mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 10:34 
Cytuj  
No niby tak tylko czekalem az ktos to potwierdzi :) bo jedna opinia to czasami malo

**

Posty: 274
Dołączył(a): 15.06.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 10:56 
Cytuj  
No coz, ja wybralem drzewko Inquisition i sprawdza sie wysmienicie poki co (26lvl),zaczynasz Sudden Accusation, wrzucasz 3x Fervor, Burn Heretic!,nim sie nie obejrzysz polowe hp nie ma,imp confess ownuje melee.

***
Avatar użytkownika

Posty: 853
Dołączył(a): 8.05.2006
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 10:59 
Cytuj  
osobicie wole
Judgment > Inquisition > Confession (chociaz Conffesion nigdy nie uzywalem)

jesli chodzi o Judgement to ma swietny burst dps + stun ktory w polaczeniu z silentem jest zabojczy :)

Bonus renown:
naliczanie bonus renown jest bardzo dziwne
ostatnio zauwazylem ze dmg done moze i jest wazny ale na ostatnich scenariosach spostrzeglem ze np zabijajac przeciwnikowi helerow (co jest wogole podstawa bytu WH imo) i robiac 2x mniej dps od WH na zblizonym lvlu a ktory nabija dps w zergu i bije co podejdzie zdobywam podobna a czasem wieksza liczbe bonusu do renown

chociaz zabijanie helerow na T3 Tor Anroc bylo troche kiepskim pomyslem (za ciasno - za bardzo zbity zerg przewaznie) to na T4 i serpent jest juz to bardzo przydatne i przynosi duze korzysci - aczkolwiek dalej jest to ryzykowne

ale swietnie to wyglada i fajne uczucie gdy po ataku na healerow caly zerg przeciwnika nagle zaczyna pekac i cofac sie :) i jesli uda nam sie przezyc zaczyna sie rzez niewiniatek :) (nie ma nic lepszego niz cofajacy sie preciwnik ;) nawet nie musimy sie starac aby stac mu za plecami ;) (Torment)

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 paź 2008, 20:54 
Cytuj  
Po wyprobowaniu na lvl 40 Confession i Inquisition nie moge sie zdecydowac. Narazie jestem Confesion ale nie wiem czy nie wrocic do Inq. W grupie z healerem zdecydowanie Confession dla ae dmg ale do sciagania healerow/casterow lepszy chyba Inq.

Tor Anroc rzeczywiscie nie byl mapa dla WH - serpent jest wporzadku, zastanawia mnie tylko dlaczego na moim serwerze tylko ten scenariusz sie wlacza.

Confesion + taktyki do parry i da sie czasem nawet tanka wysolowac :)


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 2 lis 2008, 18:17 
Cytuj  
A co byscie tutaj polecili w charakterystykach, czy ladowac w wounds czy toughnes, no i strengh czy weapon skill , mam profil zrobiony na full confession .

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 00:15 
Cytuj  
Hubertus napisał(a):
A co byscie tutaj polecili w charakterystykach, czy ladowac w wounds czy toughnes, no i strengh czy weapon skill , mam profil zrobiony na full confession .


Jak pod confession jestes zrobiony to chyba w parry laduj - set jewerly strife, torment, Hapless Ha'penny i Gorkamork (+6 parry, +2 dodge, 10% szansy na malego self heala i +2 morale generation). Do tego na broni dosc latwo zrobic +6 parry - jak do tego dolozysz taktyke to masz sumarycznie +22% do parry.

A co do pozostalych statsow to generalnie ludzie mowia ze str>weapon>balistic.
A touchness Vs wounds wyglada tak, ze przy 1-3 przeciwnikach na raz na Tobie wounds > touchness. Przy 4 i wiecej touchness > wounds.

