mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Jaki serwer wybierasz
Ankieta wygasła 15 wrz 2008, 13:10
core 59%  59%  [ 72 ]
pvp 41%  41%  [ 51 ]
Liczba głosów : 123
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 14:49 
Cytuj  
Ale z drugiej strony wyobrazcie sobie zmasowany atak kurczakow na baze przeciwnej frakcji, z milionem diobow nikt nie wygra ! :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 14:51 
Cytuj  
embe napisał(a):
Ale z drugiej strony wyobrazcie sobie zmasowany atak kurczakow na baze przeciwnej frakcji, z milionem diobow nikt nie wygra ! :)

Hm Drób Kontratakuje ? :D

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 14:53 
Cytuj  
Moze ktos pokusilby sie o napisanie roznic ?

Ale jesli rzeczywiscie na open nie bedzie mozliwosci wrocic do niskolevelowych krain to z pewnoscia wybiore core.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 15:11 
Cytuj  
Revenge of the Chicken

Roznica jest taka ze na open rvr kara w postaci kurczaka jest za samo wejscie do nizszego tier, a na core pvp tylko za probe uczestnictwa w rvr na nizszych tier, wiec pve mozna robic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 15:31 
Cytuj  
"on an Open server, you can never go back to lower tiers"

@Konrador
sie na przeszkadzasz że aż z umęczenia padniesz :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 15:55 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Open RVR! Jedyny rulesety, ktory daje pelna i nieograniczona niczym mozliwosc bezstresowego stresowania przeciwnika na Public Questach (m.in). *zaciera rece chichoczac zlowieszczo*


Konrador dobrze godo, dac mu wodki ! Open RvR, open PvP i nekanie Orderu co chwila to jest to.
Tylko carebearki graja na Core :>


_________________



***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 16:03 
Cytuj  
O, odezwał się ten co gra tylko na PvP lolmao.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 16:04 
Cytuj  
No tak, tylko nękanie na swoim tierze, bo na lower dostaniesz kurczaka ;p

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 16:16 
Cytuj  
sie na przeszkadzasz że aż z umęczenia padniesz

Przeszkadzanie graczom, ktorzy nie mieliby mozliwosci w zaden sposob sie obronic, a do tego daja zerowe nagrody jakos srednio mi odpowiada, takze wystarczy mi, jesli bede mogl operowac w obrebie wlasnego tier. Wieksza zabawa jest jak moja grupke goni 30 wkurwionych goblinow, ktore maja realna szanse mnie zabic, bo wlasnie "ktos" im zepsul trzecia faze pq.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 16:38 
Cytuj  
konrador napisał(a):
sie na przeszkadzasz że aż z umęczenia padniesz

Przeszkadzanie graczom, ktorzy nie mieliby mozliwosci w zaden sposob sie obronic, a do tego daja zerowe nagrody jakos srednio mi odpowiada, takze wystarczy mi, jesli bede mogl operowac w obrebie wlasnego tier. Wieksza zabawa jest jak moja grupke goni 30 wkurwionych goblinow, ktore maja realna szanse mnie zabic, bo wlasnie "ktos" im zepsul trzecia faze pq.



Faktycznie, jest coś w Twoich słowach :)

******
Avatar użytkownika

Posty: 4672
Dołączył(a): 20.03.2007
Offline
PostNapisane: 21 sie 2008, 17:30 
Cytuj  
open rvr

*

Posty: 55
Dołączył(a): 21.05.2008
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 10:45 
Cytuj  
Zdecydowanie open rvr. W koncu wojna jest wszedzie. Nie wyobrazam sobie przejsc obok i nie pacnac brodatego przykurcza

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 12:09 
Cytuj  
Tez bym pogral na open, ale nie do przyjecia jest dla mnie fakt, ze nie moglbym wrocic do low lev tierow. Nie wiem, to tak jak w WoWie nie moglbym wrocic do Elvyn Forest czy Darkshire... Bez sensu. Raz, ze czasem z nudow mozna sie tak przejechac, bo przebywanie w krainach dla swojego levelu non stop moze sie znudzic, a dwa czasem kolega zaczyna gre i moznaby mu pomoc. A na open z tego co czytam konczy sie to kurczakiem... Jakies dziwne ograniczenia.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 12:13 
Cytuj  
jako ze oba systemy posysaja to wybiore ten mniej posysajacy ;)
core...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 12:20 
Cytuj  
To jest wlasnie moja glowa uwaga do WAR-a. W WoWie w ten sposob wychodzily najfajniejsze akcje. Wpadalo sie duza grupa na jakis low lev zone, gank low leveli, ale pozniej przyjezdzala grupa 70 i byl kawalek dobrego open pvp przez godzine. Mam nadzieje, ze inne formy PvP w WAR zrekompensuja to.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 12:29 
Cytuj  
Open RvR. Również nie wyobrażam sobie by nie moc rzucić sie na przeciwnika on sight. Kurczakowanie w low tier boli ale cóż... coś za coś. Przynajmniej nikt nie będzie mi mówił, ze gram na serwie dla emo carebears :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 13:20 
Cytuj  
simo, tutaj nie musisz miec zadnych obaw, bo zone'y obu frakcji sa zawsze jakos polaczone ze soba, takze nie ma problemu z wdarciem sie gleboko na terytorium wroga i zabijaniem ludzi na twoim poziomie. Nie musisz masowo wyzynac graczy, ktorzy maja zerowa szanse na obrone, zeby sprowokowac reakcje kogos, kto bedzie w stanie walczyc z toba jak rowny z rownym. Zabijanie random newbiesow dla samego zabijania random newbiesow jest dla mnie bezcelowe - co innego, gdy nosza okreslony tag nad glowa i/lub poprzez zabijanie ich moge np. spowolnic powstawanie i rozwoj altow/nowych postaci wrogiej gildii, ktore moga sie przyczynic do upadku mojego miasteczka (SB). Kurczaczki to nie jest moje ulubione rozwiazanie, ale taka mieli wizje i jakos to funkcjonuje...

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 13:48 
Cytuj  
Juz rozumiem jak to dziala po przeczytaniu tej recenzji

http://classygamer.blogspot.com/2008/08 ... -beta.html

polecam kazdemu, sporo rzeczy wyjasnia.

Jesli chodzi o ta zamiane w kurczaka to dotyczy to tylko czesci RvR. Kazdy tier sklada sie z zon (1-3 po jednej na frakcje, 4 wiecej). Natomiast kazda z zon dzieli sie jeszcze na obszar PvE i RvR. Po PvE bedziesz mogl chodzic swobodnie niezaleznie od poziomu i tieru, pomagac twoim low levelowym towarzyszom czy robic cos innego. Dopiero po wejsciu na RvR bedziesz sie zmienial.

I na open w obrebie swojego tiera, bedziesz mogl atakowac zarowno na PvE i RvR. Na core tylko w strefie RvR.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 22 sie 2008, 14:22 
Cytuj  
Ja to opisalem troche bardziej szczegolowo w jednym z moich postow w tym dziale - click.

Avatar użytkownika

Posty: 8
Dołączył(a): 21.01.2007
Offline
PostNapisane: 25 sie 2008, 15:54 
Cytuj  
Core jak dla mnie lepszy, nie lubię ograniczeń w podróżowaniu po świecie.


_________________
----------------------------
| http://cyrograf.vxm.pl |
----------------------------

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.