mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:45 
 
pamieta ktos privateera? ;-p

**
Avatar użytkownika

Posty: 346
Dołączył(a): 12.12.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:47 
 
:D mam ogrinalne obie czesci. W sumie czemu jeszcze nie próbowalem EVE po wypowiedziach zyhoo moze czas sprobowac

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:48 
 
dla mnie privateer > reszta.
kurde zajebisty byl

sorry shad jesli wczesniej cie obrazilem. ale w sumie to ty zaczales!

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:49 
 
Po raz pierwszy w tym threadzie musze zgodzić się z Mendolem :)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:50 
 
Mendol napisał(a):
a zreszta szkoda znowu slow na prawdziwego wow kida.
z politowaniem cypisku to mozna patrzec na ciebie i twoje zapatrzenie w blizzarda :-)

Ojej, czemu edit? Wstydzisz sie swoich mysli?:(~

Zabawne jest ze nazywasz mnie fanbojem, bo calkiem mi do tego daleko. W przeciwienstwie do ciebie i kilku tobie podobnych ludzi piana nie wystepuje mi na usta jesli komus nie podoba sie gra w ktora gram, bo mam to po prostu w dupie.

Po kazdym poscie, w ktorym ktos wymienia jakies cechy wara ktore mu sie nie podobaja ty zaczynasz obrazac, wyzywac od fanbojow itp. Bo ktos ma problem z takim albo innym rozwiazaniem.

Moze warto wybrac sie do specjalisty zanim Ci zylka peknie :)

edit: trzy razy edit? zdecyduj sie w koncu

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:52 
 
sivar napisał(a):
tu się nie zgodzę inside.. niedawno odkurzyłem nexusa i jest graficznie mocno drewniany w porównaniu z nowym silnikiem eve..
a co do "czucia masy" - chyba w eve nie latałeś naprawdę dużymi statkami :) jest zdecydowana róznica pomiędzy lataniem małą frejką a masywnym bsem, nie mówiąc juz o carrierach, dreadnoughtach.. i to olbrzymia różnica :]

Jednak dla mnie w Nexus widok lecacego pancernika bije wszystkie space-gry jakie sa :P.
w EVE kazdy okret jest imo podobny dla mnie naprawde nie czuc wielkosci. Mozesz mnie przekonywac, ale gralem, widzialem i dla mnie to nie to samo. Taki sam plastik jak w X3. Tam tez pomiedzy lataniem mysliwcem a pancernikiem roznica byla taka ze pancernik wiecej miejsca na monitorze zabieral i wolniej zakrecal.
Szkoda ze nigdy nie powstal Nexus 2. Vast space scenes by byly nowym stanardem dla gier na najblizsze kilka lat :P (jak ktos koajrzy scenz BSG, gdzie kamera sie lekko porusza i jest zawieszona pod katem do lecacych mysliwcow w dosc duzej odleglosci, to jest Vast Scene).
IMO wydaje mi sie ze to kwestia dosc nieszczesliwe zaprojektowanej kamery w EVE, i poprostu slabych efektów graficznych w trakcie lotu.

No tak ale wez w nowym silniku EVE stare PArticles. Zenujaco to troche wyglada :P. Albo efekty trafien, tudziez plaskie wybuchy rakiet albo okretow :P. Albo to ze pociski trafiaj ciagle w to samo miejsce. i jakos pierdza. :P. Nowe modele + Parallax Mapping to nie wszystko imo :P.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 17 paź 2008, 11:52 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:52 
 
Szlam napisał(a):
:W sumie czemu jeszcze nie próbowalem EVE po wypowiedziach zyhoo moze czas sprobowac

Chyba powinienem brac za to pieniadze! ;]


_________________
Obrazek

*

Posty: 5321
Dołączył(a): 19.11.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:52 
 
Cytuj:
Po kazdym poscie, w ktorym ktos wymienia jakies cechy wara ktore mu sie nie podobaja ty zaczynasz obrazac, wyzywac od fanbojow itp


No chyba że to Beast ;)


_________________
I say starighten yuh crooked ways.
Blessed is the man that walketh not in the counsel of the ungodly.

*

Posty: 6259
Dołączył(a): 30.07.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:53 
 
iniside napisał(a):
w EVE kazdy okret jest imo podobny dla mnie naprawde nie czuc wielkosci. Mozesz mnie przekonywac, ale gralem, widzialem i dla mnie to nie to samo. Taki sam plastik jak w X3. Tam tez pomiedzy lataniem mysliwcem a pancernikiem roznica byla taka ze pancernik wiecej miejsca na monitorze zabieral i wolniej zakrecal.

