mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 14 cze 2002, 16:36 
Cytuj  
Wiesz tylko ze mag z wysoka medytacja, w plycie bedzie odzyskiwal mane tak jakby mial medytacje na powiedzmy 0% i byl bez plyty :/
Przy czym mag z medytacja 0% w plycie ma ta sama predkosc... Inaczej mowiac medytacja z zalozona plyta wlasciwie nic niedaje :smile:

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 15 cze 2002, 15:22 
Cytuj  
e tam ,nikt przeciez nie chce medytowac w plycie bo nie mozna,zrsztaw skorach tez nei mozna a to jzu przesada skory to rodzaj ubrania nie zbroja to moza chybazaliczyc jako bug.E dalej uwazam ze ta medytacja to sie nadaje:)Mag w plycie?hmm owszem mag bojowy biega w plycie (lepiej w zbroi demona:P) po co magowi sila? lol to moze po co mu anatmoia?:)..ehh ni wiem co wy za magow chcecie stworzyc ale dobry mag musi byc rowniez dobrym wojownikiem.

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 12:52 
Cytuj  
Wlasnie pojebane jest to ze mag moze czarowac w plycie . Lekka przesada gdyz mag z black staff'em w plate jest pol bogiem , gdyz ponoc staff teraz jest cholernie sliny albo Jaschor w plycie walacy ebolt'a co 10 sek. wybraza ktos sobie ta masaker , straznik by ginol od piesci i od 2 eboltów !!!

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:40 
Cytuj  
4. "Statlos & Skilllos , gdzie life gate ?" - wot?



Po pierwsze watek jest stary zanim forum mialo tygodniowy pad i stat loss byl , a life gate jest np. dnastrip ...

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 13:44 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-17 13:52, HEFAJSTOS {WK} napisał:
Wlasnie pojebane jest to ze mag moze czarowac w plycie . Lekka przesada gdyz mag z black staff'em w plate jest pol bogiem , gdyz ponoc staff teraz jest cholernie sliny albo Jaschor w plycie walacy ebolt'a co 10 sek. wybraza ktos sobie ta masaker , straznik by ginol od piesci i od 2 eboltów !!!


Ta przegiecie taki se wyskoczy z GM makrowanie i wali czarami jak posrany :sad: a jak juz zacznie walczyc wrecz to wymiata :sad:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 cze 2002, 19:31 
Cytuj  
Hefajstos to ze piesci sa mocno podpakowana i najszybsza i najbardziej smiercionosna bronie nei znaczy ze Mag nie powinien czarowac w plycie,jestem zwolennikiem tego ze piesci powinny niewile robic czlowiekowi w zbroi to by bylo rozsadne, stafy nie sa przynajmniej bezuzyteczne jak na pol92 sam nei walcze staffem ale mi to nei przeszkadza,a co do zabijajnia strazy piesciami to tez mnei to wkurza bo piesci dodatko sprawiaja ze przeciwnik nei moze oddac ciosu-rozwiazaniem mogloby byc to co pisalem wczesniej (strazy dac zbroje lub mozliwosc noszenia to sam ja uzbroje)

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 07:20 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-14 14:32, DarkWind napisał:
Wiesz, Phantom, chyba nigdy nie miałeś w realu zbroi płytowej na sobie... ja bym powiedział, że skoncentrować się można równie dobrze jakbyś w niej nie był... a nawet lepiej... siadasz sobie i opierasz się o ściany płyty -> nic ci nie ciąży i nawet jest spoko. Z drugiek strony jak bym był magiem to nie inwestowałbym w siłę. Żaden normalny mag nie będzie mógł nosić płyty, zapewniam Ciebie.


Nie wiem jak teraz na ex-SC ale ja na OSI mam dosc sily na plyte bo :
1) 100 HP to 100 HP
2) regi, poty, bandarze itd swoje waza
3) a nosze i tak tylko leather ze wzgledy na szybkosc regenracji many i choc mam GM meditation to dosc czesto uzywam tego skila a od 0 do 100 many regeneruje ok 50 sek czyli 2 pkt many na sek przy aktywnym uzyciu skilla przy tzw pasywnym w trkacie walki i biegania kiedy nie moge stanac i medytowac zajmuje mi to 2 x wiecej czasu czyli ok 120 sek. Efekt walki magiem z wysoka medytacja jest taki ze jak sie lich spawnuje w wind co powiedzmy 20 - 30 sek to mam dosc many zeby go zabic ale po trzecim z kolei musze odejsc w spokojne miejsce i pomedytowac :/ bo mam full mana dump czyli many ok 4-9 pkt

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 08:21 
Cytuj  
nom prawda jest taka ze kazdy mag ktory gra na OSI(przynajmniej ja mialem takie uczucie :grin:) mial 100str i 100int a reszta na dex. i to sila wcale nie jest po to zeby plyte nosic tylko po to zeby nie zajebali cie 1-2 ciosami.


