mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2008, 22:20 
Cytuj  
tak bedzie w dfo i mo.
w warze inaczej :-)

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 09:57 
Cytuj  
Dzieki tej mechanice zdobywajac max level dla danego tiera gracz bedzie sie czul jak by osiagnal max lvl. Wtedy to moze robic scenario zakladajac ze jest odpowiednio przygotowany i ma wieksze szanse niz nizszy lvlem gracz. Tu rodzi sie pytanie czy grac scenario i zdobywac range renown czy isc i lvlovac dalej? Btw jestem ciekaw czy jest limit rangi renown dla danego tiera.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 10:43 
Cytuj  
Cytuj:
Tu rodzi sie pytanie czy grac scenario i zdobywac range renown czy isc i lvlovac dalej? Btw jestem ciekaw czy jest limit rangi renown dla danego tiera.


Za scenario/zabijanie graczy też się zdobywa Xp (na niższych lewelach, wygrany scenario daje wiecej xp niż ukończony quest), więc można levelować i to i to. Tym bardziej że twórcy zapowiadali możliwość levelowania przez RvR.

O ile dobrze wiem to nie ma limitu RR/tier.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 11:07 
Cytuj  
W danej chwili tak wlasnie jest ze lepiej zdobywac xp za scenario niz robienie questow. Nie mniej jednak grajac w ten sposob pozbywamy sie itemow za q a niektore sa naprawde fajne jak i odkrywania swiata. Oczywiscie bedzie kolosalna roznica miedzy graczami low a hi lvl grajacymi scenario.

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 13:32 
Cytuj  
ausus napisał(a):
W danej chwili tak wlasnie jest ze lepiej zdobywac xp za scenario niz robienie questow. Nie mniej jednak grajac w ten sposob pozbywamy sie itemow za q a niektore sa naprawde fajne jak i odkrywania swiata. Oczywiscie bedzie kolosalna roznica miedzy graczami low a hi lvl grajacymi scenario.


Ale zdobywamy przedmioty za pvp, ktore nie ustepuja tym z questow ...

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 15:35 
Cytuj  
Dla wszystkich którzy obawiali się w WARze grafiki SŁABEJ :).

http://au.media.pc.ign.com/media/748/748723/vids_1.html

http://pc.ign.com/dor/objects/748723/wa ... =mediaFull

Nie wiem jak dla was ale graficznie WoWa ownuje pod każdym kątem jak na moje oko. A to wciąż Beta :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 15:58 
Cytuj  
Cytuj:
Ale zdobywamy przedmioty za pvp, ktore nie ustepuja tym z questow ...


Ale i tak potrzebujesz odpowiedniego lewelu by tych przedmiotów używać.

@Bierzgal

Bez przesady. Może nie ownuje, ale jest bardzo ładna i zrobia ze smakiem.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 16:18 
Cytuj  
Z tego co gdzies wyczytalem cienie maja sie jeszcze zmienic ale to dopiero w finalej wersji (jesli to prawda zecz jasna).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 16:47 
Cytuj  
Dana => WoW nie ma wcale takiej cudnej i pięknej grafiki :P. Napatrzyłem się trochę na nią przez bite 3 lata więc takie stwierdzenie przychodzi mi raczej łatwo. To co widzimy na powyższych filmach pod kątem graficznym JEST lepsze niz WoW (i to sporo). Nie jest to Age of Conan (i nie wiem czy miał być) ale mnie osobiście na tym akurat nie zależało.
Fakt, faktem grafika nie jest akurat najważniejszym aspektem gry ale milo czasem popatrzeć na ładne widoki na około nas. Obstawiam, tez, ze to jeszcze nie końcowy efekt który planuje Mythic. Czego by tez WoW nie zrobił w kolejnym dodatku raczej tego nie przeskoczy. Grafika zostanie taka sama.

PS. asus => Prawda. Tez gdzieś to czytałem.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 16:57 
Cytuj  
Aaa, to ty do wowa porównywałeś, to faktycznie ownuje.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:06 
Cytuj  
jest jakis sposob, zeby sciagnac te screeny z ign? bo klikanie i te reklamy pomiedzy sa strasznie upierdliwe :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:13 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Dla wszystkich którzy obawiali się w WARze grafiki SŁABEJ :).

http://au.media.pc.ign.com/media/748/748723/vids_1.html

http://pc.ign.com/dor/objects/748723/wa ... =mediaFull

Nie wiem jak dla was ale graficznie WoWa ownuje pod każdym kątem jak na moje oko. A to wciąż Beta :P.

