mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 16:45 
Cytuj  
Czy to prawda ze ta partia beta keyow bedzie dzialac tylko do konca miesiaca i tylko najaktywniejsi testerzy przejada do nastepnej fazy ?
( takie plotki sa na forum mmorpg.com )


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 20:22 
Cytuj  
Poszły już bany i to nawet nie za łamanie nda tylko udostępnianie kont osobom trzecim więc radze mieć się na baczności.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 sie 2007, 20:47 
Cytuj  
Bo wytropić ludzi łamiących NDA jest o wiele trudniej (jeżeli mają trochę oleju w głowie).

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 08:50 
Cytuj  
Wiadomo coś kiedy będą wysyłać kolejne invity do bety :?:
Gdzieś czytałem że podobno wysyłali w weekend ale nie wiem czy to prawda :]

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 11:02 
Cytuj  
Wysylaja caly czas, tzn banuja obecne konta i daja nowe, wiec jak widac caly czas jest rotacja, pisza tez ze tylko aktywni testerzy maja szanse na testowanie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 263
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 12:05 
Cytuj  
Wyslali wczoraj kolejne 2000+, ale tylko NA.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 7 sie 2007, 12:06 
Cytuj  
Wysyłąją cały czas ale partiami + bonusy przy każdym newsletterze.

**

Posty: 299
Dołączył(a): 21.10.2004
Offline
PostNapisane: 9 sie 2007, 07:03 
Cytuj  
Wiadomo cos na temat tych 4000 zaproszen do bety ? Slyszalem ze GOA ma je niedlugo wysylac ale czytajac fora to widze ze chyba jeszcze ich nie wyslali.

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 11:31 
Cytuj  
mam do was male pytanie. szukalem takiej informacji na oficjalnej stronie WHO ale nie moglem sie doszukac (juz mowie, ze nie przeczytalem wszystkich pytan i odpowiedzi w FAQ :P ).

czy wybierajac sobie rase, powiedzmy dwarf, bede mogl walczyc tylko i wylacznie z orkami? czy moze bede mogl isc gdzie indziej i wspomoc ludzi w walce z chaosem?

*

Posty: 99
Dołączył(a): 23.02.2006
Offline
PostNapisane: 16 sie 2007, 11:53 
Cytuj  
Będziesz mógł


Posty: 18
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 14:38 
Cytuj  
Też dostałam się do bety i to sporo wcześniej ale..grałam niewiele bo nie dostrzegłam w WAR absolutnie nic co obudziłoby chęć dalszej gry.

Krótko - póki co można wybrać dwarfa lub orka i to bez żadnych możliwości modyfikacji wyglądu - ot, deafult look postaci dla danej klasy. Przy czym dwarfice są okropnie brzydkie i wszystkie wyglądają tak samo . A wszystko inne kanciaste. Jakość tekstur postaci samej w sobie - WoW'owa, a nie wow!'owa. Animacje są..w miarę w porządku ale ciężko powiedzieć ze naturalne.
Interfejs ( mam nadzieje) przejdzie gruntowną renowacje bo w obecnej fazie nigdzie sie nie doszukałam możliwości zmiany wielkości okienek i czcionek - w chwili obecnej wszystko jest pokryte grainem, małe, zbite i kompletnie a'czytelne - to samo sie tyczy czatu.
Czcionki Imion ładne, pasują.

Startowa lokacja dwarfów do złudzenia klimatem przypomina ironforge, odrobinę bardziej monumentalne i zdecydowanie bardziej szare - i puste. Gracze zlewają się z tłem - w ten raczej..eh, mdły sposób.
Questy startowe bardzo..ee..standardowe - zabij zmutowanego squiga, wysadź szyb w kopalni - zawsze lepsze niż " Kill 10 plagued rats". Jest też nawet interesujący quest dający mw. jakieś pojęcie jak będą działały armaty i tym podobne urządzenia - standardowo, tak jak odpalało się Canon w Scarlet Stratholme - kliknięciem.

