mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 00:34 
Cytuj  
Komercja ponad wszystko :sad:
kazuje sie ze mozna zarabiac nawet na takiej pierdulce jak pakiet oprogramowania do uo dostepnego gratis do pobrania chocby na uo.stratics.com
============================================
Tresc e-maila ktory otrzymalem :sad: :
Niezbędnik UO

Uwaga pod tym adresem:

http://www.mmogspot.com/uo/download.html

istnieje mozliwość zapoznania się z ofertą umozliwiającą wejście w posiadanie wspaniałego niezbędnika zawierającego większość dostępnych programów wspomagających giercowanie w UO - ponad 12 MB różnych spakowanych aplikacji. Znajdziecie tam również krótki opis działania i sytuacji, w których dane programy się przydają .

Raz na kwartał przygotowywana będzie nowa wersja niezbędnika często zawierającego kolejne znaleźione w sieci programy. Dlatego warto pamietać o tym, iż istnieje możliwośc zdobycia wielu pomocniczych (nieraz juz dziś trudnych do znalezienia) programów, nie dac się ubiec innym i już dziś zamówić niezbędnik. Tym bardziej, iż w sierpniu wsród osób które to zrobią losowane będą nagrody w postaci 5 najnowszych Ultim LBR.

Ramirez
A najlepsze jest na poczatku :/

Poniżej jest email wysłany do Ciebie przez administratora "Forum MmogSpot.com". Jeżeli uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod poniższym adresem:

[email protected]
Wyslane od : [email protected]


_________________
Ruttar Stonegrip @ IX Kohorta @ Moogle

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 05:52 
Cytuj  
ciekaw jestem co to sa za programy.
z tego co wiem zdzieranie kasy za cos, co ktos inny napisal i udostepnia ludziom za darmo niebardzo legalne jest...

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 06:59 
Cytuj  
prosto mowiac oni proboja zarobic na wszystkim nawet wykorzystujac nowicjuszy i sprzedajac im to co za darmo..... na dodatek to tylko kilkanascie mega... geezus przeciez to kilka minut na sdi, na modemie moze godzinke to potrwac ale czy jacys modemowcy graja w uo ?

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 08:18 
Cytuj  
co gorsze jak wysylaja juz ten spam to po kilka razy... zawsze dostaje po oko 4 maile z ta sama trescia....

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 08:41 
Cytuj  
30 PLN? Double UO zeby byc power graczem? LOL
Ja mysle ze chyba im ktos shackowal te strone i te glupoty powypisywal. Bo nikt powazny nie robilby takich rzeczy.

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 08:57 
Cytuj  
hehe, nie wspominajac juz o uo loop...

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 09:22 
Cytuj  
Od strony prawnej jest ok bo gosc nie sprzedaje tych programow tylko udostepnia dostep do swojego ftp za kase - proste.
Inna sprawa ze jest to zwykla pulapka na frajerow bo wiekszosc tego softu mozna sciagnac z jednej (nie pamietam adresu w tej chwili) strony z linkami do softu UO.

Ale sa wieksze skurwysynstwa. Gamebanshe np. krzyczy teraz 4 usd/miesiac za dostep do bazydanych itemow ktora przez kilka miesiecy budowali GRACZE wysylajac gosciom opisy i screenshoty dropow jakie znalezli.
To jest dopiero przekret.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2002-07-19 10:22 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 09:54 
Cytuj  
debili niebrakuje w internecie....

**

Posty: 299
Dołączył(a): 12.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 13:37 
Cytuj  
i naiwniakow ktorzy dadza sie naciagnac :/

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Magus dnia 2002-07-19 14:38 ]</font>

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 17:58 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-19 09:18, Ashton napisał:
co gorsze jak wysylaja juz ten spam to po kilka razy... zawsze dostaje po oko 4 maile z ta sama trescia....


Wprawdzie nie ja tego maila wysylalem ale napewno nikt nie wysyla ich po kilka razy tylko jest bug w korespondencji seryjnej, ktory staramy sie usunac. Ale oczywiscie przepraszam ze nie siedze nad tym dzien i noc kurwa, znowu sie zaczyna ta sama bajka jak kiedy bylem jednym z adminow emulatorka. Wszyscy maja wielkie pretesje ze "obsluga" nie siedzi dniem i noca i nie rozwiazuje problemow, tylko zajmuje sie jakimis "przyziemnymi" sprawami np. pogrzeb, nauka, spanie przynajmniej te 0,5h dziennie.
A te 2-3 maile to taki wielki spam? 90% ludzi to uzytkownicy stalych laczy dla ktorych nie ma znaczenia czy sciagaja poczte 5 czy 6 sekund.

