mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 
Autor Wiadomość

Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 11:03 
Cytuj  
Cytuj:
Jakbym kurwa zauważył to pytanie na początku to bym sobie darował powyższe odpowiedzi, pomijając to, że praktycznie wszystkiego co Cię interesuje można się dowiedzieć z pierwszej lepszej strony o AION wliczając w to polskie serwisy.
Wszyscy traktują granie w chińskiego rataila jako swoisty trial. Klient jest za free. Jeszcze niedawno niektóre regiony były darmowe, a każdy inny miał conajmniej 5h darmowej gry. Zresztą koszt grania na chińskich serwerach kosztuje grosze, kilkadziesiąt godzin to równowartość 5 piw. Jest tyle poradników "jak zacząć grać na chińskim servie" , że trzeba być autentycznie opóźnonym w rozwoju, aby sprawiło to komuś kłopoty.

Domyslam sie dlatego dalem to pytanie prawie pod koniec. Poza tym jakbym mogl sie tego dowiedziec na stronkach to bym sie nie pytal, przejrzalem chyba z 5 roznych stron plus przeczytalem cale te forum i nie znalazlem odpowiedzi na te konkretne pytania. Wbrew pozorom site'y o roznych MMO sa beznadziejnie skostruowane, jesli masz opisane cos o przedmiotach to zazwyczaj sa to obrazki broni/armorow cos o craftingu i ewentualnie jakies 2-3 zbedne info. O tym jak dlugo sie lvl'uje nie ma nigdzie, nie wiem dlaczego ,pewnie dlatego, ze wiekszosc osob ma gdzies i lubi sobie expic [tego nigdy nie zrozumiem, ale w/e]. O markecie NIC nie znalazlem na zadnej ze stron.

Co do chinskiego serwera to po co mam grac z ludzmi, ktorzy nawet nie zrozumieja jak cos do nich napisze? Gram w MMO czy Coopa ze znajomymi? Poza tym 5h gry to za malo by cokolwiek konkretnego napisac o grze MMO, a bawic mi sie z wykupowaniem glupich godzin nie za bardzo mi sie chce, tym bardziej, ze moja karta chyba nie obsluguje traksakcji zagranicznych.
Poza tym prywatne serwery maja wielka zalete, ze maja podwyzszone rate'y - ja np nie umialbym grac w L2 na officialu choc bardzo bym chcial, po prostu lvl'owanie by mnie dobilo - tym bardziej, ze jak w niego gralem to potrafilem w tydzien stracic 10 lvl'i na PVP. Nie rozumiem kompletnie czemu developerzy nie stawiaja oficialnych serwerow o podwyzszonych rate'ach - traca naprawde wielu klientow przez to.

Dzieki za odpowiedz, wiele mi sie rozjasnilo i AION jest jednak interesujacy i nie jest kopia L2.

Pozdrawiam.

Ps. Nie ma expa z PVP? Na jednej stronie pisali, ze jest.

*

Posty: 107
Dołączył(a): 23.09.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 12:48 
Cytuj  
KKRT2 napisał(a):
...moja karta chyba nie obsluguje traksakcji zagranicznych...

Sry za offtopic, ale moja działka więc się wtrącę: w Polsce nie ma (już) wydawanych kart typu "domestic" <- przeznaczonych tylko na polski rynek.

No chyba że masz na myśli fakt że masz electrona który nie działa w internecie.


_________________
Obrazek

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 15:17 
Cytuj  
KKRT2 Pozwól, że się troszkę do Ciebie dojebie :-)

Napisałeś:

KKRT2 napisał(a):
9. Czy istnieja jakies prywatne serwery by gre sobie na spokojnie otestowac?


