mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona
Autor Wiadomość
*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 12:50 
Cytuj  
Rece opadaja jak sie to czyta. Wyzwiska, oskarzenia, bluzgi. I kazdy uwaza sie za uber profi. Zenada panowie. Ja jestem casual graczem i tak jak to czytam to sie z tego ciesze. Szkoda bym stal sie profi i dostawal wiazanka debili, chuj...w, peda...ow, klamcow ....itd itp w twarz.
Obsmarowywac sie nawzajem.
To takie ......... Polskie.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1383
Dołączył(a): 14.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:03 
Cytuj  
Udowodniono RL, ba sami się przyznali do oszukiwania w DFO. Nic dziwnego, że ludzie nie ufają im w Aion'ie.

Orleoczko przyznał się do cheatów, zabawne tylko, że tłumaczył to zachowanie zjebaną mechaniką gry i tym, że reszta też cheatuje.

Skoro oficerowie oszukiwali tzn., że taka polityka gildii. Co z tego, że w DFO GM nie zrobił nic. Oni nigdy nic nie robią.

Dajcie filmik bez jakiejkolwiek obróbki, gdzie robicie fortece w dolnym abyss w te 2 min to ludzie dadzą Wam spokój. Skoro zasłaniacie się crashami, fps'ami i innymi bzdurami znaczy to, że boicie się pokazać prawde i zdementować plotki.

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:09 
Cytuj  
@Doodec

Niestety to nie jest tylko sprawa polskiego piekełka, które tez występuje oczywiście. Po prostu chce być pewien, że wszyscy mają równe szanse i jeśli RL podbija twierdzę 2min dla mnie to w porządku i chwała im za to. Tutaj jednak nie o to chodzi, bo powiedz sam jako gracz casualowy (taki jak ja) po co masz chodzic na siege który jest ważna cześcią gry z atrakcyjnymi nagrodami (medale) jeśli nie masz szans na wstępie bo ktoś gra nie fair (disclaimer: nie oskarżam nikogo, daleki jestem od tego). Sorka, ale dla mnie to jest po prostu nie fair w stosunku do mnie i innych graczy, jesli fair no to chwała i reputacja czołowej gildii. Tylko tyle i aż tyle, nie wszystko sprowadza się do polskiego piekiełka bo to raczej prosta wizja świata i wygodna niestety nieprawdziwa.

Pozdro,


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:20 
Cytuj  
Ja to gdzies czytalem ze ponoc mozna kiska w srodku zostawic i jak zaczyna sie siege to poprostu sie tam odradza po smierci cala grupa. Aczkolwiek wyczytalem to na forum gildii na NA serwerach - ot takie przejecie fortecy bez rozwalania zadnych bram

*
Avatar użytkownika

Posty: 167
Dołączył(a): 3.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:22 
Cytuj  
@Mentasyn

Mowie o sposobie w jakim toczy sie dyskusja, chodz w sumie trudno to dyskusja nazwac. Chamstwo, trolowisko, ujadanie na siebie.
Ale widocznie juz nie potrafi sie inaczej i byc moze jestem idealista.
Wiem jedno. Chamstwo powoduje jeszcze wiecej chamstwa.
Wystarczylo normalnie spytac jak, w jaki sposob, wtedy mozliwe ze4 nastepnym razem ktos by sie pokusil o odpalenie nagrywania i zapodal filmik. No chyba ze nie chce sie strategia dzielic z innymi. Ale widocznie sie nie da. Lepiej poobrzucac sie blotkiem.. Do tego bije...

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:28 
Cytuj  
@Up

No tak nie sposób odmówić racji temu co napisałeś powyżej.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1970
Dołączył(a): 8.08.2007
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:34 
Cytuj  
Szamotula napisał(a):
Ja to gdzies czytalem ze ponoc mozna kiska w srodku zostawic i jak zaczyna sie siege to poprostu sie tam odradza po smierci cala grupa. Aczkolwiek wyczytalem to na forum gildii na NA serwerach - ot takie przejecie fortecy bez rozwalania zadnych bram


:D


_________________
Kto prawdę mówi ten niepokój wszczyna.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:45 
Cytuj  
Mam takie samo zdanie jak Doodec. Jest grupa osób, która zachowuje się jak banda wściekłych psów, która dostaje szału przy każdej okazji gdy zobaczy ochłap mięsa. Chcecie się powyzywać od pedałów, gówien itp. to załóżcie dresy i idźcie postójcie w klatkach schodowych jak na wasz gatunek przystało. Nie wszyscy muszą mieć ochotę czytać te wasze wytłoczyny.