Niechce byc zgryzliwy, ale to taki WoW + zmienione colory.
Zobaczymy co pokaza. Ale nie spodziewalbym sie wiecej niz WoW + Normale + Specular+ diffuse mapy.
http://pc.ign.com/dor/objects/748723/wa ... =mediaFull
No moze nie liczac tego obrazka. To jest taki WoW + Color mapa w innej tonacji.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:24 
Cytuj  
nie znam swiata Warhammera... dlatego pytanie, ktora klasa postaci w tej grze bedzie odpowiednikiem huntera z WoWa?

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:31 
Cytuj  
http://warhammeronline.wikia.com/wiki/Squig_Herder

*

Posty: 99
Dołączył(a): 10.01.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:38 
Cytuj  
dzieki, a po stronie Order to bedzie Shadow Warrior?

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 18:54 
Cytuj  
Inside raczej refraktow i volumerykow tutaj nie uswiadczysz. Odnosnie grafiki to zanim zaczelem w nia grac to tez myslalem, ze straszni przypomina mi wowa. Teraz mam inne zdanie. Calkiem inna gra, grafika, jakosc. Byc moze dla ludzi nie znajacych swiata warhammera bedzie troche ciezko docenic pewne zeczy. Dla tego polecam przed gra troche na ten temat poczytac.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 19:35 
Cytuj  
sikth napisał(a):
dzieki, a po stronie Order to bedzie Shadow Warrior?


Bardziej Engineer, tylko że jego pet (różnorakie działka czy granatniki) jest nieruchawy.

Jedyna classa z typowym petem ala hunter (po stronie "dobrej") jest White Lion, ale on z kolei jest tylko melee.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 20:13 
Cytuj  
ausus napisał(a):
Inside raczej refraktow i volumerykow tutaj nie uswiadczysz. Odnosnie grafiki to zanim zaczelem w nia grac to tez myslalem, ze straszni przypomina mi wowa. Teraz mam inne zdanie. Calkiem inna gra, grafika, jakosc. Byc moze dla ludzi nie znajacych swiata warhammera bedzie troche ciezko docenic pewne zeczy. Dla tego polecam przed gra troche na ten temat poczytac.

Ja nie mowie ze normale i diffuse mapy sa zle.
Chodzi o to, ze WoW, moze wygladac tak samo. "Wystarczy" przerobic modele (dodac normale). + kilka prostych shaderow, ktore beda je w stanie odpowiednio wykorzystac.
Mnie nie chodzi o jakies tam, malostkowe rzeczy typu kliamt grafiki, tylko wykonanie techniczne :P.
Wolumetrycznych efektow czasteczkowych nie ma sensu robic. Bo przy aktualnym sprzecie domowym to sie nadaje tylko do rysowania mglawic i chmur :E


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 20:29 
Cytuj  
iniside => Wszystko kwestia spojrzenia na gre i tego co każdy z osobnych graczy oczekuje. Mnie podobienstwo do WoWa nie przeszkadza (troche smiesza mnie marudne opinie a to, że interface podobny, a to, że sa "drzewka talentow" - WoW nie jest grą ktora to wymysliła warto zaznaczyc :P).
W moim przypadku jest to taki "lepszy WoW". Tłoczyłem sie w Warcrafcie przez 3 lata (których w sumie nie uwazam za stracone bo milo spędziłem czas) i jest to jedyne mmo w jakie wcześniej grałem... ciężko mi więc mieć "inny" wzór gry mmo naprawdę dobrej jakości. Jak dla mnie im więcej dobrych rzeczy z WoWa w WARze tym lepiej. Zmęczyły mnie zasady jakimi rządził się WoW... pogoń za epikiem i nieustanny grind potrafią zmęczyć człowieka.
Realia Warhammera sa o wiele ciekawsze. Świat jest o wiele bardziej "brudny" niż Warcraft. Poważniejszy, w ciemnych kolorach. Sama gra wydaje sie uczyć na błędach swojego konkurenta (a przynajmniej licze na to). No i PvP oriented system > all. Na początek wystarczy by sie zainteresować. Zobaczymy co potem za poł roku (nie wierze, ze gra wyjdzie w 2008)

sikth => Shadow Warrior ma te sama mechanikę co Squig herder (stance'y). Tyle, ze nie ma peta :P. White lion który peta posiada jest meele (i dzieli mechanikę z Maruderem po przeciwnej stronie).

PS. jeśli Blizzard ZROBI taką grafikę w dodatku to wtedy można pogadać :P. Na razie War JUŻ wygląda lepiej.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 21 cze 2008, 20:40 
Cytuj  
Cytuj:
Shadow Warrior ma te sama mechanikę co Squig herder (stance'y)


SH nie ma "stanców". SH jest mirrorem WH, mimo różnic w sposobie zadawania dmg.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 64, 65, 66, 67, 68, 69, 70 ... 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.