Kassei Ci odpowiedział:

Kassei napisał(a):
Klient jest za free. Jeszcze niedawno niektóre regiony były darmowe, a każdy inny miał conajmniej 5h darmowej gry. Zresztą koszt grania na chińskich serwerach kosztuje grosze, kilkadziesiąt godzin to równowartość 5 piw


Ty na to:

KKRT2 napisał(a):
Co do chinskiego serwera to po co mam grac z ludzmi, ktorzy nawet nie zrozumieja jak cos do nich napisze? Gram w MMO czy Coopa ze znajomymi? Poza tym 5h gry to za malo by cokolwiek konkretnego napisac o grze MMO


To Ty aby "odtestować" grę rozumiesz, obczajenie całego contentu i granie ze znajomymi ? Kek?


Inna sprawa, napisałeś:

KKRT2 napisał(a):
przeczytalem cale te forum i nie znalazlem odpowiedzi na te konkretne pytania.


To ja się pytam co to jest?:

Vercin napisał(a):
Klienta nie trzeba kupowac.
Mamy 5 godzin grania za free po ktorych jesli chcemy mozemy kontynuowac zabawe kupujac playtime.


Kassei napisał(a):
Cały czas są questy. Niestety w chińskiej wersji a inaczej mówiąc w ver1.0 ilość expa za questy jest lekko zjebana w stosunku do expa za mobki. Tzn nie jest tak tragicznie bo questów jest zaskakująco dużo, problem jest jednak taki, że za niektóre naprawdę trudne questy grupowe ilość expa jest wręcz śmieszna 20-60k, a znowu czasem za dość proste zadanie dostajemy np 200k. Jest też bardzo dużo questów powtarzalnych za które dostajemy coiny, których określoną ilość możemy wymienić na losowy item (czasami naprawdę świetny). Bardzo się też opłaca zaraz na 10 lvl po sończeniu noob zony zająć się craftingiem i gathernigiem za który też jest exp. Wydaje mi się, iż 10-15 można zrobić błyskawicznie nie zabijając ani jednego mobka. Wersja 1.2 będąca onlive obecnie w Korei sprawia iż levelowanie jest znaaaacznie łatwiejsze. Można nawet przeczytać w wypowiedziach graczy, że nawet zbyt łatwe. Ponoć był moment, że 40lvl można było nabić w jeden dzień ;)


Na resztę pytań jest odpowiedź na jednej z najbardziej popularnych stron o grach w Polsce: gram.pl ----> http://www.gram.pl/art_9wvhHu2_Aion_The ... zenia.html

Faktycznie dobrze szukasz :roll:


Część twoich pytań wyjaśniają te 2 posty, szukanie ich zajęło mi minutę. Wiesz, nie żebyś robił coś złego zadając pytania na forum, bo po części ono od tego jest, ale na przyszłość upewnij się, czy pytania które zadałeś lub podobne nie padły na forum i nie zadawaj pytań na temat pirackich serwerów bo to nie to forum.

Pozderka


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924


Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 18:27 
Cytuj  
Cytuj:
To ty aby "odtestować" grę rozumiesz, obczajenie całego contentu i granie ze znajomymi ? Kek?

Nie wiem czy przeczytales, ale wyraznie napisalem, ze nie lubie expic, czemu mialbym grac powiedzmy do tego 25 lvl'u, bo dopiero wtedy sie zabawa zaczyna przez Abyss jak nie chcialbym gry potem tam kontynuowac?
Ja wiem, ze niektorym nie przeszkadza expienie dzien i noc, ale mnie to cholernie nudzi i drazni, a chce sobie w Aion pograc jako w odchamiacz od EVE.

Cytuj:
To ja się pytam co to jest?:
+ quote Kassei'a - wybacz, ze nie bede jeszcze go dodawal

A znalazles w tym fragmencie odpowiedz na moje pytanie? Bo ja nie ..., zreszta czytalem ten post, ale on nie mowi mi ile zajmuje expienie! + tam glownie opisywane sa questy, ktorych jak juz pisalem, nie trawie.