Az chyba ci nagram filmik ;]
Wolniej zakreca, wolniej przyspiesza, dluzej hamuje. Wszystko robi 'ciezej'


_________________
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:55 
 
Zychoo napisał(a):
iniside napisał(a):
w EVE kazdy okret jest imo podobny dla mnie naprawde nie czuc wielkosci. Mozesz mnie przekonywac, ale gralem, widzialem i dla mnie to nie to samo. Taki sam plastik jak w X3. Tam tez pomiedzy lataniem mysliwcem a pancernikiem roznica byla taka ze pancernik wiecej miejsca na monitorze zabieral i wolniej zakrecal.

Az chyba ci nagram filmik ;]
Wolniej zakreca, wolniej przyspiesza, dluzej hamuje. Wszystko robi 'ciezej'


Wez lepiej nie poruszaj tematu filmow bo Ci beda kazac i spuszczac sie, ze "masz" to zrobic, ror.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 11:59 
 
Zychoo napisał(a):
iniside napisał(a):
w EVE kazdy okret jest imo podobny dla mnie naprawde nie czuc wielkosci. Mozesz mnie przekonywac, ale gralem, widzialem i dla mnie to nie to samo. Taki sam plastik jak w X3. Tam tez pomiedzy lataniem mysliwcem a pancernikiem roznica byla taka ze pancernik wiecej miejsca na monitorze zabieral i wolniej zakrecal.

Az chyba ci nagram filmik ;]
Wolniej zakreca, wolniej przyspiesza, dluzej hamuje. Wszystko robi 'ciezej'

Naprawde nie musisz. Ja naprawde gralem i naprawde wiem jak to wyglada. I ja naprawde nie czuje wielkosci okretu jak to czulem w Nexusie :P.
Moze do tego, jeszcze obok nieszczescliwej kamery dochodzi mala ilosc detalu na statkach :P. I zle dobrana skala. Naprawde nie wiem, ale wiem jak ja to widze :P.

EDIT:
Ale zeby nie było
Nexus 1:
http://www.youtube.com/watch?v=46G7-9BdNmM
http://www.youtube.com/watch?v=bhhnRXdN ... re=related
http://www.youtube.com/watch?v=jArnGlUvwpo (EVE mod)
http://www.youtube.com/watch?v=kAbVWo-Voow

itd :P.
Nexus 2:
http://www.youtube.com/watch?v=BhZQEvg1V0Y


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).


Ostatnio edytowano 17 paź 2008, 12:12 przez iniside, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:06 
 
nazywam cie 'fanbojem' bo biezesz udzial w dyskusji, gdzie masz wiedze (fakt zajebista) ale odnoszaca sie tylko do jednej czesci tematu.
i chyba troche przesadzasz z tym, ze zaczynam obrazac.
dodaje z reguly, ze DLA MNIE war jest lepszy BO i cos tam.
to raczej wiekszosc ludzi od wow'a probuje na sile nas przekonac, ze wow ma lepsza grafike, mechanike itd itd.

jak masz z tym problem to nie czytaj/dodaj do ignora i bedziesz mial spokoj, a tak uwazaj bo ci zylka peknie :-)

shad beastowi tez odpowiedzialem.
zaznaczyl, ze to jego opinia wiec nie ma co komentowac.

tak cypis, czasami wstydze sie wlasnych mysli jak patrze co piszecie :-)

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:14 
 
Biore udzial w dyskusji? Gdzie niby? Na temat wara sie nie wypowiadam, bo nie gram i malo mnie to obchodzi. Postuje w momencie kiedy ktos mnie rozbawi, tyle.

Wiekszosc z 'was' na krytyke wara odpowiada w stylu 'nie podoba sie, to wypad z baru do wow klepac moby', co czyni z was fanbojow grubszej rangi.

