mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:37 
 
Postnij to pytanie jeszcze w kilku tematach :) W d2d uk tez można.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 15:42 
 
Limited Edition Preorder gwarantuje open bete i jest dostepny wylacznie u partnerow GOA czyli EA store i d2d.uk


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10236
Dołączył(a): 5.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 16:21 
 
Buffchef napisał(a):
W końcu jakieś sensowne wypowiedzi, a nie uogólnianie wszystkich gier do wciskania klawiszy.
Ja jestem z tych co zaczekają, bo beta mnie po prostu odrzuciła brzydotą i powolnym combatem (te dwie rzeczy decydują wg mnie o miodności).

Ale to tylko beta (i to z przed miesiąca, i na 31 lvlu) więc, mam nadzieję, że będzie dylemat czy WoW czy WAR!


WAR taki jest i tyle - w tych obszarach nic sie juz nie zmieni. No moze grafika ulegnie jeszcze poprawie - chociaz imho i tak jest juz bardzo ladna. A combat albo zaakacpetujesz taki jaki jest, albo szukaj innej gry.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 16:29 
 
Nie muszę szukać, czytaj posty do końca.


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:03 
 
Ja mam takie obawy co do Warhammera.
Chcialbym aby WAR byl MMO z prawdziwego zdarzenia, a nie symulacja gry figurkowej 3d lub bardzo rozbudowana strategia z char development.

Chodzi o to, ze w calym tym zamieszaniu, skupieniu sie jedynie na "war is everywhere" tworcy zdaja sie zapominac, ze to mmo, czyli gra, ktora ma byc iluzja swiata, w ktorej mozesz robic rozne rzeczy, a nie tylko i wylacznie PvP. Rozumiem, ze skupia sie glownie na RvR, ale powinna tez dawac alternatywne drogi spedzania czasu w grze. Tak jak to robi WoW. Nie chcesz PvP, idziesz na jakis dungeon PvE albo odwrotnie, nie chcesz nic z tego idziesz rozwinac jakas profesje, spotykasz sie z kolegami zeby wpasc na terytorium wroga itp. Chodzi o to, ze masz wolnosc wyboru, wielki swiat, przestrzen nieograniczona zadnymi kurczakami i mozesz robic co chcesz.

Nie wiem jak jest w WAR w tym wzgledzie, ale obawiam sie, ze koncetracja na RvR moze skutkowac tym, ze inne sfery gry sa niedopracowane. A to jest niestety zwiastun zywota gry przez najblizsze kilka-kilkanascie miesiecy. Kiedy skonczy sie poczatkowa ekscytacja nowoscia, podniecenie roznymi bajerami, gracze zaaklimatyzuja sie w nowym swiecie, zaczna szukac roznych aktywnosci, eksplorowac go. I tutaj byloby dobrze aby kazdy z nich mogl znalezc cos dla siebie, tak jak uczynil to WoW i co jest powodoem jego sukcesu. A narazie mozna przeczytac, ze jest duza mizeria z PvE rajdami na endgame. (tak wiem, ze to nie gra PvE, ale jesli chce sie zbudowac duza player base, trzeba kazdemu z graczy zapewnic rozrywke, tak jak znow musze porownac, zrobil to WoW).

Laczy sie to tez z cala konstrukcja swiata. Czy WAR ma dostatecznie duzo spokojnych miejsc, w ktorych gracze beda mogli sie spotkac, pogadac, potradowac, poduelowac itp ? To nie moze byc swiat, w ktorym mamy tylko battlefield gdzie sie wszyscy nawalaja + kilka campow czy wiosek, w ktorych jest spokoj. To musi byc rozlegly swiat, swiat ktory sprawia ze czujesz, ze grasz w mmo.

Kolejna moja obawa to skala PvP jakie bedzie dostepne w WAR. Przyznam, ze nie jestem fanem zergow, mass PvP w stylu AV. Duzo bardziej lubialem w WoW areny, ab, wsg czy male akcje na open world pvp. Po prostu w takim large scale PvP jestes bardzo anonimowy i nawet nie wiesz kogo zabijasz czy kto ciebie zabija. Jest chaos, nawalanka... W mniejszym PvP (nie mowie o 1vs1) mozna pokazac skilla, widzisz z kim walczysz, jest to bardziej indywidualne i miodne dla mnie. A takich zergach jestes czescia tak samo wygladajacej masy, malutkim z wielu podobnych sobie, ktos ginie, kto nie ginie, idziecie do przodu, wszystko takie masowe, pozbawione duszy, zdeindywidualizowane. W WoW bylo fajne, ze mogles byc dobry w grze, nie polegajac na innych. Mnie to pasowalo, bo nigdy nie mialem duzo czasu na gre i nie moglem byc w silnej gildii.