Cytuj:
Na resztę pytań jest odpowiedź na jednej z najbardziej popularnych stron o grach w Polsce: gram.pl ----> http://www.gram.pl/art_9wvhHu2_Aion_The ... zenia.html

Faktycznie dobrze szukasz


Część twoich pytań wyjaśniają te 2 posty, szukanie ich zajęło mi minutę. Wiesz, nie żebyś robił coś złego zadając pytania na forum, bo części ono od tego jest, ale na przyszłość upewnij się, czy pytania które zadałeś lub podobne nie padły na forum i nie zadawaj pytań na temat pirackich serwerów bo to nie to forum.

Hmm nie czytalem tego preview z gram.pl, ale teraz nadrobilem zaleglosc i znalazlem odpowiedz na 2 pytania z moich 10... No faktycznie zle szukalem, przeciez wszystko tam jest! Nie ma nic o expieniu, nie ma nic o przedmiotach, nie ma nic o riftach, czy cenach za teleporty, za to napisali o markecie i o tym, ze nie mozna bic swoich na abyss - no rzeczywiscie sukces.

Czy to co napisalem wystarczy bys sie 'odjebal'?

***
Avatar użytkownika

Posty: 18803
Dołączył(a): 26.09.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 18:42 
Cytuj  
KKRT2 napisał(a):
...niektorym nie przeszkadza expienie dzien i noc, ale mnie to cholernie nudzi i drazni, a chce sobie w Aion pograc jako w odchamiacz od EVE.

KKRT2 napisał(a):
...tam glownie opisywane sa questy, ktorych jak juz pisalem, nie trawie.

Czego ty szukasz w takiej grze, skilowania jak w eve online chyba nie bo piszesz ze ma to byc odchamiacz od eve ?


_________________
"I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die."

*

Posty: 128
Dołączył(a): 18.04.2007
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 18:55 
Cytuj  
Całe życie to zasrane expienie i rozwijanie skili więc nie wiem na co tu narzekać.


Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 19:54 
Cytuj  
Cytuj:
Czego ty szukasz w takiej grze, skilowania jak w eve online chyba nie bo piszesz ze ma to byc odchamiacz od eve ?

Rozwijania postaci i duzo PVP. Wiesz w L2 jak Cie nikt nie resnal i trafiales do miasta po smierci to traciles 4% expa. Na rate x1 na wyzszych lvl'ach te 4% odrabiales pare h - dziekuje za takie cos ;] Expienie od czasu do czasu mi nie przeszkadza, a jak do tego przeplata sie z PVP/PK to jest w ogole cud, miod i orzeszki, ale podziekuje w granie w gre w ktorej 80% spedzam na biciu mobow, a tylko 20% na PVP.

@Gilrad
A myslisz, ze skad wzielo sie zdanko life sucks? :P

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 20:04 
Cytuj  
W grze szukasz "rozwijania postaci", ale expienie cie nudzi i drażni? Imo nie wiesz o czym piszesz. We got trolled!


Posty: 15
Dołączył(a): 23.06.2009
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 20:25 
Cytuj  
zax napisał(a):
W grze szukasz "rozwijania postaci", ale expienie cie nudzi i drażni? Imo nie wiesz o czym piszesz. We got trolled!

A zauwazyles 'i duzo PVP'? Czy tam bylo 'lub'/'albo'? Nie, bylo 'i' + masz kolejne zdanie z wyjasnieniem.
Lubisz rozkrecac bezsensowny flame i offtop czy po prostu nie umiesz wiecej niz 2 wyrazow przeczytac?


Ostatnio edytowano 24 cze 2009, 20:48 przez KKRT2, łącznie edytowano 1 raz
*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 20:45 
Cytuj  
Proszę nie śmiecić w temacie do zadawania pytań. Tutaj możecie się bawić do woli... ofc w granicach rozsądku ;) Enjoy :]


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

**
Avatar użytkownika

Posty: 328
Dołączył(a): 30.05.2008
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 20:50 
Cytuj  
I popsułeś całą zabawę... :(