P.S. A tak na marginesie - probowales Inquisition i Judgement?
Robilem sobie ostatio respece i testowalem wszystkie taktyki again (na 35 lev) i confession zrobilo na mnie najmniejsze wrazenie.
Judgement byl fajny do naglego wypadnia ze stealtha, 10sek walki i spierdalania.
Confess ownuje jesli chodzi o przezywalnosc w starciach z mele klasami (casterow tez sie tym zabija bez problemu a do tego idzie wysolowac tanka - jedynie healerzy sa problematyczni).
Inq ma byc do zabijania healerow ale ma maly dps wiec w 50% przypadkow obstawa healera cie wdepcze w ziemie zanim go zdejmiesz.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)


Ostatnio edytowano 3 lis 2008, 10:29 przez Karol66, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 149
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 00:54 
Cytuj  
Szczerze mowiac to poszedlem za glosem tlumu ,poniewaz nie mam jeszcze 40 zrobilem confession zeby levelowac jak najszybcieji nic wiecej nie sprawdzalem. Chyba jednak bede musial poeksperymentowac , bo confess to dosc nudny ze tak powiem profil no i chyba jednak kiepski w pvp.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 09:31 
Cytuj  
Confession ma swoje zalety. Przy levelowaniu moim zdaniem nie ma lepszego drzewka: trafiasz Razorem 3 moby na raz, Dragon Gun zadaje niezłe obrażenia + leczy nawet do 2k hp. Mi się zdarza brać 5 Mobów na raz bez większego stresu. W scenario, open RvR też jest dobrze, kwestia żeby umiejętnie korzystać ze skilli.

Natomiast na single target to wydaje mi się, że Judge będzie lepszy zdecydowanie.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 10:11 
Cytuj  
No to jesli jeszcze sie tym nie bawiles to gwarantuje ze Twoj WH jeszcze Cie mocno zaskoczy (w pozytywnym tego slowa znaczeniu :).
Sporo znaczenie ma tez ustawienie odpowiednich taktyk i z tym tez warto mocno poeksperymentowac.
Za najbardziej "uznane" uchodzą:

Patch of Confession (PvP/PvE):
Flowing Accusations
Sanctified Bullets
Seeker's Triumph (niektórzy Vs casters dorzucaja zamiast tego Vindication dodające 35% dmg na 10 sek jeśli disturbniesz spella bo z tego patcha masz aktywny "buff" dający 100% do disturba czarów przez 7 sek)

Judgement (PvP):
Flowing Accusations
Fanatical Cleansing
+ alternatywnie: Flanking, Atonement, Brute Force, Righteous Steel

Judgement (PvM):
Flowing Accusations
Emperors Ward
Righteous Steel (te 2 ostatnie mozna wymienic na ofensywne taktyki jesli walczysz z bialymi mobami tylko)


Inquisition PvP:
Flowing Accusation
Full Confession
+ alternatywnie Prolonged Confession, Righteous Steel


W PvM warto tez poswiecic troche czasu na zrobienie tome tactics Mainly Sheme i Fungal fest - redukuja o 50% agro od human, elfow, karlow (pierwsza) i wszystkich "greenskins" (druga) - czyli generalnie do ponad 50% mobow w grze.
To pozwala, ze 100% skutecznoscia, podejsc w stealth do moba o 2-3 lev wyzeszego i wywalic mu atak ze stealtha albo po prostu przejsc pol dungeonu bez walki z mobami.

whiteman napisał(a):
Confession ma swoje zalety. Przy levelowaniu moim zdaniem nie ma lepszego drzewka: trafiasz Razorem 3 moby na raz, Dragon Gun zadaje niezłe obrażenia + leczy nawet do 2k hp. Mi się zdarza brać 5 Mobów na raz bez większego stresu. W scenario, open RvR też jest dobrze, kwestia żeby umiejętnie korzystać ze skilli.

Natomiast na single target to wydaje mi się, że Judge będzie lepszy zdecydowanie.


Ten patch jest tez najlepszy do robienia unlockow. Czesto wymagaja one zabicia championa pare leveli wyzszego a z tym patchem + dobrymi potionkami da sie to zrobic solo.
Moze to tylko moje wrazenie ale wydaje mi sie, ze skile maja tez jakas ukryta szanse na dodge/parry i ten dragon gun z confess czesciej wchodzi niz inne. Za to (tez moje wrazenie!) ma mniejsza szanse na wygenerowanie +2 accu z flowing accusation.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 11:10 
Cytuj  
Kupa funu z grania WH :) i destro juz sie nauczylo wiec mozna miec pewnosc ze na SC ci nie popuszcza ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 11:31 
Cytuj  
Na moim serwerze gra tak malo ludzi ze praktycznie cale destro z T4 zna sie po imieniu i vice versa, wiec po 2 min gry masz juz ustawione w glowie primary targets i wiesz kogo unikac :)
Duze wrazenie na mnie robi 3 witch elfow, ktorzy stosuja taktyke wilczego stada - atakuja jednoczesnie ten sam cel, zespecowani sa kazdy inaczej wiec wylaczaja Cie praktycznie natychmiast - nawet jesli finalnie padna to wylaczaja 2-4 healerow/casterow i wtedy juz jest pozamiatane.

