mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 6
Dołączył(a): 19.06.2008
Offline
PostNapisane: 26 cze 2008, 11:20 
Cytuj  
http://www.playrequiem.eu/news.php
Pewnie, że jest.

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 13:03 
Cytuj  
Cytuj:
Requiem: Bloodymare to gra MMO ( massively multiplayer online) dla pełnoletnich graczy, która zanurzy Was w ciemny świat rozlewu krwi, kraj zniszczony przez pokolenie naukowców nadużywających magii. Requiem Online oferuje nowe, świeże podejście do gier typu MMORPG jako gatunek, w którym panuje ponura, mroczna atmosfera oraz napięta, bryzgająca krwią akcja. Będzie to spotkanie twarzą w twarz z Waszymi największymi koszmarami. Nawet najbardziej doświadczeni gracze i najwięksi twardziele będą się kulić ze strachu. Będziecie łączyć się w grupy, by przetrwać i walczyć przeciw strasznym potworom grasującym na przeklętej krainie. Kiedy jednak ciemność ukaże swą prawdziwą twarz krwiożercze potwory spustoszą nawet najsilniejszą grupę. Na battlefieldach będą możliwe walki grup 8 vs 8, 16 vs 16, 32 vs 32, a nawet 96 vs 96. Zwycięzcy będą nagradzani specjalnymi przedmiotami, które będą kluczem do otrzymania najrzadszych broni i zbroi. Będziecie dysponować szerokim wyborem broni oraz tajemniczą siłą władania bestiami. Możliwe będzie ulepszenie i stworzenie całkiem nowych przedmiotów, by dopasować je do własnego stylu walki poprzez kilka różnych systemów ulepszenia. Uwolnicie w Sobie siłę bestii poprzez przemianę w ogromnego i straszliwego monstrum. Zwiększycie silę swej postaci i zminimalizujecie jej słabości poprzez naniesienie zmian w jej DNA. Posiadając całkowitą kontrolę nad jej rozwojem macie możliwość do stworzenia różnorodnych charakterów postaci tej samej rasy, czy klasy.


Ten opis skłonił mnie żeby spróbować te gre xD Item Mail trochę przygnębia ale nie daję dużej przewagi, np. w PvP ;D Przynajmniej ja nie zauważyłem takich item'ów.

P.S: Polska strona ma ładny design ;D


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 13:31 
Cytuj  
pvp w req to porazka... Brak global pvp to minus ktory powoduje ze wielu graczy nie bedzie w to zbyt dluo loic bo ile mozna zabijac potworki?


_________________
oumn da lololegend

*

Posty: 100
Dołączył(a): 28.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 14:37 
Cytuj  
Pograłem chwile i nudyyy xD Nie polecam xD 2,4gb ścigania na nic ;P


_________________
Obrazek
Obrazek
HaHa! xD

*

Posty: 113
Dołączył(a): 16.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 13:21 
Cytuj  
Zbych1? na ktorym serverze grasz?
jak cos zapreaszam na 3 server ;]


_________________
Warhammer Online
Anathyeal - 40/58 Swordmaster

Darkeden EU&S
Tsuchi - 201 earth ouster

*

Posty: 84
Dołączył(a): 23.01.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 19:05 
Cytuj  
magus666 napisał(a):
Zbych1? na ktorym serverze grasz?
jak cos zapreaszam na 3 server ;]


Na serwerze PK. Odbierz PW ;)

Sis

*

Posty: 166
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 21:40 
Cytuj  
tiomor napisał(a):
Premium pewnie bedzie placic zdecydowana mniejszosc, wiec grac mozna ;)

Aha, i jak jest 50% wiekszy exp, to w czasie wbijania twojego 20lvl, on wbije 30lvl, nie 40 ;)



btw zle obydwaj liczycie, biorac pod uwage fakt, ze ilosc exp pointow wymaganych na kolejny poziom z kazdym poziomem sie zwieksza, nie wyjdzie tutaj 30lvl :) ale to tylko moja uwaga, a co do gry, moja stara ekipa z PW przenisola sie wlasnie tutaj i jutro zamierzam dolaczyc, i grac w chwilach wolnych od gry w GW (jesli nie ma znajomych na PvE)


_________________
Obrazek


Posty: 1
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 10 lip 2008, 22:40 
Cytuj  
Witam,

osobiście odradzam granie w Requiema... przynajmniej teraz. Gra wręcz prosi się o ingerencję balance-hammera. W moich oczach gra ta jest kolejną "wariacja" wow'a (zresztą jak niemalże każde teraz mmo). Drzewko talentów zakamuflowane zostało dzięki użytemu w grze systemowi DNA(które jest również niezbalansowane i zawiera częste literówki i bugi) w połączeniu z ograniczoną liczbą skill pointów. Jednak są to mankamenty jakie mógłbym wybaczyć. Co mnie najbardziej zraziło to trzy rzeczy:

-najmocniejszy czar nukerów jest instantcastem, a żeby było mało może być castowany w biegu niemalże plecami... epic fail imho

-defence, czy jak to w grze jest opisane "short range" i "long range" def działają w beznadziejny sposób, mianowicie każde 10defa zmniejsza zadane obrażenia o 1pkt, co powoduje olbrzymią przepaść miedzy graczami/graczem-mobem o nawet niewielkiej różnicy lvl

-skille jak i czary w pełni omijają def'a. Pvp opiera się jedynie na stunach/sleepach i spamowaniu skilli. Nie musze chyba przedstawiać jak to daje po tyłku "tankom", którzy opierają się własnie na def'ie, a schodzą z areny jak każdy wokół(obrażeń skilli nie przejmuje również tarcza, bo dlaczegóż...)

