mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 
Autor Wiadomość
***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 21:39 
Cytuj  
Padla taka propozycja, zeby zrobic duzy polski RPK grief team, ale ani nie na Carnage, ani nie na Treachery, tylko na Chaosie, jako na serwie z najwieksza populacja i najwieksza iloscia potencjalnych celow :grin:.

Tylko po jednej postaci, tylko do PK. Na poczatku podlaczylibysmy sie do byle jakiej gildii, zeby sie podlevelowac, a potem juz tylko na wlasna reke wprowadzalibysmy Chaos na tym spokojnym serwerze :wink:.

Z Treachery na 100% chetni sa: Nath, Kang, Carto i ja, prawdopodobnie takze Taliesin i Khebeln. Gdyby z Carnage dolaczylo sie 3-6 graczy to spokojnie moglibysmy niemal dzien w dzien formowac ciekawa full grupke i naprawde niezle mieszac, tym bardziej, ze nikt by nas nie znal :wink:.

Dajcie znac kto bylby zainteresowany, ustalilibysmy szczegoly (chociazby takie jak imiona, jakies polskie smieszne czy cos :grin:.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 23:05 
Cytuj  
Ja moge w sumie dolaczyc, ale raczej jako low lvl pk team (czyt, kilka 35 - i tak w grupie rozprawimy sie z prawie kazdym) .

Nicki... hm. moze po prostu zwykle polskie imiona i nazwisko Kowalski? :>

Wladyslaw Kowalski
Mieczyslaw Kowalski
Jan Kowalski
Zdziocho Kowalski itp, itd :>>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 23:13 
Cytuj  
Zastanawialismy sie nad low lvl, ale w sumie wyszlo nam, ze lepiej byc R5.9, jednak jest duza roznica i zdecydowanie wiecej mozna osiagnac... a open miast jest wszedzie pelno... (nie wiem jak na Chaosie, ale skoro nawet na Treachery jest ich pelno to tam pewnie tez)... oczywiscie jak chcesz zostac na low lvl to spoko.

Co do imion to takie tez nam przyszly do glowy :grin:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 23:23 
Cytuj  
Ma mnie, mata i scorpa raczej nie liczcie - wlasnie dobijamy second postaciami do konca dlugiej i nudnej drogi a do tego Plat sie przyplatal :smile:
Levelowac again + farmowac cash + zbierac ekwipunek to MINIMUM miesiac roboty. Poza tym na Carnage widze MASE celow do zabijania.
Zreszta - przy takiej gildii rosna problemy logistyczne (summonowanie, safe city etc).
Tu mamy to juz wszystko obstawione a tam by trzeba bylo od nowa :sad:
A z open miastami jest tak ze dzis sa, jutro nie ma (najczesciej goscie otwieraja miasta gdy sa online i zamykaja gdy ida off). Z nowym patchem to sie zmieni bo beda Cie mogli zabanowac bezproblemowo i juz wiecej z takiego miasta nie skorzystasz.
My placniemy TOL + runemaster tylko pod to. Logujac sie bedziesz w gildii, idac PKowac zrobisz sie errant, konczac gre repledgniesz sie do tego miasta.
Tam zaparkujesz sobie summonera tak zebys na wszelki wypadek mial mozliwosc powrotu bez otwierania drzewa.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-08-20 00:29 ]</font>

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 19 sie 2003, 23:50 
Cytuj  
Karol, czemu Ty zawsze wszystko widzisz w takich czarnych barwach? :sad:

Owszem, droga do R6 jest przy braku PLingu dosyc dluga, ale nie miesiac, gora dwa tygodnie, no chyba ze grasz godzinke dziennie :<. Poza tym kto powiedzial, ze nie mozemy sie podpiac pod jakas gildie i z nimi levelowac, a pozniej ich olac - life is brutal =). Majac postacie 35 lvl (2-3 dni, gora tydzien przy niezbyt czestej grze) mozna spokojnie zaczac PKowac i miec fun + kase/itemy z tego. A w miedzyczasie levelowac postacie sobie nawzajem na jakichs latwiejszych spotach. Opisane przez Ciebie problemy oczywiscie sa, ale to czesc tej gry... z tym parkowaniem przy ToLu to bym uwazal, bo na WWW zapisuje sie kto i gdzie byl pledgniety w ciagu ostatnich godzin i Was wytropia predzej czy pozniej i po ToLu :wink:.

