mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
Skoro tak duzo ludzi gra dla statsow, skilow i bog wie jakich tam jeszcze cyferek (choc nikt sie do tego nie przyznaje :smile: ). To moze zamiast ograniczac ich zdobywanie, mozna by je ulatwic !
Glupie ?...Juz mowie o co mi chodzi.
Skoro, w powiedzmy tydzien (...dobra miesiac) bedzie mozna zrobic sobie swoja wymazona, "unumerkowana" :smile: na maxa postac, to moze wlasnie wtedy zaczelo by sie prawdziwe RPG. Bo w koncu nikt by nie siedzial z uoloopem lub innymi wynalazkami i nie scinal drzewa przez 50 godzin, bo i po co - przeciez lumberjacking mialby juz na poziomie 100% i sile tez na 100 :smile:.
Moze to i kontrowersyjne, ale i warte przemyslenia.

...Czekam na atak ze strony ludzi ktorzy wysiedzieli juz swoje cwiczac bezustannie jakis skill ;P

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:02 
Cytuj  
Tylko jak jzu sie kazdy napakuje na maxa to co dalej? Gdzie nowe wyzwania? Podpakowac monstery? PK?
Cos mi sie nie widzi a nie mam wymakrowanych statow :razz:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***

Posty: 831
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:06 
Cytuj  
bardzo dobry pomysl...
acz moim zdaniem, gdy masz juz wszystko... to gra sie nudzi...
mialem to juz kiedys.. mialem ostac naprawde BARDZO dobra.. wic zmienilem serwer na DZ...
i od razu lepiej mi sie gralo...
ale ja inny jestem


_________________
--
Jestem tylko nikim...

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 15:21 
Cytuj  
Co robic ? - zyc :smile:
Pracowac, jesc, spac, rozmawiac, podrozowac pic... hmm, jak by na to nie popatrzec to mi "The Sims" wychodzi :smile: A to nie o to chyba w tym chodzi ( i nawet zrymowalem :wink: ).
Dobra to chyba nie najlepszy pomysl :grin:


Posty: 27
Dołączył(a): 29.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 16:35 
Cytuj  
ten pomysl bylby dobry, ale pod jednym warunkiem: jesli mialby na celu pokazanie "nabijaczom cyferek" jak nudna sie staje gra gdy nabija te 100/100/100.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 17:03 
Cytuj  
Moim skromnym zdaniem to bez sensu. Taka gra nie ma sensu grasz miecha i co dalej????
Robisz nową postać jak w Diablo 48h i masz postać na 99 poziomie!! Co to za przyjemność z gry. UO jest stworzone dla ludzi którzy chcą mie gre na długi czas nie na miecha. Sądze że znajdzie sie wielu co myślą podobnie. Pozdrowionka.


_________________
This is who we are.

**

Posty: 266
Dołączył(a): 30.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 17:04 
Cytuj  
Zróbmy dla nich oddzielny serwerek :smile: A tak na marginesie moge sypnąc adresikami gdzie zaczyna się od 3 skilli na 100 i na reszte ma chyba po 60. Staty też są tam lepsze. No i oczywiście all rośnie znacznie szybciej. Nie wiem dlaczego jest tam tak mało ludzi :sad:

_________________
The Inner Voice

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Daimonion dnia 2002-04-15 18:05 ]</font>

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 17:32 
Cytuj  
Coz moim zdaniem zaczelo by sie maksymalne PK. Ten grjacy niekoniecznie dla jak to okrsliliscie cyferek czy tak czy owak musial by osiagnac poziom 100/100/100 zeby bronic sie przed hordami napalonych PK, ktorzy wybili juz wszystkie dostepne istoty w swiecie. Chaos, pozoga we dnie i pozoga w nocy. Apokalipytczna wizja ale tak by sie to skonczylo.
T.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 19:08 
Cytuj  
A ja wciaz nie rozumiem o co wam chodzi z tą manią CHAOSU. oni są poprostu dobrze zorganizowaną gurupą paru kolesi. Na ZŚ są przecierz Pretorianie, Magowie, Elfy i oni tez moga sie zorganizowac taka grópa ludzi jest nie do zatrzymania jesli pomusle i wojów puszczą pszodem Elfy za nimi magowi na samym koncu. W ten sposub nie nawet tz. chaos ich nie zatrzyma nieprawdaz tylkotrzeba myslec!!!!


_________________
This is who we are.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 kwi 2002, 21:26 
Cytuj  
Drogi Spownie jestes przewrazliwiony :smile: Mowiac chaos mialem na mysli zamieszanie dym ze tak powiem, a nie chaos jako "stowarzyszenie umarlych poetow". Chaos to dosc pojemne wyrazenie nie splycajmy go do jednej rzeczy. Dziekuje
T.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 00:36 
Cytuj  
Ja nie jestem przewrazliwiony tylko denerwuje mnie juz sprawa chaosu.


_________________
This is who we are.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2450
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 01:34 
Cytuj  
Heh graczy pk nie wybijesz bo oni atakuja z zaskoczenia a nie w otwartej walce. jak sobie wyobrazasz ze nagle pk wpadaja i w 3 minuty zbiera sie oddzial pkk? Kazdy rzuci to co robil i przybedzie namiejsce portalem?
To nie takie proste. Nikt nie zapewni bezpieczenstwa i tego ze ludzie beda bezpieczni. Co najwyzej raz jedni dostana raz drudzy...