Przyznaję, że opinia może być stronnicza.Grałem pseudo-tankiem tj byłem tankiem dopóki mobek nie użył skilla, wtedy do gry wchodziło "pseudo". Skończyłem z grą na ok 20lvl, bo jak dla mnie straciła jakikolwiek sens.

F.

*

Posty: 88
Dołączył(a): 24.11.2005
Offline
PostNapisane: 11 lip 2008, 14:40 
Cytuj  
I nie ma to jak drop miecza albo czegos co 2 mob xD

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 01:56 
Cytuj  
Przetestuje sam i wyposzcze swoja opinnie ;d

**

Posty: 451
Dołączył(a): 7.08.2005
Offline
PostNapisane: 14 lip 2008, 02:55 
Cytuj  
InVersoN napisał(a):
Przetestuje sam i wyposzcze swoja opinnie ;d

Wypość ją, wypość...
Ale niech pości jak przystało te 40 dni :)


_________________
Obrazek
Cytuj:
Mendol: zostalem wyruchany na maxa przez Microsoft

Cytuj:
Sathorn: U mnie role gowna odgrywa wielkosc ekranu

*

Posty: 129
Dołączył(a): 9.02.2007
Offline
PostNapisane: 21 lip 2008, 19:47 
Cytuj  
gra ktos w to nadal? bo widzac po komentarzach to nic ciekawego choc mimo wszystko chcialbym wyprobowac ta gierke
ee sciagalem gre okolo 35h i przy samym koncu firefox cos odj##al i bumm a moglem uzyc programu do sciagania xD......
ale za to mam inne pytanie czy gra pojdzie na win98?>??

*
Avatar użytkownika

Posty: 149
Dołączył(a): 24.08.2008
Offline
PostNapisane: 24 sie 2008, 22:10 
Cytuj  
czasami jeszcze grywam w to, jak kogos interesują konkrety to chetnie opowiem, generalnie jedna z ciekawszych free mmo ,ale z jednym poważnym minusem, o ile nie gramy na serverze pvp to po wymaxowaniu postaci w zasadzie tzw. endgame w tej grze nie istnieje

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 15:35 
Cytuj  
No wlasnie masa ludzi gra w requiem, polskich gildi jak mrowkow a na forum cos cicho o requiem. Po ostatnich zmianach (battlefield pvp dostepne od reki, quild wars i paru innych) powiem ze mi gra sie coraz bardziej podoba. Po becie wytrzymalem jakis miesiac bo bylo sporo niedociagniec ale teraz jest moim zdaniem o wiele ciekawiej. Co do tankow to sa to jedne z najlepszych postaci na pvp. Ale i tak kazda klasa odkrywa swoje najlepsze strony dopiero po 50 lvl. Jakby ktos gral na valdes i szukal pomocy to pm Kaax.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 17:46 
Cytuj  
pisz zaciekawiles mnie tym pvp. Mozesz cos wiecej powiedziec? Ja gralem w cb i powiem szczerze ze wlasnie dlatego ze mozna bylo wlaczyc pvp tylko w ustawionej walce zrezygnowalem z gry.

Zaraz sciagne klienta i zobacze. Grafika byla niezla jak na f2p, animacja rowniez, tylko ten brak pvp.

Co wiecej?


_________________
oumn da lololegend

**
Avatar użytkownika

Posty: 9516
Dołączył(a): 5.08.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 09:37 
Cytuj  
no niestety pvp dalej da sie wlaczyc tylko w ustawionej walce (chyba ze grasz na hammerine wtedy masz zasady podobne do tych z L2) tzn. w dowolnej chwili w dowolnym miejscu klikasz battlefield widzisz rozgrywki i mozesz sie dolaczyc i w dowolnym momencie odlaczyc, za pkt zdobyte na battlefield mozna kupic wypasiony sprzet. Gra ma raptem 3 miechy cos takze mysle ze zmian bedzie coraz wiecej tym bardziej ze po kazdym mainetance cos wchodzi mniejszego lub wiekszego.


_________________
Obrazek
http://www.pathofexile.com/forum/view-thread/611443

******

Posty: 3440
Dołączył(a): 18.02.2004
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 11:21 
Cytuj  
to ja poczekam az bedzie global pvp :P


_________________
oumn da lololegend

***
Avatar użytkownika

Posty: 31563
Dołączył(a): 1.05.2005
Offline
PostNapisane: 13 sty 2009, 23:01 
Cytuj  
lal, zainstalowalem to z nudow, szczerze watpiac czy to bedzie dobre. W ogole na poczatku nei widze zadnych questow ^^ nuda powiewa i kurna ile jest takich gierek jak lineage ? pińćset ? A jak patrze na postacie to tak laguja ze to koneic ;p jedyny plus ze mozna wsadem lazic :p mnie zbytnio nie zaciekawilo...


_________________
.


Posty: 1
Dołączył(a): 25.01.2009
Offline
PostNapisane: 25 sty 2009, 18:10 
Cytuj  
bawi się ktoś jeszcze? ja dopiero zacząłem na serwerze Hammerine (Xenoa), można by się spotkać w grze.

*

Posty: 52
Dołączył(a): 20.09.2008
Offline
PostNapisane: 5 lut 2009, 18:32 
Cytuj  
zacząłem sobie w to grać i grałem aż do wczoraj bo po tym ostatnim update zaczęło mi wyskakiwać coś takiego
Obrazek
wie ktoś co z tym zrobić?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 44 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.