mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 21:57 
 
ehh Karaniria to mialo byc pokazanie kto wygra, jak widac woj i mag sa na rowni, lucznicy tez maja dobrze wiec niech nic nie bedzie zmieniane


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 251
Dołączył(a): 20.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 22:16 
 
Mi juz nie chodzi o zmiany (chcecie grac w pseudo Ultime, wasza sprawa). Widziales ta walke? To byla parodia. Nie wiem kto gral magiem, ale chyba mial zly dzien.

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karanira dnia 2002-08-20 23:21 ]</font>

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 22:55 
 
co to znaczy pseudo Ultima? przeciez teraz mag ma przerabane, czary nie przerywaja leczenie(a udane trafienie medytacje przerywa) nie dzialaja niektore czary, brak biernej medytacjii, a wojowie maja poty, duzy(moze nawet przesadzony) bonus od anatomii, lucznicy rowniez maja poty itp,


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2002, 23:33 
 
nom dzisiaj przeprowadzilem taka walke i byl remis, dodatkowo powiem ze woj mial staty 100/100/25 skille 100% anatomy, fencing, tactics, hiding, healing, stealth, parrying(ale sie nie przydal bo jednak walczylem spearem) natomiast przeciwnik mial jakies 60-70 archery, 80-90 tact, 100 anatomy, 100 healing i 80-90 sworda i jeszcze 2 inne ale nie patrzylem

_________________
Przyjaciele przychodzą i odchodzą,
Więc trzymaj sie wrogów,
Tylko oni zostaną przy tobie.
_________________
Archangel, Dark Angel
Lend me thy light
Through Death's veil
Til we have Haeven in sight!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: lobo_17 dnia 2002-08-21 00:35 ]</font>


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 03:50 
 
Szkoda, ze magom w takim stopniu utrudniono zywot. W koncu wielki mistrz McManus powiedzial, ze w zadnej grze fantasy mag nie moze byc slabszy od woja (ani na rowni z nim) gdyz o wiele wiecej ofiar poniesc musi by zyc - o nauce i treningu nawet nie wspominajac. Coz wiec za zycie ma miec teraz mag, ktory nie moze oczekiwac nagrody na koncu trudnej drogi jaka obral? Zaczynam "walic smuty", wiem. W dodatku nie cytowalem McManusa zbyt dokladnie... :wink:
W kazdym razie nie zbocze z jedynie slysznej sciezki (magyi) tylko dlatego, ze nie jest ona juz tak "oplacalna" jak niegdys. Nawet jesli mag mialby sie stac najslabsza postacia w grze napewno znajda sie fanatycy, ktorzy dalej robic beda to co najbardziej ich pociagalo - czynienie czegos z niczego (czyli perel, mchu, siarki, etc.:smile:)
Jakiez tylko ma w tym momencie zastosowanie stara paremia rzymska: "per aspera ad astra"? Dla maga: w momencie gdy miecz jakiegos Konana spada na jego czarodziejska glowe.

Amen


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

***

Posty: 505
Dołączył(a): 16.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 06:45 
 
Hmm powino byc tak ze jak mag trafi z pierwszego comba powinien miec prawie wygrana, no chyba ze woj ucienknie badz zrobi hidning. A pamietam jeszcze jak bylo na POL92 tam to magia byla potezna :razz: 4 lightingami kazdego kladles a tak wogole bloob czemu tamci magowei nei robili comba z Mind Blasta


_________________
"..and it will be a time of great strife,
when the moons are united in darkness and the dead shall walk the earth once more..."

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 07:50 
 
Cytuj:
2002-08-20 23:16, Karanira napisał:
Mi juz nie chodzi o zmiany (chcecie grac w pseudo Ultime, wasza sprawa). Widziales ta walke? To byla parodia. Nie wiem kto gral magiem, ale chyba mial zly dzien.

A moze my zagramy? To nie byl zly dzien, tak to wyglada wlasnie :smile:

Cytuj:
bloob czemu tamci magowei nei robili comba z Mind Blasta

Na nox nie wiem, a na tej wlace to dlatego ze byl zajety leczeniem deadly poison i mial w dodatku mnie na plecach....

ps: co do tej jaskini i walki zrobionymi postaciami... hmm ja nie mialem zadnego skilla nie osiagalnego, wrecz nie mialem zadnego trudnego, bo resista tu najtrudniej robic, ja mialem skille ktore kazdy moze w 2 dni do gma wymakrowac, taka jest prawda...

