mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 31 mar 2008, 14:06 
Cytuj  
Tego to juz nie wiem, wiem ze prace sie tam jakos maja ale narazie nic nie zdradzaja ^^ nie wiem czemu, nie wiem jak wy ale ja wiem ze w tym roku jeszcze sobie w to pogramy :)

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 05:10 
Cytuj  
Ja tam wróciłem do starej dobrej tibi , teraz właśnie rozpie.... serva razem z chłopakami . Ale jeśli ten Phobos wyjdzie na bank go wypróbuje


_________________
Jaraj skuna kiedy masz czas , wal z bonga kiedy masz cash

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 kwi 2008, 14:45 
Cytuj  
TO tak jak my tutaj wszyscy :)

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 17:28 
Cytuj  
Moze malo istotne ale widac przynajmniej ze praca idzie ciagle, tak wiec jak widac na oficjalnej stronie Phobosonline.com pojawily sie newsy ze screenami z nowych lokacji. :) Zapowiada sie obiecujaco

**

Posty: 446
Dołączył(a): 4.02.2008
Offline
PostNapisane: 23 cze 2008, 23:20 
Cytuj  
No ja nadal czekam i czekam :P.

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 18:25 
Cytuj  
Cytuj:
» Posted on June 25th, 2008
Teaser - Level Cap
This time, we would like to present to you an important feature which will greatly affect the gameplay; in a positive way.



For those of you who are new to MMOs, a level cap is a fixed maximum level. For example, if the level cap is set to 20, a player won't be able to gain levels above 20.

In Phobos we'll start with a level cap of 50.
In order to avoid having a lot of players who have the maximum level, the level cap will occasionally rise, making it possible to gain more levels.

Some of you might be thinking "BUT WHY? OH WHY!?", but the answer is pretty simple; we encourage roleplay and teamwork. You will require the help of your friends in order to hunt the stronger creatures and that again requires trust and loyalty.

The fact that a lot of people will reach the same level eventually is inevitable, which is why you will still be able to advance your skills without limitations. In Phobos, the skills and weapons will be much more important than the level you have.

Moreover, there will be an additional level cap for Timar Valley, which will put to 20.

We chose to use a level cap because it is a countermeasure to power abuse and botting, but more importantly because it increases the value of roleplay, teamwork and supplies. You won't be able to simply reach a higher level than anyone else, but you will still be able to become the strongest.

Regards,
Myth Entertainment


Nowy nius na stronie glownej :) robi sie coraz to gorecej z newsami... wydaje mi sie ze niebawem moze byc jakis test server ewentualnie juz ruszyc gra :D

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2008, 20:20 
Cytuj  
@ivvan
Napisałeś na forum Phobosa (nick Ivv ;'>), że jest to OTS z przerobionym klientem a tutaj reklamujesz go jako super grę.To jak to wreszcie jest?xd

http://youtube.com/watch?v=2sFzCCm5t4s

1:17
Naprawdę znajomo to wygląda a w dalszej części lampy identyczne jak w starej tibii ;s

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 27 cze 2008, 18:55 
Cytuj  
W ten sposob chcialem zobaczyc co ma dopowiedzenia na ten temat sam autor gry. Zreszta nie wazne ;) to bylo potrzebne dla mojego indywidualnego zdania.


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 10:46 
Cytuj  
Hmm obserwuję Phobosa od długiego czasu . Jak myślicie kiedy jest przewidywalne że ruszy? Ja stawiam koniec tego roku .


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 00:23 
Cytuj  
Ja stawiam na zamkniętego TS'a w tym lub drugim miesiącu wakacji ;'>


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 29 cze 2008, 10:10 
Cytuj  
TS TS'em ale ja tutaj mam na myśli OB. Miejmy nadzieję że ruszy do końca tego roku bo gra zapowiada się IMO zajebista.


