mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:02 
 
zaboleq napisał(a):
Lol żal.pl to ja nawet mam u siebie w firmie dyżury do godziny 23 a oni za taką kasę pracują do 18 :E ??Czyli mam rozumieć że jak o 18 padnie serwer to sobie musiym czekac do godziny 9 dnia następnego .US coraz bardziej sie chyba zbliża :|


No w firmie, której pracuje, ze względu na ciągłość produkcji, mamy normalnie dyżury 24/h 7 dni w tygodniu.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:05 
 
zaboleq napisał(a):
Lol żal.pl to ja nawet mam u siebie w firmie dyżury do godziny 23 a oni za taką kasę pracują do 18 :E ??Czyli mam rozumieć że jak o 18 padnie serwer to sobie musiym czekac do godziny 9 dnia następnego .US coraz bardziej sie chyba zbliża :|


gorzej jak server padnie o godz 18 w piatek :) to do poniedzialku przerwa, hehe


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:12 
 
Warhammer alliance to forum dla teletubisiów i dupolizów. Tam nie ma miejsca na szczerość. Dopóki piszesz o nic nieznaczących pierdołach i to najlepiej pozytywnie, to wszystko jest w porządku.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:12 
 
Tyle, ze warhammeralliance beda spelniac role oficjalnych for dla WAR-a.

Jutro ma zniknac NDA moze warto sie jakos przygotowac zeby nie bylo bajzlu ? Jakies temat na screeny, filmy, pytania itp. Z tego co widzialem na warhammeralliance bedzie to fajnie zrobione, bo tworza osobne dzialy na poradniki, screeny, filmy, recenzje itp.


Ostatnio edytowano 18 sie 2008, 22:15 przez simo, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:14 
 
Fajnie, że znika NDA. Będzie więcej filmików, skrinów itd.

Może dotrwam do bety.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:18 
 
troche zle rozumiecie te odpowiedzi:

1
Is GOA not working on weekends? This is preposterous!
This is a fine example of how the 'whisper game' works and unsubstantiated rumours spread. From day one, we have made it crystal clear that WAR will have 24/7 support in Europe. This was actually one of the reason we relocated much of GOA to Dublin, as French legislations made 24/7 support impossible. Me, Iain and the rest of the Community Management team will not work around the clock, however (having two people covering 24 hours is not allowed even in Ireland!).


2
As indicated, there are currently no plans to expand the Community Management team's hours to include weekends, and as far as I am informed, neither will Mythic be working on weekends. However, as I'm sure you've noticed, Iain has done work worthy of legends, being very much active after work. For your information, our official working hours are 9am to 6pm GMT. Anything posted outside of these hours are done on our free time.

z tego wynika raczej ze
1 jak padna serwery to je wlacza - bedzie taki techniczny support zdaje sie
tak mi sie wydaje przynajmniej z tej pierwszej czesci
2 nie bedzie supportu a'la community - czyli chyba dotyczocego community - czyli pewnie GMowie i ch wie co jeszcze

aczkolwiek smierdzi to wszystko szczegolnie:
You say you will provide an equal service to Mythic Entertainment - can you guarantee that all patches, upgrades and expansions will go as smoothly as Mythic's?
No-one can guarantee this.

czyli umywaja rece
tak czy siak coraz bardziej sklaniam sie do US
a w zasadzie chyba wybiore US jesli pingi beda ok

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:20 
 
Ci z GOA sa naprawde ostro powaleni :)

Obrazek


_________________



**

Posty: 264
Dołączył(a): 5.02.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:22 
 
Mogliby zatrudnic 3go zeby miec 24/ dzien covered, ale zal im kasy i maja w dupie.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...
WarCry

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:22 
 
Huragan napisał(a):
Ci z GOA sa naprawde ostro powaleni :)

Obrazek

unia europejska - to lewactwo i komuchy ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:24 
 
Lufanga napisał(a):
unia europejska - to lewactwo i komuchy ;)


true true, ale powiedz im to w oczy to sie obrażą :)