Jak to bedzie w WAR, zobaczymy... Narazie najbardziej ciagnie mnie do tej gry fakt, ze jest to Warhammer. Gdyby nie to, pewnie bym na nia nie spojrzal i gral dalej w WoW-a.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:07 
 
Proste: War nie jest dla ciebie, więc nie zaprzątaj sobie nim głowy. ;)

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:08 
 
Just dont play, we dont care.

Kocham zergi a im wieksze tym ciekawsze.
Jak chce small scale PvP to gram w Battlefielda..

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:11 
 
war to jak daoc - rvr a nie pvp.


Posty: 26
Dołączył(a): 23.08.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:12 
 
BTW: widzieliscie ten wywiad http://www.gry-online.pl/s014.asp?ID=188

zgadzam sie z Foot'em, niektore argumenty przeciwko WARowi przed retailem sa nie na miejscu, a stwierdzenia ze, "nie zostal wykorzystany potencjal..itp" z dupy wyjete za przeproszeniem, moze sie okazac, ze to co zostanie zaprezentowane teraz to tylko przygrywka do tego, co moze zostac "nam" dane kiedy chlopaki otrzymaja solidny feedback w postaci oczekiwan tysiecy albo nawet i milionow graczy :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:14 
 
z tymi milionami to bardzo wielki optymizm, już pewna firma na literke "F" (jak fail) liczyła na miliony i sie przeliczyła 8)

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:17 
 
simo napisał(a):
Czy WAR ma dostatecznie duzo spokojnych miejsc, w ktorych gracze beda mogli sie spotkac, pogadac, potradowac, poduelowac itp ?


WARHammer, nie ma czasu przytulac sie na sosnowych krzeselkach w cieplej tawernie przy tanczacych plomykach magicznego ognia.

Warhammer jest wojna, wiec pompuj rower dla tzeencha.


Da Kapitan Wot Is Bomba napisał(a):
Tępe chuje! Napierdalac! *splurt*


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:29 
 
fersten napisał(a):
z tymi milionami to bardzo wielki optymizm, już pewna firma na literke "F" (jak fail) liczyła na miliony i sie przeliczyła 8)

Jesli wszystko wypali to gra bedzie miala stala baze 2-3mln subskrybentow. Fanów Warhammera jest wiecej niz Warcrafta :E.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:30 
 
Simo, piszesz o podobnych obawach jakie mialem, udalo mi sie tym razem uniknac przedpremierowego hype i nadal widze jakies wady, mam obawy o to czy nuda nie dosiegnie w tej grze szybciej niz osiagnie sie "endgame".
Jednak przestalem sie o to martwic bo jesli gra nie bedzie mi sie podobac to nie bede w nia grac, takie proste :)

edit: co do ilosci graczy, mysle ze lekko na dziendobry beda miec 1milion, a dalej to juz wszystko w rekach mythic


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:36 
 
Cytuj:
mam obawy o to czy nuda nie dosiegnie w tej grze szybciej niz osiagnie sie "endgame".


LOL, w AoC nadal nie ma endgame a mnie wynudziło po 1,5 miecha.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 18:49 
 
embe kiedy w koncu do ciebie dotrze ze znaczna wiekszosc uzytkownikow tego forum gowno obchodzi kiedy cie dosiegnie nuda albo czy wogole bedziesz gral wiec tbh daruj se te posty w stylu emo attention whore kk??


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:04 
 
Cytuj:
At long last, the 12GB Open Beta client is now available for download through our website. This download is open for anyone who is logged in at our website, but only Open Beta testers will be able to run the client. Open Beta testers include all current beta testers, Collector's Edition pre-order customers as well as customers who bought a Standard Edition pre-order via one of our premium partners. To download the client without Open Beta access will only slow the download for other users so we kindly ask you to respect this.

Please note: current beta testers will be able to patch their clients; no new download is needed if you already have one.

JA PIERDOLE!

**

Posty: 316
Dołączył(a): 10.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:04 
 
http://www.war-europe.com/#/clientdl/?lang=en :)

**

Posty: 225
Dołączył(a): 18.05.2008
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:09 
 
piękny komentarz inside,
tylko o co ci chodzi do cholery

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:10 
 
fersten napisał(a):
piękny komentarz inside,
tylko o co ci chodzi do cholery

Jakbys przeczytal to bys wiedzial..
Mozna klienta sciagac ;o.

Jestem zaszokowany ;o.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 28 sie 2008, 19:12 
 
Właśnie? Każdy może ściągnąć klienta od dzisiaj. GOA po raz pierwszy zrobiła coś normalnie.

V.


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.