mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:35 
 
Tak ale GW jest bezplatne z tego co wiem.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:36 
 
a co za roznica czy gra jest platna czy nie?

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:37 
 
Taka, ze wiekszosc ludzi placi za mozliwosc farmowania nowych itemkow. Smutne ale prawdziwe.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:39 
 
Srogi napisał(a):
Taka, ze wiekszosc ludzi placi za mozliwosc farmowania nowych itemkow. Smutne ale prawdziwe.

No have fun. Jak widzisz ja nie place za mozliwosc farmowania nowych itemkow. :P. I mysle ze znajdzie sie spora grupa osob, ktora tez chetnie zaplacil za MMO w ktorym dominujaca role ma gracz/rozwijana przez niego postac a nie zbieranie itemkow.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:43 
 
iniside napisał(a):
No have fun. Jak widzisz ja nie place za mozliwosc farmowania nowych itemkow. :P. I mysle ze znajdzie sie spora grupa osob, ktora tez chetnie zaplacil za MMO w ktorym dominujaca role ma gracz/rozwijana przez niego postac a nie zbieranie itemkow.


Zle mnie zrozumiales. Ja mysle podobnie jak Ty, gdyby tak nie bylo to pewnie zamiast grac w Warhammera odliczalbym godziny do premiery wotlk. Ale wiem jakie sa realia. Wiekszosc ludzi nie gra dla funu tylko dla epixow. Dowodem na to, jest sukces pewnej gry mmo, ktora calkowicie opiera sie na farmowaniu epikow i daily questow...


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

***

Posty: 772
Dołączył(a): 21.04.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 16:48 
 
ja gralem w wowa 2 lata z przerwami , epizod z raidami mialem na poczatku z BWL 3 miechy , stwierdzilem ze to nie dla mnie , przez pozostaly czas gralem pvp , bg, arenki (chujowo nudne sa) biegalem po landach i gankowalem sobie ze znajomymi a trzymalo mnie to ze gram z kumplami i jeszcze jedno , swietnie zrobiona plynnosc gry , ale na wszystko przychodzi czas , znudzilo sie.... jak wszystko

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 17:42 
 
Srogi napisał(a):
iniside napisał(a):
No have fun. Jak widzisz ja nie place za mozliwosc farmowania nowych itemkow. :P. I mysle ze znajdzie sie spora grupa osob, ktora tez chetnie zaplacil za MMO w ktorym dominujaca role ma gracz/rozwijana przez niego postac a nie zbieranie itemkow.


Zle mnie zrozumiales. Ja mysle podobnie jak Ty, gdyby tak nie bylo to pewnie zamiast grac w Warhammera odliczalbym godziny do premiery wotlk. Ale wiem jakie sa realia. Wiekszosc ludzi nie gra dla funu tylko dla epixow. Dowodem na to, jest sukces pewnej gry mmo, ktora calkowicie opiera sie na farmowaniu epikow i daily questow...


Czy dobrze Cie zrozumiem, jesli napisze, ze Ty i inni gracze who, nie gracie dla "funu" - tylko dla jakiejs glupiej mozliwosci biegania po polach rvr i monotonnego, powtarzalnego zdobywania keepow i temu podobnych?

Ogarnij sie! jak za to mozna placic, lepiej znajdz cos dla "funu"!

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 17:57 
 
Fun Funowi nie równy.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 19:27 
 
Nokiu$ napisał(a):
Fun Funowi nie równy.


a 2+5 = 7.


chcialbys sie wymienic jeszcze jakimis cennymi informacjami ?

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:00 
 
srodkowy_olek napisał(a):
Czy dobrze Cie zrozumiem, jesli napisze, ze Ty i inni gracze who, nie gracie dla "funu" - tylko dla jakiejs glupiej mozliwosci biegania po polach rvr i monotonnego, powtarzalnego zdobywania keepow i temu podobnych?

Ogarnij sie! jak za to mozna placic, lepiej znajdz cos dla "funu"!


Zle mnie zrozumiesz.

Swoja droga ciekawe, ze w stosunku do WARa uzywasz okreslen takich jak 'monotonny' czy 'powtarzalny'. Mimo wszystko wydaje mi sie, ze walka z zywym przeciwnikiem jest troszke mniej 'monotonna' niz bicie tego samego moba opartego na prostych skryptach. Natomiast wspomniane przeze mnie daily questy to wrecz synonim 'powtarzalnosci'.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:13 
 
srodkowy_olek to gupek.

Pasi?!