Inna sprawa, że cała sprawa przyprawia o spazm śmiechu. Jako dowód oszustwa w AIONIE ktoś daje screeny z oszustwa w DARKFALLU. No kpina jakaś. Wiecie co to jest domniemanie niewinności? Rzućcie im dowodami oszustwa w twarz może na samym początku zamiast zachowywać się jak minister sprawiedliwości poprzedniego rządu RP. Tamten też lubił rzucać puste oskarżenia, bez pokrycia. "Udowodnij, że jesteś niewinny". Kpina. Średniowiecze normalnie. Wymyślili sobie polowanie na czarownice. Zamiast pisać tutaj głupoty to zgłoście ich do GMa. Oni dosyć szybko powinni móc takie coś sprawdzić. Bo gadać to każdy w tym kraju potrafi.

Napisałem do Khebelna. Mam nadzieję, że zamknie ten temat w cholerę bo aż oczy bolą jak sie to wszystko czyta.

PS. Chociaż moze i powinienem wam podziękować. Ułatwiacie mi wybór serwera :P. Gorgos vs. Perento.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

*

Posty: 159
Dołączył(a): 3.11.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:55 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Wiecie co to jest domniemanie niewinności?

To nie sprawa karna,RL oszukiwało w DFO więc istnieje uzasadnione podejrzenie że będzie to robić i w AIONie.Najprościej jakby dali 2 minutowy filmik - czego zrobić nie chcą. Może czują niechęć do publikowania swoich osiągnięć po tym, jak pochwalili się ssem z DFO. Ja się nie dziwię.
Cytuj:
Zamiast pisać tutaj głupoty to zgłoście ich do GMa. Oni dosyć szybko powinni móc takie coś sprawdzić. Bo gadać to każdy w tym kraju potrafi.

A GMi w Aion to nie zlewają takich zgłoszeń? Są tam jacyś GM?Czy trzeba maile pisać?


Posty: 18
Dołączył(a): 5.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 13:58 
Cytuj  
Bierzgal napisał(a):
Jest grupa osób, która zachowuje się jak banda wściekłych psów, która dostaje szału przy każdej okazji gdy zobaczy ochłap mięsa.


Wszystko idzie zgodnie z planem. Pozbylismy sie z forum juz Oyca i Konradora, jeszcze zostali do wyciecia Aenima i Mendol i bedzie git.

***
Avatar użytkownika

Posty: 536
Dołączył(a): 14.07.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:05 
Cytuj  
Karghoul => Widząc poziom nienawiści na tym forum to zgłoszenia i maile GMów powinny się uginać już od zgłoszeń. A jak znam życie to nikt nie napisał nawet jednego. Ja nie znam się jeszcze na Aionie na tyle by wiedzieć czy są tickiety czy nie. Ale coś tam MUSI być. Od takich rzeczy są konkretne osoby. Piszcie do nich. Ba, dajcie mi dowody, że wszystkie te oskarżenia są prawdziwe to sam do nich napiszę (bo brzydzę się oszustwem).

W ogóle przezabawna sprawa. Zaglądam tu dosyć często i dział jest w sumie martwy. Przez cały dzień nikt nie napisze czasem nawet jednego posta. A wystarczy otworzyć flame topic i nagle jak tłoczno się robi.

Ok, starczy moich 3 groszy.


_________________
Mykinky

RED? = DEAD

****
Avatar użytkownika

Posty: 1713
Dołączył(a): 2.11.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:06 
Cytuj  
Heil napisał(a):
Bierzgal napisał(a):
Jest grupa osób, która zachowuje się jak banda wściekłych psów, która dostaje szału przy każdej okazji gdy zobaczy ochłap mięsa.