Ale ok, ja Was nie bede przekonywal, tak tylko pytam i proponuje, jakbyscie jednak zmienili zdanie to dajcie pls znac, nie zaczniemy na pewno przed tym weekendem. Generalnie na Treachery jesli chodzi o rpk to tez mamy sporo celow i team 4-6 osobowy, ale chcielismy sprobowac czegos w tym stylu na wieksza skale (wiekszy team vs jeszcze wiecej celow) :smile:.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 00:10 
Cytuj  
Moze Ciebie bawi generalnei expowanie ale mnie wybitnie nie.
Moge sie zmusic do 0.5 lev dziennie a potem musze cos zabic :grin:
I nie robie niczego na zlosc - po prostu tak jest. Mat i Scorp tez zwolnili stare postacie i szlifowali nowe i teraz jak juz maja gotowe mamy sobie powiedziec: "zacznijmy again bo Theddas chce sprobowac PKowania" - badz powazny :grin:
Plata tez nie zmusze zeby stukal mobki jak utknal gdzies tam na R4 i nie chce isc wyzej :grin:

A to "chcemy sprobowac cos na wieksza skale" to lekko smieszne jest dla mnie. Nie wiem jak u was ale ja po zalogowaniu i 1 kilu mam na karku 3-6 gosci (i to tylko dlatego tylu ze jestem sam) - nie wybrazam sobie zeby na serwerze gdzie jest wiecej ludzi niz u nas bylo to gorzej zorganizowane niz tutaj (choc kto wie :wink:). Ruiny errantow sa prawie non stop campowane wiec tez rozowo nie jest.

A co do TOL'a to pierdole - nawet jesli ktos w koncu wytrackuje, zabanuje i zniszczy to nie bedzie go to kosztowalo prawie polowe tego co ja wydam na nowego :grin:
A postawic go mozna na malej wyspie albo wrecz na wodzie i niech sie bujaja z dostaniem sie tutaj i przeprowdzeniem ataku :grin:


_________________
Jestem fanem PiS (Piachów i Szutrów)

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 00:28 
Cytuj  
Karol nie badz smieszny... nikt Ci nie kaze levelowac (w ogole nikt Ci nic nie kaze) od nowa "bo Theddas chce sprobowac PKowania". Jesli tak to odebrales to raczej nie chwyciles sensu tego calego pomyslu i nie mamy o czym rozmawiac :sad:.

W kazdym razie pomysl jest caly czas aktualny i kazdy chetny jest mile widziany. Jesli zmienisz(cie) zdanie to Ty(Wy) oczywiscie tez :smile:.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1901
Dołączył(a): 2.02.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 00:32 
Cytuj  
Oja jest trial , też kce poPeKować ! :razz:

Hehe polski zerg zdepcze każdego hoya :grin:



<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: RedruM dnia 2003-08-20 01:33 ]</font>

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 00:36 
Cytuj  
Jezeli chcecie robic cos powyzej r4 to ja rowniez out. Mowilem, jedynie 35...

RedruM, ta w 10dni to Ty sobie poPkujesz :>


_________________
Rzabolek

TYLKO ELMINISTER

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 00:51 
Cytuj  
Asmax - pisalem, chcesz zostac na R3 - droga wolna, mi to nie przeszkadza... tak trudno mnie zrozumiec? :sad:

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 01:44 
Cytuj  
Ja tam was nie kumam - jaki problem jest w expowaniu ? Jeżeli nie pasuje wam taki team to przykro mi bardzo :/ Najwyraźniej nie bawi was gra z Treachery'owcami :/
Natomiast biorąc pod uwagę liczbę potencjalnych celów na Chaos - nie będziemy musieli spędzić wielu godzin na farmowaniu, a więc nie trzeba będzie zaczynać tak od zera.


