mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 66  Następna strona
Autor Wiadomość
******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:21 
Cytuj  
czy chciałbym grać w daną grę-np patrzę na screeny WHO i już wiem , że w to nie zagram, bo grafika a'la WOW jest zdecydowanie nie dla mnie

to spójrz raz jeszcze, who ma bardzo fajną i klimatyczną grafikę, ale skąd ty to możesz wiedzieć, przecież ty widziałeś who jedynie na screenach.

HINT : RvR
50+vs50+ napierdalając się o keepa > all


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:32 
Cytuj  
embe czy porazka aoc rozjebala ci juz mozg do konca? bo ja jakos nie widze powodu dla ktorego war ma byc failem? a biorac pod uwage twoja wiedze na temat tej gry to raczej juz w ogole sie nie wypowiadaj na ten temat.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:41 
Cytuj  
Niech idzie grac w aion, nie bedziemy tesknic.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:41 
Cytuj  
War = good
GOA = FAIL.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:48 
Cytuj  
no juz juz. wyluzujcie z tym goa.
maja czas do 15 - head start. z tego maja sie wywiazac. jebie mnie to co robia teraz.

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:54 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
embe czy porazka aoc rozjebala ci juz mozg do konca? bo ja jakos nie widze powodu dla ktorego war ma byc failem? a biorac pod uwage twoja wiedze na temat tej gry to raczej juz w ogole sie nie wypowiadaj na ten temat.


Ale Mendol, twierdzenie ze War moze byc failem jest bardzo obiektywne i wynika z doswiadczenia w grach mmo :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2631
Dołączył(a): 14.08.2007
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 11:56 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
czy chciałbym grać w daną grę-np patrzę na screeny WHO i już wiem , że w to nie zagram, bo grafika a'la WOW jest zdecydowanie nie dla mnie

to spójrz raz jeszcze, who ma bardzo fajną i klimatyczną grafikę, ale skąd ty to możesz wiedzieć, przecież ty widziałeś who jedynie na screenach.

HINT : RvR
50+vs50+ napierdalając się o keepa > all


spojrzałem nieraz i niestety taki styl grafiki mi nie odpowiada i to jest moje prawo - dla Ciebie jest ona klimatyczna i Ty także masz racje- mi chodzi o to , że mimo tego że styl grafiki jaki prezentuje WHO ( WOW2- a w to grałem 2 razy po jakies 3-4 godz w trialach i na prawdę mimo najszczerszych chęci nie dałem rady patrzeć na ekran :o ) wyklucza tę grę dla mnie - nie pisze że ta gra jest blee- BO WŁAŚNIE W NIĄ NIE GRAŁEM , więc skąd mam wiedzieć- po prostu nie oceniam gry jako całości , czy jest zła czy dobra i nigdzie nie pisałem i nie zamierzam pisać o grze ,że jest do niczego bo nie leży mi jej grafia

dlatego śmieszą mnie posty , w których ktoś pisze , że gra bedzie fail bo grafika jest taka a nie inna - jednym dana grafa się podoba innym wprost przeciwne- dlatego są produkowane gry o różnych grafach- co by daleko nie szukać- pooglądaj screeny w grze np Fiesta czy jakoś tak - grafika jeszcze śmieszniejsza od WOW-a ( przepraszam , jeśłi kogoś uraziłem) a mimo tego gra w takie gry masa ludzi- z gustami sie nie dyskutuje, z ocena jak najbardziej

***
Avatar użytkownika

Posty: 15620
Dołączył(a): 27.08.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 12:05 
Cytuj  
WoW to fioletowe plastusie. WAR to zupełnie co innego.
Ja oceniam Aion póki co na podstawie tego, że jest to produkcja NCSoftu - czyli badziew. Nie znoszę bezmyślnego grindu.


_________________
ciemny lud to kupi
Deshroom napisał(a):
jeszcze mnie lewy kciuk boli od biegania

*****

Posty: 2872
Dołączył(a): 18.05.2004
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 12:10 
Cytuj  
Szczerze to jeszcze parę miesięcy temu, miałem duży hype na obie gry (Aion, WHO) jednak śledząc co nieco ich development zacząłem mieć spore wątpliwości. Obie gry w teorii zapowiadają się naprawdę nieźle, ale jak wiadomo teoria często nijak ma się do praktyki.

Przynajmniej NC nie ciśnie tak bardzo na premierę, za co mają plusa, bo IMO pchanie się z premierą swojej gry gdziekolwiek w okolice premiery dodatku do WOW'a jest dużym błędem, szczególnie jeżeli odbywa się to kosztem cięć w contencie.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 13:55 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Nie znoszę bezmyślnego grindu.
I mówi to zapalony gracz FFXI.... :roll: W życiu nie zabiłem tylu mobów co w Final Fantasy. Oczywiście w L2 jest w chuj grindu, podobnie będzie w Aion (chociaż ponoć spora część expa ma być z questów), jednak w w/w tytułach przynajmniej ma to jakiś sens - dopieszczasz postać, żeby być skuteczniejszym w PvP.... w takim FFXI grindujesz postać żeby lepiej/szybciej/mocniej napierdalać mobki.... Dla mnie królową bezmyślnego grindu to jest właśnie produkcja SE.

