mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 20:07 
Cytuj  
odsiwiezam stary topic :]
1. batlle magi powrocili niezle - coprawda nie maja juz instanta i da sie je zabic (chodz sie to nam nie udalo) ale skoro ubywa im zycia to dobry znak
2. tylko dlaczego te misiaczki stoja za mistem? slyszalem juz "kto widzial reda w miescie?" ale zeby i kolo miasta sie nie dalo stac to juz przegiecie
3. byla koncepcja chaosu by psyche dawno temu a tam ze bedziemy stali przy drogach i napadali na ludzi - a tu error - nikt na pieszo sie nie buja (ani konno) - kazdy tylko "zrob mi gate do ..." ale zaden za to nie chce placic - tak wiec maly apel do magow - odpowiadajcie "1k gp" - bedzie na regi, niektorzy (biedniejsi albo sknery) pozwiedzaja sobie mape i chaos sie rozerwie
4. co do najazdow na miasta postanowilismy juz wczesniej je troche ograniczyc, poki order troche nie podrosnie
5. po raz kolejny przypominam ze jestem burmistrzem i chcialbym miec jakikolwiek wplyw na miasto, nic nie moge zbudowac bo lataja za mna cwoki, zebranie musze organizowac kolo cm
6. powstala kolejna profesja megalooter - siedzi na laweczce, makro na "guards" i zbiera, zbiera - po to sie chyba dostaje status nb zeby mozna spokojnie wyjsc z miasta isc na niedzwiadki lub na cm bez obawy ze sie zginie - a taki nazbiera rzeczy caly bankm skili 0 a pozniej placze ze go all redy ganiaja i zabijaja a on jest slaby
wczoraj pokazalem jednemu jak to milo spieprzac przed strazami i nawet czegos sie nauczyl wiec moze i inni wezma z niego przyklad bez doswiadczania na wlasniej skorze gniweu burmistrza :}

to chyba tyle w tym temacie


_________________
THC RULES

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 15 sie 2002, 20:55 
Cytuj  
hmm battlemage skasuje poza miastem(Kara nie stawiaj ich, lasy akurat zawsze nalezaly do PK no i nie mialo ich byc).


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 20:26 
Cytuj  
Mialo ich nie byc, ale swiat sie zmienia ... , no i sa, a nawet zamierzaja sie rozmnozyc.
To odpowiedz na wasze mordercze zapedy.

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 23:00 
Cytuj  
Karanira czy cie #@%&@@??? co to ma byc????????? ZS chcesz zrobic????? daj sie zając graczą a nie BM będziesz stawiac :sad: co potem??? klimat RPG?????

Niedosc ze kolesie z CL i chcą robic "klimaty" to teraz BM :sad: co potem????
żadnych :smile: :grin: lol???

Oj czarno to widze.......


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 16 sie 2002, 23:08 
Cytuj  
Proponuje BM co pol ekranu na wszystkich glownych drogach a poza nimi tak co okran, ewentualnie 2, no i oczywiscie ze 30 w kazdym miescie. O Instancie chyba nie musze nawet wspominac, bo to oczywiste... :/

Wiecie, to ze za duzo jest pseudo PK, to wiadomo, ale na walke z nimi sa inne sposoby... :???:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 00:48 
Cytuj  
Nie bede sie z wami spierac. BM postawilam na razie tylko w dwoch miastach i tam zostana. Jak sie komus nie podobaja to ... ma jeszcze cala reszte swiata.
Sa do zabicia, choc jak patrzylam na wasza z nimi walke to smiech mnie chwytal .......
Chyba, ze wolicie zwyklych guardsow z instantem ?

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 00:52 
Cytuj  
Shinji -> tolerancji troche dla biednych imigrantow. Im tez sie cos od zycia nalezy.
Chca grac klimatycznie, to niech graja.
Dla mnie to sa tacy sami gracze jak wy.

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 01:18 
Cytuj  
Kara nie mialo byc BM i lepiej niech tak zostanie, widzialem gdzie ich postawilas, po 1 w miescie i 3 poza granicami miasta(jeden to prawie na cm wlazl)


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 01:40 
Cytuj  
Kara dało sie to w 1 poscie :smile:

Chodzi mi oto ze to co sie teraz dzieje to stan przejsciowy i nienalezy w niego ingerowac , jak budowałem SC to miałem z 15 ludzi i chaos siedział w Dnstrip i tez killowali :razz: a teraz siedzą w Dnstrip i killują NB i Rzemieslników , to samo sie zmieni , GM niesą do tego potrzebni , lepiej gdybyscie wsadzili troche potworków do swiata bo niema naczym ciwczyc :sad:

A tych twoich BM to juz killują dla
zabawy :lol:

A do graczy z CL czy ZS niemam nic ale oni na siłe prubują tworzyc klimat i zmieniac Shard który zawsze był freestyle :smile: sam robie gildie RPG :grin:
_________________
This is the land of Love and Peace :grin:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Shinji Ikari dnia 2002-08-17 02:42 ]</font>

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 02:18 
Cytuj  
shin nie prowokuj bo battle shity dostana inv i swoje mega combo i bedzie tylko OooOOoO i lootowanko :/