**
Avatar użytkownika

Posty: 9587
Dołączył(a): 9.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:36 
 
Huragan ten tekst w w tym poście rządzi :D .Po prostu padłem jak to przeczytałem :D


_________________
Gramsajt.pl - głupawy blog o grach

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:38 
 
Lufanga napisał(a):
troche zle rozumiecie te odpowiedzi:

No-one can guarantee this. [/i]
czyli umywaja rece
tak czy siak coraz bardziej sklaniam sie do US
a w zasadzie chyba wybiore US jesli pingi beda ok

Gówo prawda. Blizzard potrafi zagwarantowac ze patche do WoW-EU sa dzien pozniej. Wiec niech niepierdola głupot :<

Cytuj:
Lol żal.pl to ja nawet mam u siebie w firmie dyżury do godziny 23 a oni za taką kasę pracują do 18 :E ??Czyli mam rozumieć że jak o 18 padnie serwer to sobie musiym czekac do godziny 9 dnia następnego .US coraz bardziej sie chyba zbliża :|

Ja sie zaczynam znowu uczyc francuskiego i sie wyprowadzam :E

Cytuj:
Tyle, ze warhammeralliance beda spelniac role oficjalnych for dla WAR-a.

Wlasnie dzieki tona wazelinu nim zostanie.. n/c.

A tak patrzac z pozytywnej strony, to mamy szczescie ze wogole po angielsku pisza..

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:46 
 
iniside napisał(a):

A tak patrzac z pozytywnej strony, to mamy szczescie ze wogole po angielsku pisza..


Bo to akurat pisza Angole z oddzialu GOA w Dublinie :)
Prawdziwy zabojad nie znizylby sie do tego stopnia by pisac po angielsku.


_________________



***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 22:53 
 
iniside napisał(a):
Lufanga napisał(a):
troche zle rozumiecie te odpowiedzi:

No-one can guarantee this. [/i]
czyli umywaja rece
tak czy siak coraz bardziej sklaniam sie do US
a w zasadzie chyba wybiore US jesli pingi beda ok

Gówo prawda. Blizzard potrafi zagwarantowac ze patche do WoW-EU sa dzien pozniej. Wiec niech niepierdola głupot :<

zreszta wiesz to jest takie tlumaczenie jakby w irlandii po 18 nie bylo otwartych sklepow nie pracowal przemysl itp itd
Europa bedzie olewana
serwery beda - ale jak najmniejszym kosztem

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 23:02 
 
Kupie gre od EA i w razie klopotow bede wysylal maile do GOA, a oni beda je traktowac na powaznie :)

Mam nadzieje ze do 7 wrzesnia to jakos bedzie funkcjonowalo, juz nawet EA widzac co sie dzieje nie wystartowala z open beta w us zeby nie miec whinowania na forach.
Moze GOA zrobi do 7 wrzesnia strone rejestracyjna, ktora bedzie dzialac w przegladarkach nawet w weekendy ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 23:32 
 
Z ciekawości spróbowałem uruchomić www.goa.com
1. Firefox3 - nie działa
2. Opera 9.5 - nie działa - twierdzi, że nie mam flasha
3. IE7 - ekstremum jak nigdy - otwiera w FF3, w którym nie działa!

Drugi komputer:
4. Firefox2 - o dziwo działa
5. IE6 - też działa
6. Opera 8 - nie działa
Coś czuję, że napisali sobie trefnego frameworka do tworzenia stron WWW i wszystko przez nich produkowane będzie niezgodne ze standardami. Chociaż zadziwiają mnie olaniem nawet IE7.

Połowa forumowiczów będzie biegać do kolegów żeby zarządzać swoim kontem :lol:


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 07:07 
 
naprawde jest sie czym pochwalic huragan.
wypierdalaj jednak stad prosze.