Grind był, jest i będzie w grach, tak długo, jak nie wróci się do modelu skill based. Czasem jednak z lepszym lub gorszym skutkiem udaje się producentom umilić levelowanie - np. w takim DDO czy Lotro praktycznie grindu się nie czuje.... w inną stronę poszedł Mythic pozwalając na rozwój postaci poprzez udział w RvR...

Ja bym tam nie bawił się w proroka i nie skreślał AION bo może faktycznie nawet ku mojemu zaskoczeniu okazać się jednym z ciekawszych tytułów pod względem mechaniki PvP, a że będzie grind.... no cóż - coś za coś...


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2008, 15:17 
Cytuj  
Pierwszymi screenami WAR-a mozna bylo sie zrazic, ale do teraz grafika poprawila sie znacznie i naprawde daleko jej do tej z WOW. Zdecydowanie nie jest to grafika w pelni karykaturalna, czy przypominajaca kreskowki o supermanie, gdzie wszystkie postaci maja obwod w pasie mniejszy 10x niz w klatce piersiowej itd. WAR nie pozuje na fotorealizm, ale brak w nim tez jaskrawych kolorow i swiecacych przedmiotow. Jest to cos pomiedzy grafika realistyczna - rysunkowa i calosciowo sprawia dosc pozytywne wrazenie. Zdecydowanie nie jest to AOC, ale pare widoczkow/lokacji bardzo mi sie podobalo.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 07:10 
Cytuj  
tczewiak napisał(a):
Ja oceniam Aion póki co na podstawie tego, że jest to produkcja NCSoftu - czyli badziew


Nie ma to jak obiektywna opinia , na takiej podstawie duża część graczy ( DaOC) może oceniać że WAR będzie fail ponieważ macza w tym palce GOA.


A grafika w Młotku jest wzorowana na bitewniaku i stylem od niego nie odbiega wie o tym każdy kto choć raz zagrał.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

******
Avatar użytkownika

Posty: 3592
Dołączył(a): 30.07.2005
Offline
PostNapisane: 18 sie 2008, 08:54 
Cytuj  
konrador napisał(a):
Pierwszymi screenami WAR-a mozna bylo sie zrazic, ale do teraz grafika poprawila sie znacznie i naprawde daleko jej do tej z WOW. Zdecydowanie nie jest to grafika w pelni karykaturalna, czy przypominajaca kreskowki o supermanie, gdzie wszystkie postaci maja obwod w pasie mniejszy 10x niz w klatce piersiowej itd. WAR nie pozuje na fotorealizm, ale brak w nim tez jaskrawych kolorow i swiecacych przedmiotow. Jest to cos pomiedzy grafika realistyczna - rysunkowa i calosciowo sprawia dosc pozytywne wrazenie. Zdecydowanie nie jest to AOC, ale pare widoczkow/lokacji bardzo mi sie podobalo.

podpisuję się pod tym obiema rękoma, grafika jest świetna imo, tam gdzie jest mroczna jest taka, tak gdzie powinno być bardziej kolorowo jest kolorowo (ale nie aż tak jak w wow'ie), postacie graczy, npc wyglądają świetnie, nie ma tu świecących się choinek jak w wow

tak btw trochę OT się zrobił, wracamy do działu WHO


_________________
Obrazek

*

Posty: 112
Dołączył(a): 9.12.2007
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 15:29 
Cytuj  
Ja już zrobiłem pre order :P Jakie śa realne szanse na to że premiera bedzie już za 3 tygodnie ? :D

Ja mam tylko nadzieje że to bedzię taki Lineage 2 z usuniętymi błędami Lineage. czyli na boga questy plus normalna ekonomia....

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 6 wrz 2008, 15:30 
Cytuj  
tez nie moge doczekac sie tej gry ale raczej jej nie zobaczymy w tym roku


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

*

Posty: 88
Dołączył(a): 12.05.2006
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 14:40 
Cytuj  
Małe info:

Koreańska open beta rusza 11 listopada tego roku

Cinematic trailer: Aion's open beta
http://www.youtube.com/watch?v=MXqdu...orean-obt.html

Aion open beta ingame footage.
http://www.youtube.com/watch?v=YFUBC...orean-obt.html

Open Beta Q&A
http://www.aionsource.com/forum/gene...en-beta-q.html

źródło: AionSource.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 15:23 
Cytuj  
Wyglada fajnie. Ale boli mnie ten sterylno-spedalony-idealizowany design calosci.
Pod wzgledem Designu swiata AoC bije to o kilka dlugosci.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 16:26 
Cytuj  
Zobaczymy open bete jak kiedys bedzie w zrozumialym jezyku, podobno wersja international ma byc bardziej "przyjazna" dla naszych oczu :)


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 16:31 
Cytuj  
embe napisał(a):
Zobaczymy open bete jak kiedys bedzie w zrozumialym jezyku, podobno wersja international ma byc bardziej "przyjazna" dla naszych oczu :)

E ja mam zamiar sie dorwac do tej krzakowatej bety. Co prawda nie wiem jak ja zrozumie ale coz.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 24 paź 2008, 19:58 
Cytuj  
NO wkoncu gra gdzie postacie nie poruszają sie jak drewniane kloce. Patrzac na filmik az chcialo by sie zagrac :>

Co do grafy jest na plus, nie probuje nasladowac rzeczywistosci tak jak aoc to robi.


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1304 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 66  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.