mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:55 
Cytuj  
jaka zabrac zbroje (jak wiesz ze mag ma wrestling to bierzesz leather, jak niema to zbroi niepotrzebujesz (szkoda dexa)), bron (albo siekierke (spada mana) albo cos z mace (stamina), najlepiej to i to, najpierw mu mane ciachniesz, potem stamine i ma do dom ;]), mozna tez myslec nad potionkami... mozna zabrac cos na dex, str, no i heale najlepiej greater... bandarze tez sie przydadza. jak mag robi combo to przewaznie zaczyna z jakiegos magic arrow czy cus, potem rzuca pralize i wali explosion czy energy bolt, jak rzuci arrow to zaczynaj sie leczyc bandarzami (bedzie cie leczyc podczas paralize). potionki to raczej wiesz jak pic... to by bylo na tyle ;] jakis mega mag killa to ja nie jestem, ale wiem co sie dzieje na NL (tutaj jak widzisz maga pk to lepiej spierdalac ;]), moze troche pokrecilem ale to mozesz na prv sie spytac co i jak :]

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 19:55 
Cytuj  
no, jaszczur byl szybszy ;]

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:42 
Cytuj  
Teraz cfaniaki bylo wtedy ja zabic :lol:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:47 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 19:37, -Mithrandir- napisał:
Bloob tak czy inaczej nie byla to walka rownego z rownym, jesli chcesz cos pokazac to daj mu postac nieco slabsza od przecietnej i wtedy zobaczymy jakim jest doswiadczonym graczem oczywiscie nie umniejszam tu umiejetnosci Fergerod'a .


Proponuje inaczej, dam 3-4 z was postacie rowne tej jego :razz: ide o zaklad ze was zdmuchnie w max 20sec :razz:

**

Posty: 270
Dołączył(a): 15.01.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:48 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 21:42, BaroO napisał:
Teraz cfaniaki bylo wtedy ja zabic :lol:


wiesz, szkoda ze ja na SoA nie gram... no od czasu do czasu wpadne zobaczyc jak moj bard sie czuje...

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:49 
Cytuj  
ano zabili my ja
a wlasciwie zabil ja poison


_________________
THC RULES

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:50 
Cytuj  
Jashchoor:
(niebede cytowalal bo to ten dluuugi post)
Patrzylem na walki i phreda wczesniej...
heh on te komba stosowal z powodzeniam juz wczesniej :razz: ale wy byliscie slepi :razz:
Tyle ze faktycznie robil to troche wolniej :razz:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 20:54 
Cytuj  
Tak przy okazji, dzisiaj widzialem kolejna akcje, w serro carres, bylem sprawdzic NPC ...
Biega im tam koles xxx, jeszcze niedawno w NBD siedzial i makrowal non-stop, wybija polowe miasta lootuje, a kolesie stoja i sie gapia :smile:
Xiver moze to ty? :razz: bo napewno nikt z polskich shardow :razz:

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:01 
Cytuj  
Fergerod
Ja tom wojom Vem prawie raz miałem mimo tego ze mam w poruwnaniu do tych przez ciebie wymienionych graczy slabom postac. Jak bys nieuciekl to jeszcze na jedno uderzenie miales zycie :smile: Ale moze nastempnym razem :smile:


_________________
SHINJI IKARI NA QUESTMAKER'A !!!

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 21:50, bloob napisał:
Jashchoor:
(niebede cytowalal bo to ten dluuugi post)
Patrzylem na walki i phreda wczesniej...
heh on te komba stosowal z powodzeniam juz wczesniej :razz: ale wy byliscie slepi :razz:
Tyle ze faktycznie robil to troche wolniej :razz:

hehe
jako ze jestem w rm nie mialem okazji ginac za czesto z jego reki

z boku to inaczej wyglada
dopiero jak wali do ciebie a ty nie zdarzysz sie zastanowic z czego by vem walnac a juz robisz ooOOooOo to wyglada imponujaca

faktycznie robil comba i faktycznie sporo wolniej, jednak szczerze mowiac wcale ich nie musial stosowac bo na polowe serva stykna jego 2-3 corpy


_________________
THC RULES

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:09 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 21:54, bloob napisał:
Tak przy okazji, dzisiaj widzialem kolejna akcje, w serro carres, bylem sprawdzic NPC ...
Biega im tam koles xxx, jeszcze niedawno w NBD siedzial i makrowal non-stop, wybija polowe miasta lootuje, a kolesie stoja i sie gapia :smile:






Aktywnie bralem udzial w tej zabawie :smile:. Gosciu tylko spierdalał a nie chciał stanąc 1vs1. Wlasnie 5 min temu najazd nam zrobił Phred. Jakby tak niespierdalal to bym go zabił. Mialem wiecej niz połowe HP a on zdecydowanie mniej, tylko uciekł. :smile:Ale biegac potrafi bardzo szybko i to podobno jest najlepszy gracz na serwie. Zrobił nam najazd a my go z Rezem gonimy przez 10 min. AJAJAJAJ totalny brak honoru. :smile:

_________________
Nie grzesze wiec mam czyste sumienie. Naleze do Orderu i to sie nigdy nie zmieni!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Magnus Rembrandt dnia 2002-06-29 22:17 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:15 
Cytuj  
phrad jest magiem a nie wojem to normalne ze w walce wrecz ma nieduze szanse (z dobrym wojem oczywiscie) wiec to normalne ze nie stoi tylko biega
i jak on wam ucieka?
czyzby mial lepsze buty?
a i jeszcze jedno czary mary i znowu ma full hp :smile:
_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-06-29 22:16 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:19 
Cytuj  
a co do combow jeszcze to wczesniej poison chujowiej dziala wiec jego stosowanie bylo malo urzyteczne
teraz wymiata


_________________
THC RULES

*

Posty: 55
Dołączył(a): 24.06.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 21:23 
Cytuj  
[quote]
2002-06-29 22:15, jashchoor napisał:

czyzby mial lepsze buty?