A wracajac do tematu - ktos z 40 lev WH probowal mieszac specjalizacje i wyszlo mu z tego cos fajnego czy to totalnie nie ma sensu?
Kalkulowalem sobie taki build:

Confess +9 (i wykupione wszystkie skile poza Shroud of Magnus)
Judgment +12 (i wykupione tylko Pistol Whip)

W teorii to by pozwalalo zachowac healing i defense ability z Confess + lepszy single target dps z Judgment. No i mozna by sprobowac wtedy grac bardziej oszczednosciowo AP uzywajac tylko Tourment+Absolution w PvP (grajac na full Confess bardzo szybko sie mozna wyprztykac z AP).


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 152
Dołączył(a): 25.04.2005
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 13:00 
Cytuj  
o prosze jakiś merytoryczny watek na tym forum!
moje doswiadczenia kazda scieżka jest sympatyczna, Na razie na moim 32 lvluzabawa Wh bardzo mi sie podoba tylko przeżywalność jest stresujaco niska.
mam pytanie dotyczace dwuch skilli.

Punish the False i Blessed Bullets Of Confession
czy to sie sumuje? 50%+50%?
O.


_________________
dyzortografia
....................
profil

***

Posty: 973
Dołączył(a): 19.11.2001
Offline
PostNapisane: 3 lis 2008, 17:09 
Cytuj  
Ja na 40/40 sie respecnalem (dodatkowy mastery point)

16 pkt w Inquisition - wykupione Seal of Destruction, Punish the False i moj ulubiony skill Exit Wound (super debuff i niezly dmg)

10pkt w Confesion - wykupione jedynie Repel Blasphemy.

Brakuje mi Shroud of Magus (7sec 100% disrupt) szczegolnie jak atakuje dwoch casterow bo solo zazwyczaj nie mam problemu.

Postawilem wiec na 7sec 100% parry. Z taktykami (Riposte, Brut Force, Flowing Accusations i Righteous Steel) moge spokojnie solowac kazde melee na lvl 40. Czasem BO jakis twardy sie nawinie, ale Marasy, Bycz Elfy, Choseny padaja bez problemu.

Z healerami tez raczej no problemo bo w koncu wszystkie wazne rzeczy do ich zdejmowania mam z Inquisition.

To jest wybitnie solo spec, ale w grupie tez sobie bardzo dobrze radzi - jedyne co traci to morale 4 (uzywalem sporadycznie w sc i keep siege) i Shroud of Magus i minimalnie dmg od niektorych skilli w Inquisition (na Burn Heretic to jest 1506dmg vs 1434dmg)

Na rr60 (dluuuga droga) mysle o wykupieniu Shroud of Magus, pozniej taktyki full confession a pozniej to ktos wie... Zdaje sie ze mastery points dostaje sie na 40/60/65/70/75 - na 80 dostaje sie specjalnego buffa ktory dodaje +1 do wszystkich paths (passive) i cos tam jeszcze chyba.

Co do tych dwoch skilli (Punish the False i Blessed Bullets Of Confession ) to nie wiem i osobiscie nigdzie nie czytalem zeby sie sumowaly. Ale z drugiej strony, nikt chyba tego nie sprawdzal jeszcze.

