mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 19:55 
 
nie istnieje

Cytuj:
To bedzie kasacjaczy nie bedzie? Ja jestem zakasacja poniewaz ludzie w 2 dni se zrobili staty do okolo 80 to nie nieuczciwe bo potem jusz nie rosly tak szybko staty a ci ludzie nadal mieli te swoje staty po 80 sily a my jusz nie zrobimy tak szybko


dobra to zrobimy tak skoksujesz sie a ja ci zrobie laurke co?
moze byc z witrazykiem?

czemu tu wszystkie posty sa to sugestie jak naprawic serwer. jak chcecie naprawiac swiat to polecam sekte moon. NIE NAGINAJCIE ZASAD SHARDA DO TAKICH JAKIE SIE WAM PODOBAJA.

dlaczego tutaj ludzie oceniaja sie na podstawie statystyk ?
moze dajcie na tydzien wszystkim po rowno wylaczcie gainy i zobaczymy kto jest lepszy.
na pewno nie ci co siedza w banku wyrabiajac anatomie, a jak serw padnie to na forum pierdolic glupoty.

na noxie tez sie koksowalem i co mi z tego przyszlo? chodzilem zabijajac bez celu bujajac sie jak teraz polowa SoA. dopiero zrozumialem dzieki takiemu gryfin lordowi.
poszedlem na nl i tam dopiero nauczylem sie co to jest byc w grupie ludzi ktorzy graja w uo dla przyjemnosci, opowiadaja kawaly, trzaskaja sie nawzajem. jak ktos zginie nie zostaje obrzucony lamerami, o tym swiadcza umiejetnosci i staz. od GM wieje aura boskosci, nikt im sie nie przeciwstawia, o koksowaniu kumpli nie ma mowy.
Maja ustalony kierunek rozwoju sharda i sie nim kieruja.przyjmuja tylko sugestie ktore IM sie wydaja ciekawe. Tam jak ludzie dostali 40 rud to zamiast ocipiec na forum zaczeli sie wymieniac. BS rosl wolno to ludzie zamiast najezdzac na gm ze sa cwokami pizgali po nocach, kto pierwszy bedzie kul plate on zgarnie fortune od wojow.

ende

(bez zadnych offtopicow bo bede flamowal)


_________________
Obrazek

*

Posty: 184
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 19:59 
 
mozesz podac www NL ? itd dane rozne jestem ciekaw tamtejszego sharda

***

Posty: 793
Dołączył(a): 19.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:00 
 
http://neverlands.org/ masz tu adres NLa


_________________
" Uniosłeś przeciw mnie miecz źle zrobileś
dosiegnie cię cień nocy...o blasku poranka..."

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:05 
 
nie o to mi kuwa chodzi. ehhhhhhh niewazne

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:08 
 
Exodus, nie walcz. Nie masz po co... :sad: Niektorzy poprostu tacy juz sa. Uwazaja sie za pepek swiata i nic na to nie poradzisz... szkoda nerwow.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...


Posty: 39
Dołączył(a): 21.04.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:20 
 
Cytuj:
2002-05-15 20:55, exodus napisał:
nie istnieje

Cytuj:
To bedzie kasacjaczy nie bedzie? Ja jestem zakasacja poniewaz ludzie w 2 dni se zrobili staty do okolo 80 to nie nieuczciwe bo potem jusz nie rosly tak szybko staty a ci ludzie nadal mieli te swoje staty po 80 sily a my jusz nie zrobimy tak szybko



....Tam jak ludzie dostali 40 rud to zamiast ocipiec na forum zaczeli sie wymieniac...

ende

(bez zadnych offtopicow bo bede flamowal)


My dostalismy 61....

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:23 
 
Dobrze mowisz, tylko niestety, nie kazdy to rozumie. Chcemy wam dac mozliwosc zostania np. panem miasta lub zalozyc wlasne... niestety na to trzeba naprawde grania dla samej gry i sposobu myslenia daleszego niz " ja jestem pepkiem swiata". Czy ktos taki musi byc wypakowany? Nie, musi umiec tylko wspoldzialac i myslec o interesach innych. Ale to niestety nie kazdy rozumie...

