mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 20:26 
 
Szczerze?
Vem the Insane, ja+yerpen
Taunis, dalem mu na 1h orka(lobo ty tez? :grin: )
tego o phredzie nie skomentuje ale mi to pachnie dalej tym samym, zazdroscia.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 24.02.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 23:19 
 
Ogolnie sa tu dziwni ludzie na Soa ,zrobilem postac dexora o nicku Spragniona Gardziel to niektorzy mysleli ze jestem Gm-em ,jeszce inni ze Fergerodem.
Ale mialem ubaw hehehehehehe

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 9 sie 2002, 23:35 
 
E tam gdybym powiedział prawdziwe Przekrety GM to by były jaja :grin:

A gdyby kazdy gracz powiedział o GMach z SOA co wie o nich naprawde to by dopiero było cos :razz:

P.S pisze to na bani :razz: piłem z Buczem i Anyom :lol:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 04:08 
 
Bloob wiesz oco chodzi ? oto ze on napeno zostal napakowany przez .setskill bo napewno nie zrobil sobie od tak to gm magery na czasna magie trzeba byc/bylo byc Mistrzem Magi aby zniej kozystac pamietasz jak mowiles ze im wiecej dex tym szybciej sie biega a PhReD zapierdalal jak automat a dojebales tym ze powiedziales ze mozesz nam pokazac ze tez potrafisz tak szybko biegac ciekawe skat tajemniczy PhReD na poxzatku serwa wziol ksiege runow mialem postac zlodzieja na poczatku i sam mu ja zajebalem ale co tam oczywiscie byla cofka... i skat do chuja RM ma siedzibe w miejscu gdzie nie mozna doplynac.. (bo ci ludz na 2 strone mapy wywala) ani dojsc w zaden sposub nadodatek ma tam vendorokow niewiem z jakiej racj!

I wogule ta postac czym bys jej nie sprawdzil anatomy czy evol. wychodzila na predatora..

_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: BaroO dnia 2002-08-10 05:09 ]</font>

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 12:11 
 
Co do czarnej magi to na poczatku niektore czary nawet ja robilem gdy mialem 75 magery. Nie dlugo wedlug ciebie baroo wszyscy ktorzy beda mieli 100 magery to beda Gm'ami. Mi juz nie wiele brakuje do 100 , jestem gm ? A moze mowisz tak o phredzie dlatego ze wszystkich kosil ? Mnie tez nie raz zabil ale nie robilem topicu ze on jest Gm'em itd.


_________________
oderint, dum metuant...

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 17:53 
 
A wiesz Asta co mnie wtym najbardziej wkurwia? to ze rozmawialem kiedys z GM ... i mi powiedzial jak bylo kto otym wiedzial kto nie jakie inni GM maja postacie w grze itp. a Jaschor sam mi chzanil ze wie ze bloob to phred ze sie przyznam im w RM ze niemial czasu na pakowanie skilli a tez chcial pograc itp. a teraz wszyscy sciemniaja tak ze masakra !!
Potem zaczeli sciemniac ze phred to kolega blooba jakis sasiad z klatki a ostatnio slyszalem ze przyjechal doniego na troche na wakacjach z kompem, sciemniacie tak maymalnie jak tylko mozna i chyba jakis debil uweizy w te bajki przynajmniej mogli byscie zrobic 1 wersje a nie ze kazdy broni go inna bajka... i przysiega ze to prawda jak dlamnie to sprawa jest zakonczona bo itak wszystko konczy sie na jednym... KLAMSTWACH


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 18:55 
 
BaroO jezeli to jest mozliwe do sprawdzenia w jakis sposob to popros oto Tezcatlipoce , znam go jeszcze z sc nox i wiem ze on cie napewno nie bedzie sciamnial itp. Jest chyba najbardziej uczciwym gm'em na serverze i dobrze o tym wiesz.


_________________
oderint, dum metuant...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 10 sie 2002, 19:42 
 
BaroO dobijasz mnie, sprawdzalem Phreda skille i staty i jedyne co mial na GM to evala, ktorego latwo bylo wycwiczyc na poczatku, magie mial troche ponad 90 a staty tez normalne wiec nie chrzan ze byl wypakowany, i moze powiesz co to byl za GM bo tak to ja moge powiedziec ze twoj kochanek mowil ze masz malego


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 01:28 
 
Chaos co do postaci wiem ze jej skille i staty zostaly zmienione a co do Teza to wole nie wspominac jak sie zaczela ta historia bo od tego glownie sie wszystkie klamstwa zaczely... (i nie chodzi mi tu ze on klamal...) chaos ja juz to mam w dupie itak nikomu to nie przegadasz..

Bo to Polska...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 10:54 
 
Cytuj:
Bloob wiesz oco chodzi ? oto ze on napeno zostal napakowany przez .setskill

Na soa nie mamy takiej komendy.
Cytuj:
bo napewno nie zrobil sobie od tak to gm magery na czasna magie trzeba byc/bylo byc Mistrzem Magi aby zniej kozystac

Trzeba bylo 90 magery, na scrolle chyba mniej.
Cytuj:
pamietasz jak mowiles ze im wiecej dex tym szybciej sie biega

Nic takiego nie mowilem.
Cytuj:
a PhReD zapierdalal jak automat

Widzialem jak biegal, to efekt ustawien w opcjach, ew laga, ale napewno biegal normalnie, zreszta juz to udowodnilem, wystarczy wlaczyc jedna opcje i juz...
Cytuj:
a dojebales tym ze powiedziales ze mozesz nam pokazac ze tez potrafisz tak szybko biegac ciekawe skat tajemniczy PhReD na poxzatku serwa wziol ksiege runow

Moze kupil matolku? :smile:
Cytuj:
mialem postac zlodzieja na poczatku i sam mu ja zajebalem ale co tam oczywiscie byla cofka... i skat do chuja RM ma siedzibe w miejscu gdzie nie mozna doplynac..