Cytuj:
2002-07-19 01:34, Scorpio napisał:
A najlepsze jest na poczatku :/

Poniżej jest email wysłany do Ciebie przez administratora "Forum MmogSpot.com". Jeżeli uznasz go za spam, jest obraźliwy lub w jakikolwiek sposób Cię niepokoi skontaktuj się z webmasterem forum pod poniższym adresem:

[email protected]
Wyslane od : [email protected]



W takim razie Scorpio, czemu sie ze mna nie skontaktowales? Tylko odrazu trzeba zrobic afere.. omg.

Jesli ktos ma dalej uwagi/pytania/zadania zapraszam: [email protected]

_________________
MmogSpot.com Forum Admin/OCC


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Thaxyllis dnia 2002-07-19 19:02 ]</font>

***

Posty: 793
Dołączył(a): 16.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 18:30 
Cytuj  
Cytuj:
Wprawdzie nie ja tego maila wysylalem ale napewno nikt nie wysyla ich po kilka razy tylko jest bug w korespondencji seryjnej, ktory staramy sie usunac. Ale oczywiscie przepraszam ze nie siedze nad tym dzien i noc kurwa, znowu sie zaczyna ta sama bajka jak kiedy bylem jednym z adminow emulatorka. Wszyscy maja wielkie pretesje ze "obsluga" nie siedzi dniem i noca i nie rozwiazuje problemow, tylko zajmuje sie jakimis "przyziemnymi"


Czy ciebie człowieku pojebało ?
1. Rozsyłacie spam
2. Nie umiecie tego dobrze zrobić i ludzie dostaja po 4 kopie tego samego gówna
3. Masz pretensje że się ludzie denerwują
4. Przyznajesz się że masz teraz lepsze rzeczy do roboty niż poprawianie bugow w waszym serwisie

Przepraszam ale kto tu komu robi łaske ?
Wy że wysyłacie mi takie gówno na skrzynke ?

Dla mnie EOT
Już napisałem do admina aby usunął moje konto i adres email.

Następny list który od was dostane będe forwardował na http://www.polspam.org
Jak was zblokuja na kilkudziesięciu serwerach pocztowych to może przestaniecie zachowywać się jak banda kretynów !

**

Posty: 7311
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 18:46 
Cytuj  
Ale oczywiscie przepraszam ze nie siedze nad tym dzien i noc kurwa

hehe wlasnie za takie podejscie do ludzi inni traktuja was tak, a nie inaczej (nazi-gm'ow, smiesznych/znerwicowanych adminkow z mmogspot:)
nie bede sie rozpisywal, bo zgadzam sie w 100% z tym co kielas napisal.
zycze wysokiej ogladalnosc i zeby wam juz wiecej pradu nie wylaczali! rofl

**

Posty: 249
Dołączył(a): 14.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 18:50 
Cytuj  
ROFL dzieki, tego sie spodziewalem


_________________
There is no beginning, there is no end,
There is only change.

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 18:54 
Cytuj  
Tak dla wiadomosci PANOW umowa dotyczaca praw autorskich oprogramowania typu freeware przewiduje koniecznosc skontaktowania sie z autorem programu w celu uzyskania zgody na rozprowadzanie programu na wlasnych nosnikach. Co wiecej wg tej umowy mozna rozporowadzac oprogramowanie wylacznie w kosztach tzw nosnika a osobiscie nie sadze zeby te 30 pln za nagrana plytke dotyczylo DVD-R wiec niedotrzymujecie warunkow freeware - ale to juz maly pikus - a napisalem o tym bo nielubie przesadnej zachlannosci :/

***
Avatar użytkownika

Posty: 927
Dołączył(a): 26.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 19:30 
Cytuj  
Cytuj:
zycze wysokiej ogladalnosc i zeby wam juz wiecej pradu nie wylaczali! rofl


