mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona
Autor Wiadomość
**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 00:54 
Cytuj  
coprawda w dziedzinie garderoby jestem samowystarczalny (w koncu dorobilem sie gm) ale taka pamiatka nie pogardze - moze bedzie to naakrycie glowy na miare czapeczki doktora paj hi wo (moze nie ta pisownia ale pana kleksa widzialem ostatnio 15 lat temu albo i lepiej) pociagne za pompon i mam inva :smile:
jak prototyp sie sprawdzi, mozesz ruszac z masowa produkcja - oferuje welne po promocujnych cenach :smile:


_________________
THC RULES

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 00:55 
Cytuj  
Alez nikt nie mowi, ze nam to odpowiada, wrecz przeciwnie my nazekamy, ze jest zle... btw: czy ja tez moge prosic o taki beret? :smile:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 01:17 
Cytuj  
Yerpen mam pomysla na zmiany skoro im tak zle i ciagle wyjezdzaja z realem)juz to pisalem ale nikt nie zauwazyl)
1. woj zabija jednym cieciem
2. lucznik zabija jednym strzalem
3. mag zabija jednym czarem(nawet magic arrow)
ciekawe jak im sie to spodoba


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 07:07 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-18 23:05, Eldorn napisał:
Nie wiem czy ktos bez zamilowania do cyferek przez to przebrnie, tylko ze to teoria a w praktyce jest gorzej.

Zapomnialem ze u nas anatomia daje 3x wiekszy bonus niz normalnie, wliczcie 280% do bonusa, a co do tego ze gorzej to to dlatego ze jedna strona ucieka pod wplywaem obrazen, a ze jest to woj to dosyc dziwne...

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:08 
Cytuj  
hmmmmmm Bloob a czemu ma sluzyc ten 3 razy wiekszy bonus ?? JAkos tego nie łapie? Aaaaa juz wiem moze temu ze 100 heala robi sie w pare godzin i porostu walka wojow byla by bez celowa bo by sie szybciej leczyli niz ranili?? Hejj moze maga dacie 2 razy wiekszy bonus od evala. :smile: zartuje. Ale po co 3x wiekszy ?


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 02:17, lobo_17 napisał:
Yerpen mam pomysla na zmiany skoro im tak zle i ciagle wyjezdzaja z realem)juz to pisalem ale nikt nie zauwazyl)
1. woj zabija jednym cieciem
2. lucznik zabija jednym strzalem
3. mag zabija jednym czarem(nawet magic arrow)
ciekawe jak im sie to spodoba



chaos jezeli tak bedzie to lucznik wygra bo woj nie dobiegnie a jak lucznik bedzie mial reflekta to sie mag o niego sam zabje

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 09:44 
Cytuj  
Heheh, a ja wojakow tez ulepszalem specjalnie na te wasze blagania i wiecie co, woj z 80str moze zadac obrazenia do 140 na cios :smile: Serio, wystarczy dobra bron, niemagiczna, expowa + butla sily + troszke szczescia, a ten dmg obnizany jest tylko przez ar broniacego sie, dla ulatwienia dodam ze cios wystarczy zadac w szyje i juz, jak gosc nie ma gorgeta to moze sie z zyciem pozegnac na jeden cios :smile:
I mi powiedzcie ze magowie rzadza, po prosto wojownicy nie mysla, odgrywaja postacie kretynow? :grin:

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 11:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 10:08, Eldorn napisał:
hmmmmmm Bloob a czemu ma sluzyc ten 3 razy wiekszy bonus ?? JAkos tego nie łapie? Aaaaa juz wiem moze temu ze 100 heala robi sie w pare godzin i porostu walka wojow byla by bez celowa bo by sie szybciej leczyli niz ranili?? Hejj moze maga dacie 2 razy wiekszy bonus od evala. :smile: zartuje. Ale po co 3x wiekszy ?


Normalnie daje 30% na gm, a u nas daje 100% na gm... a czemu to wlasnie dlatego ze jakis pacan awanture zrobil na forum :/

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 12:33 
Cytuj  
No to ja robie awature czemu nie daje 30% tylko 100% :razz:

Ale medytacia bierna mogla by byc :smile: (ale to moje wolne przemyslenia pewnie nikt uwagi nie zwruci)


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:12 
Cytuj  
Co do biernej medytacji popieram przedmowce i wnosze apelacje o przywrocenie jej. Skoro woj szaleje bandazami to niech i mag ma szanse bo jak woj bedzie sie leczyl plus miksturki odbicia czaru, a magowi sie mana skonczy to koniec ;/ A nie kazdy moze sobie sprawic zestaw z magicznego ice (ktory itak po jakims czasie zostalby zdarty z danej osoby sila przez innych) ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