Żeby wnieść coś do tematu to dodam jeszcze, że WoW jest super.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:26 
 
@Srogi

to nie jest tak, ze to _ja_ Cie zle rozumiem.
odpowiadajac na tego "trollowego" posta...najwyrazniej nie do konca zdales sobie sprawe z kim tak naprawde podjales polemike.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, wiesz, przez 74 strony grupa lubiaca pvp probowala udowdnic grupie lubiacej pve, ze pvp jest bardziej fun. (i na wzajem)
Byla tez grupa preferujaca massRvr ktora probowala udowdnic grupie lubiacej arenaPvp, ze mass jest bardziej funiasty niz arena. (i na wzajem)
Byl tez ojciec, ktory myslal, ze jesli pusci pod stolem bąka cichacza to on mniej smierdzi niz bąk jawny, no i byl iniside ktory chcial banowac MACa.

po tym wszystkim...Tobie na 75 stronie sie cos jeszcze...wydaje.

Btw, ludzie nie sa az tak zajebisci i niepowtarzalni jak niektorzy twierdza. Jesli masz choc troche wyobrazni we lbie to zachowanie przeciwnika nie jest czyms nieoczekiwanym, jest tylko elementem wybranym ze skonczonego zbioru mozliwych zachowan w danej sytuacji.


Ostatnio edytowano 23 paź 2008, 20:36 przez srodkowy_olek, łącznie edytowano 1 raz
*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:31 
 
Nokiu$ napisał(a):
srodkowy_olek to gupek.

Pasi?!

Żeby wnieść coś do tematu to dodam jeszcze, że WoW jest super.


zeby nie stracic na tym interesie, musze przedstawic info o podobnej wartosci, wiec...

2 * 2 = 17

Btw, jest mi tak przykro iz nazwales mnie glupkiem :( to byl naprawde celny strzal, prosto w me serce :( ...czy ja sie kiedys jeszcze po tym pozbieram, czy uniose kiedys glowe? czy ujrze swoje dzieci? Powiedzcie im, ze je kocham...ale ze wstydu emigruje do wioski w ktorej zyje Nokiu$. Chyba tylko tam nie beda mnie wytykac palcami.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:41 
 
no juz juz. spokoj.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1546
Dołączył(a): 15.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:44 
 
Dobrze chwalebny Mendolu ; )

Co do Olka, niezły bełkot.

A co mi tam, dodam, że War też jest Ok.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:47 
 
Cytuj:
Fun Funowi nie równy.



Cytuj:
dodam jeszcze, że WoW jest super.


Cytuj:
Dobrze chwalebny Mendolu ; )
Co do Olka, niezły bełkot.
A co mi tam, dodam, że War też jest Ok.


"Dajcie mi olowek, niech zapisze sobie te zlote mysli."

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:47 
 
srodkowy_olek napisał(a):
@Srogi

to nie jest tak, ze to _ja_ Cie zle rozumiem.
odpowiadajac na tego "trollowego" posta...najwyrazniej nie do konca zdales sobie sprawe z kim tak naprawde podjales polemike.


Wydaje mi sie, ze jestes jednym z inteligentniejszych ludzi na tym forum, co w gruncie rzeczy nie jest wcale takie trudne do osiagniecia. Swiadomie podkarmiam trolla. Smacznego.

Cytuj:
Co do reszty Twojej wypowiedzi, wiesz, przez 74 strony grupa lubiaca pvp probowala udowdnic grupie lubiacej pve, ze pvp jest bardziej fun. (i na wzajem)
Byla tez grupa preferujaca massRvr ktora probowala udowdnic grupie lubiacej arenaPvp, ze mass jest bardziej funiasty niz arena. (i na wzajem)
Byl tez ojciec, ktory myslal, ze jesli pusci pod stolem bąka cichacza to on mniej smierdzi niz bąk jawny, no i byl iniside ktory chcial banowac MACa.

po tym wszystkim...Tobie na 75 stronie sie cos jeszcze...wydaje.


Jesli przez 74 strony moglo sie wszystkim cos wydawac, to czemu odbierasz mi prawo do tego na stronie 75? To jakas niepisana zasada, ze na 75 stronie przestajemy dyskutowac?

Cytuj:
Btw, ludzie nie sa az tak zajebisci i niepowtarzalni jak niektorzy twierdza. Jesli masz choc troche wyobrazni we lbie to zachowanie przeciwnika nie jest czyms nieoczekiwanym, jest tylko elementem wybranym ze skonczonego zbioru mozliwych zachowan w danej sytuacji.


Tak ale jesli po obu stronach jest 100 graczy to liczba kombinacji zachowan jest naprawde spora, a na pewno wieksza niz w przypadku skryptu.

