mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 11:33 
Cytuj  
@UP

przeczytaj topic, to bedziesz wiedzial czemu
wiele osob tak jak ja gra w to i w to, wiec sie "wpierdalamy" podzielic opinia.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 11:46 
Cytuj  
powiedzialem , ze osoby nie grajace. wiec sie chyba nie zaliczasz...


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Online
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:01 
Cytuj  
Ziolo napisał(a):
... oby chlopaki z blizzard podpieprzyli wszystkie fajne pomysly z tamtad i wrzucili do Wotlk :)


Raczej to co oferuje wotlk to bidnie wyglada i nie licz ze blizz ponownie zapieprzy ciekawe pomysly mythic bo tym razem patentuja je przezornie by nie stalo sie tak jak w przeszlosci.
Blizz ma leb na karku i zapewne wiele sie pojawi ciekawostek, przykladowo achievementy czy jakies niby pvp nowe ale to przeciez nadal jest WoW i cala mechanika gry nie zmienia sie, to nadal tylko multiplayer pve.
Ludzie dobija 80lvl, masa hero przewali sie przez serwery i zacznie sie to samo co zawsze, repa, insty, oczekiwanie na nerfa bossow, nowy sezon z free epaxami, potem badge dayli questy i znowu czekanie na kolejny patch oferujacy to samo.
2-3 miesiace po premierze dodatku beda inne nastroje i wielu znowu stwierdzi ze wywalili kase w bloto ale statystyki blizza wzrosna i zapewne kolejnymi milionami beda sie chwalic.


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 5094
Dołączył(a): 19.02.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:09 
Cytuj  
Sama prawda niestety. W sumie licze na to, ze nie tyle Blizz doda cos do WoW, a raczej, ze Mythic doda cos do WAR...jakies insty w RVR ktore otwieraja sie przy calkowitej kontroli (nie wiem czy nie ma ich na wyzszych Tier, ale na nizszych by sie przydalo), poszerzy jakos PVE, ktore jest zwiazane z PVP.

Tak czy siak jestem jak najlepszej mysli. Gra sie swietnie, gildiowe Warbandy i rajdy bo keepach sa duzo ciekawsze niz rajdy PVE w WoW jak dla mnie + ze mozna je robic juz na wczesnych levelach. Sa duzo bardziej nieprzewidywalne i adrenalinogenne ;)

Niech tylko Mythic jakos tego nie spieprzy ;) Po AoC mam uraz cholera.


_________________
Jutro wszyscy zginiecie, robiąc coś zupełnie bez sensu...


Ostatnio edytowano 26 wrz 2008, 13:51 przez Rzeznik, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:12 
Cytuj  
Za to w WAR na 40 lvl bedzie do wyboru RvR albo RvR a jak sie znudzi to RvR :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:14 
Cytuj  
Jeśli gracze w WoW'ie są w stanie tyle lat siedzieć w instach i klepać coraz silniejsze komputerowe potwory, to można sobie wyobrazić przez ile czasu graczy WAR'a będzie rajcować RvR które za każdym razem jest inne.

**

Posty: 280
Dołączył(a): 7.03.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:17 
Cytuj  
Buka napisał(a):
Pewnie, jak sporo innych ludzi czeka, az minie hype i bedzie mozna sie czegos dowiedziec oprocz tego, ze WoW ssie a WAR jest zajebisty. Ja dalem sie poniesc raz (AoC). Tym razem postoje z 2 miechy i najpierw zobacze, czy warto. Zeby uprzedzic forumowe trole, nie chodzi o kase, bo te 120zl to nie majatek, chodzi o ewentualna strate czasu i nerwow na bugi i inne niedorobki.

Ja w AoC sie przede wszystkim przekonalem, ze pewnych bardzo istotnych pierdół zwyczajnie w wow'ie nie zauwazalem (chocby to, ze ubierales item, a wszyscy wokolo widzieli, ze zmieniles item - w AoC taka banalna wydawaloby sie rzecz, nie dzialala i na dluzsza mete stalo sie to dla mnie nie do zaakceptowania).

Dlatego teraz sobie zwyczajnie przeczekam Warhammerowa chorobe dzieciecego wieku, fanboi'ow i dopiero jak wyjdzie wotlk to byc moze kupie WAR'a, choc szczerze mowiac watpie (nie przypadla mi do gustu dynamika, stanowczo za wolna - mam wrazenie, ze tutaj uzywajac skile sie dzieje tyle co w wowie gdy robie white dmg - gdyby wow taki byl, nigdy bym w niego nie zagral). Tak naprawde egzaminem dla tej gry bedzie premiera WOTLK. Wtedy tak naprawde bedzie widac ilu ludzi zostanie, czy zostana dokonane jakies poprawki (chcialbym, aby choc troche zwiekszyli dynamike).

Fajnie by bylo, aby wyszla w koncu choc jedna gra MMO, mogaca w jakis sposob konkurowac z wow. Konkurencja zrobi tylko dobrze.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:21 
Cytuj  
dokładnie z każdym i każdą postacią walczy się inaczej, i ja nie raz pomimo że gram sorc (niektórzy uważają że cienka postać) to uda mi się położyć mocniejszych i na wyższym lvl gości, a nieraz szybko ginę :) Taka rola ranged DPS :) I wielu sytuacjach trzeba zmieniać taktykę walki grupowej, bo grając tą samą daleko się nie zajdzie :)


_________________
no more wow...

****
Avatar użytkownika

Posty: 1594
Dołączył(a): 17.07.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:27 
Cytuj  
Razoth napisał(a):
Jeśli gracze w WoW'ie są w stanie tyle lat siedzieć w instach i klepać coraz silniejsze komputerowe potwory, to można sobie wyobrazić przez ile czasu graczy WAR'a będzie rajcować RvR które za każdym razem jest inne.


tak samo inne jak inny jest Counter-Strike - za kazdym razem trafiasz na innych graczy i grasz na innej mapie.
~.~
brak urozmaicenia akurat moze ta gre polozyc, jesli w endgame nie bedzie nic innego do roboty niz klepanie rr.


