mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:38 
Cytuj  
Cytuj:
i tu jest właśnie sedno grania

gra się aby wygrać

a nie grać


Ty kandydujesz z olkiem o nagrode najgłupszego stwierdzenia na forum who ?

Nie, normalni ludzie grają po to by mieć przyjemność z gry,


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***

Posty: 755
Dołączył(a): 12.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:42 
Cytuj  
To moze ja od siebie cos napisze...

Dla mnie aby taka gra dawala fun, samo granie w nia musi dawac mi fun. A nie, ze fun bede mial, bo sa koledzy, bo jest wesolo, bo sa itemki, bo jest fajny klimat, bo jest zdobywanie keepow - to sa dodatki, ktore robia jeszcze wiekszy fun:) Ale jak samo uczucie combatu nie bedzie miodne i grywalne wtedy nie pomoze nic, bo w koncu 90& czasu w grze spedzam na tym combacie czy to na RvR, scenario czy oblezeniach.

Dlatego u mnie sytuacja wyglada tak, ze po 2 tygodniach w WAR juz nie gram. Na poczatku bylem zauroczony klimatem, wygladem postaci, lore. Ale kiedy uczucie swiezosci mija, zostaniesz przy grze jesli najzwyczajniej w swiecie bedzie dawac ci zabawe. A jak juz pisalem u mnie zabawa to miodnosc z czystej gry, z combatu. Moge miec super towarzystwo dookola, ale jesli w mojej klasie nie widze strzaly lecacej na przeciwnika, a luk to core element Shadow Warriora, to nie czuc tej gry wtedy, nie czuc tego funu, kiedy ta strzala uderza przeciwnika i wyskakuje duzy numerek... A tu raz leci, raz nie leci, jak juz poleci to po kilkukrotnym nacisnieciu dopiero. I tak z innymi karierami, to zabija fun dla mnie.

Wrocilem do WoW-a po roku i mowcie co chcecie, ale technicznie, jesli chodzi o uczucie combatu, miodnosci, plynnosci, takiej soczystosci to jest przepasc. Tym bardziej to widac jesli z dnia na dzien zmieniasz gry.
I wlasnie dlatego WoW mnie nie zraza farma, i dlatego miliony ludzi tez w niego graja, bo owszem sa itemki, sa czasem skopane rozwiazania, ale sam, czysty fun wynikajacy z mechaniki walki czy to w PvP czy to w PvE jest ogromny i dlatego sie w to gra.

WAR mam nadzieje bedzie sie wciaz rozwijal na lepsze, jak wroca Knights to pewnie dam mu jeszcze szanse ;)

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:46 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Cytuj:
i tu jest właśnie sedno grania

gra się aby wygrać

a nie grać


Ty kandydujesz z olkiem o nagrode najgłupszego stwierdzenia na forum who ?

Nie, normalni ludzie grają po to by mieć przyjemność z gry,


a co daje fun?

ciągłe przegrywanie i granie żeby zabić czas?

to jest dla ciebie przyjemność??


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:47 
Cytuj  
simo napisał(a):
To moze ja od siebie cos napisze...

Dla mnie aby taka gra dawala fun, samo granie w nia musi dawac mi fun. A nie, ze fun bede mial, bo sa koledzy, bo jest wesolo, bo sa itemki, bo jest fajny klimat, bo jest zdobywanie keepow - to sa dodatki, ktore robia jeszcze wiekszy fun:) Ale jak samo uczucie combatu nie bedzie miodne i grywalne wtedy nie pomoze nic, bo w koncu 90& czasu w grze spedzam na tym combacie czy to na RvR, scenario czy oblezeniach.

Dlatego u mnie sytuacja wyglada tak, ze po 2 tygodniach w WAR juz nie gram. Na poczatku bylem zauroczony klimatem, wygladem postaci, lore. Ale kiedy uczucie swiezosci mija, zostaniesz przy grze jesli najzwyczajniej w swiecie bedzie dawac ci zabawe. A jak juz pisalem u mnie zabawa to miodnosc z czystej gry, z combatu. Moge miec super towarzystwo dookola, ale jesli w mojej klasie nie widze strzaly lecacej na przeciwnika, a luk to core element Shadow Warriora, to nie czuc tej gry wtedy, nie czuc tego funu, kiedy ta strzala uderza przeciwnika i wyskakuje duzy numerek... A tu raz leci, raz nie leci, jak juz poleci to po kilkukrotnym nacisnieciu dopiero. I tak z innymi karierami, to zabija fun dla mnie.