_________________
With a solar knife I split the sky
And walk right in between
To search the answers to every "why?"
Where I have seen the unseen.

FFXI Retired

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 02:35 
Cytuj  
Kang, tu nie chodzi o wasnie miedzy Arabami i Zydami tylko o to, ze im sie po prostu nie chce, tak przynajmniej twierdza :sad:. Niech tak bedzie jak byc musi.

*

Posty: 6914
Dołączył(a): 26.01.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 07:49 
Cytuj  
Sorry, ale hi lvl PK to wole sobie zrobic na Carnage, a wlasciwie robie juz z mojego barda. Nie widze sensu, ani zabawy w siedzeniu dlugich godzin na expowaniu i zdobyciu r5,9 zeby co? Zeby PKowac tam gdzie wiecej graczy? :

Jakis maly team, 35lvled do zabawy - owszem, ale naprawde nie lubie sleczec przy lvlowaniu i biciu nudnych monsterow bo to nie jest zabawa dla mnie. Bede chcial takie cos uprawiac to pojde grac w EQ, wiec nie wiem po co te komentarze? Robicie jakas sztuczna wojne Treachery vs Carnage, bo Wam sie wydaje, ze my Was nie lubimy czy cos i nie chcemy z Wami grac. W ogole Kang skad pomysl, ze nie chcemy siedziec 4tygodnie przed monitorami przez 12h tylko po to, zeby sobie na innym serwerze pozabijac milych graczych, prez to z nie lubimy Was.

Moze jakies bzdury tam wyzej napisalem ale nawet mi sie nie chce czytac, bo dopiero co do ch... dopiero co wstalem lewa noga :

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 15:14 
Cytuj  
Cytuj:
2003-08-20 02:44, Kang napisał:
Ja tam was nie kumam - jaki problem jest w expowaniu ?


TO JEST NUDNE.

Cytuj:
Jeżeli nie pasuje wam taki team to przykro mi bardzo :/ Najwyraźniej nie bawi was gra z Treachery'owcami :/


Bynajmniej - po prostu ja nie wierze w gre na 2 serwerach - lepiej od razu powiedziec ze sie wynosicie z T.

Cytuj:
Natomiast biorąc pod uwagę liczbę potencjalnych celów na Chaos - nie będziemy musieli spędzić wielu godzin na farmowaniu, a więc nie trzeba będzie zaczynać tak od zera.


Nie sadze. W tej grze sie nie "znika" nagle, ciezko zmienic spota dostatecznie szybko zeby Cie ktos nie dopadl, zwalac stuff z lootowania etc.
Jesli faktycznie chcecie Pkowac to why nie na Carnage albo T? Jak dla mnie ilosc ludzi tu jest ok, jest juz jakas infrastruktura, pomoc w levelowaniu, kasa etc - zrobi sie to szybciej i przyjemniej.

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 15:52 
Cytuj  
> Bynajmniej - po prostu ja nie wierze w gre
> na 2 serwerach - lepiej od razu powiedziec
> ze sie wynosicie z T.

Ale czemu mielibysmy klamac? :<

Na T mamy guild warfare i bardzo duzo PK, nasza KOS lista jest dluuuuuga. Kwestia jest tylko taka, ze nie chce sie nam robic kolejnych postaci na T tylko po to, zeby moc zabijac kolegow, z ktorymy wspolnie gramy na innych postaciach :smile:. TYLKO dlatego. To ma byc taka odskocznia, miejsce gdzie bedziemy kilowac kazdego bez zadnych negatywnych uczuc :wink:.

> Jesli faktycznie chcecie Pkowac to why nie
> na Carnage albo T?

