mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 18:18 
Cytuj  
hehehe...Dobrze że umieściełś datę hehe
Co do gildii to zdobyłem miasto....Ale nieważne
To co zrobiłeś jest po prostu potwierdzeniem że nie znasz odpowiedzi na powyższe pytania heh

PS.Powtarzam pytanie :Czy ty w ogóle wiesz co to jest test w sb?


_________________
Shadowbane!
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 18:47 
Cytuj  
nie rob sie glupi...


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 10 kwi 2008, 18:50 
Cytuj  
le co Ty o tym mozesz wiedziec, skoro Top Secret to dla Ciebie tylko poleczka z filmami taty :<.

omg dokladnie pamietam ten sam screen, maly obrazek i troszkę textu


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 12:20 
Cytuj  
LoL co to ma do rzeczy...
Czy ty w ogóle wiesz co do ciebie piszę?
Co do głupoty...Wyraźnie widzę ją u ciebie...

PS.Powtarzam pytanie :Czy ty w ogóle wiesz co to jest test w sb?
PS2:Widzę ,że brakuje ci argumentów.


_________________
Shadowbane!
Obrazek

**

Posty: 326
Dołączył(a): 1.08.2004
Offline
PostNapisane: 11 kwi 2008, 22:21 
Cytuj  
Tabo juz lepiej nic niepisz ... Musisz zaakceptowac ze sa lepsi bardzije doswiadczeni pro odl school gracze koniec... a co to test sprobuj sobie sam odpowiedziec ... bo chyba tez sam niewiesz


_________________
A-Test!

***

Posty: 590
Dołączył(a): 18.03.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 00:27 
Cytuj  
taboo1 napisał(a):
Niektórzy tracą na rozrywce grając na teście tylko dlatego że chcą pomóc twórcom gry uatrakcyjnić ją dla innych.
PS.Zastanów się którzy gracz są lepsi?


No jakbys wiedzial cokolwiek o sb to wiedzialbys rowniez ze tworcy tej gry nie maja z nia juz nic wspolnego, obecny dev team to banda przyglupow ktorych rozwiazania i zmiany faworyzuja zerg noskilli, czyli nowe pokolonie "doswiadczonych" graczy, czy jak tez tam chcesz sie nazwac.

*

Posty: 55
Dołączył(a): 16.07.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 00:33 
Cytuj  
Furi saedron?? no niewiem niewiem no ale cóż widzę simutrax tam więc dołoncze sie tylko w jakich porach grasz nie widzę cię w dzień teraz też cię niem


_________________
A poco mi opis??

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:11 
Cytuj  
GeFunk napisał(a):
Tabo juz lepiej nic niepisz ... Musisz zaakceptowac ze sa lepsi bardzije doswiadczeni pro odl school gracze koniec... a co to test sprobuj sobie sam odpowiedziec ... bo chyba tez sam niewiesz

Twierdzisz że bardziej doświadczonymi graczami są ci którzy grają pięc dni,odchodzą na pół roku, a potem znowu wracają na pięć dni.LoL
Co do testa.W przeciwieństwie do innych graczy(których uważasz za doświadczonych) wiem co to jest test i do czego służy .W większości dlatego że sam na nim gram(ty niestety nie)A na koniec sam przyznaj kto jest doświadczonym graczem:Ktoś go gra pięc dni co pół roku czy któs kto gra 2-3 lata ale bez przerw.
mookee napisał(a):
No jakbys wiedzial cokolwiek o sb to wiedzialbys rowniez ze tworcy tej gry nie maja z nia juz nic wspolnego, obecny dev team to banda przyglupow ktorych rozwiazania i zmiany faworyzuja zerg noskilli, czyli nowe pokolonie "doswiadczonych" graczy, czy jak tez tam chcesz sie nazwac.

Heh....ja wiem "coś" o sb (w przeciwieństwie do ciebie mmoke)
A co do "bandy przygłupów".Zostaw te nędzne komentarze dla siebie,bo apewne sam tej gry byś nie zrobił lepiej...
PS:Aenima, widzę że nie znasz odpowiedzi...


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:17 
Cytuj  
Ojej widze że lepszy kretyn sie trafił :D


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 13:38 
Cytuj  
Heh....ja wiem "coś" o sb (w przeciwieństwie do ciebie mmoke)

ja pierdole... ale ty jestes glupi, jak w twarz ci pluja to tez twierdzisz ze deszcz pada?


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 15:23 
Cytuj  
Heh....ja wiem "coś" o sb (w przeciwieństwie do ciebie mmoke)

HEHE. Niezle sobie przyjebales w tej chwili, bo jesli twoja wiedza nt. SB jest przeciwienstwem wiedzy mookiego, to twoje "cos" moze oznaczac tylko jedno. Hint: g.


