mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 246  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 15:52 
 
Nie mam zamiaru isc na rp serwer ale nie rozumie dlaczgo piszesz takie bzdury, Huragan ma problem to jego sprawa, chce sie podzielic z nami tymi informacjami to tez jego sprawa, a ty tu wyjazdy robisz jakies i wciskasz bzdury na temat serwera rp.

Jak beda znane nazwy serwerow to bedzie pewnie znowu walka, ktory jest lepszy by przyciagnac ludzi na serwer XXX, ktory ma zajebisty klimat, jest najlepszy, moja gildia tam gra i zeby nie braklo ludzi do rekrutacji :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 15:54 
 
embe a pytal sie ktos ciebie o cos?? czesc postow zostala wymoderowana wiec, post wyglada troche z dupy. Co nie zmienia faktu, ze chyba huragan sam potrafi o siebie zadbac, no chyba ze jestes jak yattaman emocjonalnie niestabilny obronca ucisnionych i kalekich, wiec nastepnym razem plz nie wpieprzaj sie miedzy wodke i zakaske...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 15:58 
 
embe napisał(a):
moja gildia tam gra i zeby nie braklo ludzi do rekrutacji :)


Jestem pewien, ze wszyscy juz uznaja warcry za mistrzow w braniu ludzi z lapanki i nikt nawet nie bedzie probowal odebrac wam tego tytulu.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:00 
 
Masz edit kolo postow, teraz to wyglada ze jestes wszystko wiedzacy na dwa tygodnie przed premiera gry, nawet wiesz jak bedzie na danych serwerach wygladalo wszystko, mimo ze czesto czytam forum to nie siedze 24/7 jak ty i jakas moderacja moze wycinac sens dyskusji.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:02 
 
tomugeen napisał(a):
embe napisał(a):
moja gildia tam gra i zeby nie braklo ludzi do rekrutacji :)


Jestem pewien, ze wszyscy juz uznaja warcry za mistrzow w braniu ludzi z lapanki i nikt nawet nie bedzie probowal odebrac wam tego tytulu.


Masz male doswiadczenie widze w organizacji gildii, AoC wymagal duzo graczy, osiagnelismy sukces w tej grze co wielu bolalo i przejawialo sie tu w postach, teraz mamy WAR-a i tam juz rekrutacja bedzie dostosowana do gry, czyli bardzo ograniczona.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 16:04 przez Teo, łącznie edytowano 1 raz
****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:03 
 
embe napisał(a):
Masz edit kolo postow, teraz to wyglada ze jestes wszystko wiedzacy na dwa tygodnie przed premiera gry, nawet wiesz jak bedzie na danych serwerach wygladalo wszystko, mimo ze czesto czytam forum to nie siedze 24/7 jak ty i jakas moderacja moze wycinac sens dyskusji.

problem polega na tym ze mam magiczna kule of doswiadcznie and zdolnosc wycigania wniosko z faktow, ktorej jak widze ty nie posiadasz, wiec idz wroc rekrutowac nowych padawanow ktorzy beda cie cczili jako boga jedynego...


_________________
retired...

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:04 
 
i tak nie dacie rady embe :-)
imo to single foot pojedzie wasza fg ;-/

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:51 
 
Mnie core rp zawsze wkurwialo z jednego powodu - jak chce powiedziec ze cos jest hujowe i mnie wkurwia to chce to powiedziec wlasnie task, a nie "azaliz sadze, iz wasze przasne przyspiewki sa z rzyci wyjete, panowie starsi" i te de. Jak widze na serwerach RP dialogi prowadzone jezykiem stylizowanym na sredniowieczny to od razu dostaje odruchow wymiotnych i robie logout w celu ratowania wlasnej psychiki.

Ze ze zergi, ze for teh realm i te de to z mojego punktu widzenia detal.

PS: oczywiscie, ze foot ma racje

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 16:58 
 
Fapuse napisał(a):
Mnie core rp zawsze wkurwialo z jednego powodu - jak chce powiedziec ze cos jest hujowe i mnie wkurwia to chce to powiedziec wlasnie task, a nie "azaliz sadze, iz wasze przasne przyspiewki sa z rzyci wyjete, panowie starsi" i te de. Jak widze na serwerach RP dialogi prowadzone jezykiem stylizowanym na sredniowieczny to od razu dostaje odruchow wymiotnych i robie logout w celu ratowania wlasnej psychiki.

Ze ze zergi, ze for teh realm i te de to z mojego punktu widzenia detal.

PS: oczywiscie, ze foot ma racje

W wow gralem na pvp serwerze 3 lata pozniej przenisolem sie na rp i owszem sa gildie/ miejsca(karczmy itp) gdzie jak ktos SZUKA sposobnosci zeby poodgrywac postac to ja znajdzie ale generalnie to wszyscy gadaja normalanie. Mniej jest napewno idiotow i ogolnie latwiej trafic na sympatycznych ludzi na poziomie. Tacy co lubia poodgrywac postac to moze 5% calosci i wszystkie instancje itp robi sie jak na kazdym innym serwerze i nawet nie domyslibys sie ze to rp serwer.
Jesli chodzi o poziom pvp/pve to jednak zdecydowanie nizszy niz na pvp/normal pve realmach.
Moze w daocu bylo inaczej ale nie wierze aby teraz kiedy w mmorpgi gra coraz wiecej ludzi, dalo sie zrobi rp serwer gdzie faktycznie beda grali sami fani odgrywania postaci.
To takie moje przypuszczenia bo wiele nie pogralem wczesniej ale pewnie kiedys i wiek graczy mmorpg i ich poziom byl zdecydowanie wyzszy niz teraz po wydaniu wow.I moze ludzie faktycznie szli na serwer rp bo chcieli poodgrywac postac:) Teraz granie na rpg to sposob na ucieczke od masy dzieci i debili ktore zalewaja inne serwery. I na rp sa tacy ale naprawde jest ich zdecydowanie mniej:)


