mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 07:47 
Cytuj  
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 08:42 
Cytuj  
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:11 
Cytuj  
Co do terminu wydania to tyle plotek co stron. A to ze 23 wrzesnia bo w angli jest wielki event GW i tam ma zostac pokazana a to 1 października bo rok fiskalny itp.... Wolałbym nawet jesli mam poczekac jeszcze zeby bylo jak w Blizzard wyjdzie jak jest gotowa a nie wczesniej. Duzo oczywiscie zalez od tego weekend i WWI bo napewno spr wydac gre przed dodadkiem do WoWa.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 09:22 
Cytuj  
iniside napisał(a):
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


Te 'zniknięte postacie' są bardziej gotowe do gry niż finalne postacie w AoC-u, tyle ci powiem, z tą różnicą że Mythic nie wypuszcza bubli żeby później łatać je przez pół roku.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 10:19 
Cytuj  
W sumie ludzie tak narzekali ze EA przejmuje mythic a tak naprawde to gdyby nie to to przeciez musieliby juz wypuscic gre na rynek jakis czas temu bo skonczyla by im sie kasa.

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:24 
Cytuj  
iniside napisał(a):
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


jak sie temu przyjrzec to dorzucenie 6 klas a tak naprawde 3 moglo by nastapic w dodatku. 9 klas to malo ? :P


_________________
gole babki i czekoladki

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:44 
Cytuj  
naro napisał(a):
iniside napisał(a):
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


jak sie temu przyjrzec to dorzucenie 6 klas a tak naprawde 3 moglo by nastapic w dodatku. 9 klas to malo ? :P

Tylko ze WHO sa 4 achetypy, reprezentowane przez 24 klasy.
Wiec jak wykroisz na premiere 6 klas, to balans posypie sie jak domek z kart..


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 13:54 
Cytuj  
naro napisał(a):
iniside napisał(a):
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


jak sie temu przyjrzec to dorzucenie 6 klas a tak naprawde 3 moglo by nastapic w dodatku. 9 klas to malo ? :P

Jak tak czasami czytam ludzi to wydaje mi się, że woleliby aby wyszedł już teraz jakiś syf niż mieli by czekać na dopracowaną i skończoną grę :P. Straszne :o.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 15:54 
Cytuj  
jak czytam co ludzie pisza to mysle, ze nigdy nie wyjdzie gra, ktora ich ucieszy :-)

**

Posty: 263
Dołączył(a): 29.02.2004
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 20:51 
Cytuj  
już były takie gry, np. River Raid, Prince of Persia, Sensible Soccer czy Cannon Fodder ;)


_________________
We live as we dream - alone. [J.Conrad]

****

Posty: 1623
Dołączył(a): 11.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 07:53 
Cytuj  
River Raid .... stare dobre czasy:)

**

Posty: 316
Dołączył(a): 21.11.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 08:04 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
naro napisał(a):
iniside napisał(a):
naro napisał(a):
Jedno trzeba przyznac ze gdyby wydali teraz who mial by mniej do poprawiania niz aoc :).

6 brakujacych klas to detal.


jak sie temu przyjrzec to dorzucenie 6 klas a tak naprawde 3 moglo by nastapic w dodatku. 9 klas to malo ? :P

Jak tak czasami czytam ludzi to wydaje mi się, że woleliby aby wyszedł już teraz jakiś syf niż mieli by czekać na dopracowaną i skończoną grę :P. Straszne :o.


Chcialem tu raczej zwrocic uwage na 2 podejscia do wydawania gier - pojedz na hype i sprzedaj niedokonczona gre obiecujac cuda na kiju ( patrz np. dx10 ), a za zarobiona kase dokoncz co sie da na kolanie, albo przesuwaj premiere podtrzymujac hype i ( tego jeszcze nie wiemy ) dostaniesz grywalny program z koniecznoscia wprowadzenia niewielkich poprawek ( w cuda nie wierze zeby ich wcale nie bylo ).
Nie ma sie co rozwodzic nad tematem podejscia producentow do wydawania gier to ich sprawa i ich zarobione pieniadze, a nasz stracony czas :) ( dla niektorych nie koniecznie stracony )

Zybex zamiatal :) chodz nie powiem nad RR tez siedzialo sie mase czasu


_________________
gole babki i czekoladki

**

Posty: 369
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 08:38 
Cytuj  
Niedawno odpaliłem betę WHO, o grafice oraz animacji postaci nie ma się co rozpisywać bo jej nie ma tak naprawdę... Ale tu byłbym spokojny bo na pewno to zmienią , anyway już od pierwszej chwili gdy zalogowałem się na postać , poczułem to coś i po prostu optimizm mnie rozpiera jeśli chodzi o WHO do fanboy-ia jakim jest Mendol mi daleko ale liczę , że pobawię się w WHO przez długie lata:)