W zasadzie miałem się nie wtrącac bo mnie to wali ale na tej samej zasadzie my możemy życzyć byście więcej nie musieli szukac nowego łącza.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-07-19 20:42 ]</font>

*

Posty: 6460
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 21:09 
Cytuj  
heh... mialem cos napisac po przejzeniu tego posta... ale kielas mnie uprzedzil i zaoszczedzil mi pisania (zaspany jestem ;])

****

Posty: 1401
Dołączył(a): 22.12.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 22:13 
Cytuj  
ludzie, przesadzacie usuwanie 3-4 emaili trwa pare sekund a spam to jest wtedy jak codziennie dostajesz ze 20 takich emaili, a swoja droga po co wysylacie mozliwosc kupienia oprogramowania "wazacego" 12 mb skoro jak wczesniej napisal Thax wiekszosc ma stale lacze i moze sobie to bezproblemow sciagnac?


_________________
Obrazek

**

Posty: 350
Dołączył(a): 7.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 22:17 
Cytuj  
Zeby zarobic na naiwniakach?

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 23:16 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-19 20:30, IcE napisał:
Cytuj:
zycze wysokiej ogladalnosc i zeby wam juz wiecej pradu nie wylaczali! rofl


W zasadzie miałem się nie wtrącac bo mnie to wali ale na tej samej zasadzie my możemy życzyć byście więcej nie musieli szukac nowego łącza.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: IcE dnia 2002-07-19 20:42 ]</font>


Po pierwsze dzieki Kielasowi ludzie moga grac na zagranicznych serverach z dobrym pingiem , dzieki niemu stoi server map dla Polakow z roznych shardow.Nie masz nawet pojecia ile Kielas zrobil dla polskiej sceny mmorpg.Zaskoczy Cie tez pewnie fakt, ze robil to wszystko za darmo
, poswiecajac swoj prywatny czas zeby wszystko ladnie dzialalo.
Po drugie nasze forum dziala tez dzieki uprzejmosci ludzi(takich ludzi dla ktorych nie sa najwazniejsze $$$).
Po trzecie nasza dzialalnosc nie ma nic wspolnego z komercja, mmorpg.pl skupia bardzo duza ilosc graczy i nie chodzi nam o zarabianie kasy tylko na tym zeby stworzyc Community ludzi z ta sama zajawka - grami mmorpg.
Ja osobiscie tez dostalem duzo maili od mmogspot , czasami bez zadnej tresci , duzo razy przychodzil ten sam mail.Przewaznie tresc tego listu wzbudzala usmiech politowania.
Jesli probujecie zarobic kase , to starajcie sie chociaz to robic porzadnie zamiast wystawiac sie na posmiewisko i krecic jak zarobic na pracy innych.
Nie uznaje Was za konkurencje , Wasze forum odwiedzilem bodajze raz.
Slyszalem juz wiele razy o ekscesach IcE i roznych opowiesci na Twoj temat i to wystarczylo abym wyrobil sobie opinie na twoj temat :smile:(scam more newb?).
Wiec zanim zaczniesz postowac jakies uwagi odnosnie Kielasa , zastanow sie czy wogole wiesz o czym i do kogo mowisz.



_________________
ash'veem
Void Guardian of =O=
Siege Perilous

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Ash'Veem dnia 2002-07-20 00:17 ]</font>

*
Avatar użytkownika

Posty: 6418
Dołączył(a): 20.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 lip 2002, 23:37 
Cytuj  
Cytuj:
2002-07-19 23:13, Aeroth napisał:
ludzie, przesadzacie usuwanie 3-4 emaili trwa pare sekund a spam to jest wtedy jak codziennie dostajesz ze 20 takich emaili, a swoja droga po co wysylacie mozliwosc kupienia oprogramowania "wazacego" 12 mb skoro jak wczesniej napisal Thax wiekszosc ma stale lacze i moze sobie to bezproblemow sciagnac?


Nie wiem czy przesadzamy czy nie. Ja uwazam osobiscie ze jesli ktos prubuje za wszelka cene nabijac kase na ludziach zaczynajacych przygode z UO (bo chyba tylko tacy to moga kupic) zarabia nie na usludze a na cwaniactwie. Pozatym spam jest spam i nie ma znaczenia ze kasuje sie kilka minut czy sekund.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 25 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.