Budowalismy ja im, a ze nie mozna doplynac... Hmm my tam nie plynelismy a oni dostali runa, zreszta po co chcesz tam plynac skoro tam nie ma drzwi? :smile:
Cytuj:
(bo ci ludz na 2 strone mapy wywala) ani dojsc w zaden sposub nadodatek ma tam vendorokow niewiem z jakiej racj!

Heh taki gest, to bylo na poczatku i mielismy jeszce dobre humory.
Cytuj:
I wogule ta postac czym bys jej nie sprawdzil anatomy czy evol. wychodzila na predatora..

Hmm no ja patrzac na jego statystyki widze postac no.. zaawansowana jak na tamte czasy a na teraz... slaba, teraz przecietny gracz jest od niego lepszy hmm..

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 10:58 
 
Cytuj:
2002-08-11 02:28, BaroO napisał:
Chaos co do postaci wiem ze jej skille i staty zostaly zmienione a co do Teza to wole nie wspominac jak sie zaczela ta historia bo od tego glownie sie wszystkie klamstwa zaczely... (i nie chodzi mi tu ze on klamal...) chaos ja juz to mam w dupie itak nikomu to nie przegadasz..

Bo to Polska...


A powiedz mi skad ty to wszystko wiesz, buehehe, powiem ci cos:
ZADEN gm nie bylby sklonny udzielic ci takich informacji, chyba ze butcher, a on dostepu do serwera jako takiego nie ma wiec nie byl wstanie sam niczego sie dowiedziec.
To raz.
Dwa:
Zaden gm by ci nie udzielil takich informacji wlasnie dlatego ze masz nasrane we lbie....
Zdajesz sobie sprawe ze nie jestes tu lubiany, a jeszcze sobie grabisz... I tak sobie nagrabisz ze sie naprawde zdenerwuje....

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 11:07 
 
nie bede komentowal tego wyzej bo mnie to juz wali PhReD odszedl i wszyscy graja normalnie i ladnie... :razz: wiec nieszukam dziury w calym (juz :razz:)
Co do tego kto mnie lubi to ja tez wszystkich nie kocham kazdy ma wrogow przyjaciul i sojusznikow a to jakich sie ma to juz inna sprawa i nie obchodzi mnie to ze masz cos domnie bo wiedzialem otym od samego poczatku ja tu gram... zreszta raczej swiata z komputera nie mieszam z zeczywistoscia mam nadzieje ze niektorzy niemaja mi zazle ze ich w grze wyzywalem czy zabijalem bo to taka gra :razz:

No chyba ze Midian ale to wyjatek ;p

Jak dlamnie sprawa jest zamknieta i mzoecie zamknac temat chyba ze checie to dyskutujcie sobie dalej... :wink:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 11:43 
 
\\\\\\\\||||||||||||||||/////////////////////
============ KWITY NA GRACZY ============
\\\\\\\\\||||||||||||||||/////////////////////


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 13:10 
 
to ja poprosze dwa


_________________
THC RULES

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 16:10 
 
Cytuj:
2002-08-11 12:07, BaroO napisał:
zreszta raczej swiata z komputera nie mieszam z zeczywistoscia

"przyjedz na zjazd to zobaczymy", "tylko cie zobacze..."
Pomijam juz sprawe z decado :smile: (dla niezorientowanych: chcial sie prac) :smile:

^ pierwszy kwit ^

A na jashchoora?
hmm kurde... aa wiem, wykorzystales 2x buga (przynajmniej) i chyba cie na makrowaniu dorwalem kiedys..... :razz:


Posty: 11
Dołączył(a): 4.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 19:12 
 
BaroO ma racje.

Źle przedstawil wszystkie argumenty potwierdzajace prawde, ze bloob to phred ale ma racje. Sam sie o tym przekonalem ale nie zamierzam tego nikomu udowadniac bo to nie ma najmniejszego sensu. A posty broniace blooba to jedna wielka ŚCIEMA, sami sie plątacie w tym co mowicie.

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 19:19 
 
Przyjedz na zlot chodzilo mi oto aby zobaczyc czy tytaki twardy to jestes tylko za kompem nie mialem tu na mysli nic z ...
a tylko cie zobacze tak jak wyzej.. :wink:

I jesli uwazasz ze kazdy by cie tylko w morde chcial prac to nie wiem czy masz racje ale ja raczej nie ja na zlocie mam tylko jedno do zalatwienia i nie chodzi mi oto ze ten gnojek wyzywal mnie ale moja mamcie a tego to ja nienawidze..


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 11 sie 2002, 21:46 
 
Cytuj:
2002-08-11 17:10, bloob napisał:
^ pierwszy kwit ^

A na jashchoora?
hmm kurde... aa wiem, wykorzystales 2x buga (przynajmniej) i chyba cie na makrowaniu dorwalem kiedys..... :razz:



???
wtf
???
czegos nie badam


_________________
THC RULES

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 12 sie 2002, 12:02 
 
hehe nie wazne :smile: ale chciales kwit :smile:
wiecie co? :smile:
a teraz wam pokaze ze jestem lepszy i mam w dupie baro hehehe ostatnie slowo moje.

Ja mam racje. Zawsze.

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 13 sie 2002, 08:38 
 
Jeszcze co do 'mieszania sie w zeznaniach'
nie wiem o co chodzi, ja caly czas mowilem to samo, jak ktos nie wie dokladnie, niech zapyta, moje gg jest ogolnie dostepne w moim profilu.
Jakiekolwiek inne wersje sa po prostu wymyslami graczy hehe, tak to jest :smile:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.