mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość

Posty: 47
Dołączył(a): 13.10.2007
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:27 
 
Morgul napisał(a):
imo rzymianie wpadli jako jedni z pierwszych

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:28 
 
Morgul napisał(a):
imo rzymianie wpadli jako jedni z pierwszych

Z pewnoscia w tedy mieli gry komputerowe i internet.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:30 
 
iniside napisał(a):
Z pewnoscia w tedy mieli gry komputerowe i internet.


I slowniki.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:36 
 
Buka napisał(a):
Huragan - zluzuj poslady - .


Alez ja ich wcale nie napinam, mam super ubaw jadac po was fanboyach WoW jak po lysej kobyle :) :) :)
Ten topic roball zalozyl by gracze WAR mogli jechac po graczach WoW. Zalozcie sobie w dziale WoW podobny topic i ciekawe czy bedzie mial tez taka popularnosc... ah zapomnialem, w WoWa juz nikt nie gra, wiec wasze forum swieci pustkami :) Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


_________________



******

Posty: 4759
Dołączył(a): 28.01.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:45 
 
Huragan napisał(a):
Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


Cipas i reszta wowkidsow


_________________
Obrazek
"Hope is the first step on the road to disappointment."

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:45 
 
Huragan napisał(a):
Buka napisał(a):
Huragan - zluzuj poslady - .


Alez ja ich wcale nie napinam, mam super ubaw jadac po was fanboyach WoW jak po lysej kobyle :) :) :)
Ten topic roball zalozyl by gracze WAR mogli jechac po graczach WoW. Zalozcie sobie w dziale WoW podobny topic i ciekawe czy bedzie mial tez taka popularnosc... ah zapomnialem, w WoWa juz nikt nie gra, wiec wasze forum swieci pustkami :) Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


Dla mnie i tak zawsze będziesz kojarzony z wow i nolifem, nie wyprzesz się swojej miłości do tej gry hihihi. ;p


_________________
@polygamia

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:47 
 
MagPS napisał(a):
Huragan napisał(a):
Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


Cipas i reszta wowkidsow

No wlasnie. Skoro ich gra jest taka zajebista,to dlaczego tu siedza i flejamuja z nami zamiast grac ? 0o.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:48 
 
Bo widza ze elyta poszla z WoW-a to innych gier :lol:


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:54 
 
Huragan napisał(a):
Buka napisał(a):
Huragan - zluzuj poslady - .


Alez ja ich wcale nie napinam, mam super ubaw jadac po was fanboyach WoW jak po lysej kobyle :) :) :)
Ten topic roball zalozyl by gracze WAR mogli jechac po graczach WoW. Zalozcie sobie w dziale WoW podobny topic i ciekawe czy bedzie mial tez taka popularnosc... ah zapomnialem, w WoWa juz nikt nie gra, wiec wasze forum swieci pustkami :) Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


huragan, jechać to ty możesz po twojej starej....


kanapie :]


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:54 
 
embe napisał(a):
Bo widza ze elyta poszla z WoW-a to innych gier :lol:


Sugerujesz, że 90% war'a to dawni gracze wow'a, którzy strzelili focha na grę/chcą być trendi itp. ? :)


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:57 
 
Cytuj:
trzeba takie BG farmowac calymi dniami


Nie trzeba. Tylko chcesz, by mieć gear, by jebać heady dla szatana. Bez farmy też mozesz i w tedy jest jeszcze ciekawiej. Jak ktoś ma 5/5 s4, czy tam s3 i wszystkie guardiany tudzież vindicatory, to po co ma farmic honor? I do czego w tedy gra w WoWie sie ogranicza?! - Do ciąglego jebania headow dla szatana, na arenie, bg, w isle, wszędzie - to samo co w WARze, tylko w innej, dynamiczniejszej formie.

