mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 145
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:25 
Cytuj  
raven napisał(a):
Mam pytanko odnosnie talisman making ... gdzie moge kupic "fragmenty" potrzebne do zrobienia talizmanu?
Z gory thx za pomoc :)


Na auction house albo z salvaging itemow zielonych i wyzej.
Z tego co wiem u vendorow nie ma.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 22 wrz 2008, 23:55 
Cytuj  
Wiadomo ile jeszcze będzie można jechać bez wpisywania kodu z retaila ?

*
Avatar użytkownika

Posty: 6496
Dołączył(a): 17.01.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 00:21 
Cytuj  
raven napisał(a):
Mam pytanko odnosnie talisman making ... gdzie moge kupic "fragmenty" potrzebne do zrobienia talizmanu?
Z gory thx za pomoc :)


Eh... tu jest trudno o pomoc. Tu ciagle ludzie sadza, ze ktos chce zaczac flame albo ze jak jestes poczatkujacy to nie warto odpowiadac... takie tam.

Odnosnie talisman makingu. Wszystkie rzeczy do robienia podstawowych talismanow z tego co sie orientuje masz u sprzedawcy. Tak samo jest z apothecary.

Jezeli chcesz wiecej, poszczegolnych czesci, lepszych, to pozostaje Ci tylko loot albo tez ewentualnie skill ktory pozwala nam rabowac humanoidalne postacie po smierci, scavanging bodajże (z tego tez wypadaja przedmioty do apothecary, cultivating i talismanmaking)

@up

Dana, Wy dostaliscie chyba 7 dni a jezeli miales edycje kolekcjonerska to 14 od oficjalnego otwarcia (nie jestem pewien czy tak jest z KE)


_________________
Obrazek

*

Posty: 68
Dołączył(a): 12.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 03:31 
Cytuj  
Shador von Dal napisał(a):
[...]
Eh... tu jest trudno o pomoc. Tu ciagle ludzie sadza, ze ktos chce zaczac flame albo ze jak jestes poczatkujacy to nie warto odpowiadac... takie tam.

Zauwazylem to. Jednak na moje szczescie i wielu innych - nie wszyscy sa tacy ;d. Dzieki ;]
Shador von Dal napisał(a):
Odnosnie talisman makingu. Wszystkie rzeczy do robienia podstawowych talismanow z tego co sie orientuje masz u sprzedawcy. Tak samo jest z apothecary.

Jezeli chcesz wiecej, poszczegolnych czesci, lepszych, to pozostaje Ci tylko loot albo tez ewentualnie skill ktory pozwala nam rabowac humanoidalne postacie po smierci, scavanging bodajże (z tego tez wypadaja przedmioty do apothecary, cultivating i talismanmaking)
[...]

No wlasnie .. wiekszosc matsow jest u sprzedawcow poza jednym - fragment. Albo po prostu jestem slepy i nie potrafie go znalesc (a przeszukalem wielu vendorow ;]).
Posiadam scavanging i wydobywam rozne matsy (wiekszosc do apothecary, ale i trafi sie cos do talismanu ;)). Wszystko poza fragmentami ;o
Na AH tez bieda poki co ... jednak cos tu nie tak. Watpie zeby bylo az tak trudno rozwijac ten skill - zwlaszcza na poczatku ;o Chyba, ze o czyms nie wiem .. ;>


_________________
Pozdrawiam

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 06:31 
Cytuj  
Fragmenty wypadają przy sukcesie z Magical Salvaging. Przy Failu nie zwiększa się skill i wypadają szczątki esencji (też do talizmanów ale esencje mozna kupić po 2s)

Nie ma fragmentów u Merchantów.


_________________
psn

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 07:23 
Cytuj  
lol. to ty desh jeszcze grasz?

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:31 
Cytuj  
mam do was pytanko odnosnie robienia talizmanow.
doszedlem sobie do 25lvl i wszedzie poszukuje Modest Relic Boxa. jest to zbiornik do robienia talizmanow.
wchodzilem na wardb i znalazlem tam: http://www.wardb.com/search.aspx?search_text=relic+box ale niestety nic mi to nie pomoglo. dalej nie mam zielonego pojecia gdzie moge to kupic. bylem w altdorfie - nic, bylem nawet w keepie bronionym przez order - nic. wiem, ze moge uzywac zbiornikow lvl 1 ale przeciez nie o to tu chyba chodzi :P
czy ktos kto rowniez robi talizmany ma moze pojecie gdzie to kupic?

ps. zapomnialem dodac, ze jestem dopiero w tier2, i tam merchanci ani sprzedawcy renown gearu/weaponow nie posiadaja tego przedmiotu.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:44 
Cytuj  
Dana napisał(a):
Wiadomo ile jeszcze będzie można jechać bez wpisywania kodu z retaila ?


