mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 20:21 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-29 18:20, BaroO napisał:
A co do waszej malej spolecznosci to mnie zastanawia jedno, ciagle nazekacie ze teraz gracze niepotrafia grac ze tylko graja poto aby zrobic dlasiebie jak najlepiej zato sami gowno robicie wlasnie jak ten rzad jak znajduje jakies rozwiazanie to najgorsze jakie moze byc i byle bylo... ale to wreszcie wasze podwurko i wasz smietnik...

Baroo akurat ty wiesz co teraz robimy, wiec moze sie przymknij juz na ten temat


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 21:19 
Cytuj  
Rotfl, BaroO, gdybysmy stali w jednym pokoju dalbym ci w gebe za stwierdzenie, ze nic nie robimy. Nie bede sie tlumaczyl przed jakimis pyskatymi typkami co my robimy...

I wina to jest miedzy innymi gornikow, ze nie daja takich idiotycznych przepisow zmieniac... proste, po co zatrudniac pracownika, skoro palicic bedziemy podwojnie i do bankructwa moze taki pracownik doprowadzic firme, jak chca go zwolnic...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 21:34 
Cytuj  
"Polisch 'LOL' shard"
no comment :lol:

A gornikom dajmy juz spokoj :wink:


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 21:41 
Cytuj  
Bardzo rozbudowana wypowiedz, pelna obiektywizmu...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 29 gru 2002, 22:25 
Cytuj  
I nie chodzi mi ze teraz nic nierobicie tylko odkat jest to SoA to wcale niebylo tak wiele zmian na lepsze chodzi mi o atmosfere gry... bo chyba oniej tu mowa...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 00:34 
Cytuj  
Baroo a czy ty rozumiesz ze my sie staramy wyzbyc bugow i lagow zanim przejdziemy do otoczki swiata


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

**

Posty: 291
Dołączył(a): 8.05.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 11:58 
Cytuj  
Dlatego mowilem ze staracie sie to robic odkat istnieje SC i chuja ztego wychodzi :wink:
Nieto ze krytykuje to co robicie ale widocznie nie tu lezy problem gdzie go szukacie...
Zawsze byly jakies bugi... lecz gdyby byli "lepsi" gracze niemialo by to takiego znaczenia...


_________________
Takie Czasy...
Ja jestem Pro MC ma siła w Mej Ręce !

***

Posty: 640
Dołączył(a): 18.04.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 12:11 
Cytuj  
Taaa dawajcie sklonujemy BaroO i bedziemy mieli samych "lepszych" graczy bo baroo wiadomo najlepszy (:lol:)

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 12:13 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-30 00:34, lobo_17 napisał:
Baroo a czy ty rozumiesz ze my sie staramy wyzbyc bugow i lagow zanim przejdziemy do otoczki swiata


A jak zamierzacie sie pozbyc lagow?Jakies teorie w czym rzecz? moze to te domki?
A co do otoczki swiata to moglibyscie przedstawic do czego dozycie?Ale ja juz o tym pisalem...(bez odezwu)czyli wolnej amerykanki ciag dalszy:]

****

Posty: 1924
Dołączył(a): 28.11.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 17:09 
Cytuj  
Samael a moze ty tez juz sie odczep? ciagle sie tylko czepiacie, jak wam tak zle to po chuj jeszcze tu siedzicie?


_________________
Złam kość, a ciało ozdrowieje,
Złam ducha, a ciało umrze.
_________________
Hitler was a sensitive man
_________________

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 18:30 
Cytuj  
lobo spokojnie, oni tylko probuja byc madrzejsi od Pana Boga...

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 18:32 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-21 18:11, Yerpen napisał:
Taunis... pipke to masz w gaciach...


niE TaK oStrO KURWA!

czemu jestes wulgarny? czy zrobilem ci cos zlego? skrzywdzilem cie? PRZEPRASZAM, NIE CHCIALEM CIE ZRANIC ^_^

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 18:38 
Cytuj  
Kolego, nie kazdy wyglada tak jak ty, ale dziekuje za troske, u mnie wszystko dobrze...