A co do Judgement - ja probowalem i mi specjalnie nie podchodzil ten spec ( za duzo positionali - w walce solo ciezko wiekszosc uzyc ) - ale znam kolesia, ktory jest full Judge i spamuje Absolution z ta taktyke +25% crit i calkiem niezle sobie radzi ( na wyzszych RR mozna sobie chyba zbudowac builda z dodatkowymi + 12% do crita i 5-6% do crita z setow) wiec z ~45% szansa do crita dla absolution jest o czym myslec :)


_________________
afk for quite a while

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 01:30 
Cytuj  
gabrielangel napisał(a):
A co do Judgement - ja probowalem i mi specjalnie nie podchodzil ten spec ( za duzo positionali - w walce solo ciezko wiekszosc uzyc ) - ale znam kolesia, ktory jest full Judge i spamuje Absolution z ta taktyke +25% crit i calkiem niezle sobie radzi ( na wyzszych RR mozna sobie chyba zbudowac builda z dodatkowymi + 12% do crita i 5-6% do crita z setow) wiec z ~45% szansa do crita dla absolution jest o czym myslec :)


Fakt ze w Judgement specuja sie najczesciej ludzie z ADHD (tacy co w walce ciagle skacza, lataja naokolo Ciebie etc :) ale ja do tego podchodzilem tak:
Tourment i tak zadaje sensowny dmg nawet od frontu (i do tego kosztuje malo AP) a przy full spec w Judge ma i tak lepszy dmg od wszystkich innych budujacych accu wiec nie nastawialem sie specjalnie zeby zawsze atakowac nim od tylu. A dodatkowo jest ten buffik "bazowy" WH (10sek na 20 sek timerze, bez global cooldownu) pozwalajacy Ci uzyc Pistol Whip'a i Burn Away Lies nawet od przodu i to spokojnie styka bo pistol whip tez jest na takim samym timerze.

Nie mowie ze Judgement jest thebest - on sie po prostu sprawdza lepiej od innych, gdy przeciwnik ma zdecydowana przewage i jedyne co mozesz zrobic to jakis udany atak kamikaze.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 09:26 
Cytuj  
A jest jakaś możliwość zmniejszenia detekcji w Incognito? Bo strasznie wpienia, jak ciągle mnie z niego wyciągają.

Pomijając, że w 90% procent przypadków WH to primary target dla destro, to klasa jest świetna :)


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 10:43 
Cytuj  
Mi sie wydaje ze to kwestia wchodzenia w incognito majac na sobie war mode - tzn ze wtedy jakos latwiej Cie widac.
Poza tym jest tez kwestia zbugowanych petow. Jak ostatnio jakis pieprzony goblin zaparkowal peta pod naszym statkiem, to ten walil do mnie w incognito nawet po smierci (tzn padlem, respawnalem sie, wszedlem w incognito, zlazlem ze statku i widze ze cos do mnie strzela choc nic nie mialo mnie prawa widziec - tak jakby target temu petowi zostal nawet po mojej smierci i respawnie).
Jakos tak mi to utkwilo w pamieci bo to bylo wtedy, jak mialem po sobie dwa scenariusze - w jednym zrobilem 6900 RP a w drugim 69 RP (dodam ze z tymi 69 RP punktami bylem w scislej czolowce orderu :) )


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

****
Avatar użytkownika

Posty: 1116
Dołączył(a): 11.04.2005
Offline
PostNapisane: 4 lis 2008, 12:24 
Cytuj  
Trzeba przyznać, że w przypadku pugów to jest w orderze masakra. Ja ostatnio miałem 25k heala i byłem drugi.


_________________
whiteman#2717

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 21:46 
Cytuj  
Czy ktos wie moze ktory skill korzysta z balistic a ktory ze str przy kalkulacji dmg?
I jak przeklada sie dps broni na faktyczny dmg.
Testowalem ostatnio bron z 47dps i 57 dps i po nagraniu ok 200k dmg (na tych samych mobach) nie bylo specjalnej roznicy.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 53
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 6 lis 2008, 23:43 
Cytuj  
Wszystke finishery (executions) ida z balistic, no i snap shot, reszta ze str


_________________
Praise The Lord and Pass The Ammunition

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 7 lis 2008, 02:09 
Cytuj  
Macior napisał(a):
Wszystke finishery (executions) ida z balistic, no i snap shot, reszta ze str


Jestes pewny?
Z tego co slyszalem to przynajmniej Burn... jest na bazie str.

A co do dps'a to moze byc tak, ze on jest uzywany tylko przy autoataku?


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 81 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.