Na T - patrz wyzej.
Na C - jedynym powodem, dla ktorego chcielibysmy to robic na Chaosie, a nie na Carnage jest to, ze na Chaosie jest w primetime 200 osob online wiecej niz na Carnage (na ktorym z kolei jest wiecej o 200 osob niz na T).

> Jak dla mnie ilosc ludzi tu jest ok, jest
> juz jakas infrastruktura, pomoc w
> levelowaniu, kasa etc - zrobi sie to
> szybciej i przyjemniej.

To jest argument za Carnage.

My naprawde nic do C nie mamy. Jeszcze sie zastanowimy :smile:.

****
Avatar użytkownika

Posty: 1996
Dołączył(a): 26.04.2003
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 15:54 
Cytuj  
My bynajmniej nie zamierzamy opuszczać Treachery - chodzi o to że RPK byłoby o wiele zabawniejsze na większym serwie - natomiast jeżeli chodzi o ogólną sytuację polityczną to bardziej odpowiada mi Treachery.

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 19:24 
Cytuj  
Szczerze mowiac to chyba na mniejszym serwie - mniejszy latwiej sterroryzowac :grin:

***

Posty: 593
Dołączył(a): 21.08.2002
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 22:17 
Cytuj  
Ok, pokusilem sie o napisanie trzech templatow, zasymulowanie czwartego i tylko
pobiezne okreslenie piatego. Generalnie taki PK team skladalby sie z:

- healer/channelera/summonera (nuker - lightning)
- rogue/barda (ale nukera - magic)
- mage/wizarda (nuker - magic)
- mage/assasina (byc moze x2) (nukerzy - cold)
- rogue/scouta (raczej nie nuker :smile:)

Czyli team 5-6 osobowy wzajemnie sie uzupelniajacy, korzystajaych ze swojej przewagi.

Zalozenie jest takie, ze zadna z tych postaci w 1/1 za dobra nie jest, ale wszystkie

razem sa bardzo trudne do pokonania. Wszystkie postacie oczywiscie R6. Takim czyms

planujemy grac na Chaosie lub Carnage (jeszcze nie zdecydowalismy), w przypadku drugim

do tego teamu dodac mozna tez aktualny team Karola, czyli firepower jeszcze wzrosnie.

-------------------------------
PK TEAM by Theddas :smile:
-------------------------------
uwaga1 templaty nie sa jeszcze skonczone - moga byc poprawki
uwaga2 zaden z tych templatow nie ma za zadania stworzyc postaci dobrej w 1/1, wszystko

opiera sie na walce grupowej, wspolnym (de)bufowaniu

etc.
-------------------------------
-------------------------------

HEALER/CHANNELER (high-def template)

irekei

-5 to all stats odjac na poczatek
precise (+5% atr), lucky (+5% defence), brilliant mind, military training (+5% LA)
co zostanie dodac do int lub con

koncowe staty:
MAX int + 35 runka
MAX con
50 SPI, +50 SPI bedzie z buffa barda
reszta w DEX
nic w STR

skille:
LA - max
benediction - 69% (summon)
channeling - max
hammer - 38% (gilded scepter)
block - ile zostanie punktow to wpakowac tu

powery:
GM CON buff (+50)
GM electrocute (lightning nuke)
GM lightning bolt (lightning nuke + lightning debuff)
GM blessed mending (healing) lub GM(20) river of life (BP healing)
GM mantle of stone (+def)
GM stealh (cloak of transparency)
GM lightning resistance buff (sky's vengeance czy jakos tak, +50%)
1 flying

dyscypliny:
commander (dla darmowego grupowego stun break'a)
ewentualnie traveller
ewentualnie bp dla healingu zamiast blessed mendingu

dodatkowe info:
ponad 1500 def w def stance powinno sie dac osiagnac
ponad 1500 atr w precise stance tez

ekwipunek:
wszystko LA +8 def +hp
hood cloth +10 int lub dobry helm +8 def +hp (do wyboru)
gilded hammer (38%) +10 int +150 atr lub +150 atr +5 to all (do zrolowania/kupienia)