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 15:58 
 
Nokiu$ napisał(a):
Cytuj:
trzeba takie BG farmowac calymi dniami


Nie trzeba. Tylko chcesz, by mieć gear, by jebać heady dla szatana. Bez farmy też mozesz i w tedy jest jeszcze ciekawiej. Jak ktoś ma 5/5 s4, czy tam s3 i wszystkie guardiany tudzież vindicatory, to po co ma farmic honor? I do czego w tedy gra w WoWie sie ogranicza?! - Do ciąglego jebania headow dla szatana, na arenie, bg, w isle, wszędzie - to samo co w WARze, tylko w innej, dynamiczniejszej formie.


Nie osmieszaj sie.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:01 
 
Atherius napisał(a):
Sugerujesz, że 90% war'a to dawni gracze wow'a, którzy strzelili focha na grę/chcą być trendi itp. ? :)

Nie wiem czy powód - strzelenie focha - jest trafiony. Moze to było znudzenie albo chęć zobaczenia czegoś innnego, ale ogólnie to wygląda tak że 99% graczy WARa to gracze innych MMO. Pewnie z 70% tego co ex-WoW(owcy).

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:03 
 
Huragan napisał(a):
Buka napisał(a):
Huragan - zluzuj poslady - .


Alez ja ich wcale nie napinam, mam super ubaw jadac po was fanboyach WoW jak po lysej kobyle :) :) :)
Ten topic roball zalozyl by gracze WAR mogli jechac po graczach WoW. Zalozcie sobie w dziale WoW podobny topic i ciekawe czy bedzie mial tez taka popularnosc... ah zapomnialem, w WoWa juz nikt nie gra, wiec wasze forum swieci pustkami :) Nawet cypis tu przypaletal sie z nudow :)


A po czym wnosisz, ze jestem fanem WoWa? Znajdz mi jeden post, ktory to potwierdzi. Co do jechania, to nie zdajesz sobie z tego sprawy, ale jedyna rzecz, po ktorej jedziesz to Twoj, mocno juz nadszarpniety, wizerunek na tym forum. Dla mnie to co robisz kojarzy sie z fafikiem, ktory przynosi kapcie panu, staje na tylnych lapkach i merda ogonkiem. Twoje posty sa tak niskich lotow, ze tylko idiota potraktuje je jako cos wiecej niz zalosna prowokacje i chec wkupienia sie w laski grupy reprezentujacej WAR na tym forum. Do WARa jako gry nic nie mam, jest troche niedorobiona (jak kazde mmo w dniu startu), ma fajne zalozenia, pomysly itd - zobaczymy jak to wyjdzie w praniu za jakis miesiac, dwa. Za to smiac mi sie chce z uporu z jakim kilku z was osmiesza sie negujac wszystkie wady tego produktu, obsrywajac wszystko, co choc w niewielkim stopniu mogloby konkurowac z jedynie slusznym mmo na rynku - WAR.

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:06 
 
Nokiu$ napisał(a):
Cytuj:
trzeba takie BG farmowac calymi dniami


Nie trzeba. Tylko chcesz, by mieć gear, by jebać heady dla szatana. Bez farmy też mozesz i w tedy jest jeszcze ciekawiej. Jak ktoś ma 5/5 s4, czy tam s3 i wszystkie guardiany tudzież vindicatory, to po co ma farmic honor? I do czego w tedy gra w WoWie sie ogranicza?! - Do ciąglego jebania headow dla szatana, na arenie, bg, w isle, wszędzie - to samo co w WARze, tylko w innej, dynamiczniejszej formie.


Bo są gracze i gracze. Jedni grają 4fun drudzy są uzależnieni tak jak kiedyś huragan i roball, którzy rzygali na wow, płakali, klęli, ale grali dalej, bo musieli.
Ja nigdy nie byłem w żadnej instancji i nie mam zamiaru, bo spędzanie kilku godzin dziennie na zwiedzaniu po raz x tego samego na pewno musi być w chuj przejebane i jakoś zrozumiałem to nie przerabiając tego. Gram 4fun ze znajomymi, powoli nie śpiesząc się nigdzie, bg mnie średnio rajcuje, byłem kilka razy, wyjdzie wotlk, dobije sobie do 80lvl (najpierw trzeba ten 70ty dobić :oops: ), zwiedzę content i tyle, może niektórzy tutaj nie mogą sobie uświadomić, że jest jeszcze inne życie poza graniem, że można wpaść do gry na kilka/naście godzin tygodniowo.
Bo czy to napierdalanie headów dla szatana nie może się znudzić, jak się maltretuje grę po kilka godzin dziennie robiąc w kółko to samo ? Wszystko się znudzi, dlatego trzeba umieć sobie dozować to i tamto a będzie dobrze. :)