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 15:31 
Cytuj  
O co wy sie wlasciwie klocicie? Powinien tu wkroczyc moderator i zbanowac was za spam na forum :P Na gamecenter.pl maja wiecej kultury, tam kloca sie na temat :P Poza tym, z tego co widze, wiekszosc z was zajrzala tu, bo cos zaczelo sie dziac, ale tak naprawde z sb nie macie wiele wspolnego.
Czy klotnia o to, kto jest bardziej doswiadczony- gosc majacy dwuletnie doswiadczenie,ale nie grajacy od 2 lat, czy ktos kto zaczal grac zaraz po jego odejsciu, ma sens?
Temat sie pali, idzcie z nim do flames :P


_________________
There are no girls in SB :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 16:50 
Cytuj  
na gamecenter pisza nuby


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 17:09 
Cytuj  
Na gamecenter pisza gracze, ktorzy graja w sb :) Ktorzy nie uwazaja wszystkich wokolo za noobow.
BTW nie lubie tego twojego podejscia jak-mnie-tam-nie-ma-to-to-musi-byc-do-dupy


_________________
There are no girls in SB :)

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 17:24 
Cytuj  
To ja mam taka niesmiala sugestie - idz juz na gamecenter i nie spamuj linkami do niego przy kazdej mozliwej okazji. Dziekuje.


Posty: 43
Dołączył(a): 19.10.2007
Offline
PostNapisane: 12 kwi 2008, 17:30 
Cytuj  
Eh, nawet linka nie podalam :P Mowie tylko, ze tam gracze dyskutuja kulturalniej. A to Aenima zaczyna jakas klotnie. Czlowieku, naprawde nie potrafisz pogadac normalnie?
Moj post mial tylko pomoc troche zwolnic tempo dyskusji


_________________
There are no girls in SB :)


Posty: 15
Dołączył(a): 17.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 02:23 
Cytuj  
Lol Aenima jesli uwarzasz ze na gamecenter pisza same noby to po co tam zagladasz??(jesli nie zagladasz to po skad wiesz ze to nooby?)
wedlug mnir to te forum bylo dla graczy z Braila a gamecenter dla graczy z Wrath ale jesli jest inaczej to widocznie sie myle :oops: ja udzielam sie na Gamecenter bo w przeciwiestwie do tego co tu czytam moderator bardzo szybko banuje takie posty bo to troche zle swiadczy o forum. Co do testu to bylo to przygotowanie do nowego patcha i przyzwyczajenie sie do nowego stylu grania jaki pojawil sie na nowych serwerach.

A teraz cos odemnie: Ja gram w ta gre niedlugo bo niecaly rok ale daje sobie reke uciac ze bylem na wiekszej liczbie bane i mine niz ty Aenima logowales sie do tej gry wiec nie pisz cos o doswiadczeniu.

Co do moderatorow gry to moze i masz racje ze to banda przyglopow bo zamiast zrobic jeszcze raz taka sama liczbe serwero to oni pomniejszyli liczbe i teraz na bane z CN chodzi ok.200 osob co nie robi sie smieszne bo w grze jest tylko wielki LAAAAAAAAAAAG.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 23.06.2007
Offline
PostNapisane: 13 kwi 2008, 10:17 
Cytuj  
Co do Aenimy masz rację :)
Co do testa.Test jest przygotowaniem do wszystkich patchów.
To miejsce w którym są testowane przed wejściem na normalne serwy.
Test więc był od dawna tylko że przed rebootem stał się bardziej popularny:)
Co do zmniejszenia liczby serwów masz rację.Moderatorzy twierdzili że niby za mało osób grało.Osobiście uważam że to nieprawda.Każdy serwer żył(niektóre słabo ,ale żyły).Może twórcy chcieli ciąć koszty?
Na koniec dzięki,że wreszcie odezwał się jakiś gracz ,który gra aktualnie.


_________________
Shadowbane!
Obrazek

*

Posty: 117
Dołączył(a): 27.02.2007
Offline
PostNapisane: 28 cze 2008, 23:36 
Cytuj  
hey asmax, poopowiadaj jak kiedys bylo w sb :) zawsze bylem tego ciekaw. zapodaj jakas epicka opowiesc xD kim grales? jak sie gralo? gram w sb ok 2 lata (z przerwami, czyli w sumie rok :P ) i im sb starszy tym gorszy klimatem.

do wszystkich ktorzy uwazaja ze "na gamecenter pisza tylko nuby" i innych tego typu: to ze forum shadowbane na gc jest o wiele mlodsze (mniejsza ilosc weteranow) to nie oznacza to ze jest to zle forum. pierwszym mym forum o sb bylo wlasnie mmorpg.pl ale tak czesto tu ktos pisal ze postanowilem przeniesc sie na gamecenter i wcale nie zaluje. a jak chcesz ustalic kto jest nubem to zapraszam do gry. (ze co? jakis weteran nie ma postaci po restarcie? a co to za problem! skoro noob (np: ja, bo pisze na gc) jest wstanie w 3-4 dni wbic 75 i jeszcze ufarmic prawie najlepszy gear, to PRO powinien zalatwic to w 2 dni, nie? i na przyszlosc nie oceniaj ludzi po tym na jakim forum sie udzielaja, ok?

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 18 lip 2008, 16:46 
Cytuj  
Grzmot napisał(a):
Ja gram w ta gre niedlugo bo niecaly rok ale daje sobie reke uciac ze bylem na wiekszej liczbie bane i mine niz ty Aenima logowales sie do tej gry wiec nie pisz cos o doswiadczeniu.


W poczatkach SB zalogowac sie udawalo raz na wiele prob, a czasem przez pare(nascie) godzin wcale, wiec nie zakladaj sie. Szkoda reki.

Fajny topic btw :D Piatkowy humor he he.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 51 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.