-------------------------------
-------------------------------

ROGUE/BARD (nuker!, rogue bo mage nie ma stealtha)

irekei

-5 to all stats odjac na poczatek
precise (+5% atr), brilliant mind, ambidex jesli daggery (jesli staff to nie)
co zostanie dodac do int lub con

koncowe staty:
MAX int + 35 runka
MAX con + jakas runka nie wiem dokladnie na ile starczy
50 SPI, +50 SPI bedzie z buffa
nic w DEX chyba ze zostana punkty (watpliwe)
nic w STR

skille:
LA - ile zostanie punktow to mozna wpakowac tu zeby nosic LA +8 def +hp
daggers - 100% dla dwoch sztyletow +150 atr /lub/ staff - 35% dla quarter staff +10 int

+150 atr lub +10 bardsong +150 atr
bardsong - max

powery:
GM DEX/STR buff (+50 both)
GM SPI buff (+50)
GM INT buff (+50)
GM stealth
GM(20) river of life (BP healing)
GM Dread Dissonance (nuke, magic)
GM Song of Spring (+50% elemental resists chant)
1 Molto Ritardando (aoe snare)
1 Ashton Kai's Irresistible Dance (root)
1 parlando (aoe dot dla reveala)

jak beda punkty (watpliwe) to takze to:
GM Litany of Focus (+50% mental resist)
GM Song of Fortitude (+50% poison resist)
GM Dance of Derrac the Dauntless (group invulnerability)

dyscypliny:
blood prophet (dla heala)
bounty hunter (dla tracka)
commander (dla grupowego stun break'a)
ewentualnie traveller

dodatkowe info:
to ma byc nuker, jego magic nuke bedzie sie stackowal z magic debuffem wizarda (patrz

dalej)
to ma byc glowny dostarczyciel buffow(4!) i resistow oraz calkiem przyzwoity

nuker/tracker

ekwipunek:
wszystko LA +8 def +hp
hood cloth +10 int lub dobry helm +8 def +hp (do wyboru)
sztylety lub laska jak to napisane zostalo wyzej

-------------------------------
-------------------------------

MAGE/WIZARD

irekei

-5 to all stats odjac na poczatek
precise (+5% atr), brilliant mind, ambidex jesli daggery (jesli staff to nie)
co zostanie dodac do int lub con

koncowe staty:
MAX int + 35 runka
MAX con + jakas runka nie wiem dokladnie na ile starczy
50 SPI, +50 SPI bedzie z buffa
nic w DEX
nic w STR

skille:
daggers - 100% dla dwoch sztyletow +150 atr /lub/ staff - 35% dla quarter staff +10 int

+150 atr lub +10 wizardry +150 atr
wizardry - max
warding - max

powery:
GM mystic bolt (main nuke)
GM word of power (aoe stun 9 sek!)
30 hexagram ritual (single target magic res debuff, prereq dla grupowego)
GM sign of glauror (aoe -50% magic res debuff)
1 charm of binding (snare)
GM stealth (cloak of obscruity)
GM Circle of Warding (+60% group magic res buff!)
GM Chant of Insight (+150% group mana buff)
GM(20) river of life (BP healing)

dyscypliny:
blood prophet (dla heala)
commander (dla group stun break'a)
traveller

ekwipunek:
wszystko cloth, najlepiej robe +10 int +15warding/wizardry (nie wiem czy takie sa :>)

lub cos w tym stylu
hood takze taki
sztylety lub laska jak to napisane zostalo wyzej

