mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 21:17 
Cytuj  
22 chaptery w sumie, zazwyczaj 3 w jednej zonie.
Pooglądaj sobie mapy i policz jak ci zależy :)

**

Posty: 299
Dołączył(a): 30.01.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 23:14 
Cytuj  
Jak zmienic ustawienia gammy ?


_________________
Obrazek

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 18 wrz 2008, 23:23 
Cytuj  
r_ADM napisał(a):
Jak zmienic ustawienia gammy ?


Nie da się. Używam RivaTune. Polecam.


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 06:54 
Cytuj  
Chciałbym prześć High Elfem do strefy Dwarf vs. Greenskins. Ktoś wie jak to zrobić?


_________________
whiteman#2717

******

Posty: 4059
Dołączył(a): 5.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 06:59 
Cytuj  
Idz do flight mastera. Namiary ponizej ...

http://www.warhammeralliance.com/forums ... hp?t=68681

T.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 07:12 
Cytuj  
Flight Masterzy zawsze są przy tych tarczach na mapie. tam jest warcamp.
dla ludzi którzy graja na core tam jest RvR ZONE.

dla reszty rvr zone jest wszedzie wiec szukać tarczy tam musi być


_________________
psn

*

Posty: 76
Dołączył(a): 21.06.2006
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 07:38 
Cytuj  
Czy lista frends ma ograniczenia w ilości dodawanych frends'ow? Ma ktoś z was taki bug ze widzi ludzi z listy frends że są offline a w rzeczywistości grają a innych grających nie możecie dodać do listy( bo niby niema takiej postaci a biega zemną w party) ?


_________________
“He’s got Waaagh, and he’s not afraid to use it!”

*

Posty: 89
Dołączył(a): 18.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:40 
Cytuj  
Jezeli dobrze mysle, to odpowiedni poziom RR dostaje sie specjały w warcamp, jaki musze osiagnac rr i u kogo odebrac nagrody? (Moze juz to w ogole zrobilem, wole spytac :P )


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:51 
Cytuj  
postawiłem forum ale okazało się niepotrzebne

jakby jakaś gildia na serwerze Dragonback Mountains po stronie destro potrzebowała to proszę o kontakt chetnie użyczę.

LINK


_________________
psn

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:52 
Cytuj  
W każdym Warcampie masz 3 npców od RR:
1. Trener - za każdy lvl renown dostajesz jeden punk do wydania (podnosisz staty postaci albo albo zwiększasz ilość xp/golda otrzymanego z rvr itd)
2. Vendor gadżetów dostępnych za kolejne ranki rr
3. Vendor armora dostępnego za określony poziom rr

Vendorzy są zazwyczaj obok siebie - łatwo ich znaleźć
Trenera renown masz zaznaczonego na mapie.


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:53 
Cytuj  
Clannfear napisał(a):
Jezeli dobrze mysle, to odpowiedni poziom RR dostaje sie specjały w warcamp, jaki musze osiagnac rr i u kogo odebrac nagrody? (Moze juz to w ogole zrobilem, wole spytac :P )


Renown Gear Merchant chociażby

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:55 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Od czego zależy jakość bagów w PQ ?
Robiłem 4 razy pod rząd Plague Trolls w empire T2 i za każdym razem wypadały 4 zielone paczki.
Poszedłem gdzieś w cholerę i po pół godzinie wróciłem, przechodząć obok wziąłem udział w otatnim etapie i wypadły 3 zielone i 1 niebieski.


Podpisuję się pod pytanie Dana - czy ktoś mógłby wyjaśnić zasadę lootu chesta w PQ? Wiem, że dostaje się premie za udział w walce i ta premia sumuje się z rollem ale chodzi mi o te worki - czy każdy dostaje zawsze po 1, jakie rodzaje spadają (poza zielonymi i bialymi) i co w nich można znaleźć? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie :)


_________________
For the pony!

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 08:58 
Cytuj  
Cytuj:
Vendor armora dostępnego za określony poziom rr

Niet. Vendor z armorem jest tylko w Tier 1. Pozniej sa w keepach, podobnie jak renowtrainerzy i cala reszta stuffy od renown,
Cytuj:
Podpisuję się pod pytanie Dana - czy ktoś mógłby wyjaśnić zasadę lootu chesta w PQ? Wiem, że dostaje się premie za udział w walce i ta premia sumuje się z rollem ale chodzi mi o te worki - czy każdy dostaje zawsze po 1, jakie rodzaje spadają (poza zielonymi i bialymi) i co w nich można znaleźć? Byłbym wdzięczny za wyjaśnienie