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:27 
 
Cytuj:
2002-05-15 20:55, exodus napisał:
nie istnieje

BS rosl wolno to ludzie zamiast najezdzac na gm ze sa cwokami pizgali po nocach, kto pierwszy bedzie kul plate on zgarnie fortune od wojow.

ende

(bez zadnych offtopicow bo bede flamowal)



Heh, u nas niestety, nigdy nie jest im dobrze. Wpier krzyczeli ze wszystko mozna kupic, a kiedy dalismy konfortowa sytuacje, ze kupic mozna najwyzej ringmail i krzeselko, to krzycza ze teraz wszyscy biegaja w tym co znajda :/, ale jakis kowal, ze teraz woje beda musieli kupic u nich i przyanjmniej powidziec symobiliczne "dziekuje" to nie raczyl :razz:

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:35 
 
Yerpen, wy poprostu macie za miekkie serca... Dajecie sobie wejsc niektorym graczom na glowy.


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:54 
 
moze i nie zrozumieja ale zawsze trzeba walczyc


_________________
Obrazek

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 20:56 
 
Cytuj:
2002-05-15 21:27, Yerpen napisał:
Heh, u nas niestety, nigdy nie jest im dobrze. Wpier krzyczeli ze wszystko mozna kupic, a kiedy dalismy konfortowa sytuacje, ze kupic mozna najwyzej ringmail i krzeselko, to krzycza ze teraz wszyscy biegaja w tym co znajda :/, ale jakis kowal, ze teraz woje beda musieli kupic u nich i przyanjmniej powidziec symobiliczne "dziekuje" to nie raczyl :razz:


i o to chodzi wg. mnie robicie im za dobrze.
to oni powinni kombinowac jak dana sytuacje wykorzystac, zamiast myslec co by tu zmienic zeby bylo lepiej.


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:00 
 
Duzo by mowic...
-Yarpen bo trzeba wywazac pewne sprawy
-Exodus my tez tak mielismy i do tej pory istnieja takie spolecznosci...tyle ze male
END..juz mi sie gadac niechce

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:06 
 
co tu myslec ?
trzeba zrobic kilku adminow i oni beda decydowac co zrobic a co nie.

teraz to jest apokalipsa, tym tinkering nie idzie ci placza o rudy , ci o skille ci o staty . paranoja


_________________
Obrazek

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 maja 2002, 21:26 
 
Oczywiscie ze paranoja dlatego wlasnei ,potrzebna kasacja i naprawa/zmiana tych "kwiatuszkow"....wtedy bedzie spokoj

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 02:07 
 
a ja proponuje cos takiego:
niech wszyscy stula ryje ze swoimi propozycjami typu:
- zrobic kasacje postaci
- obnizyc staty
- wyjebac rudy
- zrobic to, zamienic tamto

KURWA. ludzie, to nie wy decydujecie o zasadach funkcjonowania soa, tylko GMI I ADMINI. wbijcie sobie to do waszych pustych lbow. znalazles buga? wysylasz formularz ze stronki albo wolasz gma. I KONIEC. nie bedzie zadnych glosowan. nie podoba sie, to wypierdalac. nikt was tu nie trzyma. nie podoba ci sie soa, to sam sobie postaw serwer, zobaczymy jak ci to wyjdzie.

GM, Game Master, Valar, BOG. tak, w swiecie uo to ONI sa bogami, nie wy. oni wiedza, co jest lepsze, nie wy. i oni zawsze maja racje, a NIE WY!!!

ps. jesli kogos urazilem, to trudno, ale wkurwia mnie juz zaistniala sytuacja. co jeden, to madrzejszy i ma wiecej do powiedzenia. echhh...


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 02:16 
 
a teraz do gmow: ludzie, nie dajcie im sobie wchodzic na glowy. prawda jest taka, ze (jak na razie) nie wywiazaliscie sie do konca ze swoich obietnic, ale to nie znaczy wcale, ze musicie sie z czegokolwiek tlumaczyc.

osobiscie uwazam, ze gmi kompletnie stracili autorytet w oczach graczy.

wy nie macie ze soba kontaktu czy co? jak moglo dojsc do tego, ze hans (admin) zostal wysmiany przez szerszenia (wiadomo kto) na forum?? czy takich spraw nie powinno sie prywatnie?


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 10:31 
 
Exodus ale nie podales minusa NL cholerne lagi :razz: podobno maja zmienic lacze, ale kiedy ???


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 11:24 
 
Gall takiego cie nie znałem boje sie :cool:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1139
Dołączył(a): 6.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 17:12 
 
to nie miala byc reklama nl ..........
no ale tam sie nauczylem grac


_________________
Obrazek

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 16 maja 2002, 17:44 
 
Gall ma razje. to my sie meczymy z serwerem a nie wy. to my ustalamy zasady, dalismy dam do wyboru kasacja lub obnizanie - nie mogliscie sie zdecydowac wiec sami wybralismy i sie nie bedziemy tlumaczyc z tego.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.