mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:01 
Cytuj  
no to co robię muszę mieć jakiś sens i cel. Przyznam się, że podobnie dobieram armor nakladam część z większą ilością int i woundsów. na scenario staram się zdobyć jak najwięcej rp. Proste prawda?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:23 
Cytuj  
jakie free open pvp? a od kiedy war byl robiony jako free open pvp?
od poczatku bylo wiadomo, ze gra jest robiona pod core ruleset a nie open. trzeba bylo doczytac mareczku a nie teraz wylewac zale.
ja nie potrzebuje open pvp na calym serwerze. bo rvr zony w zupelnosci mi wystarczaja. to, ze ty sie uparles na cos to twoj problem.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:29 
Cytuj  
nigdy nie gralem w zadne rvr bo nigdy nie gralem w daoc-a myslalem a moze mialem nadzieje ze rvr oznacza tez multum pvp a nie jakis ruleset dla carebearsow, by przypadkiem nikt poraz drugi nie musial biec do quest-u..
A jak robili grę dla carebearsow to niech chociaz rozbuduja PvE bo tak to gracze PvP i gracze PvE się w tej grze po prostu nudzą.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 5.05.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:32 
Cytuj  
Mendol napisał(a):
pvp pod kloszem. hehehe dobre. bo jak juz nie bedzie pvp pod kloszem (dfo) to bedziecie narzekac na chujowe pve. albo na to, ze po smierci was okradli i jak tak w ogole mozna.
taka mala niekonczaca sie historia placzu.


Powiedzial fanboy. Doskonale zdajesz sobie sprawe z tego, ze w WAR nie istnieje przypadkowe PVP - wszystko odbywa sie w zonach do tego przeznaczonych, praktycznie tylko wtedy, kiedy przeciwnik na to pozwoli, a mimo to nie potrafisz sie powstrzymac - jak ktos mial czelnosc tak powiedziec o moim sssskarbku. Jak bedzie na co narzekac w innych produkcjach, to bede narzekal - place wymagam, a skoro Ty bierzesz wszystko jak Ci daja to Twoja sprawa. W Aoc jakos nie narzekalem na open PVP i gankowanie, w Vanguardzie podobal mi sie bardzo motyw z lootowaniem kasy. A co do PVE to niestety jest ono integralna czescia mmorpg i jezeli jest chujowe, to chujowo (w WAR jest przecietne - najbardziej drazni mnie zwalona sprawa pulowania mobkow). Przestan zatem mendol wrozyc z fusow na temat naszej przyszlosci, bo jestesmy tu i teraz.
Moja definicja fanboya jest dokladnie taka sama jak ogolnie przyjeta. To, ze sie zachwycasz WAR to twoja sprawa i nie czyni Cie to fanboyem do momentu, w ktorym nie zaczynasz jechac po wszystkich, ktorzy maja odmienne zdanie. 90% Twoich postow to wskakiwanie na ludzi, ktorzy mieli czelnosc napisac cos, nie po Twojej mysli. Twoim ulubionym argumentem jest "nie znasz sie to sie nie wypowiadaj", argument trafiony do momentu, w ktorym wychodzimy z zalozenia, ze Twoje spojrzenie na ta gre jest jedynym slusznym. Odpowiadasz na kazdy krytyczny post na temat WAR w tym dziale (taki wojownik o wolnosc nasza i wasza). Nie przyjmujesz do wiadomosci spostrzezen innych (negatywnych), jesli juz nie mozesz czegos zanegowac, to albo piszesz, ze tak mialo byc, albo, ze rozmowca jest debilem i niech sobie poszuka innej gry bo WARa nie rozumie. Itd...
Wyobraz sobie Mendol, ze ile ludzi tyle spojrzen na gre a Twoje jest tylko jednym z wielu a nie jedynym slusznym - jak to zrozumiesz, to bedzie pierwszy krok na nowej drodze, bez latki "fanboy".
Nie chcialo mi sie wczesniej argumentowac, bo zdaje sobie sprawe z tego, ze i tym razem umknie Ci sens mojej wypowiedzi. Moze, jak zaczne pisac krotsze zdania, przestane uzywac slow, ktorych nie ma w Twoim slowniku, zaczne pisac kazde zdanie od nowej linijki i zwracac sie do kogos, piszac zaimek osobowy mala litera, to zaczniesz lapac sens moich postow - chociaz watpie.