_________________
http://www.twitch.tv/spikemoon
BattleTag: SpikeMoon#2924

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 21:01 
Cytuj  
Lukas24MwO napisał(a):
I popsułeś całą zabawę... :(
Ano taki niechlubny obowiązek stróża porządku :har: :wink:


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

***

Posty: 594
Dołączył(a): 6.08.2005
Offline
PostNapisane: 24 cze 2009, 23:54 
Cytuj  
KKRT2 napisał(a):
A zauwazyles 'i duzo PVP'? Czy tam bylo 'lub'/'albo'? Nie, bylo 'i' + masz kolejne zdanie z wyjasnieniem.
Lubisz rozkrecac bezsensowny flame i offtop czy po prostu nie umiesz wiecej niz 2 wyrazow przeczytac?


Lubię kolory niebieski **i** pomarańczowy, ale niebieski strasznie mnie denerwuje i drażni.

***
Avatar użytkownika

Posty: 16876
Dołączył(a): 12.09.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 07:48 
Cytuj  
KKRT2 napisał(a):
Cytuj:
To ty aby "odtestować" grę rozumiesz, obczajenie całego contentu i granie ze znajomymi ? Kek?

Nie wiem czy przeczytales, ale wyraznie napisalem, ze nie lubie expic, czemu mialbym grac powiedzmy do tego 25 lvl'u, bo dopiero wtedy sie zabawa zaczyna przez Abyss jak nie chcialbym gry potem tam kontynuowac?
Ja wiem, ze niektorym nie przeszkadza expienie dzien i noc, ale mnie to cholernie nudzi i drazni, a chce sobie w Aion pograc jako w odchamiacz od EVE.

To rob questy kuwa, bedzie 3,4x razy szybciej exp lecial.


_________________
viewtopic.php?t=6093
PODPISY: banery, sig'i, podpisy muszą zgadzac sie tematycznie z profilem forum, nie mogą być animowane, nie mogą przekraczac wielkości 100KB i wymiarow 90 (wysokość) x 400 (szerokosc).

**
Avatar użytkownika

Posty: 7080
Dołączył(a): 13.05.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 07:54 
Cytuj  
ale o co chodzi z tymi piecioma piwami? jak wychodze ze znajomymi "na miasto" to place 8-12zl/piwo ;/


Posty: 2
Dołączył(a): 17.05.2008
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 08:25 
Cytuj  
KKRT2 napisał(a):
Rozwijania postaci i duzo PVP. Wiesz w L2 jak Cie nikt nie resnal i trafiales do miasta po smierci to traciles 4% expa. Na rate x1 na wyzszych lvl'ach te 4% odrabiales pare h - dziekuje za takie cos ;] Expienie od czasu do czasu mi nie przeszkadza, a jak do tego przeplata sie z PVP/PK to jest w ogole cud, miod i orzeszki, ale podziekuje w granie w gre w ktorej 80% spedzam na biciu mobow, a tylko 20% na PVP.

@Gilrad
A myslisz, ze skad wzielo sie zdanko life sucks? :P

Nie chcesz expić, a bawić się do woli w PvP polecam GuildWars. Tam postać do pvp robisz w minutę z max lvlem i gearem. Jak chcesz pobawić się w armory itp to robisz postać PvE i sobie ją powoli rozwijasz - i nie tracisz expa na tej postaci w wyniku smierci na PvP

*****
Avatar użytkownika

Posty: 2223
Dołączył(a): 8.07.2005
Offline
PostNapisane: 25 cze 2009, 08:37 
Cytuj  
RufeN napisał(a):
ale o co chodzi z tymi piecioma piwami? jak wychodze ze znajomymi "na miasto" to place 8-12zl/piwo ;/
Cena sklepowa.


_________________
Obrazek
RETIRED [UO,SWG,L2,FFXI,FFXIV,WoW,RFO,GW,CoH,DDO,SB,TR,PS,EQ2,MxO,VG,AOC,WAR,DFO,AION,RIFT,LOTRO,SWTOR,EVE]
ATM [PONY CARS GARAGE HOBBY]

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.