mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 13:59 
Cytuj  
Jakob po co mami sami grac skoro mozemy wpisac komende i mamy wszystko na 100% :grin:.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:20 
Cytuj  
Spidery i bary do do was i do innych :grin:

Szkoda na was słów , qwa macie mózgi???? po pierwsze Bar podaj definicję słowa lama??? pewnie nie wiesz więc się zamknij :evil:

Spider nie pytaj się kiedy ruszy , jesteś już 10 osobą taką i to staje się wqwiające , masz nr GG od blooba i jego się pytaj , takie trudne?????? :evil:

Qwa wy chyba nie kumacie że jak ruszy , to pojawi się taki post a może nawet topic że ruszyło , tak ciężko to zakumać???? a cobyście woleli???? SoA na dziś i bugi???? czy za tydzień i idealne bez bugów , sama esencja gry????

QWA ja też chcę pograć , pokopać pokuć co ty qwa myślisz???? lecz się na nogi bo na mózg już za pózno :evil:

Spider tobie się dziwie??? grasz długo i taką manianę odpierdalasz????? a Bara to nieznam i zwisa mi czy go poznam :grin:

_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-05-09 15:21 ]</font>

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 14:20 
Cytuj  
No nie lobo to przy okazji wpisz i mi :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:32 
Cytuj  
Jak chcesz to morzesz mnie poznac hyyhyh :grin:

A co do Lamy ejst to takie tepe zwierze :grin:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:46 
Cytuj  
Baroo od******* sie od Shinjego :smile:


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:50 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 16:32, BaroO napisał:

A co do Lamy ejst to takie tepe zwierze :grin:



Jak mi podasz definicję lamy możesz mnie tak nazwać :grin:

A póki co to wara :grin: bo zajebie jak komara :grin:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:51 
Cytuj  
rwa jedne se napsize x razy cos ogenielanej trsci KIEDY WSTANIE SERVER czy jakso tak i to ze sie przyjebal do neigo Shinji to bardzo dobrze, bo jak komus brakuje mozgu, to potrzebuje pomocy, off-topic nie znaczy ze mozna se nabic 5 postow bez sensu i dorbze ze ktos za to sie doyebuje, BTW, shinji, ty masz cos za duzy licznik postow jak na taki czas.... :grin:

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 15:53 
Cytuj  
1.Lama, duchowny buddyjski w Tybecie i Mongolii. Słowo pochodzenia tybetańskiego "bLa-ma", oznaczające "starszy", "wyższy", użyte pierwotnie do określenia przedstawiciela wyższego duchowieństwa w północnym buddyzmie, np. zwierzchnika klasztoru. W okresie późniejszym miano to oznaczało, głównie ze względów grzecznościowych, również uczonych i starszych wiekiem mnichów. W Europie terminem lamy określano każdego duchownego buddyjskiego.

:grin:

2.Lama, gładka tkanina jedwabna, wełniana lub bawełniana, o splocie atłasowym, przetykana nicią srebrną lub złotą. Używana na suknie balowe i szaty liturgiczne.

3.Lama (Lama glama), ssak z rodziny wielbłądowatych, zaliczanej do rzędu parzystokopytnych (Artiodactyla), udomowiony ok. 1000 lat temu przez Indian zamieszkujących południowo-zachodnią część Ameryki Południowej. Przodkiem lamy jest dziko żyjący gwanako (Lama guanicoe).

Lamy

Lama użytkowana jest przez ludność tubylczą rejonu Andów jako zwierzę juczne, dostarczające wełny, skór, mleka i mięsa. Lama osiąga wysokość w kłębie ponad 130 cm, długość ciała do 220 cm, ogona do 25 cm, ciężar ciała ponad 100 kg. Długa, wełnista sierść może być ubarwiona zmiennie, biało, czarno, w odcieniach brązu lub łaciata. Głowa wąska, oczy duże, uszy długie, spiczaste, długa, wąska szyja, nogi wąskie, długie, zakończone 2 palcami z blaszką rogową.

Dzięki silnie rozwiniętym opuszkom palców lamy przystosowane są do stąpania w terenie górskim i piaszczystym z ciężarem na grzbiecie. Ciąża trwa 310-368 dni, samica rodzi 1, rzadko 2 młode o wadze ok. 13 kg, które karmi przez ok. 6 miesięcy. Próby aklimatyzacji lamy w górzystych rejonach Europy nie powiodły się. Lamy są często hodowane w ogrodach zoologicznych.