-------------------------------
-------------------------------

MAGE/ASSASIN
tutaj sie nie za bardzo znam wiec tylko sugeruje co powinien miec assasin przydatny do

tego teamu, ale szczegoly mozna oczywiscie zmieniac

wg. potrzeb

irekei

-5 to all stats odjac na poczatek
precise (+5% atr), brilliant mind, ambidexa raczej nie ma sensu bo bedzie z sundancera
co zostanie dodac do int lub con

koncowe staty:
MAX int + 35 runka
MAX con + jakas runka nie wiem dokladnie na ile starczy
50 SPI, +50 SPI bedzie z buffa
nic w DEX
nic w STR

skille:
daggers - 100% dla dwoch sztyletow +150 atr
shadowmastery - max

powery:
GM shadowbolt (main nuke - cold)
18 hide (prereq)
GM stealth (wymaga 18 HIDE)
1 Steal Breath (snare i dot)
12 blindness (prereq)
GM Plague of Blindness (aoe blind)
GM Slayer's Focus (stun immunity ponad trzyminutowy, personal)
GM Shadow Mantle (single target blokada healingu)
GM(20) river of life (bp heal)

nie wiem czy cos jeszcze ciekawego mozna dolozyc tutaj dla tej druzyny? hm

dyscypliny:
blood prophet (dla heala)
sundancer (ambidex)
ewentualnie traveller

ekwipunek:
wszystko cloth, najlepiej robe +10 int +15 shadowmastery (nie wiem czy takie sa :>) lub

cos w tym stylu
hood takze taki
sztylety j.w.

generalnie moj pomysl na assasina pewnie bedzie do poprawki, nie mam doswiadczenia w

assasinach :smile:

-------------------------------
-------------------------------

ROGUE/SCOUT

irekei!

tutaj sie nie podejmuje zbudowania templatu pod taki team
do wyboru sa imho :
- bw scout
- sun dancer scout
- ranger ptaszek scout

.....
wiadomo jedynie ze:
- na pewno GM stealh
- track
- GM pathfinding
.....

*

Posty: 6032
Dołączył(a): 13.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 sie 2003, 23:21 
Cytuj  
Rogue bard - ambidexterity ma za free (all rogue) ale za to tez potrzebuje 18 punktow w hide :wink:

Mage Assasin - zamiast dagger unarmed combat (nie mozna uzywac sundancer power bez broni sundancera). Slayer Focus GM nie ma sensu - przy 1 punkcie masz 2 min, przy 40 wydanych 3 min wiec....
AOE BLind - nie wiem czy to fixneli ale dziala tez na czlonkow teamu wiec sux.
Koniecznie warto wziac second DoT (Bloodfire - ze stamina dmg) i rozwinac przynajmniej do 100% flamecaling (focus do heala i second dot)
Co do ekwipunku to shadowmastery moze byc tylko w jewerly (i ewentualnie w staff ale on nie uzywa staff). Dobry stuff to albo itemy +int albo itemy +15dmgshield (+30dmg shield dobre vs dagger users).

Scout - track masz auto, ja pod team bym proponowal ptaszka bez dodge za to z runemasterem (single target cold i fire resist buff w jednym spellu, single target heal prawie tak dobry jak ten ireki)
Oprocz tego co podales gosc musi zrobic na GM Personal Detect hidden - wtedy za 10 stamina na 30 sek detektuje wszystko w polu widzenia nie odkrywajac nikogo z teamu (AE detect masz za 10 Personal detect od razu na GM ale 75 stamina zjada i odkrywa wszystko - wlacznie z toba i group membersami).
Do tego dochodzi rozwiniecie rapid shot i precision (nie wiem jak to dziala - ale rapid shot chyba all rozwijaja).
Na starcie wszystko -5 i trzeba mu dopakowac dex.
Z runow +35/40 do dex i con.


<font size=-1>[ Ta wiadomość została zmieniona przez: Karol66 dnia 2003-08-21 00:24 ]</font>

****
Avatar użytkownika

Posty: 1106
Dołączył(a): 8.11.2001
Offline
PostNapisane: 21 sie 2003, 14:31 
Cytuj  
Jak ja gralem mozna bylo uzyc rapid shot z lukiem w lapie a potem rearm na daggery na pzyklad i miales attack speed buff fajny , z tym ze pewnie juz to fixneli.


_________________
The Legendary.

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 20 ] 


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.