Do 24.09.2008


_________________
Mam leniwe szare komórki.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2451
Dołączył(a): 10.03.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 09:49 
Cytuj  
dla CE do 1.10


_________________
Nazywanie kogoś idiotą nie jest obelgą tylko diagnozą

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:00 
Cytuj  
tzn że D2D musi mi przysłać jeszcze jeden kod ? myślałem że HS wystarcza.


_________________
psn

*
Avatar użytkownika

Posty: 5596
Dołączył(a): 24.04.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:19 
Cytuj  
D2D juz powysyłało.


_________________
Mam leniwe szare komórki.

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:22 
Cytuj  
Deshroom napisał(a):
tzn że D2D musi mi przysłać jeszcze jeden kod ? myślałem że HS wystarcza.


Mi przysłali 18 września.


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:34 
Cytuj  
m1sza napisał(a):
Deshroom napisał(a):
tzn że D2D musi mi przysłać jeszcze jeden kod ? myślałem że HS wystarcza.


Mi przysłali 18 września.
aaa mam, dostałem 2 maile na raz i myślałem że obydwa są takie same bo w pierwszy znowu HS i Bonus, a w drugim faktycznie RETAIL.

można już wpisywać na EU ?


_________________
psn

***

Posty: 703
Dołączył(a): 5.02.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 10:36 
Cytuj  
Moszna ;)


_________________
WoW: Shadowsong Boomkin - active
WAR: RP@K8P, WE@Azgal - retired
WoW: Sporeggar RP-PvP shamzor - retired
EvE Online, AoC - retired

**

Posty: 369
Dołączył(a): 9.01.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:06 
Cytuj  
Jak wam sie gra na tych servach co sa teraz?tzn ktorys byscie polecili?bo po wpisach widze tu jakies popularniejsze . W dzien gralem sobie cacy wszystko ale wieczorem 15-20 min czekania i to prawie na kazdym lol pewnie dadza wiecej servow ale tak czy siak gdzies sobie miejsca poszukuje jakies rady?


_________________
Wish I Could RAPE the Day

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:08 
Cytuj  
Dragonback Mountains do Orderu - ciągle ich tam mało


_________________
psn

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:41 
Cytuj  
Ten sam serwer co @Desh polecam i grajcie po stronie Order :)


_________________
no more wow...

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 11:47 
Cytuj  
Yarp napisał(a):
Jak wam sie gra na tych servach co sa teraz?tzn ktorys byscie polecili?bo po wpisach widze tu jakies popularniejsze . W dzien gralem sobie cacy wszystko ale wieczorem 15-20 min czekania i to prawie na kazdym lol pewnie dadza wiecej servow ale tak czy siak gdzies sobie miejsca poszukuje jakies rady?


Mozesz poczytac o serwerach na tym forum, wielu pisze jak sie im gra, wielu zacheca na jakis serwer, nie polecam sugerowac sie tym, lepiej poszukac sobie gildie i zaczynac grac razem z nia, a nie liczyc ze po wbiciu na serwer ktos mnie przygarnie.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*****

Posty: 2945
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:21 
Cytuj  
Jaka jest roznica pomiedzy weapon skill, strength i wounds, to znaczy: co do czego dodaje?


_________________
¯\_(ツ)_/¯ rmk cat's dog on fire

***
Avatar użytkownika

Posty: 17532
Dołączył(a): 24.02.2004
Offline
PostNapisane: 23 wrz 2008, 13:23 
Cytuj  
pooma napisał(a):
Jaka jest roznica pomiedzy weapon skill, strength i wounds, to znaczy: co do czego dodaje?
napisane jest w tootipie jak otworzysz okienko postaci i najedziesz np na Wounds.


_________________
psn

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 1100 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31, 32, 33 ... 55  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.