Wrocilem do WoW-a po roku i mowcie co chcecie, ale technicznie, jesli chodzi o uczucie combatu, miodnosci, plynnosci, takiej soczystosci to jest przepasc. Tym bardziej to widac jesli z dnia na dzien zmieniasz gry.
I wlasnie dlatego WoW mnie nie zraza farma, i dlatego miliony ludzi tez w niego graja, bo owszem sa itemki, sa czasem skopane rozwiazania, ale sam, czysty fun wynikajacy z mechaniki walki czy to w PvP czy to w PvE jest ogromny i dlatego sie w to gra.

WAR mam nadzieje bedzie sie wciaz rozwijal na lepsze, jak wroca Knights to pewnie dam mu jeszcze szanse ;)


thats my man :)


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:51 
Cytuj  
Cytuj:
a co daje fun?


Granie.

Upośledzony jesteś.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:52 
Cytuj  
Shadhun napisał(a):
Ty kandydujesz z olkiem o nagrode najgłupszego stwierdzenia na forum who ?

Nie, normalni ludzie grają po to by mieć przyjemność z gry,


Ja też pokandyduję, bo wg mnie jedno nie wyklucza drugiego, ale bez chęci zwycięstwa to nie ma sensu.
Zastanów się jakby wyglądało jakiekolwiek PvP gdyby ludzie zrezygnowali z wygranej.
To jak gra w szachy z babcią :)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:53 
Cytuj  
Cytuj:
i tu jest właśnie sedno grania

gra się aby wygrać

a nie grać


W grach typu MMORPG? pojebało?

Shadhun napisał(a):
normalni ludzie grają po to by mieć przyjemność z gry,


Dokładnie

Cytuj:
Ja też pokandyduję, bo wg mnie jedno nie wyklucza drugiego, ale bez chęci zwycięstwa to nie ma sensu.


Przecież nikt nikomu nie broni chęci wygrywać.

Cytuj:
To jak gra w szachy z babcią


kiepskie porównanie


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 16:05 przez MagPS, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 15:56 
Cytuj  
Niestety Buff piszesz w miare z sensem (przynajmniej w porównaniu do tych dwóch idiotów) więc nie masz szans ubiegania się o nagrode.


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 89
Dołączył(a): 22.04.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:01 
Cytuj  
Na prawde panowie, ten topik zmienil sie w dyskusje o gustach, czego jak wiadomo nie powinno sie robic.

Jedni graja dla swiecacych epax-ow, drudzy dla lanserskiego rankingu, trzeci dla samej przyjemnosci z grania a czwarci po to zeby sobie pikselowate dupy elfich wiedzm poogladac.

I dlatego wlasnie jednym WAR podpasuje a inni wroca do WoW'a, AoC'a czy czego tam jeszcze. Nie rozumiem tylko tej zacietosci z jaka niektorzy staraja sie przekonac innych ze to wlasnie ich cel gry jest tym jedynym slusznym...


_________________
L2, WoW, DDO, LotRO, AoC, WAR - retired

Rift (EU-Firesand)
Cersei - lvl 20 Cleric

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:05 
Cytuj  
ctty napisał(a):
Na prawde panowie, ten topik zmienil sie w dyskusje o gustach, czego jak wiadomo nie powinno sie robic.

Jedni graja dla swiecacych epax-ow, drudzy dla lanserskiego rankingu, trzeci dla samej przyjemnosci z grania a czwarci po to zeby sobie pikselowate dupy elfich wiedzm poogladac.

I dlatego wlasnie jednym WAR podpasuje a inni wroca do WoW'a, AoC'a czy czego tam jeszcze. Nie rozumiem tylko tej zacietosci z jaka niektorzy staraja sie przekonac innych ze to wlasnie ich cel gry jest tym jedynym slusznym...


wszystko zepsułeś, idę do domu :(


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.


Posty: 22
Dołączył(a): 28.08.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:06 
Cytuj  
simo napisał(a):
To moze ja od siebie cos napisze...

Dla mnie aby taka gra dawala fun, samo granie w nia musi dawac mi fun. A nie, ze fun bede mial, bo sa koledzy, bo jest wesolo, bo sa itemki, bo jest fajny klimat, bo jest zdobywanie keepow - to sa dodatki, ktore robia jeszcze wiekszy fun:) Ale jak samo uczucie combatu nie bedzie miodne i grywalne wtedy nie pomoze nic, bo w koncu 90& czasu w grze spedzam na tym combacie czy to na RvR, scenario czy oblezeniach.

Dlatego u mnie sytuacja wyglada tak, ze po 2 tygodniach w WAR juz nie gram. Na poczatku bylem zauroczony klimatem, wygladem postaci, lore. Ale kiedy uczucie swiezosci mija, zostaniesz przy grze jesli najzwyczajniej w swiecie bedzie dawac ci zabawe. A jak juz pisalem u mnie zabawa to miodnosc z czystej gry, z combatu. Moge miec super towarzystwo dookola, ale jesli w mojej klasie nie widze strzaly lecacej na przeciwnika, a luk to core element Shadow Warriora, to nie czuc tej gry wtedy, nie czuc tego funu, kiedy ta strzala uderza przeciwnika i wyskakuje duzy numerek... A tu raz leci, raz nie leci, jak juz poleci to po kilkukrotnym nacisnieciu dopiero. I tak z innymi karierami, to zabija fun dla mnie.