_________________
Obrazek

*

Posty: 111
Dołączył(a): 17.03.2007
Offline
PostNapisane: 30 cze 2008, 22:06 
Cytuj  
Pewnie wyjdzie :P
Gralem kiedys...:} duzo fajnych skilli jest wogole wdg mnie lepsze od tibii :P


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 18:23 
Cytuj  
Ja mam nadzieję że nie będzie "PACC" ani żadnych dodatków do kupienia jak item shop itd..że będzie to full free 0o


_________________
Obrazek

*

Posty: 78
Dołączył(a): 6.02.2005
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 18:52 
Cytuj  
Nie no ... pacc to napewno bedzie bo item mail by zepsul gre totalnie. Wiadomo ze kazdy chce zarobic na swojej grze

***

Posty: 643
Dołączył(a): 3.05.2004
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 19:51 
Cytuj  
ivvan napisał(a):
Nie no ... pacc to napewno bedzie bo item mail by zepsul gre totalnie. Wiadomo ze kazdy chce zarobic na swojej grze

lol kurwa to nie graj tylko do pracy


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 21:09 
Cytuj  
Z dupy... Gówniano że pacc mogą zrobić...cóż pozostaje czekać. Item mall byłby dobry . Lepsze rozwiązanie wg mnie od PACC.....


_________________
Obrazek

*

Posty: 135
Dołączył(a): 23.06.2008
Offline
PostNapisane: 1 lip 2008, 21:28 
Cytuj  
Spokojnie panowie...Na ich forum wyczytałem,że nie będzie czegoś takiego jak tereny,itemy,czary dla graczy z paccem tylko malutkie udogodnienia dla osób które wspierały projekt dotacjami.

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 6 lip 2008, 15:14 
Cytuj  
Hymm , a według mnie system Premium Account jest lepszy od item maila . I wolał bym żeby był jednak Prem acc w tej gierce bo to oznaczało by że będą update bo mają po co ulepszać tą grę , wiadomo nikt za darmo nie będzie tracił czasu i pomysłu... Dla tego wszystkie te darmówki są do dupy xD


_________________
Jaraj skuna kiedy masz czas , wal z bonga kiedy masz cash


Posty: 43
Dołączył(a): 30.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 lip 2008, 16:40 
Cytuj  
A ja jestem ciekawy co byś zrobił na miejscu tych osób których nie stać na opłacanie Premium . I nie mam tutaj na myśli maniaków siedzących non stop przy komputerze bo to takim graczom tak naprawdę wisi. Mówię tu o osobach które chcą sobie zasiąść raz na jakiś czas zagrać i pocieszyć się z zabawy. Ale bez ograniczeń. Bo co to za zabawa jeżeli gra się dosyć rzadko ( średnio 5 razy na tydzień) a nie chce się bulić kasy na tak mała ilosć czasu spędzonego przy grze , a gierka jest fajna, i ma się ograniczoną zabawę..jak dla mnie żadna..I myślę że większość graczy którzy nie są nałogowcami mmo zgodzą się tutaj ze mną.


_________________
Obrazek

**

Posty: 224
Dołączył(a): 16.02.2007
Offline
PostNapisane: 13 lip 2008, 10:55 
Cytuj  
No raczej zgodzą się tylko Ci którym szkoda tych pieniędzy bo wolą je przepić bądź widać je na inną małostkową przyjemność . A po za tym z czego według Ciebie ma się utrzymywać server ?? Item mail nie przynosi prawie w ogóle korzyści . To i im nie będzie się chciało Updatować gry . A masz zamiar grać cały czas na jednym systemie ??
Po 2 by nie mieli nic dla siebie po opłaceniu servera to i gra by szybko podupadła . To byś nie grał z ograniczeniami ale byś nie grł w ogóle .
Po 3 tylko Polacy narzekają że gra jest płatna . Przecież nikt nie każe Ci w nią grać . Chcesz to siedź sobie dalej na tych wszystkich darmówkach które nic się od siebie nie różnią tylko jdynie nazwą.


_________________
Jaraj skuna kiedy masz czas , wal z bonga kiedy masz cash

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 164 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.