_________________
@polygamia

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:10 
 
No dokładnie.

Cytuj:
co choc w niewielkim stopniu mogloby konkurowac z jedynie slusznym mmo na rynku - WAR.


Nie przesadzaj, bo jeśli chodzi o statystki, to WoW jak narazie bije na głowe WARa. Zobaczymy jak to będzie za kilka lat. A pozatym jakby nie patrzeć, to WoW jest nadal atrakcyjny dla nowych graczy.

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2708
Dołączył(a): 10.08.2003
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:16 
 
Wow jest dokladnie 3 razy lepsze niz WAR co moge obiektywnie stwierdzic bo poprostu jestem wyśmienitym graczem mmorpg.

Jednak nie bede obrazal ludzi majacych odmienne zdanie bo to ze sie myla to poprostu wynik braku skilla,wiedzy,doswiadczenia,wyobrazni a tylko w skrajnych przypadkach zaslepienia i glupoty.

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w WOW bo napewno wrocicie wszyscy gdyz pvp w wotlk >pvp w WAR.


Ostatnio edytowano 14 paź 2008, 16:29 przez Vercin, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 71
Dołączył(a): 11.12.2006
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:17 
 
mrynar napisał(a):
WoW to bardzo fajna gra, byla fajna na poczatku i jest fajna teraz. Areny, BG, instancje - wszystko to jest ok przez pierwsze kilka podejsc. Robi sie mniej ok jak np. trzeba takie BG farmowac calymi dniami, instancje w WoW na dluzsza mete to tez nuda jak chuj.


Trafiłeś w sedno, ale z tym zastrzeżeniem, że dotyczy to każdej produkcji mmo...

Ja w Wow'a grałem sporo (według mnie), ale z pewnością był to jedynie ułamek czasu, który w tej grze spędziły osoby z tego forum - level cap huntera i rogala zrobiłem niedługo przed TBC, a grałem od początku.

Natomiast ludzie, którzy teraz z neofickim zapałem atakują tę produkcję, moim zdaniem, najzwyczajniej w świecie nieproporcjonalnie dużo czasu poświęcają grom, dlatego uważam, że ta dyskusja nie ma sensu, ponieważ za jakiś czas takie lub podobne argumenty, które wytaczane są przeciwko produkcji Bliza, będą kierowane w stronę Warhammera.

I nie oszukujmy się - większość z nas nie mogła się od WoW'a oderwać i to przez długi czas. Mi zawsze ta gra dostarczał dużo rozrywki i niewykluczone, że jak będę miał więcej czasu to jeszcze kiedyś ruszę do Azeroth. Chociaż, jak śpiewał Tymański, WoW tak jak brazylijski serial nie cieszy jak kiedyś...

******
Avatar użytkownika

Posty: 3185
Dołączył(a): 13.12.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:19 
 
Vercin napisał(a):

Pozdrawiam wszystkich i do zobaczenia w WOW bo napewno wrocicie wszyscy gdyz pvp w wotlk >pvp w WAR.


Sploniesz, jak heretyk pod imperialnym butem :D


_________________
Nestor#1522

***
Avatar użytkownika

Posty: 10851
Dołączył(a): 12.02.2004
Offline
PostNapisane: 14 paź 2008, 16:36 
 
Buka napisał(a):
a prowokacje i chec wkupienia sie w laski grupy reprezentujacej WAR na tym forum.


buahahahahahahahahahahahahaha


Obrazek


_________________



Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.