Wszystko idzie zgodnie z planem. Pozbylismy sie z forum juz Oyca i Konradora, jeszcze zostali do wyciecia Aenima i Mendol i bedzie git.


I WTEDY NIC NAM NIE STANIE NA PRZESZKODZIE, ABY PRZEJAC WLADZE NAD CALYM SWIATEM! <MUHAHMUHHAHAHA>

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:15 
Cytuj  
@All

Reasumując zamieszczenie filmiku ze zdobywania twierdzy rozcięło by ten węzeł gordyjski oskarżeń, pomówień, fejmu itp itd. Można co prawda zapytać dlaczego wszyscy uwzięli się na RL - odpowiedź bo juz oszukiwali raz. Jest takie piękne powiedzenie w angielskim:

Fool me once shame on you, fool me twice shame on me.

Nie chcę być tym oszukanym po raz drugi. I bicie piany nic nie da bo nic nie wnosi bez filmiku lub szerzej dowodów głosy za i przeciw nie mają chyba sensu.


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

**

Posty: 351
Dołączył(a): 29.12.2006
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:16 
Cytuj  
Ja nie widzę potrzeby udowadniania czegokolwiek. Niektórzy widzę mają problem, ale nie jest on mój/nasz, więc po co mam/mamy coś udowadniać. Dodatkowo myślę, że osoby, które najwięcej się mądrzą nie grają w Aiona i nie mają bladego pojęcia o przejmowaniu fortec. Tylko tak można ich tłumaczyć. Nie byłem na wszystkich atakach na fortece, ale byłem na co najmniej 2-3, gdzie przejmowaliśmy ją my albo IN w ok. 2-3 min.


_________________
Warrior Boulderfist
Druid Boulderfist

*
Avatar użytkownika

Posty: 166
Dołączył(a): 21.09.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:25 
Cytuj  
@up

A nie sądzisz, że taka postawa tylko napędza podejrzenia w stosunku do RL? To proste jak trzaskają siege w 2min co jest naprawdę dobrym czasem - powtarzam póki co nie wątpie że to możliwe - to czemu się tym nie pochwalić community i zamknąć usta wszystkim krytykom? To takie proste...


_________________
O Lord, help me to be pure, but not yet.

****

Posty: 1216
Dołączył(a): 21.07.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:27 
Cytuj  
Buuu Tomu nie chwaliles sie, ze takie uber macro napisales... Wiesz co, napisac bota do DFO biegajacego po spocie, zabijajacego mobki, lootujacego i jeszcze spierdalajacego przed pvp to wyczyn. A Ty sie nie pochwaliles :)))

**
Avatar użytkownika

Posty: 9369
Dołączył(a): 18.07.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 14:46 
Cytuj  
Tomu napisal takiego bota ze jeszcze pkowal na tym spocie jak sie ktos nawinal, robill recall do banku zrzucal loot, wracal na spot, itp itd.

AAA bo zapomnialem, jak czeka na respawn to pizgal da wood i iron na nodach w okolicy.


_________________
Choices always were a problem for you
What you need is someone strong to guide you
Deaf and blind and dumb and born to follow
What you need is someone strong to guide you...
Like me

***
Avatar użytkownika

Posty: 31388
Dołączył(a): 11.02.2002
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:22 
Cytuj  
potem zrobil wersje 1.0a, w ktorej jeszcze wioski zdobywal co 6h.

***
Avatar użytkownika

Posty: 13268
Dołączył(a): 7.11.2004
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 15:33 
Cytuj  
O relogu na wallhackujace drugie konto zapominacie. Loot trzeba bylo gdzies zrzucac.


_________________
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent
open your mind for the serpent

**

Posty: 329
Dołączył(a): 4.01.2009
Offline
PostNapisane: 6 lis 2009, 16:03 
Cytuj  
@Orleoczko:
Dla twojej wiadomosci gram w aiona
@Reszta:
RL czitowalo w DFO, orleoczko bronil gildi argumentami typu "Robilem to dla dobra gildi" lub "Gra byla tak zjebana ze nalezalo cheatowac" wiec sie nie dziwcie jakie nastawienie maja do RL inni.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 232 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 12  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.