mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:40 
Cytuj  
Polacy to taki narod, ze nic nie damy sobie na sile wcisnac. Sami natomiast predzej czy pozniej do tego dochodzimy :smile:, eewentualnie tylko jesli przeciwnik ma o 20% wiecej niz my.

Takie wariactwo: jak jest snezyca, burza i jestesmy glodni(podczas tego by szybko glod wzrastal, takze w nocy by wzrastal tylko troche wolnij niz podczas burzy a szybciej niz w dzien) gracze by mieli stats loss. Jedynym sposobem by spowolnic spadek statsow bylo by czeste jedzenie lub siedzenie w karczmie, czy przy ognisku. Gracze podczas burz spotykali by sie w karczmach, przy ogniskach i gawedzili :razz:

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Garf dnia 2002-09-08 22:50 ]</font>

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:43 
Cytuj  
Garf: juz widze ten krzyk sprzeciwu :grin:

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:46 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 22:40, Kri napisał:
Ja sie nie dziwie ze tobie zbrzydlo
Zbrzydlo tobie jak i wielu innym ktorzy w krotkim czasie zmakrowali postacie i mieli zero zabawy z doskonalenia siebie w przeciagu czasu...
Poprostu taki szybki start z superbohaterem na dziendobry psuje strasznie zabawe.



A ja sadze ze jesli dochodzenie na tym nowym SoA do doskonalosci bedzie trudne to zwiekszy sie ilosc makrownikow i to stanowczo, ja to wiem i pewnie zdajecie sobie z tego sprawe, pozatym wcale nie bylem tak wymakrowany bo makrowanie mnie nudzi. Pozostaje jeszcze jedna kwestia, jak jakis lolek sobie wymakruje na nowym SoA (zakladajac ze bedzie makrowal tak iz nikt go nie zobaczy) skille i staty to inni dochodzacy uczciwie w pocie czola (bezczelnie cieszac sie z tego ze str urosl po 2h mu o 1 [to tylko przyklad, wiec Aheron gdybys chcial komentowac to nie bierz tego do siebie]) beda pokrzywdzeni tym ze taki skonczony pajac zacznie wymiatac, a nawet nie bedzie musial umiec grac, gdyz bedzie mial skille i staty wyzsze od innych (tych uczciwych [pff... jakos nie chce mi sie wierzyc w ta uczciwosc;], co znacznie ulatwi mu szpanowanie). Dlaczego Aheron tak bardzo Ci zalezy na tym zeby staty i skille zdobywalo sie trudniej? Pewnie chcesz je osiagnac na maksymalne wartosci i szpanowac na shardzie poki nikt inny Ci nie dorowna (rowniez przyklad). Ech... Dobra komentujmy dalej dzisiaj moge sobie poczytac Wasze posty ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:50 
Cytuj  
Tez sadze ze czesci graczy to moze niepodpasc blaganie o cos jakiegos kolesia ... a robienie 5 postaci i odgrywanie kazdej myli sie chyba z zalozeniem rpg dla mnie to 1 postac

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:51 
Cytuj  
a nie pomysleliscie ze sporo ludzi dojdzie na SoA?
Ludzi ktorym akurat klimat i taki rozwoj pasuje?
A spojrzcie na ilosc grajacych na DM lub CL... na SoA graja odpadki (bez urazy) + reszta z SC jak to ktos juz napisal na forum

Traktujesz SoA jak zamknieta spolecznosc


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kri dnia 2002-09-08 22:53 ]</font>

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:52 
Cytuj  
Dokladnie tez o to mi chodzi, tylko nie ujalem tego w poprzednich postach. Kilku bedzie sie cieszyc, kilku przyjmie to obojetnie i sie dostosuje, a wielu sie zalamie ;]


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:53 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 22:51, Kri napisał:
a nie pomysleliscie ze sporo ludzi dojdzie na SoA?
Ludzi ktorym akurat klimat i taki rozwoj pasuje?
A spojrzcie na ilosc grajacych na DM lub CL... na SoA graja odpadki (bez urazy) + reszta z SC jak to ktos juz napisal na forum



CL sux, a na DM zeby pomagowac nie trzeba miec wtyk u farmerow.
A tak BTW, bardzo dobrze mi sie gralo z tymi "odpadkami" nie wiem jak Wam...

_________________
Qui non est mecum, contra me est!

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Umeribaen Akcza dnia 2002-09-08 22:54 ]</font>


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:56 
Cytuj  
hmm.. prawda zmniejszenie przyrostu skilli i statow bedzie sie wiazalo z duza liczba osob biernie makrujacych... W tym wypadku widze jedno wyjscie z sytuacji. Zaostrzenia kar dla makrownikow(chodzi mi tu o to aby za pierwszym razem gdy GM zlapie makrera obnizyc mu staty i skille oczywiscie nie do 0 ale znacznie), oraz wiekszej opieki GM'a nad serwerem(czyli czeste kontrolowanie graczy i patrzenie czy ktos nie makruje).


