mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 15:11 
Cytuj  
Sielo napisał(a):
a czy to wtedy sie stalo jak ubiliscie lorda dwa pietra nizej ? ;) jesli tak to sie nie dziwie ze po baga nie zdazyles

Tia, wtedy niestety. Sam zlazł na dół :/. Nawet ludzie krzyczeli u nas by go nie bić bo znowu będzie burza na forum WA. Ale jak już trafił się złoty bag to czemu by go nie wziąć. Przyda się kolejny ward (bo Conq sam w sobie, dla sorcy, jakiś szałowy nie jest).

Potruje później GMom, uważając by nie trafić na tego co dzisiaj (koleś na moje kolejne PYTANIE po minucie odpowiedział "Czy to już wszystko? Jak tak to życzę miłej gry").


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 21 mar 2009, 17:50 
Cytuj  
Jak byl zbugowany to jednak nie sadze zebys dostal:) Chest mial widocznie normalny despawn, po prostu nie zdazyles. U mnie skrzynka zniknela doslownie po 10 sekundach od ubicia lorda.
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 22 mar 2009, 02:36 
Cytuj  
Probably. W pewnym sensie i tak się nie należał :). Swoją drogą to dosyć słabo, że ten lord w 50% przypadków tak sie bugguje. W innym wypadku nie wiadomo czy byśmy podbili tę fortecę. Order całkiem nieźle jej bronił (altho, to głównie dzięki AoE, które jest way to op teraz :P). No ale tego się nie dowiemy już :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 23 mar 2009, 06:24 
Cytuj  
noo zdeka to głupie, że aoe dmg bije teoretycznie tyle samo lub czasem więcej niż single dmg. Czasem się zastanawiam, czy ten aoe nie jest lekko bugnięty O.o

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 23 mar 2009, 13:23 
Cytuj  
Różne spelle, różnie scalują się z intelektem :/. Czego nigdy nie rozumiałem w tej grze. Na WL z niektórymi skillami i siłą miałem to samo. Jak np. taki Pit Of Shades, który przy specu destruction wali ok 300 spirit damage (na co ludzie maja więcej resistow), może bić po ok 1.5-2k, gdzie mój Doombolt walący prawie 600 (praktycznie 2x więcej) corporeal damage (na co ludzie mają MNIEJ resistów) wali często dosyć podobnie? 2-2.5k. I to drugie jak się naprawdę nieźle przyfarci. Nie kumam po prostu...

Będzie nerf AoE jak nic (a dokładniej to "fix"). Obstawiam, że na specu destro będzie biło tak jak teraz bez niego. Coś ok. 700-1k. Może trochę więcej.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 15:21 
Cytuj  
Altdorf podbity pierwszy raz na k8p :).

http://www.bankfotek.pl/image/212796.jpeg

I jeśli mam być szczery to jest nudny jak flaki z olejem :P. Ale przynajmniej trochę sprzętu wpadło :). Onslaught Signet, naramki Invadera i pasek Warlorda (którego nigdy nie założę :P).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1642
Dołączył(a): 24.11.2002
Offline
PostNapisane: 29 mar 2009, 17:50 
Cytuj  
Nie pierwszy raz :P Jak serwer powstal to Destro przez 3 tygodnie w nim siedzialo az Mythic zmienil zasady zdobywanie Capitali :roll: :wtf:


_________________
www.excessum-gaming.com - Join us in Skyforge! Apply on our website!
Retired - AO/UO/DAoC/Hz/EQ2/SWG/AC1&2/L2/SoR/WoW/TMO/Rift/Lol/Hon/SWTOR
/CO/GW/Lotr/CO/TcoS/TR/M59/Vg/SB/Fury/SotW/DL/HGL/RoM/DDO/FFXI/Aoc/Eve/WO/Gw2/TSW/Tera/STO/AoW
/DE/DF/Nw/PS2


Posty: 4
Dołączył(a): 7.09.2008
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:24 
Cytuj  
Bierzgal zle sie wyrazil. sam Altdorf bilismy parokrotnie, natomiast teraz doszlismy do drugiego stage'a. U nas w instancji Bright Wizard College padl calkiem sprawnie w jakies 20 pare minut, natomiast Temple juz nie dalismy rady - wyszedl brak u ludzi odpowiedniej ilosci superior wardow (Darkpromise/Invader+).


_________________
Obrazek
Obrazek

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 30 mar 2009, 09:38 
Cytuj  
Podbity. Znaczy nasz, znaczy czarny :). Contested Altdorf to co innego.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 16:45 
Cytuj  
Przekręciłem licznik podczas rolla :D.

http://www.bankfotek.pl/image/216615.jpeg

/flex :P


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

**

Posty: 241
Dołączył(a): 10.02.2005
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 17:49 
Cytuj  
czemu tak twierdzisz? contribution miales 300 a roll 1001, wiec wyrolowales 701.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 kwi 2009, 18:08 
Cytuj  
Serhaud napisał(a):
czemu tak twierdzisz? contribution miales 300 a roll 1001, wiec wyrolowales 701.

