mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 11:54 
Cytuj  
Jako ze rozpoczely sie bezsensowne dyskusje na temat przydzielanych zadan TYLKO Pretorianom, chcialbym wyjanic kilka rzeczy.

Po pierwsze, zadania sa dla wszystkich. Nie miejcie pretensji do Pretorian, ze reaguja na nie najszybciej z was. Nikt przeciez nie broni wam sie przylaczyc do nich.

Po drugie, zadanie dla grupy jest takze rywalizacja miedzy graczami. Nagroda zazwyczaj jest jedna plus troszke kasy do podzialu. kto zdobedzie nagrode glowna, jest zwyciezca. Nie miejscie do niego pretensji o to, ze okazal sie lepszy od was.

I teraz o zadaniach ogolnie, w jaki sposob mozecie je rozpoznac (choc nie zawsze to bedzie zadanie):

Zadania glowne o duzym stopniu trudnosci, zazwyczaj z wartosciawa nagroda sa oglaszane publicznie komunikatem do wszystkich graczy. Oczywiscnie komunikat nie jest jednoznaczny. Nie spodziewajcie sie, ze uslyszycie polecenie "Idzcie tam i to zrobcie", nie. W wiekszosci przypadkow sami musicie sie domyslec o co chodzi. Przyklad? Niedawno pewna kobieta wolala o pomoc w wydostaniu sie z pewnego miejsca. Wolala dlugo i namietnie. I tylko 4 osoby z 60 aktualnie grajacych zareagowaly na to. Ich zysk, wasza strata. Miejcie pretensje do siebie.

Zadania indywidualne ciutek sie roznia. na to przepisu nie dostaniecie, jak takie zadanie rozpoznac. Przyglaajcie sie uwaznie otoczeniu, a noz cos sie trafi? :wink: Gadajaca krowa? To nie ciekawostka przyrodnicza, to moze jakies zadanie. Slup ognia na dachu banku? Zamkniete drzwi do vendora czy tez pulapka w plecaku lezacym na ziemi? My za was myslec nie bedziemy.

No i ostatni rodzaj zadan, zadania zlecane przez NPC. Niekiedy, w roznych miejscach, pojawia sie jakis czlowiek. Jak uslyszy prowadzanona w poblizu rozmowe, to proponuje zadanie. Lokalizacja tego czlowieka jest rozna i nie jest to za kazdym razem ten sam czlowiek. Proponuje on zadanie przez godzine, dwie, a potem odchodzi. Wasza wola, znalesc go i zrobic to o co prosi.

Mam nadzieje ze w miare jasne to jest, prosciej wytlumaczyc nie umiem i nie chce. Uzyjcie waszego potencjalu myslowego. Bo zadaniem jest takze znalezienie zadania. Nikt wam na tacy tego nie poda.

I nie liczcie na to, ze zaproszenia do zadania bedziecie otrzymywac kilka dni naprzod. NIE MA MOWY!

A teraz do roboty :wink:

X.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Xanth dnia 2002-04-11 12:56 ]</font>

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:49 
Cytuj  
a zadania typu 'wyprawa na smoka'. Do których trzeba zebrać zespół, przygotować sprzęt i mikstury, zrobić jakiś wywiad itp.. ?

:razz:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 12:57 
Cytuj  
A zadanie takie juz bylo :wink: Ktos kiedys opowiedzial o Duchu Dobrego Smoka, o ktorym tez od kogos uslyszal. Z czasem plotka urosla i byla opowiadana prawie na kazdym rogu. Az nawet Krol Khazar sie tym zainteresowal i wyruszyl na wyprawe. Ale zebrala sie niewielka grupa smialkow, ktora postanowila sprawdzic, ile prawdy jest w plotce... i wyruszyli...
--

Kto byl, ten wie, co sie dzialo :smile: A przygotowania? Zawsze jest na to czas, zadania nie sa limitowane. Zrobisz teraz czy za godzine? Sprawa tych co chca zadanie wykonac. A, ze ktos moze ubiec i byc szybszy, to juz inna bajka :wink:)

X.

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 13:01 
Cytuj  
po prostu chciałbym postawić na zadania, które gracze mogliby wykonać jak najlepiej (to chyba nas cieszy ? :wink: ) a nie takie wykonywane ze stoperem w garści..


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 13:03 
Cytuj  
Zadania wykonywane ze stoperem w garsci daje tylko NPC :wink: No.. zalezy to tez od tego, czy juz jest 2:00 w nocy i GM musi isc spac :wink: Ale jesli chodzi o wykonane zadania na dzien dzisiejszy, to mamy dobrych graczy. Nigdy przygotowania nie zajely im wiecej niz godzine :wink:

*

Posty: 155
Dołączył(a): 20.01.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 13:11 
Cytuj  
a możeby tak zrobić eksperyment ? Dać znać kilku osobom (przez enpeców..jak ja nie lubie .bcast :razz: ) i powiedziec ze zebranie bedzie w karczmie wieczorem, albo cos w ten deseń.. ciekawy jestem na ile powstała grupa będzie lepiej przygotowana do zadania..

Może niedługo sam się pobawie.. te cyferki mogą człowiekowi obrzydnąć, lepiej bądźcie gotowi :smile:


_________________
Ro6ert vel Perganiusz Szalony [Duch Magii].
Wszelkie uwagi odnośnie magii i Zakonu Magow mozna kierować do mnie
[email protected]


Posty: 36
Dołączył(a): 2.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:14 
Cytuj  
Ale ze mnie Frajer....

Przez 30 minut rozmawiałem z gadającą świnia i nie wpdałem na pomsł zapytania sie jej czy nie ma dla mnie jakiegoś zadania.....

Oh głupi ja głupi..

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:17 
Cytuj  
Cytuj:
2002-04-11 15:14, Laskalus napisał:
Ale ze mnie Frajer....

Przez 30 minut rozmawiałem z gadającą świnia i nie wpdałem na pomsł zapytania sie jej czy nie ma dla mnie jakiegoś zadania.....

Oh głupi ja głupi..

ee tam glupi... A kto pyta swinie czy ma jakies zadanie :smile:
Jestes po prostu za bardzo normalny... :smile:

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2002, 14:52 
Cytuj  
Mam tylko nadziej ze beda qesty rowniez w dalszej przyzlosci bo niestety tak sie skalada ze ostatnio to wogole nia mam czasu do kompa usiasc a jak juz to na pol godzinki :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2002, 11:19 
Cytuj  
zaraz zaraz jakies poltora tygodnia temu gostek w delucji niejaki max dal mi zadanie odszukanie magicznego miecza w fire no coz znalazlem questa wiec coz wziolem kumpla maga i po miecz znalezlismy miecz stuknelismy obrooncow wzielismy kosalke i wrocilismy ale jak dawalem maxowi miecz to nie chcial wziasc zato gadal ciagle zeby mu to przyniesc bo da 3k ehh po godiznie stania rozmowie z nim wezwalem bogow ale oni mi tylko powiedzieli ze on widocznie mnie nie lubi wiec se poszlem bo o 3k marne nie bede sie prosil no bez przesady pozostala mi duma ze zwyciestwa a tera kombinujemy cos duzegooooo naprawde duzegooo :smile: gdyby tylko nie respawn to juz by bylo po zawodach
hehepozdrowionka bogowie moze nie dlugo sie z czym do was zglosimy :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.