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 21:59 
Cytuj  
tez sadze ze ilosc makrownikow zwiekszy sie niemozemy chyba u kazdego w domu postaic gm'a na 24h/na dobe. A makrowanie i szpanowanie ... jak tu niedawno pokazal nam jeden SoA user jest tu nagminne fajnie pochwalic sie ze sie cos umie ale nie w taki sposob jaki tu jest za ogulnie przyjety przez czesc. Gracze z odpowiednia kultura gry tez nieszpanuja tylko dowodza swej sily w boju ...
Lukas tu wlasnie na soa mialo tak to nigdy nie wygladac tak jest gdzie indziej tu poklade sie wiare w gracza i jego zdolnosci , uczciwosc itd . Ale powiem szczerze ze wiekszosc ludzi z serwa makruje biernie .... wiec kary to nie najlepszy pomysl bo kara budzi i zachete wieksza do takiego czegos lepiej zeby ludzie sie tego po prostu oduczyli
A STATUS NOWY POWINIEN ZOSTAC USUNIETY albo zabronic im lootowac cial przez ten czas

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Tomhas dnia 2002-09-08 23:03 ]</font>


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:02 
Cytuj  
Aha jeszcze jedno pomysl z armagedonem i kasacji postaci jest swietny... Wierze ze ten nowy swiat oraz te wielkie zmiany na SoA zostana zaakceptowane przez graczy, a wulgarne zwroty do Admina badz GM'a powinny byc karane... Wkoncu to GM'owie i Admini czuwaja nad nasza zabawa i chca jak najlepiej dla nas oraz robia co tylko moga aby nam uprzyjemnic zycie w swiecie Fantasy. Wiec nalezy sie im szacunek!!!

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:04 
Cytuj  
Ale na SoA tym, ktore bylo tak dobre, czyli tym przed zmianami, ktory uprzykrzyly gre kilku biedakom, a dalo ucieche szpanerom, bylo bardzo dobre, gdyz gdy jakis koles sobie szpanowal i sie popisywal, mogl sie na tym przejechac bo latwo mozna bylo dojsc powiedzmy do takiej postaci ktora mogla mu dorownac/stawic opor/zmiazdzyc, teraz nacisk kladziony byl na umiejetnosci, a nie na to kto ma jakie staty i skille bo te nie odgrywaly tu zbyt wielkiej roli. A co do zdania Kri o tym cieszeniu sie z dochodzenia do czegos... Jeszcze wieksza uciecha jest gdy sie dojdzie do tego czegos i potem to wykorzysta, wierz mi...


_________________
Qui non est mecum, contra me est!

*

Posty: 120
Dołączył(a): 26.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:08 
Cytuj  
Makrowanie bedzie trudne. Walk nie pomakrujesz jesli wprowadzimy pomysl z wymaganym +20% wiecej od nas by skill bojowy rosl. Vendorkow nie bedzie to na kim int czy, anatoym cwiczyc? Na tym jedym zaopatrzeniowcu? tam gm czesto zajzy. Na wlasnym zwierzaku tez chyba nei bo bedzie trzeba czesto karmic a jak nie to ucieknie - pomysl z glodem. wiec jesli wlaczymy makro to po 30 minutach konik sobie pojdzie(trzeba w skryptach zrobic by swobodne zwierzaki bardziej chodzily). Magii tez nie pomakrujesz, regow bedzie jak na lekarstwo wiec trzeba je madrze wykorzystac. Tailor bedzie ciagle ganial za ofcami.. a moze bedzie madry, poprosi carpentera by zbudowal mu zagrode i bedzie tam trzymal 30 owieczek. Ogolnie makrowac to bedzie mozna ale chyba z uo assist :razz:.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:08 
Cytuj  
Beta trwala baaaaardzo dlugo ponad 4 miesiace wiec skasowanie postaci jest dosyc dla mnie kontrowersyjne ja sie do mojej przyzwyczailem pracowalem na nia / nigdy nie makrowalem biernie. A teraz w ciagu sekudny ma zniknac nieeeeeeeeeeeeeee.......
(wypowiedz pelna dramatyzmu )

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:09 
Cytuj  
problem z makrowaniem (a szczegolnie nieumiejetnym ktore jest zmora kazdego shardu bo = naruszeniem jego stabilnosci) mozna latwo rozwiazac :grin:
w tej chwili testuemy pewien skrypt i sprawdza sie wysmienicie :grin:
nie wprowadzamy go jednak bo czasami sie myli... a do tego nie mozemy dopuscic :/