Teraz mozesz sie pultac - z mojej strony to wszystko.


Ostatnio edytowano 29 paź 2008, 23:12 przez Buka, łącznie edytowano 1 raz
***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:44 
Cytuj  
myslal indyk o niedzieli marek. zreszta szkoda dyskusji na to.
ty masz swoje widzimisie ja mam swoje. mi sie podoba i gram, tobie sie nie podoba i grasz, wszystko git.
gracze pvp sie nudza? ja sie nie nudze. pisz za siebie.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:50 
Cytuj  
zgadzam się z Mendolem że pvp i rvr jest zarąbiste i wcale nie nudzi na serwerach open :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:52 
Cytuj  
Nie rozumiem czegoś. Można krytykować grę (nawet należy) jeśli są do tego podstawy, ale nie może to być na zasadzie: "czemu ten banan nie smakuje jak jabłko?", albo "czemu w tym saperze nie mogę przenosić kart?".

Ludzie, marudzicie , że w WO jest "PvP pod kloszem", ale zapominacie o jednym - tak miało przecież być! O to chodzi! Jeżeli chcecie gry FFA to War nie jest dla Was. Nie był robiony z myślą o Was.

Zagrajcie w AoC czy Vanaguarda i dajcie tutaj ludziom spokojnie dyskutować o grze, a innym - którzy nie grają w Warka - dowiedzieć się o prawdziwych wadach gry. Niczego wartościowego nie wnosicie, spamujcie bzdury, że w grze jest "PvP pod kloszem". To dla wielu jest plus tej gry, pod warunkiem, że w tym kloszu jest zajebisty plac zabaw, w którym można godzinami bawić się z dużą grupą innych dzieci.

****

Posty: 1093
Dołączył(a): 15.10.2006
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 14:57 
Cytuj  
pod kloszem to jest ale na serwerach core - na open nie ma kłopotu z zabijaniem innych graczy na na ich terenach :)


_________________
no more wow...

*

Posty: 101
Dołączył(a): 7.07.2008
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:00 
Cytuj  
ale pewnie nie ma gankowego klimatu AoC. BTW. na dniach nowy mega patch do AoC wychodzi ;-) (taka prywata, sorry ;-) )

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:01 
Cytuj  
no widocznie jest jakis problem na open skoro marek musi grac 'pod kloszem'.
ale o tym tez juz dyskutowalismy przy okazji rvr troche wczesniej.
czasami wystarczy odrobina inicjatywy wlasnej i wszystko sie rozkreca w 5 minut.
na pve jakos tez nie moge narzekac, nie jestem funem tego rodzaju rozrywki i w zupelnosci wystarcza mi to co jest w war'ze.
wszystkie questy ida szybciutko, bez problemu.
i o to chodzi.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:01 
Cytuj  
nie ma kłopotu? ty chyba nie graleś w żadne inne gry PvP?

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:03 
Cytuj  
a gdzie widzisz tu klopot? nawet na serverach core nie ma problemu z zabijaniem destro w zonach pve.

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:04 
Cytuj  
pisałem pierdylion razy o tym Mendol, poczytaj moje wcześniejsze posty (hint: mapy, champy 55lvl).

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 15:07 
Cytuj  
mhm. no i ktos juz ci tez napisal, ze to twoj wybor, ze zamiast isc do zony rvr to chcesz lazic i szukac ludzi chuj wie gdzie.
i rowniez ktos ci napisal, ze od poczatku bylo wiadomo jak to bedzie wygladac.
a ty narzekasz, jakby mythic obiecal full loot, ffa open pvp gre a dal to co jest w tej chwili.
nie jestem w stanie tego zrozumiec, sorry mate.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 19:22 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
pisałem pierdylion razy o tym Mendol, poczytaj moje wcześniejsze posty (hint: mapy, champy 55lvl).