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 08:50 
Cytuj  
Jak bys chcial wiedziec to maga 100 str x 25 dex x 100 int zajebuje sie wlasnie jednym solidnym combem typu :
cuning/clumsy*tak powinno byc*/mb/poison/mb/poison*moze byc ale nie koniecznie*/eb or fs - przynajmniej tak mnie zabijali z 100x25x100
JA mam 35 dex kosztem wlasnie str a mam 90 hp
ze wzgledu na przelicznik jaki osi stosuje w stosunku str/hp z prozaiczej przyczyny z dex 35 + potem g agility moge sie specjalnie nie bac comba opartego o mb a pozatym te dwie sek krocej leczenia sie przydaja. Docelowo bede robil staty na 90x45x90 ale to juz szczegol.
Druga sprawa - jesli walczysz ze smokiem 1 v 1 to dragonek ma minimalny mele atak ok 40 -60 przy ar 15/24 + obrazenia z magii a zabija sie dosc dlugo magiem. To samo lich w walce 1v1 zwyuczajowo schodzi mi 1 bandarz + gc i gh a i tak konicze pojednyek ok 20 hp :/
A lichus tez wsadza combosiki - tylko slabiutkie :razz:
A pewnien koles z toporkiem vanq i gm warior
(gm taktics/ gm sword/ gm anatomy / gm lumberjacking) jednym ciosem zabral mi 80 hp + 50 int(tak po trafieniu stracilem polowe int na ok 1 minute - tego sie nie da zrgenerowac medytacja - tzeba odczekac :/ :sad:)

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-06-18 09:54 ]</font>

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-06-19 10:38 ]</font>

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 13:07 
Cytuj  
To co on cie w glowe tym toporkiem trafil ze int straciles?:D..i wyjasnij to combo:P

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 18 cze 2002, 14:45 
Cytuj  
cunning(dajesz mu inta)/weakness(zabierasz sile)/mb(mind blast - im wieksza roznica pomiedzy skrajnymi statami tym wiekszy dmg czyli jak masz 100/10/10 to duzy dmg a jak 50/50/50 to nic)/poison(bez komentarza)/mb/poison/mb/poison/eb lub fs zeby dobic
chyba dobrze


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 09:35 
Cytuj  
ups pomylilem zaklecia - tak to jest jak sie wszystko wali z kalwiszy :/
daje sie bonus do int(cunning) obniza sie dex(clumsy) potem walisz mb/poison/mb - poison po to zeby byl distrub przy an nox/in vas mani/in mani ew mozna walic zaklecia typu harm i jesli to jest tzw healer mage - taki kolo co leczy sie bandarzami to zeby wyleczyl trucizne a nie demage z czarow a dwa ze do bandarzy tez jest distrub wiec nawet jak ma gcure pota to nie wyleczy max hp w stosunku do skilla tylko mniej po 2 zastosowaniu mb hp powinno spac o ok 60 - 80 hp przy czym mag atakujacy powinien posiadac dalej ok 50 many - dalej to juz kwestia dobicia czyli jakis czar ofensywny z 6 kregu eb/expl ew flame strike z 7 ew kilka fireball (2-3) albo uzycia rozdzki z lihting/fireball.
Obrazenia do mb liczone sa chyba tak :
roznica pomiedzy najwyzszym a najnizszym statem tu bedzie to 111 - 14 co daje 90 pkt/2 = 45 hp demage - to bardzo przyblizone liczenie.
Na polu czary typu curse cuning itd daja zmienna ilosc bonusa/straty do statystyki natomiast na osi bonus ten dla gm magery wynosi 11 pkt i strata tez 11 pkt a dla kogos z 50 magery 6 pkt :/
Generalnie ustawic staty u przeciwnika pod mb jest dosc ciezko i wiekszosc wie jak sie bronic przed tym czarem - np g agility pot/itemki agility / itemki fleblemind/ curse / bless ...
Tyle teorii w praktyce pojedynek pomiedzy noob pvp gm magery a pvp_pro gm magery trwa 10 -15 sek i konczy sie moja smiercia :sad: Tak wiec jak widac te same staty / te same skille itd nie daj zadnej przewagi w walce a jednynie umiejtnosci sie licza i to one decyduja o wygranej/przegranej i gdyby sie komus wydawalo ze jest da-best pvp bo ma napakowanego woja na free i zabija kazdego noob moze sie przeliczyc z silami na OSI
Pozatym mag bedacy niewatpliwie najpotezniejszym wojownikiem w pvm i pvp ma bardzo wiele wad i brakow obnizajacych skutecznosc. Delay przy czarach 6 kregu to juz 3-4 sek/ distrub przy trafieniu wrogim czarem/trafienu przez wrogiego wojownika/trucizne itd ... tzw mana dump - czyli bark many / regi itd ...
Inna sprawa zeby muc pic np poty trzeba miec wolna jedna reke i kozystajac z mogi nie mozna miec nic w rekach nawet laski :sad: co sprowadza sie do braku mozliwosci zadania obrazen przeciwnikowi w zbroii ....