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 18:59 
Cytuj  
moj wyglad nie ma tu nic do rzeczy :smile: o nim mozesz myslec co chcesz, mozesz sobie na jego temat wypracowywac opinie na podstawie jednej, jedynej fotki, ktora laskawie dalem sobie zrobic i ktora byla robiona jakims zjebanym aparatem :]- jebie mnie to.

teraz powrocmy do, jakze fascynujacej, sprawy serwera SoA i twojej, jakze KURWA SKROMNEJ, osoby.

zaczne od tego, ze w gruncie rzeczy to mnie jebie z czym sie meczysz i z czym sie mecza wasi gracze. naprawde nie obchodzi mnie to, ze twoja praca, ile by jej nie bylo, idzie na marne, bo serwer jest gowniany. jest gowniany na maxa i temu nikt nie zaprzeczy, a jak ktos zaprzeczy to albo swiadomie sklamie, albo wykaze sie skrajna glupota polaczona z dyletanctwem.

SC bylo qewl, nawet ty byles qewl (fajnie szybko spierdalales), byles tez qewl jak zrobil sie szarak GMem (fajnie szybko pomagales), ale potem stales sie Jerpenem "da mastah of flamastah and sucz of thingz" i wszystko popierdoliles. wyjebales w dupe SC, chociaz nie musiales.

chciales zrobic cos swojego? to ci sie udalo, ale mogles to zrobic duzo szybciej, siadajac na klopie i odrobine sie skupiajac. Sc juz nie wroci, i tak jakby wrocilo to juz by nie bylo to samo, za duzo czasu minelo i za duzo zajebistych graczy i gmow gdzies wsiorbalo... mimo wszystko uwazam ze przez twoje bzdurne plany, wygorowwane ambicje i chore wizje zjebales paru graczom fajna gierke.

Edit: wykaŻe, bo wykaZać :smile:
...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Taunis dnia 2002-12-30 19:00 ]</font>

****

Posty: 1318
Dołączył(a): 17.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 19:03 
Cytuj  
zapomnialem zawrzec puente, oto ona:

BIJ BABE :>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 30 gru 2002, 19:39 
Cytuj  
A mi to wisi, bo sie ciesze :]


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 12:22 
Cytuj  
Cytuj:
2002-12-30 18:30, Yerpen napisał:
lobo spokojnie, oni tylko probuja byc madrzejsi od Pana Boga...


Ja prubuje byc madrzejszy od Pana Boga?
I ty jestes tym Bogiem?Yerpenie
LOL nei no nie sadzilem ze taki post kiedys ktorys Gm napisze...
(poza magicznymi lamami rofl) miales wiekszosci fajne pomysly
Dobra panie wiedzacy wszystko czlon ci w oko
wali mnei to juz
A ludzie chcieli pomoc..;/
PS:Gunaf ja sie nie czepiam a jak sie czepiam to dlatego ze chce zeby bylo dobrze

_________________
Bestia zeszla z gór by pustoszyc ziemie...

<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Samael ze Wzgórz dnia 2002-12-31 12:26 ]</font>

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 12:26 
Cytuj  
Samuleku, idz sie przespac, bo chyba twoja zdolnosc analizy calosci przekazu nie stoi teraz na najwyzszym poziomie... Rotfl, to akurat bylo dobre, teraz widac, ze ty sie rzucasz dla samego rzucania, nawet nie pomyslawszy dokladnie o co komus chodzilo. Idz sie wyspac.

****

Posty: 1388
Dołączył(a): 14.02.2002
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 12:32 
Cytuj  
Samael jak juz cos czleniu(ja nei przekrecam twojego gowno znaczacego nicka)
To chyba ty nie zrozumiales intencji
Zreszta wala mnie te intencje z takim podejsciem

***

Posty: 600
Dołączył(a): 1.12.2001
Offline
PostNapisane: 31 gru 2002, 12:37 
Cytuj  
Ze ma gowno znaczace imie, to sobie mozesz do ojca mowic, z twojej wypowiedzi dokladnie mozna wywnioskowac intencje, choc i tu nic za bardzo nie wnosza odkrywczego...
Daj sobie spokoj i idz, idz juz do domu ;]


_________________
Życie jest jak groch z pietruszką, ale to nasz groch i nasza pietruszka

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 151 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.