mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 18:23 
Cytuj  
ehh to moje takie psostrzezenie zauwazylem ze masa ludzi chce byc banitami a tak naprawde nie wiedza co i jak a wiec posluchajciei zastanowcie sie nad tym powaznie
1) to miasta praktycznie przestaja dla was istniec ( vendorzy nie chca wspolpracowac z czerwonymi )
2) straznicy tez zabardzo nas nie lubia :wink:
3) Battle Mage ktory zabija kazdego kogo zobaczy i nie da sie z nim wygrac
4) problem z prostymi zeczami jak np juczne konie my nie mamy stajni
5) mamy dom o ktorym wszyscy wiedza takze nasi wrogowie i nie wiadomo kto kiedy i z kim tu przyjdzie
6) wiele osob nas nie lubi juz nawet nie mowie o wiekszosci pretorian ktorym zaszlismy za skore
7) ograniczenie swobody dzialanie mamy tylko jedno miejsce gdzie sie mozemy wskrzesic takze jak umrzesz gdzie daleko to o ciuchach morzezsz zapomniec jesli cie przyjaciel nie zbierze
:cool: problem z pieniedzmi ( jak chcecie zarabiac nie sprzedajac np w miescie to 80 % dochodow ludzi )
9) zyjemy w miejscu gdzie o to zeby poglowie dostac nie trudno ophidianie skorpiony gargusie impy i inne badziewia

a wiec ludzie zastanowcie sie nad tym i nie przylazcie tu stadami bo bedzie efekt taki ze 90 % serwa to beda banici :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 19:58 
Cytuj  
Dobrze powiedziane, ale mala errata + update:
Battlemage ma kaprysy i sie pojawia zawsze tam, gdzie go nie powinno byc.. ze sklepow mozna korzystac, ale jak sie przebije przez mur straznikow, kazdy widzac czerwona xywe na dzien dobry wlacza WARa (a zwykle przychodzimy pogadac/pomoc - vide quest z kula). Ponadto jeden healer na mape swiata.. zginac w Delucji przez laga to 10 min biegu pod nasza kapliczke.

To nie jest latwe zycie.
To nie jest zycie dla kazdego.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:26 
Cytuj  
Zrobcie miasto dla bandytow


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10599
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 20:49 
Cytuj  
A dodatkowo, kazdy skazany na banicje przez nas, za kare, bedzie takze obiektem polowan przez bandytow. A bandyci na kazda glowe takiego banity dostana kase. Bo nie przewidujemy wiecej ochotnikow do tej grupy.

Howgh

X.

*

Posty: 113
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 21:20 
Cytuj  
Ale odwiedzac banitow przyjacielsko nie mozna.. buuu :sad:

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 21:32 
Cytuj  
jak to nie mozan odwiedzac po przyjacielsku banitow??? oczywiscie ze mozan, trzeba tylko cos miec ze soba, jakies piwo albo insze innosci.

**

Posty: 219
Dołączył(a): 2.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 21:36 
Cytuj  
jak to nie mozna oczywiscie ze mozna z niektorymi prowadzimy interesy z niektorymi poprostu gadammy sa takze tacy co chodza tu pocwiczyc :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 21:42 
Cytuj  
Alien, niektorzy nie-czerwoni to sie tak nawet u nas rozgoscili, ze przestali sie nawet witac juz.

Prawda Drim? :smile:
*yoink*
:smile:

Dopoki ktos nie zakloci naszego spokojnego banickiego zycia, jest zawsze mile widziany. Odwiedzaja nas kronikarze, gornicy, kowale, alchemicy, ludzie roznych zawodow. A i co odwazniejsze kobiety sie czasem pojawiaja na spalonej ogniem ziemi Fire. Choc w sumie jak sie ma smoka u boku, mozna sobie zwiedzac chyba wszystko.. :smile:


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 157
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 21:56 
Cytuj  
wlasnei, ajk tylko bede mial smoka( Pimpusia) to zrobimy sobie wycieczke krajoznawcza, ktos chetny na przwodnika? :wink:

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 22:04 
Cytuj  
Evantis na quescie z kula wara nie wlaczylem i dostalem blyskawica fajna.. prawda ze motywujace do dalszej rozmowy?