_________________
THC RULES

***

Posty: 666
Dołączył(a): 22.03.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 15:54 
Cytuj  
Ja i tak niemam reda i niezamierzam miec :grin:


_________________
Serro Carres rząda dostepu do morza!!!!!

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 16:38 
Cytuj  
ja tam jak ktos powie 'cos nie tak' albo zle sie na mnie popatrzy to leje po mordzie, niewazne czy z gildii zaprzyjaznionej, swojej czy zupelnie obcy... (ale najpierw warto sprawdzic anat lub evalem czy nie rwie sie z motyka na slonce :razz:


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 21:26 
Cytuj  
"A do graczy z CL czy ZS niemam nic ale oni na siłe prubują tworzyc klimat i zmieniac Shard który zawsze był freestyle sam robie gildie RPG"

Wszystko rozumiem. Mozecie sie denerwowac gdy ktos narzuca wam swoj sposob mysleniagry w UO. Ale co z tymi, ktorzy graja rpg tylko dlatego, ze wtedy gra staje sie dla nich jeszcze ciekawsza?
Wyjasnijcie mi ktorych "klimatnikow" (kolejna frakcja obok "chaosnikow";)) sie tutaj nie lubi? Bo juz zaczynam sie bac cokolwiek mowic... Zaraz mnie ktos wyzwie od CL'owca.


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 17 sie 2002, 22:06 
Cytuj  
gracze na soa dziela sie na 4 frakcie : chaos, order, nooby i gracze kilmatyczni :smile:
ale tak wogle na powaznie to z klimatem gra sie owiele lepiej gra jest ciekawsza jest c tudniej i stresujaco bo czlowiek se nie moze pozadnie kogos zbluzgac albo sie wyzyc slownie tylko trzeba grac rpg no coprawda da sie bluzgac rpg ale to tak nie wyladowuje stresow jak pozadne k.... , h.. p........ itp :wink:


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 00:43 
Cytuj  
volo napewno nie? a hasla w stylu "psi pysku"? Na ZS wolno bylo tak powiedzec:) Nawet bluzganie wymaga pewnej finezji.
A jesli przytoczony przyklad nie jest wystarczajacy to daj znac, cos wymysle.


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 00:55 
Cytuj  
motyla noga


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

**

Posty: 278
Dołączył(a): 21.02.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 01:09 
Cytuj  
konski zadek


_________________
Diabeł jest optymistą, o ile sądzi, że może to uczynić ludzi gorszymi.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 01:21 
Cytuj  
no ja niewiem czy sie by czlowiek wyladowal krzyczac na kogos kto go wkurzyl konski zadku , nogo motyla ,psie pryszczaty itd chociaz moze moze ale najlepsze sa tradycyjne K.... :grin:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 04:35 
Cytuj  
jak zawsze odchodzicie od tematu przewodniego ale coz, nic nie poradze, a wrecz w tym wypadku tez odejde :]