Walka ma dynamikę..niespodzianka..WoW'a. Standardowe point'n'click. Skille też na początku bardzo typowe. Ekran levelowania rozbudowany, podział na profesje itp.
Animacja jest..jakaś martwa. Brak mi wrażenia że postać faktycznie walczy a nie stoi i daje sie bić potworkowi X zanim przeładuje się skill.

Questy i lokalizacje zaznaczane są na (dość ładnej) mapce czerwonym kółeczkiem. Nawet moda nie potrzeba..

Na temat PvP jeszcze sie nie wypowiem - może uda mi się zmusić do grania dopóki znajdę w tej grze coś odkrywczego - ale wygląda na to że musiałabym grać faktycznie bardzo długo .
A 'mroczniejszy' charakter grafiki? Pff, jakoś nikt mnie nie okrzyknął Naczelną Mroczną za noszenie szarego swetra..WAR wydaje sie być takim właśnie, graficznym WoW'em w szarym swetrze.

( I tak, raczej nie zależy mi na koncie) :roll:

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 14:46 
Cytuj  
Aviril napisał(a):
( I tak, raczej nie zależy mi na koncie) :roll:


No to możemy się wymienić, mam konta do TR i GaH :)


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 16:22 
Cytuj  
Ja nic do wymiany nie mam, bo nigdzie do closed bety się nie dostałem, ale mógłbym przyjąć to konto oferując w zamian dozgonną wdzięczność :)

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 16:56 
Cytuj  
Powinni odbierac konta tym co graja mnie niz 20g na dobe :)

Kolejne 4k kluczy rozeslali i nadal cisza na forum, o innych beta testach caly czas dyskusja, a tu chyba mamy cos pecha i kluczyki omijaj polske lub trafiaja do kiepskich "testerow" :)

>> WTB key/konto do Warhammer Online <<


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 18:32 
Cytuj  
trafiaja do 12 letnich wow kids ktore nie beda krytykowac :-)

ej gdzie to pvp ? mialo byc od 1 lvl.


Posty: 18
Dołączył(a): 21.12.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 18:45 
Cytuj  
Lepiej do kiepskich "testerów" niż do zapalonych fanów -przynajmniej mają w miarę obiektywne podejście.
A jako że na jednym koncie może grać parę osób - zapewniam wołających o potępienie dla mojej niechęci - że sie nie zmarnuje . :P

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 19:39 
Cytuj  
gif!

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 21:25 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
trafiaja do 12 letnich wow kids ktore nie beda krytykowac :-)

ej gdzie to pvp ? mialo byc od 1 lvl.

dostalem sie w piatek, ale nie bede krytykowal tutaj,bo to niezgodne z NDA :P

Cytuj:
Since last week, thousands of players across Europe have been taking part in the WAR beta. We’ve had a fantastic amount of feedback and many, many bugs have been reported, logged and squashed since then. However, some testers have already fallen by the wayside. In some cases they broke the NDA by posting screenshots or sharing their game experiences with others outside the beta program. We’ve even had a few cases of beta testers attempting to trade or sell their accounts! All of the accounts involved in such activity were immediately closed. If you are one of the fortunate few to be invited to the beta, please remember that the NDA is very strict and we will find out if you break it. Don’t waste your chance just for the sake of a few minutes of internet infamy.


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 23:09 
Cytuj  
Jest gdzies mozliwosc sprawdzenia na www czy ktos jest zapisany do losowania kluczy? ( w wersji US jest w EU nie moge znalezc ) ...

T.

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2007, 23:25 
Cytuj  
Templair napisał(a):
Jest gdzies mozliwosc sprawdzenia na www czy ktos jest zapisany do losowania kluczy? ( w wersji US jest w EU nie moge znalezc ) ...

T.


zawsze mozna zglosic sie jeszcze raz pod przykrywka uaktualniania dxdiaga. ja tak zrobilem gdzies w polowie lipca ;)


_________________
rufen.@steam
rufenn@psn
rufen@wot

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38, 39 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.