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 10140
Dołączył(a): 13.10.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:48 
Cytuj  
Ash napisał(a):

tak samo inne jak inny jest Counter-Strike - za kazdym razem trafiasz na innych graczy i grasz na innej mapie.


No i popatrz - to ciągle cholernie popularna gra. A przecież nie jest rozwijana przez liczący ponad 250 osób Dev team utrzymywany przez setki tysięcy (może będą nawet miliony, dowiemy się jak nam Mythics napisze) graczy. A WAR jest trochę bardziej skomplikowany niż strzelanie/podkładanie bomby. Po za tym żywego MMO nie można porównywać ze sterylnym FPS w którym zawsze wiadomo ile graczy się spotka.

**

Posty: 256
Dołączył(a): 13.01.2005
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 12:57 
Cytuj  
zenon666 napisał(a):
Za to w WAR na 40 lvl bedzie do wyboru RvR albo RvR a jak sie znudzi to RvR :D


nastepny wszechwiedzacy ....

zdobywajac wrogie miasto odblokowywuje sie instance w nim schowane i bossow ktorzy dropia jedne z najlepszych shitow w grze .

poczytaj potem pisz,


_________________
Nauka jazdy w Tychach

***
Avatar użytkownika

Posty: 13655
Dołączył(a): 24.08.2004
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 18:41 
Cytuj  
http://www.gamespot.com/news/6198222.html?tag=latestheadlines;title;1

Nie chciałem tworzyć nowego tematu :)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5772
Dołączył(a): 23.01.2008
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 20:28 
Cytuj  
Pierwsze patch'e pokażą, czy gra idze w dobra strone


_________________
Vanilla Wow: Nyxs - Rogue Undead

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 26 wrz 2008, 21:01 
Cytuj  
zenon jak nie masz pojecia o grze to po co sie wypowiadasz?
poczytaj troche o tym co oferuje war na 40 lvl i odpowiednim poziomie main city.

*

Posty: 73
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:02 
Cytuj  
Nie dla kazdego instancjie o poziomie trudnosci SM z WoWa to szczyt mazen.

****

Posty: 1569
Dołączył(a): 8.12.2001
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:11 
Cytuj  
zenon666 napisał(a):
Nie dla kazdego instancjie o poziomie trudnosci SM z WoWa to szczyt mazen.


Nie dla kazdego slownik to szczyt mazen.

Anyway.... pare stron temu padly dosc rozwazne slowa konczace ta zenujaca "dyskusje" ale widze ze bzdury dalej leja sie strumieniami.
Coz... zawsze okazja zeby dac zadosc swojemu okrucienstwu.
W takim razie:

Chcialem tylko dodac ze WAR jest dobra gra, ktora sprawia przyjemnosc. Tak wiem, to straszne, WoW juz nie jest jedyna fajna gra. Teraz mozecie isc do piwnicy i z rozpaczy skoczyc z okna. Tylko kolan sobie nie potluczcie....


Bo internet games is a serious bussines.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:19 
Cytuj  
Huba napisał(a):
Chcialem tylko dodac ze WAR jest dobra gra, ktora sprawia przyjemnosc. Tak wiem, to straszne, WoW juz nie jest jedyna fajna gra. Teraz mozecie isc do piwnicy i z rozpaczy skoczyc z okna. Tylko kolan sobie nie potluczcie....


Bo internet games is a serious bussines.


Dokładnie, to straszne, że ludzie z tych nudów (czekanie na WotLK), bawią się w beta testerów (WAR retail) :D


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:21 
Cytuj  
Buffchef napisał(a):
Huba napisał(a):
Chcialem tylko dodac ze WAR jest dobra gra, ktora sprawia przyjemnosc. Tak wiem, to straszne, WoW juz nie jest jedyna fajna gra. Teraz mozecie isc do piwnicy i z rozpaczy skoczyc z okna. Tylko kolan sobie nie potluczcie....


Bo internet games is a serious bussines.


Dokładnie, to straszne, że ludzie z tych nudów (czekanie na WotLK), bawią się w beta testerów (WAR retail) :D


Jeżeli WAR retail to beta test to odpowiedz mi czym w chwili obecnej jest AoC? Wczesna wersja pre-alfa?


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:37 
Cytuj  
zenon to serio idz graj w wowa. zrobisz level 80, bedziesz mial zajebiste instancje, pvp.

niech ktos przeniesie ten topic do dzialu WOW, i bedzie spokoj.
niech tam sobie dyskutuja ci, ktorzy graja w wowa i w war'a.

*

Posty: 6394
Dołączył(a): 16.08.2005
Offline
PostNapisane: 27 wrz 2008, 08:59 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
zenon to serio idz graj w wowa. zrobisz level 80, bedziesz mial zajebiste instancje, pvp.

niech ktos przeniesie ten topic do dzialu WOW, i bedzie spokoj.
niech tam sobie dyskutuja ci, ktorzy graja w wowa i w war'a.


No no no, tylko bez takich :) Też gram WAR'a i w WoW'a, ale dla mnie WAR > WoW, więc tu będę bluzgał fanboy'ów WoW'a :wink:


_________________
EA in a Nutshell:
http://www.youtube.com/watch?v=e-LE0ycgkBQ

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 390 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15 ... 20  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.