**

Posty: 208
Dołączył(a): 19.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:28 
Cytuj  
Co do biernej medytacji to ja rowniez sie z tym zgadzam , powinna ona zostac na nowo przywrocona. No i sprawa tych butelek reflecta , dlaczego skladniki do tego sa tak latwo dostepne ? To chyba goopie bo tak to nawet byle noob moze sobie zrobic postac alchemika , ktora zrobi sobie takie potiony bo skladniki na nie jest zdobyc strasznie latwo... :sad:


_________________
oderint, dum metuant...

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:42 
Cytuj  
ciekawe ile wam sie many odnowi w walce z wojm moze z 10 i padniecie :wink:oczywiscie jak przedtem glupi woj niepadnie

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:44 
Cytuj  
Volo tu chodzi o regeneracje many nie medytujac (czyli np uciekajac przed wojem gdy sie skonczy) ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:46 
Cytuj  
wlasnie o to mi chodzilo :razz:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:53 
Cytuj  
faktycznie troche latwo dostepne sa te regi
1. w kazdym stworzonku powinien byc tylko rodzaj i w znacznie mniejszej ilosci
2. a co do potowrkow ktore je posiadaja to tez zrobic to jakos z glowa (umarle drzewo - rapery, gwiezdny kamien np. w liszku, torf raczej powinien byc pozyskiwany podczas kopania na bagnach - kopiesz gline i raz na jakis czas trafiasz na torf, skrzydla nietoperza w moonbatach, obsydiany hehe powinny byc w obsydianach (niestety zniknely te potworki) to moze w tatharach (pajakoludziach)
tak teraz wyskakuje sie na cm do pobliskiego lochu ubije pare zjawek i ma sie po 100 regow


_________________
THC RULES

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 13:54 
Cytuj  
Jak mag bedzie uciekal co sil w kopytach to woj go nie zabije hehe ;]
Heh zapomnialbym o najwazniejszym... w sytuacji kiedy mag nie bedzie mial laga oczywiscie (woj tam moze miec, jego strata;).
_________________
Qui non est mecum, contra me est!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karak the Grimm dnia 2002-08-19 14:56 ]</font>

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 14:24 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-19 14:42, Volo napisał:
ciekawe ile wam sie many odnowi w walce z wojm moze z 10 i padniecie :wink:oczywiscie jak przedtem glupi woj niepadnie

Co na przykladzie ciskania min blastow daje o jeden wiecej(15mana*6mb+5mana regen=15*7)

*

Posty: 161
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 14:37 
Cytuj  
bloob a ty znowu z tymi cyferkami wyskakujesz :razz:

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 15:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-08-18 23:40, Yerpen napisał:
Autorzy afery mb zapomnieli o jednym... ze po to sie wymysla sposob, aby znalezc na niego antysposob, no ale ba, jak ktos wali jeden, dwa, max 3 takie same czary stojac w miejscu, nie myslac ze przydaloby sie je czyms wzmocniz ( jak chociazby specjalnie powiekszenie wojowi dexa, by obrazenie od mb bylo jeszcze wieksze ) no to nie ma co sie dziwic, ze sie baty dostaje...

I wlasnie o to chodzi to mag powinien myslec a nie ze woj taktyki bitewne obmysla (to nie napoleon jak mowil ktos inny).
A skoro mam juz nie wymyslac jak jest w realu o jesli w realu lucznik zabija jednym ciosem podobnie jak mag to czemu lucznikowi obnizyliscie dmg a mag ma silny zostac ?(nie wiem czy juz mu odnizyliscie bo mag i tak i tak mnie zabija :sad: )

Co do wrestla to od kiedy w czasach sredniowiecza lub w jakiej kolwiek bajce/fimie fantastycznym bylo cos takiego jak wrestling/zapasy????

Mialem jeszcze (bardzo) duzo do powiedzenia, ale przez te wasze biadolenie (no nie ktorzy madrze gadali np: garf, i dla tych osob browiec :razz: ) juz polowe zapomnialem a nie mam ochoty czytac jeszcze raz 7 stron i pisac wywodow ktore potem i tak ktos skrytykuje (bo ja wiem lepiej)...


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2002, 15:44 
Cytuj  
Thyriad nie zaczynaj znowu, bylo juz powiedziane ze mag jest teraz do zabicia przez woja/lucznika bardzo latwo i nie pierdziel ze nie, bo jakbys troche pomyslal to bys wiedzial jak


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 194 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.