Problemu nie mam zadnego, czego chyba nie mozesz powiedziec o sobie :<

*

Posty: 197
Dołączył(a): 10.07.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:16 
 
Lufanga napisał(a):
mihn napisał(a):
i prosze nie pisz ze WAR ma lepsza grafe od WoWa bo nie ma. przynajmniej jezeli chodzi o animacje postaci WoW jest daleko w przodzie.

powiedz mi co ma grafika do animacji?
WAR ma w CHUJ duzo lepsza grafike od WoWa
animacje ma troche gorsza - ale to kwestia lekkiego dopracowania - i poprawienia performance silnika - ktory w duzej mierze wplywa na gorsze odczucia plynnosci gry
ale to kwestia czasu i wszystko bedzie smigac jak nalezy - chlopaki ladnie lataja gierke - narazie male mozna powiedziec "hot fixy" a w przygotowaniu wieksze pacze
a WoW - WoW sie juz nie zmieni - PvE farma
ale coz jedni lubia woje inni farme
have fun w wotkl

mam pytanie - czy jak wyszedl WoW to przychodzily tu tez dzieciaki z Tibii i jojcaly jaki to WoW syf? i jak sie kraszuje jak niedopracowany itp?


Shador von Dal napisał(a):
...Klaniam sie w kierunku WHO bo to jest majstersztyk PvP mmorpg. Aczkolwiek ja sam przepadam za mocnym PvE a nie PvP.

no i to jest poziom - a nie wpada taki bartus be itp i probuje wciskac osobom lubiacym PvP ze jego gniot w postaci WoW jest >>>> WAR
i to samo mysle o WoW tylko w 2 strone Shador - majstersztyk PvE a PvP dno


jakbyś się nauczył czytać ze zrozumieniem to z łatwością byś zauważył że nigdy nie napisałem wow>war

a tak pozostaje ci składanie literek w słowa których i tak nie zrozumiesz...


_________________
whatever does not kill you, simply makes you...STRANGER...

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:16 
 
przepraszam wow ma lepsza grafę niż war? a gdzie? :D
WAR grafą nie grzeszy fakt, ale WoW tym bardziej :)


_________________
Suffer not the witch to live!!!

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:16 
 
no skoro ktos krytykuje tylko i wylacznie, porownuje do wow'a to po co gra w war'a ?
niech wroci grac w wowa jesli mu tam tak dobrze.

ah i przestan wymyslac z czym mam/nie mam problemow.
bo srednio ci to wychodzi.

i komentuj sobie 'zabawne' rzeczy u siebie, a nie smiecisz nam tu :-)

faktycznie jak przypomne sobie rozmowy na wow-pl i twoj jedyny argument "nie masz pojecia o wowie bo w niego nie grasz" to faktycznie nie powinienem cie traktowac jak fanboja.

*
Avatar użytkownika

Posty: 5356
Dołączył(a): 6.10.2004
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:23 
 
No widzisz, jestes tak zalepiony ze nie pojmujesz jak mozna wymienic wady twojej ukochanej gry, wyrazic swoja opinie itp. Jak ktos krytykuje wara to jest wrogiem numer jeden i trzeba go spalic na stosie - to jest dosyc zabawne.
Mendol napisał(a):
faktycznie jak przypomne sobie rozmowy na wow-pl i twoj jedyny argument "nie masz pojecia o wowie bo w niego nie grasz" to faktycznie nie powinienem cie traktowac jak fanboja.

Fakty sa takie, ze twoja wiedza o wowie opiera sie na stanie gry sprzed 3 lat, a mimo to mowisz co i jak w tej grze wyglada; areny sa niefajne, a tak w ogole to blizzard nie myje zebow. Zwracanie uwagi, ze takie cos jest lekko idiotyczne czyni mnie fanbojem? Ok, bede fanbojem w takim razie :)

Tak jak mowil Shadhun, moze skup sie na pisaniu o tym o czym masz jakiekolwiek pojecie.

Topic z zalozenia jest do smiecenia, wiec jak ci sie nie podoba to nie czytaj, prsote.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:27 
 
a zreszta :-)

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2206
Dołączył(a): 27.03.2006
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:36 
 
Cypis przegadał Mendola, to chyba jakiś achievment powinien być 8)


_________________
Walter Sobchak: Fuck it, Dude, let's go bowling.

******
Avatar użytkownika

Posty: 4474
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 paź 2008, 12:38 
 
@inside
pooglądaj sobie na yt filmiki z X3 Reunion


_________________
ǝuʍɐqɐz ʇsǝظ ıɯɐbou ʎɹob op ǝıuɐsıd
¡ lɐʇod lɐʇod

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 31, 32, 33, 34, 35, 36, 37 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.