Wrocilem do WoW-a po roku i mowcie co chcecie, ale technicznie, jesli chodzi o uczucie combatu, miodnosci, plynnosci, takiej soczystosci to jest przepasc. Tym bardziej to widac jesli z dnia na dzien zmieniasz gry.
I wlasnie dlatego WoW mnie nie zraza farma, i dlatego miliony ludzi tez w niego graja, bo owszem sa itemki, sa czasem skopane rozwiazania, ale sam, czysty fun wynikajacy z mechaniki walki czy to w PvP czy to w PvE jest ogromny i dlatego sie w to gra.

WAR mam nadzieje bedzie sie wciaz rozwijal na lepsze, jak wroca Knights to pewnie dam mu jeszcze szanse ;)


Tlumaczysz to po raz kolejny i po raz kolejny zaraz pojawi sie jakis "znawca" co ci napisze ze walka w wow i war wyglada identycznie, jest tak samo dynamiczna i ze wow to gowno bo tam sie zabija gracza w kilka sekund :lol:

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:11 
Cytuj  
Najlepsze jest to, ze te pixele dla ktorych "samo granie jest fun" a nie wygrywanie - pierwsi whinuja gdy tylko nie daj boze przez brak balansu pare razy pod rzad dostana gonga ;]
Dyskusja z nimi jest co najwyzej zabawna - sami nie wiedza gdzie dupe maja.
Pozniej wstana o 3 w nocy, zeby zdobyc aldorf jak łorder spi ;] w imie fanu i kartoflanych obierek.

***

Posty: 578
Dołączył(a): 7.10.2005
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:32 
Cytuj  
jedyny sensowny post, ktory to rozumiem to post ctty :/ zaczynam wierzyc ze jestem za stary aby zrozumiec dyskusje innych:(.
simo ladnie opisuje swoje uczucia odnosnie wow, coz moze w to wierzyc (badz co badz jeden z najlepszych mmorpgow) ale przytaczanie argumentu ze wielu gra w wow'a wiec dynamik i walka jest bardzo dobra jest zlym argumentem. spora czesc graczy wow'a jest zakochane w swojej grze (tak jak kazdy w swoim pierwszym sensownym mmorpgu, sam dalej gralbym w uo, gdyby nie byla to tak stara gra)-Ci sami gracze pare lat temu przy wyjsciu GW twierdzili ze walka na arenach jest do dupy rozwiazaniem, ze to nie pvp-teraz wiekszosc z nich uwaza ze areny sa pr0 (i ze to blizz je wymyslil ;)). a co do cudownego systemu pvp zagraj w gw-ciekawszy, wiecej mozliwosci, kombinacji itp


Buffchef zagraj w rtcw a nastepnie et/qw zrozumiesz o co chodzi w wywodach o latwiejszych fps (i to jest przyklad, ktorego konrador nie chcial podac)

******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:38 
Cytuj  
srodkowy_olek napisał(a):
sami nie wiedza gdzie dupe maja.


Ważne że twój stary wie gdzie jest twoja.

srodkowy_olek napisał(a):
Pozniej wstana o 3 w nocy, zeby zdobyc aldorf jak łorder spi ;] w imie fanu i kartoflanych obierek.


Ty dalej swoje, stawiasz tezę "farmujecie rvr dla itemów, więc jesteście tacy sami jak my, rvr bo bossów z wowa się boicie", nie, nie jesteśmy tacy sami


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 16:46 
Cytuj  
MagPS napisał(a):
srodkowy_olek napisał(a):
sami nie wiedza gdzie dupe maja.


Ważne że twój stary wie gdzie jest twoja.

srodkowy_olek napisał(a):
Pozniej wstana o 3 w nocy, zeby zdobyc aldorf jak łorder spi ;] w imie fanu i kartoflanych obierek.


Ty dalej swoje, stawiasz tezę "farmujecie rvr dla itemów, więc jesteście tacy sami jak my, rvr bo bossów z wowa się boicie", nie, nie jesteśmy tacy sami


Ojejku malutki magps tak sie zdenerwowal, ze az postanowil uzyc "twoj stary" argumentu :)
aj puci puci puci :)
wzruszylem sie :P

nie ma zadnych my/wy ;] sa co najwyzej oni - a ty wypelniles zadanie domowe i do owych "oni" w te pedy sie zaliczyles - tak to jest, wystarczy psu rzucic kosc.

*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:04 
Cytuj  
Kolejny tydzien z warem, kolejne wrazenia.