Edit: strona 76, a mi nadal sie wydaje! :o


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

*

Posty: 161
Dołączył(a): 8.09.2008
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 20:55 
 
@srogi
Nie musisz mnie podkarmiac :>
I pseudo pochlebne opinie i pochlebne i te wprost oznajmiajace mi iz jestem glupkiem .... trafiaja dokladnie w to samo miejsce ;]
Tak dlugo jak pochodza od pixeli z forum ;]

czesc 2.
Czy ja Ci czegos zabraniam? byloby to mocno bezsensowne ;] nie mam odpowiednich narzedzi zeby czegos ci tu zabronic, wiec...tylko informuje iz banaly prawisz a gdy nie prawisz, to sam sobie zaprzeczasz. Jesli dobrze Ci z tym...mozesz kontynuowac ;]


czesc 3. - jest dokladnie tym co pierniczy sie tu przez 74 strony. Wielkanoc vs Narodzenie. Zaraz wejdziemy w jakies terie zachowan psycho-spolecznych, gdzie z latwoscia Ci udowodnie iz "tlum" jest..bardzo ciekawym zjawiskiem, tyle, ze jest lepszym argumentem dla wowfanboja niz dla whoboja..

***
Avatar użytkownika

Posty: 17021
Dołączył(a): 21.11.2001
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 21:11 
 
srodkowy_olek napisał(a):
@Srogi

to nie jest tak, ze to _ja_ Cie zle rozumiem.
odpowiadajac na tego "trollowego" posta...najwyrazniej nie do konca zdales sobie sprawe z kim tak naprawde podjales polemike.

Co do reszty Twojej wypowiedzi, wiesz, przez 74 strony grupa lubiaca pvp probowala udowdnic grupie lubiacej pve, ze pvp jest bardziej fun. (i na wzajem)
Byla tez grupa preferujaca massRvr ktora probowala udowdnic grupie lubiacej arenaPvp, ze mass jest bardziej funiasty niz arena. (i na wzajem)
Byl tez ojciec, ktory myslal, ze jesli pusci pod stolem bąka cichacza to on mniej smierdzi niz bąk jawny, no i byl iniside ktory chcial banowac MACa.

po tym wszystkim...Tobie na 75 stronie sie cos jeszcze...wydaje.

Btw, ludzie nie sa az tak zajebisci i niepowtarzalni jak niektorzy twierdza. Jesli masz choc troche wyobrazni we lbie to zachowanie przeciwnika nie jest czyms nieoczekiwanym, jest tylko elementem wybranym ze skonczonego zbioru mozliwych zachowan w danej sytuacji.


Juz niebawem "byl tez srodkowy_olek".

**

Posty: 345
Dołączył(a): 2.06.2007
Offline
PostNapisane: 23 paź 2008, 21:26 
 
srodkowy_olek napisał(a):
@srogi
Nie musisz mnie podkarmiac :>
I pseudo pochlebne opinie i pochlebne i te wprost oznajmiajace mi iz jestem glupkiem .... trafiaja dokladnie w to samo miejsce ;]
Tak dlugo jak pochodza od pixeli z forum ;]


Wiem, ze nie musze... Ale chce, ot taki dobry ze mnie czlowiek. Boje sie pomyslec, gdzie to wszystko trafia :o I nie mow, ze to Cie nic nie obchodzi, bo wszyscy widza jaka przyjemnosc sprawia Ci trollowanie :)

W czym pixel w internecie jest gorszy od fal dzwiekowych w powietrzu? ;-) No poza faktem, ze nie musimy ogladac swoich facjat w czasie rozmowy. Ale to akurat zaliczam na plus.

Cytuj:
czesc 2.
Czy ja Ci czegos zabraniam? byloby to mocno bezsensowne ;] nie mam odpowiednich narzedzi zeby czegos ci tu zabronic, wiec...tylko informuje iz banaly prawisz a gdy nie prawisz, to sam sobie zaprzeczasz. Jesli dobrze Ci z tym...mozesz kontynuowac ;]


Czego sie spodziewasz po pixelach na forum?

Cytuj:
czesc 3. - jest dokladnie tym co pierniczy sie tu przez 74 strony. Wielkanoc vs Narodzenie. Zaraz wejdziemy w jakies terie zachowan psycho-spolecznych, gdzie z latwoscia Ci udowodnie iz "tlum" jest..bardzo ciekawym zjawiskiem, tyle, ze jest lepszym argumentem dla wowfanboja niz dla whoboja..


Tak krytykujesz ten temat i podkreslasz te 74 strony bezsensownego sporu, a wydaje mi sie, ze wyjatkowo aktywnie uczestniczysz w powstawaniu kolejnych stron. Z latwoscia mi udowodnisz? Hehe widze, ze masz bardzo wysokie mniemanie o sobie (albo bardzo niskie o mnie). Za wyklad z psychologii tlumu uprzejmie podziekuje.


_________________
corscahk napisał(a):
jak jeszcze raz ktoś napisze tutaj RZENADA to mu pierdolne w nos :D

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 1756 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 72, 73, 74, 75, 76, 77, 78 ... 88  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.