Ostatnio edytowano 31 sie 2008, 17:07 przez Vercin, łącznie edytowano 2 razy
***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:02 
 
Vercin napisał(a):
W wow gralem na pvp serwerze 3 lata pozniej przenisolem sie na rp i owszem sa gildie/ miejsca(karczmy itp) gdzie jak ktos SZUKA sposobnosci zeby poodgrywac postac to ja znajdzie ale generalnie to wszyscy gadaja normalanie. Mniej jest napewno idiotow i ogolnie latwiej trafic na sympatycznych ludzi na poziomie. Tacy co lubia poodgrywac postac to moze 5% calosci i wszystkie instancje itp robi sie jak na kazdym innym serwerze i nawet nie domyslibys sie ze to rp serwer.
Jesli chodzi o poziom pvp/pve to jednak zdecydowanie nizszy niz na pvp/normal pve realmach


Nie myslalem, ze w najblizszej dekadze zgodze sie z Vercinem, ale musze przyznac ze trafil on w samo sedno serverow RP :)

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:04 
 
mysle huragan ze na szukanie przyjaciol to jest juz ciut za pozno...
<bez wycieczek osobistych prosze - mod>.


_________________
retired...

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:09 
 
Podobno o gustach się nie dyskutuje :) Albo ktoś czuje bardziej papierowe RPG, i odgrywa, chociaż nie wiem po co. Albo ktoś szuka szaleństwa w potyczkach. Dla każdego coś dobrego :)


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:17 
 
mabro napisał(a):
Podobno o gustach się nie dyskutuje :) Albo ktoś czuje bardziej papierowe RPG, i odgrywa, chociaż nie wiem po co. Albo ktoś szuka szaleństwa w potyczkach. Dla każdego coś dobrego :)

Gram juz sporo na serwerze rp i nie znam osobiscie ani jednej osoby ktora odgrywa postac :) Widuje rozne scenki itp na ulicach sw albo w karczmach albo ludzi szukajacych memberow do gildi rp ale zdecydowna wiekszosc wogole nie jest tym zainteresowana .

****

Posty: 1367
Dołączył(a): 22.11.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:18 
 
pokaz mi miejsce w ktorym "wszystko i wszystkich z klapkami na oczach" krytykuje


_________________
retired...

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:20 
 
Vercin napisał(a):
mabro napisał(a):
Podobno o gustach się nie dyskutuje :) Albo ktoś czuje bardziej papierowe RPG, i odgrywa, chociaż nie wiem po co. Albo ktoś szuka szaleństwa w potyczkach. Dla każdego coś dobrego :)

Gram juz sporo na serwerze rp i nie znam osobiscie ani jednej osoby ktora odgrywa postac :) Widuje rozne scenki itp na ulicach sw albo w karczmach albo ludzi szukajacych memberow do gildi rp ale zdecydowna wiekszosc wogole nie jest tym zainteresowana .


NIe widziałeś chyba allserona z L2 :) tam za nieodgrywanie miało się banana ! xD


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:24 
 
mabro napisał(a):
Vercin napisał(a):
mabro napisał(a):
Podobno o gustach się nie dyskutuje :) Albo ktoś czuje bardziej papierowe RPG, i odgrywa, chociaż nie wiem po co. Albo ktoś szuka szaleństwa w potyczkach. Dla każdego coś dobrego :)

Gram juz sporo na serwerze rp i nie znam osobiscie ani jednej osoby ktora odgrywa postac :) Widuje rozne scenki itp na ulicach sw albo w karczmach albo ludzi szukajacych memberow do gildi rp ale zdecydowna wiekszosc wogole nie jest tym zainteresowana .


NIe widziałeś chyba allserona z L2 :) tam za nieodgrywanie miało się banana ! xD

Ale to oficjalny serwer? Bo jakos nie chce mi sie wierzyc:)

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:26 
 
piracki ofcoz, na oficjalach nikogo za nieroleplayowanie nie wywala. Co najwyzej zmienia nicka jak jest nieodpowiedni lub nazwe gildii.

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:31 
 
Vercin napisał(a):
W wow gralem na pvp serwerze 3 lata pozniej przenisolem sie na rp i owszem sa gildie/ miejsca(karczmy itp) gdzie jak ktos SZUKA sposobnosci zeby poodgrywac postac to ja znajdzie


Moze robic dokladnie to samo na non rp serwerze.

**

Posty: 277
Dołączył(a): 17.08.2008
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:31 
 
Polski chory priv :) a o forum nie wspomnę ^^


_________________
Grobulkashht- Black Orc - Dragonback Mountains
Mabro - Engineer - Eltharion
----------------->Fury - Guild

***

Posty: 834
Dołączył(a): 11.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 sie 2008, 17:37 
 
mabro napisał(a):
NIe widziałeś chyba allserona z L2 :) tam za nieodgrywanie miało się banana ! xD


Tak, kocham serwery na ktorych wszystkowiedzacy GMi ustalaja arbirlalnie ze rzyć jest dobra a dupa zła.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 4906 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134 ... 246  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.