Ale EOD bo to nie miejsce... :smile:


_________________
Ludzie żyją po to żeby mogli walczyć.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 09:25 
Cytuj  
Zaraz. Nie mylcie pojec PK-Bandytyzmu z Chaosem. Chaos, to tak jak ktos napisal wczesniej, dym i pozoga, chamstwo i wybijanie graczy do nogi - na to sie nie zgodzimy absolutnie, nie ma mowy!
Za to Bandyci? Mmmmm... oczywiscie ze tak :smile: Ale bandyci z prawdziwego zdarzenia, a nie banda zasmarkanych dresiarzy.

Rzeklem.

X.

*

Posty: 102
Dołączył(a): 28.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 09:31 
Cytuj  
I otaka kwintesęcje wszystkich wypowiedzi własnie chodziło. Xanth wyraził w 100% to co myłśe i wielu mi podobnych!


_________________
This is who we are.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 09:36 
Cytuj  
Widze ze moja slowko chaos wprowadzilo niemaly chaos :smile: . Dlaczego wszyscy na to slowo reaguja pozycja obronna.
CHAOS, mit. gr. pierwotnie szeroko rozwara pustka, pozniej stan zametu przed powstaniem swiata uprzadkowanego ( kosmosu ); potocznie; ch. - zamieszanie, bezlad. (<- za: Encyklopedia Popularna PWN )
O to mi chodzilo :smile: . Nie o pk.
T.

**

Posty: 346
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 10:42 
Cytuj  
Odnosnie nabijania cyferek... cytat mojego posta z innego topika bo nie wiem czy ci ktorzy o tym mowia go widzieli:

"Wiecie co... Jak slysze ze ktos krytykuje innych za "granie dla cyferek" to mi sie smiac chce. A dlaczego gracie? Dla przyjemnosci powiecie. A wiecie co jest przyjemne? Spedzic na bezsensownym zabijaniu szkieletow lightningami X godzin zeby zdobyc pare cyferek a potem zarabac smoka! Przyklad moze troszke nie najlepszy ale chodzi o to ze dazysz do jakiegos celu, a osiagasz go przez cyferki. Jak nie grasz dla cyferek to popros zeby ci GMowie obnizyli umiejetnosci do 0 a staty do 10. Jezeli nie ma to dla ciebie znaczenia to pewno sie nie przejmiesz. Nawet w grze zebrakiem (o ktorym mowa w poprzednich postach) tez licza sie staty. Powiedz mi czy jak cwiczysz walke albo magery i skoczy ci inteligencja lub sila z 50 do 51 to sie nie ucieszysz? Ja skacze ze szczescia. Tak gram dla statow bo dzieki nim moge sie swietnie bawic i zajebiscie spedzic czas. Wiesz dlaczego nie daje sie na poczatku wszystkiego na 100? Bo po krotkim czasie taka gra stala by sie strasznie nudna i monotonna a jak sam zdobywasz cyferki to masz jakis cel, rozwijasz sie i ci sie to nudzi. Ostatnio trenowalem sobie na cmentarzu, juz mialem konczyc az tu int w gore. Odrazu zachcialo mi sie pozabijac paru umarlakow. Tylko dzieki cyferkom (nie tyczy sie to GM ) jeszcze w ta gre gramy. Ile mozna biegac, rozmawiac i robic bog wie co? *grrr*"

*

Posty: 178
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 kwi 2002, 22:37 
Cytuj  
Nie ... NIe ... i jeszcze raz NIE. Nudne to BY bylo.. i juz.
Pozd.


_________________
Here is the Door and there is the Way!

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 08:06 
Cytuj  
Aiku - przeciez ja nie mam do nikogo zadnych pretensji, ani nikogo o nic nie oskarzam. Kazdy gra jak lubi i czy to bedzie bezlitosne wycinanie wszystkiego co sie rusza, czy chodowla jedwabnikow - ma do tego prawo.

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 14:36 
Cytuj  
Hmm.. dajesz prawo jednemu do wycinania wszystkiego co sie rusza a nie dajesz mozliwosci innym (tym "wycinanym" czy ograbianym) unikniecia tego? A moze maja siedziec na dupach w miescie coby im nikt krzywdy nie zrobil bo chca chodowac jedwabniki!?
Wyjdz na ulice.. ktos Ci wp**** - przeciez nie zabierzesz mu mozliwosci bicia innych?! Chcesz mu narzucac sposob postepowania? Przeciez to jego wybor wlasny ze Twoja glowa przywali o chodnik... Tak wybral niech tak zyje!

*

Posty: 50
Dołączył(a): 12.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 kwi 2002, 15:29 
Cytuj  
O mamusiu poczytaj lepiej watek od poczatku, prosze...

>Hmm.. dajesz prawo jednemu do wycinania
> wszystkiego co sie rusza a nie dajesz
> mozliwosci innym (tym "wycinanym" czy
> ograbianym) unikniecia tego?

Po pierwsze to nie daje zadnego prawa, ani tez nie odbieram bo i GM ze mnie zaden :smile:

> A moze maja siedziec na dupach w miescie
> coby im nikt krzywdy nie zrobil bo chca
> chodowac jedwabniki!?

Nie specjalnie wiem o co ci chodzi ? Chca wychodza, nie chca nie wychodza, w czym problem ?

> Wyjdz na ulice.. ktos Ci wp**** - przeciez
> nie zabierzesz mu mozliwosci bicia
> innych?!

Owszem nie zabiore i nie chce.

> Chcesz mu narzucac sposob
> postepowania?

Nie chce nikomu nic narzucac,a wrecz przeciwnie. Skad ci to przyszlo do glowy ?

> Przeciez to jego wybor
> wlasny ze Twoja glowa przywali o
> chodnik... Tak wybral niech tak zyje!

A tego juz nie za bardzo rozumiem, prosze o wyjasnienie.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.