1. coz z rpg mialem malo wspolnego a z mmorpg to juz wogole, ultimke dostalem dawno dawno temu w prezencie od mikolaja (tylko jakis ten mikolaj byl niedoinformowany bo wtedy jeszcze nie mialem netu wiec poszla do szuflady) dopiero jakos ostatnio tchnelo mnie na ta gierke
zaczolem jeszcze na sc tydzien przed armagedonem :] wtedy to bylo ciezko byc noobem - siedzialem w brit profesja drwal, ciesla, fleczer (chyba tak to sie nazywa - w kazdym badz razie robilem sobie luki) i zazwyczaj jak juz mialem caly plecak towaru i zbieralem sie do sprzedawcy przyjezdzal jakis misiu na rumaku, trzask prask i OoooOOo
wtedy bieglo sie przez pol miasta (na starej mapie to byl nawet spory kawalek) do uzdrowiciele i spowrotem, pozniej 15 min zbierania pieprzonych lukow i rura do sprzedawcy w nadzieji ze nie spotkam nikogo po drodze (nadzieja matka glupich :razz:) "i tak do zajebania" gdy juz sie zarobilo to 1k gp wtedy kupowalem zbroje i na psy :] i znowu w mroku nocy pojawial sie jezdziec na koniu, bach bach i znowu moglem zaczymac od poczatku zabawe (noob nie wiedzial o istnieniu banku :]) - btw: chcialbym podziekowac kowalowi ktory co jakis czas kul mi za free siekierki, moze gra na soa, gdyby nie on napewno by mnie tu z wami nie bylo, noob takze nie wiedzial ze "straz" lub "guard" mobilizuje sily porzadkowe do dzialania (w zyciu nie uzylem :razz:) [powoli gubiue watek ale thc dziala :] ] kolejna akcja: jacys kowale znalezli bodajrze skarb (duzo duzo rudy) i kuli dla gm bs zbrojki i rozrzucali przed domkiem takie fajne fioletowe zbroiki na moje nieszczescie jedna z nich mnie obdarowali (kit ze z tego zestawu zalozylem chyba 2 lub 3 czesci - malo str) ucieszony poszedlem na cm (w koncu w takim wypasionym armorku szkielet mogl mi naskoczyc :] ) niestety nie doszedlem, w standardzie pojawil sie jezdziec - tym razem bach bach bach (padlem po 3 strzale) i nie bylo zbrojki a dodatkowo jeszcze uslyszalem "jebany looter..." - w koncu skad noobas moze miec zbroje exp z mithrilu marked by xxx hehe
2 dni pozniej nastal armagedon - na moje szczescie
to byla moja szkola zycia - wiec podziekujcie temu jezdzcowi ze jestem jaki jestem, on nie pytal czy jestem noobem, nie zostawil w cialku siekierki ale coz takie zycie nie lecialem do niech z tekstem "ty pierdolony chuj, kurwa oddawaj rzeczy" "jebana lama" po prostu przyjmowlem to do siebie ze to jak jestem cieniasem i moge mu naskoczyc i nastepnym razem jak go widzialem staralem sie isc druga strona uliczki :razz:
kolejnym serverem bylo zs tam nauczylem sie co to klimat a wygladalo to mniej wiecej tak
porobilem troche lukow, sprzedalem i czym predzej udalem sie do banku, tam wpisalem magiczne slowo kluczowe "bank" wszystko looz, no to luki "bank" luki "bank" tym razem bankier nie wytrzymal i wyskoczyl zebym trzymal klimat i pisal pelnymi zdaniami, coz nie mialem nic przeciwko wiec odpowiedzialem "oki" przenioslo mnie do dziwnego miejsca pokoik 5x5 bez krzesla bez telewizora a co najwazniejsze bez drzwi :], po chwili pojawil sie ktos (w koncu noob jeszcze nie znal pojecia gm i napisal ze zakaz uzywania "oki" przemilczalem to pan gm sobie poszedl a ja zostalem :/, po 15 min dopadla mnie samotnosc polaczona i claustrofobia, wiec rozpoczalem monolog (jak sie okazalo to byl epilog :smile: ) po stwierdzeniu "ale tu syf" zrobilo sie szaro i po chwili wylogoano, ponowna proba zalogowania zakonczyla sie fiaskiem i tak oto skonczyla sie moja zabawa na zs rotfl
pozniej krotka przerwa i nastal czas soa :]
tutaj kolejna niespodzianka - tym razem postanowilem zostac krawcem, szyje sobie szyje pozniej sprzedaje, gdy juz rozkrecilem interes i moglem sobie pozwolic na masowa produkcje, gdy juz mialem caly plecak koszulek i wlasnie klikalem i klikalem po kolei zeby je sprzedac pod okienkiem sprzedazy pokazalo sie "witaj" jako ze z natury ponurym samotnikiem zlalem, co bede odpowiadal jakiemus lamasowi, pewnie bedzie chcial wydebic jakas forse - to byl blad - zrobilo sie szaro i nastepne 15 min zbieralem koszulki kurwiac pod nosem [btw: chaos nidgy ci tego nie wybacze :razz:]
takie byly poczatki pozniej spotkalem samaela, ktory biegal z dzidka i zabijal wszystko co sie ruszalo i nie bylo psem ani kotem ani jashchoorem :razz: swoja droga byl dosc zdziwiony ze dostaje klocki od jaskiegos noobasa bez zbroi walacego piesciami :] {sami konczu juz te wakacje i wpadaj na soa zaprowadzic rzady) swoja droga jak to sie stalo ze zostal bumistrzem adel to do dzisiaj nie moge pojac :razz: to adel bylo od poczatku miastem chaosu a nie dwnstrip wtedy tam jeszcze nawet psow nie bylo a teraz red nawet nie moze po lesie kolo adel polazic bo zaraz battle shity wyskakuja
tyle o byciu noobkiem na soa

czas na nl i tar tataj pojecie nooba chyba nie istnieje, wyjdziesz za miasto czy to na lanie czy na cm to juz nie zyjesz chyba ze masz mega farta i zadazysz dobiec do guardow i chyba to moi drodzy "zjednoczeni" chaosnicy trzeba wprowadzic w zycie miasta zostawimy w spokoju (na jakis czas oczywiscie) otoczymy adel zwartym kordonem i kazdy kto wyjdzie wroci do niego jako duszek :razz:
a i jeszcze jedno ostatnio byla inwazja milicjantow na adel i kto bronil miasta w 95% chaosnicy 3% orderowcy i jeszcze 2% noobwasow ktorzy pomiedzy zgonami probowali zbierac stuff z potworkow tudziez padajacych obroncow (wielkie brawa)


_________________
THC RULES

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 18 sie 2002, 05:14 
Cytuj  
Jashchoor po pierwsze to na sc nie bylo tak zle, tez tam gralem i to dluzej niz ty.
Po drugie to historia badzio mi sie podobala :razz:
A po trzecie - "miasta zostawimy w spokoju (na jakis czas oczywiscie) otoczymy adel zwartym kordonem i kazdy kto wyjdzie wroci do niego jako duszek" - mnie nie dotyczy :grin:

A i Adelbertus..... piekne zdjecie :lol:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 139 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.