Contrubition mialem 300 a rollnąłem 1001. Wynik końcowy 1301 i złoty worek :). Widać wyraźnie tam fazę rollowania. Podliczenie i rozdanie worków za 5 sekund dopiero było ;).


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 22:37 
Cytuj  
smród wdeptany w ziemię na k8p

Obrazek

*

Posty: 167
Dołączył(a): 2.10.2008
Offline
PostNapisane: 8 kwi 2009, 23:14 
Cytuj  
eh no tak. gratki... ale trochę kultury i szacunku by się przydalo w stosunku do przeciwników... ten "smród" aktualnie jedzie Was jak chce w end game...


_________________
Suffer not the witch to live!!!

*

Posty: 112
Dołączył(a): 24.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 01:07 
Cytuj  
no jedzie ale w pve, w normalnych godzinach order wygrywa z destro, niestety maja grupe ktora gra albo bardzo pozno w nocy albo wczesnym rankiem i to oni zabili krola, gra na to pozwala wiec nie mozna o to miec do nich pretensji ale tez nie mozna mowic ze na k8p destro jedzie order bo to nie jest prawda

**

Posty: 368
Dołączył(a): 13.05.2008
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 08:04 
Cytuj  
Coz, rezultat jest taki ze macie jednogwiazdkowy Altdorf, w swiat poszla wiadomosc, ze to na waszym serwie Franz byl w lancuchach itd.
A wytlumaczenie, ze oni graja w innych godzinach jest z deczka smieszne... Tez tak mozecie...
A.


_________________
www.miniwojna.blogspot.com

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 08:39 
Cytuj  
No cóż tak o już jest, kiedy życie>gra, ale za to na scenariuszach destro dostaje mocno w pupę, już wtedy nie są tacy twardzi jak w nocy. :)

**

Posty: 379
Dołączył(a): 7.11.2002
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 08:53 
Cytuj  
moźe dostają bo mają w większości przypadków taką samą ilość osób po obu stronach... ?

mnie tam destro przypominają hiby z daoc'a... dopóki nie będzie przewagi to się nigdzie nie ruszają :D

tylko hiby to już miały jakąś fobie dopiero wiedziały, że mogą atakować jak zauważyli, że w keep'ie jest ich 60 a nas 8 :D

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 09:46 
Cytuj  
InkubPendragon napisał(a):
Coz, rezultat jest taki ze macie jednogwiazdkowy Altdorf, w swiat poszla wiadomosc, ze to na waszym serwie Franz byl w lancuchach itd.
A wytlumaczenie, ze oni graja w innych godzinach jest z deczka smieszne... Tez tak mozecie...
A.

Pisanie o tym, ze destro gra PvE na K8P to jedna wielka bzdura. Wczoraj ok 3ej w nocy (ta wiem :P ale uparłem się wbic rr50, brakowało mi 1k rp :P) na fortecy w Reiklandzie było chyba więcej orderu na obronie niż atakujących destruction. Mnie śmieszy, ze dla orderu na k8p nigdy nie jest "primetime". Jak w niedziele o 12 padła im stolica wtedy to tez to nazwali PvE.

Prawdą jest, że jest teraz destro więcej. I tak sie składa, ze zawsze ktoś tam u nas biega przejmując keepy i flagi w renownowym pociągu szczęścia. Ale najczęściej wygląda to tak, że front sam z siebie posuwa się do fortecy, nie udaje się ona i jest reset frontu danej krainy. Boję się nowego patcha gdy pewnie praktycznie każda fortecy będzie padać. Nie wyjdziemy pewnie z Altdoorfu co jest bezsensem. Osobiście chętnie bym zobaczył jakieś transfery orderowe na nasz serwer. Lepiej już mi sie grało jak było nas mniej jeśli mam być szczery.

A co do mitu "destro dostaje w dupę gdy nie jest ich 5X więcej" to chyba każdy tak pisze. I po każdej stronie. A gdy jedno party rozwala np. cały randomowy wb orderu to jest "lololol, nerf sorc AoE" czy inne pierdoły :P.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

***
Avatar użytkownika

Posty: 10868
Dołączył(a): 17.06.2005
Offline
PostNapisane: 9 kwi 2009, 10:45 
Cytuj  
Wystarczy poczytać - http://forum.warhammer-online.pl/index. ... 83.45.html

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 180 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.