**

Posty: 441
Dołączył(a): 13.02.2005
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 07:12 
 
tczewiak napisał(a):
Z ciekawości spróbowałem uruchomić www.goa.com
1. Firefox3 - nie działa
2. Opera 9.5 - nie działa - twierdzi, że nie mam flasha
3. IE7 - ekstremum jak nigdy - otwiera w FF3, w którym nie działa!
[...]


ad 1. FF 3.0.1 - startowa wczytuje sie i strona dziala bez problemu
ad 2. Opera 9.51 - startowa "stara sie" wczytac - nie widac tylko bulletin'u; inne podstrony z menu "staraja sie" wczytac.
ad 3. IE7 - sytuacja jak w FF, dziala bez zarzutu.

Czyli nie jest tak zle ;)

*

Posty: 162
Dołączył(a): 14.05.2007
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 08:38 
 
Kilka uwag które nasuwają mi się na temat tych wszystkich storn które napisaliście i tekstu z GOA.
Po ich piśmie czuję, że jednak przygotwują się do WARa i wiedzą dobrze że jest to projekt. POdoba mi sie pomysł współracy ze stanami ( a że pracuję również w Europie i mam dużo do czynienia ze Stanami wierzcie mi że nie jest to łatwwe ze względu na różnicę czasową). Trzymajmy za nich kciuki.
Cytuj:
Community management is the functional control of systems by communities or their representatives. It can and often does, but does not have to, include elements of community ownership, and involvement in day to day operation and maintenance. It is particularly reliant on clarity of ownership of schemes.

Kolega zamieścił screena swojej wypoweidzi na temat czasów komunistycznych co jest nie tyle żałosne co bulwersujące i widać że nie ma pojecia o zarzadzaniu w korpporacjach czy też firma spoza podwórka i obrotów mln rocznie.

Co też warto dodać - to jest to, że WAR będzie miał 24 / 7 support - nie będzie tak że do 18 i koniec do 18 to pracuje kadra zarządzająca , w/w CMowie itp itd. Nikt nie powiedział że nie będzie dyżurów ale jeśłi wymagacie od gości ze cała firma bdzie siedzieć 24 h - bądźmy poważni. Proponuję złożyć do GOA CV i świecić przykładem, bo z tego co widze 50 % z Was siedzi na tym forum bezproduktywnie 24 /7 wypisując głupoty ewntualnie chwaląc się w stopce 2000 h przegranych w WoW ( to cały rok pracy :) ).
Na razie nie było premiery, nie wiemy niestety jak sobie z tym GOA poradzi ( pewnie że każdy z nas wybrał by innego hostera ale nie mamy na to wpływu) - wyrażajmy swoje obawy ale nie jadąc po gościach że są komunistami. Musimy sobie zdać sprawę, że w Europie Zachodniej bardzo szanuje się czas wolny - to nie polska że za 4 zeta psa zabiją ( wczorajszy onet ;) ). Niestety takimi tekstami na oficjalnym forum niczego nie wnosimt i apeluje o powstrzymanie się z robieniem z siebie błazna...
Tak na prawdę każdy z Was może mieć firmę takją jak GOA, wysłać ofertę, przejąc ich za rok a potem usłyszeć : TwojaFirma = Fail.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 19 sie 2008, 09:17 
 
corscahk napisał(a):
Kilka uwag które nasuwają mi się na temat tych wszystkich storn które napisaliście i tekstu z GOA.
Po ich piśmie czuję, że jednak przygotwują się do WARa i wiedzą dobrze że jest to projekt. POdoba mi sie pomysł współracy ze stanami ( a że pracuję również w Europie i mam dużo do czynienia ze Stanami wierzcie mi że nie jest to łatwwe ze względu na różnicę czasową). Trzymajmy za nich kciuki.

widzisz a dla mnie to frazesy
jak zobacze jakies pierwsze pozytywne efekty to sobie moze dam spokoj

corscahk napisał(a):
Proponuję złożyć do GOA CV i świecić przykładem

nie dzieki nie chce syfu w papierach

czy wy nie rozumiecie (obroncy GoA) ze gdyby nie ludzie atakujacy non stop takich partaczy pozniom obslugi byl by na poziomie GSu z lat 80-tych?

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.