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 22:11 
Cytuj  
Mowilem, zebys uwazal na slowa.. nie posluchales.. obrazajac innych nie zyskuje sie przyjaciol.. ani szacunku.. za to zyskuje sie wrogow..


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 27 kwi 2002, 22:39 
Cytuj  
Evantis, powiedz mi wiec moze o wielki czym ja sie narazilem? :razz:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 00:04 
Cytuj  
Fizban zachowaj ironie dla siebie.. a poza faktem znikniecia regow z mojego ciala, ktore zbieral dla mnie przyjaciel Quantalas, chyba nie mam nic do Ciebie.

Zreszta kogo by tam obchodzilo zdanie Renegata..

_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Evantis dnia 2002-04-28 01:05 ]</font>

*

Posty: 59
Dołączył(a): 6.04.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 00:36 
Cytuj  
No co ty??? Regow z ciala? Przeciez sam mowilem sepom zeby sie trzymali z dala... graty Diacona wzialem, twoje Quin. Nic z twojego ciala nie bralem. Jakis gosc stal kolo niego, ale chyba nic nie wzial. Jak sprawdzalem zawartosc ciala, regow nie bylo... chyba z w ktorys z tych dwoch workow (nie zagladalem do srodka). Juz byl predzej rune podchrzanil :smile: Ale regi??? Czlowieku, slabo znasz Fizbana, oskarzajac go o cos takiego...

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 01:03 
Cytuj  
Widzialem Ciebie przy ciele i Q. On stwierdzil, ze regow juz nie bylo (byly dwa worki). Ja sie o to klocic nie bede, bo tyle stracic to nic. Ale liczy sie zasada. Pomagam innym, a oni mnie okradaja po smierci -> przestaje pomagac.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:31 
Cytuj  
Ja tam do bandytow nic nie mam.Nawet uwazam ze sa pozyteczni.W koncu ten serwer ma byc realistic w klimacie rog prawda?W takim razie i zlo powinno byc zrestza nie kazdemu moze odpowiadac prao pretorian.Ja cenie sobie wolnosc dlatego zwykle mozna mnie spotakc w Papui tam pretorianie sa rzadko.Co do miasta dla Bandytow jestem za niech im GM`y postawia pare domkow zeby im sie zylo nieco latwiej.Ale jedna sprawa badyta bandyta ale troche honoru panowie.Czemu zabijac biedneigo rzemieslnika ktory po prostu pracuje?To juz PK a nie bandytyzm wiec troche rozsdaku panowie.Mozecie zawsze zadac pieniedzy lub okupu za puszczenie wolno a nie od razu zabijac.No co innego pretorianie z nimi macie i powiniscie miec na pienku :smile:


Posty: 45
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:34 
Cytuj  
acha jescze jedno mi przyszlo do glowy.Jak jest jakas wyprawa tak jak marble island to czemu sobie nie pomagac?W koncu chodzi o dobro swiata jesli on zginie zgina i bandyci wiec jak chca to niech pomagaja.Ja powiem szczerze ze bylem milo zaskoczony ze sie pojawili na tym quescie ,bo sie nie spodziewalem.Chyba nie bylo zaraz rozroby prawda? Zglaszam postualt nieco wyrozumialosci z obu stron(ci dobrzy i ci zli)Czasem lepiej najpierw pogadac niz od razu siegac do miecza. :smile:
Solmyr vel Dal maly

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:41 
Cytuj  
To proponuje na czas questow oficjalnie rozejm oglaszac przez broadcasta - bo sytuacja gdzie na ekranie jest 30 osob z tego 5 czerwonych ktore tluka sie z czyms lub z kims jest niejednoznaczna i trudno wywnioskowac czy to proba przeszkodzenia w quescie czy pomoc :smile:

**

Posty: 222
Dołączył(a): 31.03.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:48 
Cytuj  
Myslalem, ze to jest jasne i nie trzeba tego mowic.. ale jak widac mylilem sie.


_________________
Nie ma ludzi niewinnych. Sa tylko tacy, ktorzy jeszcze nie zgrzeszyli..

**

Posty: 205
Dołączył(a): 21.01.2002
Offline
PostNapisane: 28 kwi 2002, 14:53 
Cytuj  
W quescie mogliscie odgrywac negatywna role - np. starac sie przeszkodzic w pokonaniu nekromanty w zamian ze bonusy od niego itp.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.