To wyznaczcie tych dwoch, woja i maga, polecam na woja eldorna hmm i volo ?
Maga nie wiem ale przykladowo vanderhugh sie nie nadaje :smile: tzn wiecie, wpadlem wczoraj na sekunde a tam 4 redow... hmm moja postac 66 magery a oni tam po 90 gm eval itd :smile:
Takze redow (TYCH redow:) ) nie bierzcie bo walka bedzie znowu smieszna :grin:

ps2: a co do pseudo ultimy to wlasnie u nas na serwerze sie robi, bo ta NIE pseudo jest na osi, staralem sie z tego co mielismy troszke uksztaltowac ale niestety sie nie da bo nazywasz to wtedy pseudo ultima :/ Trzeba orginowi powiedziec zeby zrobil prawdziwa bo ta taka jakas nie tego, nie ultimowata jest :smile:
_________________
[url]<!-- BBCode Start --><B><!-- BBCode Start --><I> Warrk![/url][/b][/i]

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: bloob dnia 2002-08-21 08:58 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 08:14 
 
Spokojnie, woj dzieki dodatkom sie taki cacy zrobil, ale i na maga powoli przyjdzie czas :wink:...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 08:33 
 
Bloob kurwa sam mowiles ze mozna bylo miec rzeczy ktore sie samemu zrobilo albo kupilo w sklepiewiec nie p....... , bo ty kurwa miales skorzana zbroje z skorki zombiaka a na to musial bys zurzyc 100%wiec nie wciskaj kitu wrzucam 2 wybranych graczy do jaskini tak zeby jeden na start 2 nie widzial i koniec .

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 08:44 
 
Cytuj:
2002-08-21 09:33, HEFAJSTOS {WK} napisał:
Bloob kurwa sam mowiles ze mozna bylo miec rzeczy ktore sie samemu zrobilo albo kupilo w sklepiewiec nie p....... , bo ty kurwa miales skorzana zbroje z skorki zombiaka a na to musial bys zurzyc 100%wiec nie wciskaj kitu wrzucam 2 wybranych graczy do jaskini tak zeby jeden na start 2 nie widzial i koniec .


Czy ty troszke nie przesadzasz? Kulturki troche :smile:
Alez wrzucaj, przeczytaj poprzedni moj post a nie wyjezdzasz z kurwami... Ja tez bardzo chetnie sie zgodze na takie rozwiazanie, ale zebys sie nie zdziwil jak mag bedzie sie wlasnymi mb bil non stop, a co do tej czapki ze skory zombiaka, to po prostu innej u vendorka nie bylo a mi sie spieszylo, a z golym lbem nie bede latal, przeciez ona nie daje zadnych bonusow chyba? Naprawde myslisz ze to cos zmienilo? Eh przeciez mozesz sam sie przekonac jak to wyglada na wlasnej skorze, po prostu wojak na maga nie jest w stanie przegrac pod warunkiem ze ma butle reflecta i w miare dobrze statsy ustawione...

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 09:04 
 
Ja tam bym postawil kilka poison walli i sie hidnol :smile: [ z nadzieja ze bedzie elemencik :grin: ]

*****

Posty: 2331
Dołączył(a): 1.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 10:35 
 
Hmm no ja tez bym sie hidnol i bysmy tak stali :smile:

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 11:39 
 
1. odnosnie czapki to bodajze z zomba i ze zwyklej skory ma takie samo ar - jakby mial nawet z demona to co by to zmienilo w koncu walczyl z magiem, a ar do magi nic nie ma - chodz z drugies strony to w 1 walce chyba jedyny dmg jaki otrzymal byl wlasnie od wresta :razz:
2. tez mialem ice do ktorego potrzebna jest ruda, a mialem 0 mininga


_________________
THC RULES

***

Posty: 887
Dołączył(a): 26.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 12:35 
 
Ja cos czuje ze tu sie magow nie lubi chlip :sad: Ciagle cos niszczycie :/ medytacja, recale, zbroje, itd itp


_________________
Powstał z popiołów jak feniks, powstał żeby siać zniszczenie.

*

Posty: 198
Dołączył(a): 15.06.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 12:51 
 
bo wojowie placza ze magowie ich bija a admini sluchaja i odrazu zmienaja zeby ulatwic zywot wojowi :/

**

Posty: 251
Dołączył(a): 4.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 13:21 
 
Wybraliscie kogo wrzucamy ?

**

Posty: 236
Dołączył(a): 5.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 13:31 
 
znowu kilo chatnych
jak co moge sie poswiecic :razz:

_________________
THC RULES

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: jashchoor dnia 2002-08-21 14:33 ]</font>

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 13:54 
 
Ja jeszcze nie mialem okazji sprawdzic czy zabije maga :wink:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"


Posty: 24
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 14:15 
 
Thyriad, specjalnie na ta okazje stworze nowa postac maga. Bede cie atakowac magicznymi pociskami krzyczac dla niepoznaki "Corp Por! Corp Por!" I to jest mysl... Fajnie, ze znow bedzie bierna medytacja. :wink:


_________________
Ad maiorem Chae gloriam

*

Posty: 60
Dołączył(a): 18.05.2002
Offline
PostNapisane: 21 sie 2002, 18:02 
 
To ja dam sie zabic, powiem ze magowie sa za silni, to jeszcze wam cos obniza :razz:


_________________
Każdy człowiek ma swój świat, ale prawdziwy jest tylko jeden...
_________________
"And... you'll never now what happens"

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 61 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.