27 rank, casualowo powoli, gram wszystko co sie da, rvr, scenaria questy pve, moze poszczegolne elemety sa niezle, albo zapowiadaly sie fajne w teorii, ale calosc wypada kiepsko. Znow farmic scneraia sie oplaca bardziej niz jakies rvry robic... i jeszcze te warpy postaci. Juz mi sie nie chce grac.

co do grywalnosci, tak mythic poszedl w dobra strone bo nie zrobil ultra super grafiki w WARze, miala sie liczyc grywalnosc, ale niestety WAR nie jest gra czytelna. I teraz powiecie ze w wowie zerg na stormwind to tez nic nie widac, ale wow nie byl zrobiony do rajdow na stormwind a WAR tak, wiec niech sie wywiaza z obietnic.

Dlaczego do dzisiaj ludzie graja w gry blizza? bo sa zajebiscie grywalne i czytelne. Innym firmom narazie daleko.

Wiele osob doszukuje sie funu na sile, "ze to w t4/nast paczu bedzie mega fun" gra ma byc funem od momentu pierwszego uruchomienia, a nie ze po 10 dniach played bedzie fajna,albo ze chodze z kumplem po lesie i na vencie gadamy "O! patrz! jaki fun za tym drzewem"

To ze znajomi sprawiaja ze gra sie lepiej, to sredni agrument bo jak sie ma spoko znajmych na vencie/w gildii/na chacie to najgorsza gra sie staje niezla bo sie zapomina o polowie bugow/bledow czy niedopracowan.

Blizzard tam wie co robic i jakie wydatki dodawac. Wyszlo guild wars - wydali areny i ludzia sie spodobaly chociaz, sa tylko przystawka do pve.

Teraz wyjdzie WOTLK i poprzez achievementy za zabijanie krolow miast przecinikow sa nagrody + cale to wintergrasp,czyli przystawka do pve, bedzie lepsze niz cale war ktore na pvp sie opiera.

Znow sytuacja ze firma - mythic - naobiecywala ze ich gra bedzie esencja zajebistosci i znow cos nie wyszlo. Ja tam mam nadzieje, ze wreszcie ktos zrobi dobrego mmo to sie blizzard przestraszy i poprawi/doda content o ktory tyle ludzie prosza.

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:17 
Cytuj  
Cytuj:
i znow cos nie wyszlo


Według mnie wyszło, i co teraz ?


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

***
Avatar użytkownika

Posty: 19064
Dołączył(a): 31.08.2003
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:20 
Cytuj  
Znowu megasubiektywne argumenty z dupy. WoW jest grywalny a WAR jest niegrywalny, WoW jest czytelny, WAR jest nieczytelny itp

WoW mnie wciagnal od poczatku, a WAR mnie nie wciagnal.

Pls darujcie juz sobie. Czekam, az sie WAR przestanie podobac jakiemus normalnemu graczowi, narazie same alty i wowaddicted, ktorzy czuja dreszczyk emocji bo BLIZZARD WYDA NOWY DODATEK Z NOWYMI EPIXAMI. Moze nawet wieksze torby dodadza?

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:24 
Cytuj  
Jest to niestety nie mozliwe mrynar
bo kazdego komu sie war nie podoba od razu zaliczacie do grupy altow uzaleznionych od wowa ;]
tym samym przestajemy byc "normalni"

odpowiadajac na pytanie "i co teraz?" mystera shaduna
nic, graj dalej, baw sie dobrze, alty i wowchildy beda odchodzic, coraz mniej z nich bedzie chcialo oplacic kolejny abonament, za jakis czas i po 22:00 na jedynym pozostawionym-skonsolidowanym serwerze nie bedziesz mial kolejek. Same plusy ;]

swoja droga, nawet idiotyczny alt+f4 nie dziala w tej grze, wlasnie skojarzylem ze mam odruch killowania procesu gdy chce to cholerstwo wylaczyc. Lepsze to niz czekac 20+ sekund odliczania, potem kolejne tysiac pincset przygladajac sie jak w bolach zamyka sie okno.


Ostatnio edytowano 6 paź 2008, 17:32 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 2 razy
*

Posty: 146
Dołączył(a): 22.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 paź 2008, 17:26 
Cytuj  
lol wy chyba nie ogladaliscie podcastow paula barnetta jak obiecywal co bedzie w warze.


Cytuj:
Według mnie wyszło, i co teraz ?

Wać pan wybaczy.

Cytuj:

...Pls darujcie juz sobie. Czekam, az sie WAR przestanie podobac jakiemus normalnemu graczowi, narazie same alty i wowaddicted,


czyli czekasz na wypowiedz osoby, z 3k+ postow AKA elita forumowa, no ale juz to w AOC przerabialismy,

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 608 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 ... 31  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.