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:38 
Cytuj  
ogolnie mi sie serv podoba.. tylko czasu nie mam ale tak to w sumie spoko :smile:
jeno troche wiecej dlugo terminowuch questow by sie przydalo. :grin:DD
Ale to potem.... jak sie serverek jush ustabilizuje....
BTW dajcie troche rzeczy typu np. szata ktora daje jakies bonusy do Inta np. albo miecz poprawiajacy zrecznosc.... itp... takie permamentne efekty zeby byly... i rowniez do kupienia... bo naprzyklad krawiec jakos nie czesto na wyprawy chodzi :smile:

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-10 23:55, cymesky napisał:
Takze w ciagu 2,5 tyg 51 str 30 dex i 20 int dla wojownika grajacego po tyle godzin ile wspomnialem to nie problem . Jestem zalamany , moze by tak serwer wlaczyc tylko od 22-3am ? Bylbym w pelni usatysfakcjonowany :razz:

Jakos nie moge uwierzyc by z _uczciwej_ gry miec takie staty.. to jest wrecz niemozliwe.

*

Posty: 59
Dołączył(a): 13.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:53 
Cytuj  
Jak najbardziej mozliwe, staty leca dosc szybko w porownaniu do skilli. Przy troche ponad 60 fishing praktycznie mam wieksza szanse ze dostane gaina do str/dex niz podniesienie skilla o 0.1%

Pozdrawiam :smile:

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 13:34 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-11 13:53, Devotus napisał:
Jak najbardziej mozliwe, staty leca dosc szybko w porownaniu do skilli. Przy troche ponad 60 fishing praktycznie mam wieksza szanse ze dostane gaina do str/dex niz podniesienie skilla o 0.1%

Otoz mylisz sie :smile: Lowie rybki i jest akurat odwrotnie niz mowisz :smile: szybciej gain skilla niz stat.. nie mowiac o tym ze mam male wartosci sily i dex wiec powinny o wiele szybciej rosnac niz przy 47-50

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 65 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.