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 09:39 
Cytuj  
Co niezmienia faktow ze magowie z 80str 80int 65dex +hide +stealth niezle niszcza :grin:
Pograjcie na PvP free shardach, tam jeszcze lepsze jazdy niz na osi czasem :smile:

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 cze 2002, 11:57 
Cytuj  
Hide i stelth to se mozesz wsadzic :/
Pierwsze co robi ekipa pk wypadajc z gate to wis quas - drugie to kill all hide a trzecie to wis quas pozatym na osi hide i stelth jest zjebane przez skill tracking - zawsze wiesz praktycznie gdzie ktos jest :/ a skila tego wystarczy 20,1 do namiezenia i wykrycia celu :/ a dalej to wis quas :/

Blobik przejdz sie na siege i pogladaj jak ludzie walcza i jak to wyglada - najlepiej duszkiem bo na 90% oberwiesz przy okazji
Pozatym uzycie skilla hide ma chyba 10 sek delya do nastepnego skilla czyli przez 10 sek musisz stac w miejscu
Uzycie bandarza/wypicie pot-a powoduje ze przestajesz byc hide :razz:
Zamiast inwestowac 100% imho skill jakim jest hide lepiej kupic ivis itemki - co do stelth - tu mam mieszane uczucie - ale wykrycie / namiezenie kogos w stelth jest stosunkowo proste a pamietaj ze GM stelth moze przejsc hidniety 10 pol potem ma uzycie hide /10 sek delay/ uzycie stelth i znowu 10 pol - dla pk z trackingiem i na koniu znlezienia cie w obszaze 10 pol/20 pol to kilka sekund - nie zdazysz uciec - a stelth nie dziala na kuniu tylko na ethralu a zeby wsiasc na ethrala trzeba grac na OSI 3 LATA ! lub miec 3 letnie konto

off-topic
Pozatym chcialem ci powiedziec ze masz w zasadzie ostania mozliwosc skorzystania z dobrodziejstw ph bo w ciagu najblizszych kilku dni wchodzi publish 16 i ph juz nie bedzie - co jeszcze - dale jczekam na pytanie ktore ci zadalem na icq i bylo by milo dostac odpowiedz np pocaluj mnie w d***
bo to tez jaks odpowiedz


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Scorpio dnia 2002-06-19 13:22 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 cze 2002, 20:38 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-19 10:39, bloob napisał:
Co niezmienia faktow ze magowie z 80str 80int 65dex +hide +stealth niezle niszcza :grin:
Pograjcie na PvP free shardach, tam jeszcze lepsze jazdy niz na osi czasem :smile:


Pozatym juz ci mowilem RAZ - nie po to mecze sie z "robieniem" postaci na OSI zeby zaczynac od 0 na soa - chciaz jak mnie najdzie ....
Zaczynalem postacie 3 badz 4 razy na Free za kazdym razem w trakcie ulegaly przedziwnemu zniknieci badz nieznacznej modyfikacji.
Przeszlem na OSI z tych samych powodow z jakich trafil tam Aplegatt - mam dosc ciaglego zaczynania od ZERA, niejasncyh zasad dotyczacych skill gain/stat gain - kopania rudy dla str po calych dniach badz scinania drewna. Lowienia ryb dla kassy czy katowania mandoliny dla dex. Mam dosc niejasnych zasad pvp i pvm. Dziwnie dzialajcych skili, ciaglych padow, cofek itd ..
Po pozuceniu CL zaczoelm ggrac zarowno na DZ jak i na SC - wybralem SC pomimo co 15-30 min padow i cofek, krojenia 100 raz tych samych ryb po sztuce itd ... dorobilem sie postaci jak zawsze chcialem grac - nie nie byla skonczona - duzo jej brakowalo ale byla moja ciezko wypracowana itd ... nastapila zmiana emu na SC :sad:. Wrucilem na godzine badz dwie na CL ale stwierdzilem ze jednak ten server jest nie dla mnie. Wiec zaczolem grac na OSI - na siege perillous od razu.
Poniewaz na Siege jes limit jednej postaci na konto a ja zawsze chcialem "sprobowac" wszystkiego zaczolem grac na Europie i tak juz zostalo.
Teraz mam 5 postaci na europie - kilka znich ma GM inne nie - robie rozne zeczy - zajmuje sie vendorkami, kopie t-mapki, lowie rybki, strzelam do smokow z luku i uprawiam wycieczki magiem. Ponadto mam drugie konto na osi na ktorym mam postac totalnie nie zwiazana z tzw power_gamingiem - dla nie wtajemniczonych powiem ze mozna majac kase i wiedze jak zrobic postac maga np 6 x GM w tydzien - ale to wymaga naprwde duzo czasu i kasy - to jest tzw power_gaming :/

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 22 cze 2002, 16:57 
Cytuj  
I think you may be right Scorpio....sad but true

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 cze 2002, 08:47 
Cytuj  
Pure Truth is always sad

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 25 cze 2002, 13:54 
Cytuj  
ANGOLE!


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 14:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-25 14:54, Aheron Mc Knee napisał:
ANGOLE!


*rofl*
======================================
Aheron Mc'Knee pagog Tark. Uruk Snagi Matat Tarks.

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 26 cze 2002, 18:11 
Cytuj  
no co gadaja cus po angielsku a moze cus po fremensku albo po drowiemu hę.


_________________
I serve my master THE LORD OF SOSARIA!

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 50 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.