:grin:

*

Posty: 153
Dołączył(a): 19.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:43 
Cytuj  
No to podales definicje fakt :smile:, sprawa serwa coz zgadzam sie z shinjim i spiderem po czesci, to normalne ze kazdy chce juz pograc w tym wspanialym, nowym, wypasionym swiecie, skoro juz tyle slyszelismy nowosci o jakich na innych shardach nie snia, ale niesstety jak wolicie grac z bugami, nie dzialajacym do konca poprawnie kowalstwem i brakiem cen niektorych przedmiotow w sklepach to sorry ale pomyslcie jeszcze raz, teraz wam sie tak zajebiscie pali, a potem bedziecie plakac i zakladac topiki, ze to nie dziala, ze tamto niedziala, jak juz robia cos z takim rozmachem i nowosciami jak SoA to dajmy sie im wykazac i dopiescic wszystko na maxa, dopiero jak wejdziemy wtedy na serwa to nas zatka calkowicie i szczeny nam opadna, bedzie sie wspaniale gralo.
Sorka za takie dlugie wypociny, cierpliwosci wszystkim zycze
A i nie bluzgajcie na siebie i wyzywajcie niepotrzebnie, bo moze byc pare niemilych chwil potem na zlocie a na co to komu


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Oczek dnia 2002-05-09 17:46 ]</font>

*

Posty: 190
Dołączył(a): 2.04.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:56 
Cytuj  
Ehhhhh
To jest tak jakby pokazać psu udziec barani a potem sie z nim bawić, w rzeczywistości jednak ten udziec nie musi byc smaczny. Nie zapominajcie że na SC były wszechoobecne lagi. Zastanawia mnie ciągle czy na SoA bedą one tak samo dokuczliwe jak na SC < nie mówię tu o padach, pauzach , Tylko LAGACH >. Bo jeżeli tak to zabawa w rzczywistoci może nie być taka fajna :sad:


_________________
..Fear of the dark...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 16:57 
Cytuj  
Pivoo jesteś przejebany gość :grin:

Od razu poznałem człowieka ze Śląska :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 134
Dołączył(a): 2.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 17:18 
Cytuj  
:smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile: :smile:
Czasami mam przebłyski :smile:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Pivoo dnia 2002-05-09 18:19 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:06 
Cytuj  
Tomassus na SC byly lagi bo byl to POL92 a teraz bedzie POL94 ktory jest lepiej zrobiony i stabilniejszy.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:12 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 14:59, lobo_17 napisał:
Jakob po co mami sami grac skoro mozemy wpisac komende i mamy wszystko na 100% :grin:.



a jaka to komenda? moze jest taka :
.setall100%

cool bvy bylo :razz: :razz: :razz: :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Testament dnia 2002-05-09 19:13 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:19 
Cytuj  
hmm nie ale na ciebie podziala komenta .kill :grin:


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 247
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:50 
Cytuj  
Kiedy wstanie serwer ??
ROFL LOL :razz: (taki maly zarcik)


_________________
"Computer games don't affect children. If Pac-man had affected us when we were kids, we would all be running around in dark rooms, swallowing magic pills and listening to repetitive electronic music nowadays..."

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:55 
Cytuj  
ty wlasnie miala byc sroda a tu kurwa nie ma :razz:


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 18:57 
Cytuj  
Cytuj:
2002-05-09 19:19, lobo_17 napisał:
hmm nie ale na ciebie podziala komenta .kill :grin:



oj podziala podziala o iole ten server wstanie zanim umre :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin: :grin:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 19:19 
Cytuj  
Własnuie zdalem sobie sprawe ze wiekszosc mojego wolnego czasu poswiecam na ultime. A wzwiazku z tym ze nie moznat teraz grac nudze sie jak mops. Probowalem sie zajadz czyms innym ale nie moge wszystko jest beznadziejne.
Powoli sie załamuje chlip.


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 9 maja 2002, 19:21 
Cytuj  
dokladnie:D


_________________
Chwycilem mlot od ktorego bily pioruny i zaczolem kuc stal bogow...

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 86 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.