_________________
THC RULES
Na pewno nie. Ja w moich Ultra-Popierdalaczach go powinienem dogonic :smile:


_________________
SHINJI IKARI NA QUESTMAKER'A !!!

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 22:39 
Cytuj  
eej, patrzylem na tego woja, on niestawal bo to byl noob :razz: kazdy w serro ma od niego 2x lepszy staty, dlatego mnie tak to bawilo bo on was zabijal po kolei :lol:

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 22:47 
Cytuj  
Ehh bloob Sera care to ja sam cale wybijam, wystarczy nawejsciu dac kazdemu trucizne jeszcze ta stara, i wybijalo sie ich po koleij nawet nak 4 na mnie bieglo to tylko bilem jednego malo hp odalalem sie caly cza healing ( 74 healingu i 95 anatomi lecze sie do full nawet przy 15% zycia a mam 75). Walka z nimi wyglonda tak wpadam w tlum jednego prawie juz zabijam ale musze uciekac wszyscy mnie gonia , jak sie wylecze to nagle uciekaja, to ja ich po koleij wykanczam, lotuje bron tarcze i bandaze, zeby nie pobiegli sie wskrzesic i znowu walczyc, ostatni we trzech w taki sposob wybilismy cale miasto chyba z 9 ich bylo, potem tylko wszyscy stali w tych bialych togach i patrzyli jak reszte wybijamy, juz broni nie mieli.A trucizne rzucalem po to zeby im healing nie dzialal bo jak trucizna przestawala dzialac to i tak trzeba bylo ja wyleczyc.

A co do rzucania czarow w biegu widac ze niektorzy nie wiedza co to makro, np czar heal rzuca sie bardzo szybko i to wyglonda jak by bylo w biegu.

A np nie ktorzy nie wiedza jak wypic pontiona podczas ucieczki bo przeciez nie da sie sterowac myszka i klikac na butelke, wystarczy sobie w opcjach ustawic zeby zawsze biegal , i uzywac kursorow, cala myszka do dyspozyci. To takie male rzeczy a ciesza :smile: ale juz wystarczy tych porad.

A co do Vem the Insane, ona biegala dwa razy szybciej i temu nie zaprzeczycie jak trzech graczy bylo dwa pola za nia a po chwili juz 8 i tak z dwa razy chodz wszyscy biegli, fakt ze taktyka gracza nia sterujacego jest bardzo dobra, ale co tu ukrywac w ultime gra zapewne od samego poczatku jej istnienia juz pare latek bedzie, wiec nie ma sie co dziwic ze osby grajace miesiac czy dwa w wieku 15 lat dostawaly w dupe, ci lepsi tez ale roznica postaci tez byla znaczaca, i nikt raczej w pojedynke nie mial szans, ja wczoraj wialem i mi sie udalo recallem, zginolem od trucizny ale pod samym healerem w innym miescie wiec nie bylo tak zle :grin:


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 23:28 
Cytuj  
Cytuj:
2002-06-29 19:27, Ivan napisał:
". Najbardziej plakali ci co uwazaja sie za kozakow, a tak naprawde nic nie potrafia: BaroO, Tengu, Spider, Ivan, Kolombo, itd"
---------------------------------------------
no fajnie masz,my przynajmniej walczylismy i probowalismy cie rozwalic,nie tchorzylismy,juz nic nie mowie o quindillu ktory se na lawce siedzial i sie patrzyl,inni przynajmniej probowali cie rozwalic ,moze im nie wyszlo ale probowali,a niektorzy to tchorzyli na maxa,wedlug mnie najbardziej to quindill

hehehehehee eh Ivan Ivan jestes smieszny ,nie moge cie juz sluchac rotfl

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 cze 2002, 23:38 
Cytuj  
lol
eldi chwali sie pomysla (prawie) ucieczka przed vem
widze niezle wszystkich pogonila


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 cze 2002, 00:06 
Cytuj  
hmm mnie tak zastanawia tylko jedno, o co wy macie pretensje przeciez walka nie polega na tym ile ktos skilla cwiczyl tylko na tym jak umie go wykozystac, to ze Far mial takie skille nie znaczy ze musial was zabic, jakbyscie umieli to byscie go ubili


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 cze 2002, 00:22 
Cytuj  
Ale o co mialo dokladnie chodzic ? O to , ze nie umiemy korzystac ze swoich skilli i ze nawet newbie ktory ma duza wiedze o ultimie byl by wstanie nas pokonac ?

_________________
oderint, dum metuant...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Astaroth dnia 2002-06-30 01:30 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.