No wiec.
Bonus +X dostajesz to ile dmg zrobiles, ile zgarnoles Influence, i jak dlugo siedzisz w PQ. Za lecznie teoretycznie tez dostajesz bonus, ale ja nie zaobserwowałem.
Rolle zaleza od tego jak dlugo robisz tego PQ i nic nie wygrales. Za kazdym razem jak nie dostajesz worka, masz szanse na wyższego rolla.
Worki sa złote, fioletowe, niebieskie, zielone i srebrne.
To jakie akuart sa do wygranie, ile ich jest, jest kompletnie randomowe. Wiec moga sie zdazyc same zielne, a czasami same niebieskie.. a czasami w kazdym kolorze.
W złotych sa zazwyczaj epaxy, w fioletowych tez, w niebieskich rare a w zielonych i srebrnych zielone itemki.
Itemki w odrebie chaptera sa zawsze takie same.
Tyle sie dowiedzial po przyfarmieniu chorych ilosci PQ :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2986
Dołączył(a): 29.02.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:05 
Cytuj  
Wielkie dzięki iniside, sporo mi to wyjaśniło :D


_________________
For the pony!

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2625
Dołączył(a): 11.05.2008
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:07 
Cytuj  
W większości masz racje, choć nadal męczy mnie kwestia bonusu do rolla.. Czasem na sama końcówke przyjde i dostaje +400, a czasem siedze od początku, leje co się da i dostaje +90.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:08 
Cytuj  
w dodatku warto powiedziec ze w kazdym worku wyzszego levelu rarity znajduja sie wszystkie itemy z 'bardziej popularnych' workow (np w niebieskich workach znajduja sie wszystkie te same itemy co w zielonych +zazwyczaj jeden niebieski)

edit:
co do bonusow do rolla to heh... nic nie 'zwieksza szansy na wyrollowanie wiecej'. roll jest zawsze 1-1000. do tego doliczaja sie po prostu dwa bonusy
1) za to ile influence zdobyles robiac dany PQ (max bonus 500)
2) za to ile razy uczestniczyles ostatnio w tym PQ i nie wygrales zadnego itemu (za kazda taka probe +100 do rolla)

i tyle.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:10 
Cytuj  
Robo napisał(a):
W większości masz racje, choć nadal męczy mnie kwestia bonusu do rolla.. Czasem na sama końcówke przyjde i dostaje +400, a czasem siedze od początku, leje co się da i dostaje +90.

Tez mnie to zastanawialo. I powiem szczerze ze nie wiem od czego to zalezy. Czasami przez wiekszosc czasu byłem afk i miałem bonus +400, a czasami napierdalałem jak głupi i miałem +80.
Wydaje mi sie, że im ktoś dłużej czegoś nie wygyrwa tym większy dostaje bonus.
Pozatym bardziej chyba sie liczy ilosc mobo jakie dostały od nas taga i sa nasze, niż same kille przy jakich pomoglismy.
Zreszta ja siedze na PQ głównie dlatego, bo szybko sie tam leveluje :P.
Cytuj:
co do bonusow do rolla to heh... nic nie 'zwieksza szansy na wyrollowanie wiecej'. roll jest zawsze 1-1000. do tego doliczaja sie po prostu dwa bonusy

O nie. Przy kazdym graczu ktory nikt nie wygral, pojawia sie taka niebieska ikonka. Ona oznacza ze masz szanse na wyższego rolla. Oczywiscie nie zawsze to działa tak jak powinno bo ja miałem i wyrollowałem 100 -;-.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 19 wrz 2008, 09:12 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:11 
Cytuj  
@up

A ja dlatego, ze mile sa dla oka ;)

U High Elfow jest taki motyw, ze zabija sie Dark Elfy a pod sam koniec wyskakuje taka wielka hydra ;) Robi efekt :)


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:13 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
@up

A ja dlatego, ze mile sa dla oka ;)

U High Elfow jest taki motyw, ze zabija sie Dark Elfy a pod sam koniec wyskakuje taka wielka hydra ;) Robi efekt :)

Na mnie niesamowite wrazenia zrobil PQ z 9 Chaptera Chaosu. Chyba Plague Altra czy jakos tak, jak gigantyczny Demon Nurgla wyskakuje, bydle prawie na mnie wlazło :E.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 19 wrz 2008, 09:14 
Cytuj  
iniside napisał(a):
O nie. Przy kazdym graczu ktory nikt nie wygral, pojawia sie taka niebieska ikonka. Ona oznacza ze masz szanse na wyższego rolla. Oczywiscie nie zawsze to działa tak jak powinno bo ja miałem i wyrollowałem 100 -;-.


eh to przeczytaj sobie tooltip na tej ikonce.


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23, 24 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.