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*

Posty: 67
Dołączył(a): 19.04.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:14 
Cytuj  
Garf makrowac magery to mogli Ci ktorzy posiadali pelne zestawy ice, ja akurat makrowalem jedynie evala, magery cwiczylem recznie, dlatego nie mialem GM'a, wiec oszczedz sobie tego typu uwag... Dobra wyladowalem swoja frustracje, ide spac i powiem na koniec ze z pieknego shardu robicie cos bezczelnego... To byl jedyny shard na ktorym moglem doskonalic swoja gre w UO, bo na OSI mnie nie stac, teraz gdybym chcial grac to moglbym doskonalic jedynie swoja cierpliwosci i nerwy. Zycze powodzenia wszystkim Garfom i tym podobnym ktorzy lubia tego typu rozgrywke... A wyrazy kondolencji skladam podobnym do siebie... Adio piekna SoA, welcome new Big Bug SoA :] See ya all.


_________________
Qui non est mecum, contra me est!


Posty: 6
Dołączył(a): 15.05.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:14 
Cytuj  
hmm... mogliscie sie od poczatku z tym liczyc ze wasza postac predzej czy pozniej ulegnie kasacji wkoncu to BETA... No nic trudno sie mowi... Zobaczycie jak to fajnie bedze jak pelno NooBow bedize biegalo po swiecie i staralo sie zarobic na jedzenie:PPPP naprawde mila bedzie atmosfera.


Posty: 29
Dołączył(a): 14.07.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:27 
Cytuj  
ta pelno noobow chyba oszalales albo nienawiazales znajomosci znam ludzi ktorzy ze statusem noob beda mieli gmy wiec .... stare postacie moze utrzymaja jakis dawny porzadek , albo ten shard to bedzie jedne miasto wojow. Magowie jako nieliczni po 2 czy ktos widzial profesje mag/farmer ??:P
dzieki akcza ale napewno znajdzie sie 20 osob ktore powalcza:)


Posty: 1
Dołączył(a): 15.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:32 
Cytuj  
Hmmm.. wiecie jak zaczynalem gre na tym serwerze to nie traktowalem gry jako betatester ale poprostu gralem i nic mnie nie obchodzi ze ktokolwiek mi wspolczuje. Ja poprostu niechce tracic postaci na ktora jezeli ja usuniecie mozna powiedziec ze zmarnowalem cale wakacje roku 2002. Jestem absolutnie przeciw takim posunieciom.
Co do ilosci vendorkow no to pewnie oprocz zaopatrzeniowca chyba bedzie jakis healer a ten healer bedzie sprzedawal bandarze wiec niech bedzie jeszcze ten jeden jedyny vendorek co troche regow bedzie sprzedawac.

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:36 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 23:08, Tomhas napisał:
Beta trwala baaaaardzo dlugo ponad 4 miesiace wiec skasowanie postaci jest dosyc dla mnie kontrowersyjne ja sie do mojej przyzwyczailem pracowalem na nia / nigdy nie makrowalem biernie. A teraz w ciagu sekudny ma zniknac nieeeeeeeeeeeeeee.......
(wypowiedz pelna dramatyzmu )


wolalbys kasacje raz tygodniowo?


_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

*

Posty: 94
Dołączył(a): 6.08.2002
Offline
PostNapisane: 8 wrz 2002, 22:39 
Cytuj  
Cytuj:
2002-09-08 23:32, Lei-Lung napisał:
Hmmm.. wiecie jak zaczynalem gre na tym serwerze to nie traktowalem gry jako betatester ale poprostu gralem i nic mnie nie obchodzi ze ktokolwiek mi wspolczuje. Ja poprostu niechce tracic postaci na ktora jezeli ja usuniecie mozna powiedziec ze zmarnowalem cale wakacje roku 2002. Jestem absolutnie przeciw takim posunieciom.
Co do ilosci vendorkow no to pewnie oprocz zaopatrzeniowca chyba bedzie jakis healer a ten healer bedzie sprzedawal bandarze wiec niech bedzie jeszcze ten jeden jedyny vendorek co troche regow bedzie sprzedawac.


nie traktuj tego jako czas stracony...
no chyba ze faktycznie gra sprawiala ci katusze. Spedziles milo czas? to dobrze!
Nie? To przykro mi!
Laczac sie codziennie widziales te BETA przy napisie SoA... a chyba kazdy wie co to oznacza... W czasie beta testowane sa skrypty ktore stawrzaja czesto mozliwosc szybkiego wybicia sie z tlumu... nie mozna takich nasterydowanych postaci puszczac do normalnego, zdrowego swiata jakim jest swiat koncowy (nie-Beta :smile: )

Bedzie lifegate, a bandaze zrobi ci krawiec
_________________
"We work in the dark
We do what we can
We give what we have
Our doubt is our passion, and our passion is our task
The rest is the madness of art."

Henry James

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Kri dnia 2002-09-08 23:40 ]</font>

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 193 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 10  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.