Co do klas to widać, że taki Chosen czy Black Ork nie różnia się zbytnio obiema kalsami gra się podobnie napewno jeśli chodzi o mechanike PvE o PvP nie da się dużo powiedzieć pewnie drobne różnice będą ale imo małe, tak więc balans myślę, że jako taki będzie w dniu premiery. Cieszy mnie, że cap lvla to 40 nie ma co przesadzać imo, tak jak np w AoC nie wiem po co w conanie jest 80 lvl jak nowe skile dostaje raz na 5 lvli! No nic pozostaje czekać i mieć nadzieje, że doświadczenie Mytchic oraz kasa EA w połączniu dadza grę MMO wszechczasów:)

*

Posty: 75
Dołączył(a): 15.12.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 09:06 
Cytuj  
Dae napisał(a):
Niedawno odpaliłem betę WHO, o grafice oraz animacji postaci nie ma się co rozpisywać bo jej nie ma tak naprawdę... Ale tu byłbym spokojny bo na pewno to zmienią , anyway już od pierwszej chwili gdy zalogowałem się na postać , poczułem to coś i po prostu optimizm mnie rozpiera jeśli chodzi o WHO do fanboy-ia jakim jest Mendol mi daleko ale liczę , że pobawię się w WHO przez długie lata:)

Co do klas to widać, że taki Chosen czy Black Ork nie różnia się zbytnio obiema kalsami gra się podobnie napewno jeśli chodzi o mechanike PvE o PvP nie da się dużo powiedzieć pewnie drobne różnice będą ale imo małe, tak więc balans myślę, że jako taki będzie w dniu premiery. Cieszy mnie, że cap lvla to 40 nie ma co przesadzać imo, tak jak np w AoC nie wiem po co w conanie jest 80 lvl jak nowe skile dostaje raz na 5 lvli! No nic pozostaje czekać i mieć nadzieje, że doświadczenie Mytchic oraz kasa EA w połączniu dadza grę MMO wszechczasów:)


Ale dostajesz Feat pointsy. Poza tym osobiście wolę 2 razy częściej LvLować. Pracy nabicie 80 lvela w Conanie pewnie kosztować będzie tyle samo co nabicie 40lvla w WHO. W Conanie godzinka - półtorej robienia questów to lvl. Godzina - półtorej to max jaki może poświęcić na grę dorosła osoba z rodziną, pracą etc.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 09:25 
Cytuj  
Nalezy zwrocic uwage ze w warze mamy rang postaci, renown rang i guild rang. O ile dwa pierwsze to robienie 2x40lvl (moge sie mylic odnosnie renown rang). O systemie robienia guild lvlu nie mam wiekszego pojecia pojecia.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 11:29 
Cytuj  
renown ranK, kurwa, ranK

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 11:34 
Cytuj  
Cytuj:
Co do klas to widać, że taki Chosen czy Black Ork nie różnia się zbytnio


Są podobni bo to tanki, jednak różnią się znacznie (mechaniką).


Cytuj:
Nalezy zwrocic uwage ze w warze mamy rang postaci, renown rang i guild rang. O ile dwa pierwsze to robienie 2x40lvl (moge sie mylic odnosnie renown rang). O systemie robienia guild lvlu nie mam wiekszego pojecia pojecia.


RR ma cap 80lvl. Guild Rank zwiększa się wraz z tym, jak każdy z membersów zdobywa xp/renown. Procent z tego spływa to gildyjnego gara.


Posty: 27
Dołączył(a): 31.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 15:39 
Cytuj  
Prawie jak Warhammer Online......
Prawie jak RvR.......

Czyli Blood Bowl :P

http://www.gametrailers.com/player/35536.html

****
Avatar użytkownika

Posty: 1283
Dołączył(a): 18.12.2007
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 16:00 
Cytuj  
trochje nie w tym temacie ;p ale i tak chce w to zagrac :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 17017
Dołączył(a): 4.03.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 08:35 
Cytuj  
Guild Leaders - prepare your recruits for WAR!

It has been one year since the first call for guilds to join the battle was answered and now the moment will soon be upon us. Mighty guilds, long lying in wait, have raised up their banners to make ready and the drums of war resound within their great halls. Legions of fierce warriors form their ranks, and will soon mount their attacks on WAR’s vast battlefields. They stand on the precipice in anticipation, ready to vie for honour and glory in the name of their Realm.

Now is the time for the best of the best to band together as one and clash against their enemies. Starting in July, these guilds and thousands of players will compete for domination in the great arena of the Age of Reckoning.

Like a fine wine, our Closed Beta and all that it encompasses has only improved with time. Thanks to the tireless efforts of our talented development team and the invaluable feedback of thousands of testers, the game is looking great and stands poised, ready to play host to a legion of guilds and their members.

The guilds we’ve selected have touched almost every MMO released, and several hail from the frontlines of popular First Person Shooters. These testers cover every play style under the sun, and truly embody the social diversity we will welcome and encourage at launch. These guilds, and many more like them, will be the foundation of a great community that we look forward to serving for years to come.



Chyba guild beta rusza. Nie chcialo mi sie dalej czytac.


_________________
Χ Ξ Σ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1423 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 67, 68, 69, 70, 71, 72  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.