Albo masz 2 lewe rece albo cos z oczami bo naprawde przejscie na strone order/destro nie stanowi wiekszego problemu.
Zrobilem juz prawie wszystkie unlocki taktyk w T4 zonach i jewerly setow z ktorych polowa jest ZAWSZE po stronie destro i zachodu z tym mialem tyle samo jakbym jechal "do siebie" (na dobra sprawe nawet latwiej mi bylo bo po stronie destro 90% mobow nie jest juz dla mnie agresywnych).
A ja mam level 32 wiec nawet z 50% redukcja agro z tome tactics i tak mam wiekszy agro radius niz ty.
Sorka ale dla jednego gracza nikt nie bedzie budowal 3pasmowej autostrady.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

**

Posty: 355
Dołączył(a): 16.02.2005
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 19:28 
Cytuj  
o kurwa nie obiecal ? a ja na pol roku wykupilem!


_________________
Obrazek

***

Posty: 24059
Dołączył(a): 6.04.2003
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 19:58 
Cytuj  
przeszedłem już wszędzie, myślałem, że nie można się dostać do ostatnich chapterów elfów, ale mozna.
Ale jest to niesamowicie utrudnione i podróż w jedną stronę zajmuje kilka-kilkanaście minut, brak prawdziwych terenów contested i wspólnego levelowania, dlatego ta gra jest dla totalnych carebearsów.
A odkrywanie taktyk z tome of knowledge - blah karol66 masz zacięcie do PvE i bicia 1000 mobów w jednym miejscu dla 5% zwiększenia damagu na określony typ mobków czy innych bzdur przydatnych tylko w PvE.

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 20:01 
Cytuj  
wiesz co marek... szkoda slow, naprawde.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 paź 2008, 23:07 
Cytuj  
Mark24 napisał(a):
Ale jest to niesamowicie utrudnione i podróż w jedną stronę zajmuje kilka-kilkanaście minut, brak prawdziwych terenów contested i wspólnego levelowania, dlatego ta gra jest dla totalnych carebearsów.
A odkrywanie taktyk z tome of knowledge - blah karol66 masz zacięcie do PvE i bicia 1000 mobów w jednym miejscu dla 5% zwiększenia damagu na określony typ mobków czy innych bzdur przydatnych tylko w PvE.


rotfl
Jesli "niesamowicie utrudnione" jest przejscie z punktu A do punktu B to moze i lepiej ze tam nie doszedles - przynajmniej sie nie zblazniles.
Jak tak Ciebie slucham to odnosze wrazenie ze pare razy dziennie robilem takiego "epickiego questa" nawet o tym nie wiedzac :)

A taktyki sa przydatne wlasnie przy PvP na terenie innym niz pusty (czytaj: innym niz klepanie scenariuszy, flag czy keepow) - 50% redukcja promienia agro pozwala sie szybciej przemieszczac i nie ciagnac za soba ogona mobow. Pomijam juz ten drobiazg, ze do ich zrobienia nie trzeba walic 1000 mobow tylko najczesciej zabic jednego konkretnego named moba (przy okazji mozna tez sobie w prosty sposob zrobic sobie sety jewerly dajce calkiem ladne bonusy). Byc moze dla Ciebie dotarcie do konkretnego punktu mapy to naprawde challege ale zapewniam Cie - nie wszyscy maja takie problemy.

Generalnie rozmowa z Toba sie mija z celem, bo Ty tylko po to grasz w mmo zeby jeczec na boardach. Moze to i dobrze - przynajmniej nie ochlapiesz przy tym klawiatury.


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

*

Posty: 51
Dołączył(a): 22.10.2008
Offline
PostNapisane: 30 paź 2008, 15:20 
Cytuj  
bah Open RvR dla PvP graczy, Core dla carebear PvE, Role dla "wczutych" PvE. Ja gram na Open i nie nazekam, nawet jak mnie WE 5 lvl wyzszy gnebil przez pol dnia na PQ. Jedyne co bym zmienil to obnizyl lvl guardow w wioskach ;) mniam, okupacja warcampa przeciwnika ;P nie ma to jak pojsc na druga strone mapy i nagle na zakrecie stanac oko w oko z enemy :) globalnie dla mnie fun ;)


_________________
Obrazek
Obrazek

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 161 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.