mmorpg.pl


Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona
Autor Wiadomość
*

Posty: 74
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 19:21 
Cytuj  
W sumie dziala mi moja postac ale zno dex spadl... mialem 39 a mam bez zbroi ok 30.. czemu tak jest ? Jeszcze rozumiem gdybym sobie nabijal sztucznie ale ja tylko sobie chodze grzecznie na cmentarz i scinam drzewa.. od tego mi roslo...


_________________
We are the keepers of the sacred words: "Ni", "Peng", and "Neee-wom"!

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 19:28 
Cytuj  
Anyu mi chodziło o Armslore ale jak ci nierosnie animal teimint to widze ze 2 skille nie rosną napewno mozna ćwiczyć ale skill niedochodzi tylko intelgencja a co mi po samej inteligencji bez Armslora :cool:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

****

Posty: 1274
Dołączył(a): 31.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 20:23 
Cytuj  
Mi tam taming rosnie, nawet zbytnio sie starac nie musze. Oswoje z 11-12 zwierzat i mi podskoczy o te 0.1 Inna rzecz ze ja mam 33.2 skilla :grin:


_________________
What we see now is like a dim image in a mirror.
Then we shell see face to face...

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:20 
Cytuj  
Boze znow mi spadlo ciezko zarobiony dex na tailoringu :sad: tym razem o 3 ale ponizej linijki ktora wybralem jako poczatkowy (mialem 26 a mam 23 a wybralem 25)Wy nawet nie weicie ile trzeba sie oszyc aby zdobyc 1 dexa. zrobcie cos z tym bo po kilku nastepnych padach bedziemy chodzili pojedynczymi krokami. Nie mowie juz ze GM nie odpowiedzial na moja prosbe zjawienia sie nawet jak nikogo w kolejce nie bylo przedemna, a nie mialem tylko i wylacznie sprawy z dexem ale rowniez zwiezane z tailoringiem to zanczy (juz wspominalem wczesniej ze 2 razy ale watpie ze ktos to odczytal) o NICIACH KTORE NIE SA NA SZPULI.
One nie chca sie przerobic na material, ani z cottonu zerwanego zrobic nici czy czegostam. Jak teraz tego posta nikt nie przeczyta to glupiego forum nie bede uzywal do zglaszanie bugow : Ten glupi sylacz bugow na stronce tez jest do bani bo sie nigdy nie wie czy GM to przeczytal i czy ma zamiar to poprawic - bo po jakiego pica jest mail zwrotny co?

A wiec podkreslam to co powinniscie, Wy, GMowie zrobic:
-poprawic predkosc zwiekszanmia statow przy pracach recznych typu tailoring (nie wiem jak jest z innymi robotami)
-powinniscie oddac potracone staty :razz:
-zrobic cos aby z nici BEZ szpuli dalo sie zrobic material
-(przypomnialem sobie cos) Taming za wolno rosnie oraz za duzo zwierzat niebezpiecznych przy miescie bo nawet do wlasnego domu nie ma jak dojsc po ciezkim dniu pracy
-i ostatni - z cottonu tez sie powwinno dac robic material

ps. prooooszee baaaardzo panow Wyzszych o ODPOWIEDZ na ten post :smile:
Dziekuje
Mennel :smile:)


_________________
My Silent Enigma...


Posty: 9
Dołączył(a): 6.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:46 
Cytuj  
Mam pewien dylemat mam w inwentarzu ok 60 wooden kite shield ale nigdzie nie da sie ich sprzedac (nawet w sklepie miesnym). To moj biznes wiec jak narazie nie mam sie z czego utrzymywac ... prosze o szybka interwencje :smile:


_________________
Ide tam gdzie ide nie ide gdzie nie ide ...

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:53 
Cytuj  
HURA 11 DEX powróciło mi jeeeeeeee bejbe :grin:

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 22:54 
Cytuj  
Mam tez problem z dexem, mialem 43 a teraz spadlo az o 8 pkt. Wczesniej tez takie skoki byly. Odejmowaliscie po czym dodawaliscie. Panowie, co jest grane? Zdecydujcie sie na cos, wszystko juz mi jedno czy zostanie mniejszy dex czy wiekszy ale niech juz sie tak nie waha

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:12 
Cytuj  
odnosnie dexa, ja mam screeny jakby ktos cchial zobaczyc, panowie Gm, dzis zrobiony, po spadku z wczoraj i sprzed kilku dni, kiedy mialem wiecej;-P
skoro niektorym wraca, to i ja na to licze;-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

***

Posty: 502
Dołączył(a): 13.01.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:17 
Cytuj  
KOLOS, a ty sie nie ciesz tak predko, jeszcze ci zabiora dexa :grin:

***

Posty: 516
Dołączył(a): 18.12.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:18 
Cytuj  
MArtre -> sfalszuj screeny i powiedz ze miales 150dexa a teraz masz 5, to bedziesz mial duuuuzego skoka :wink:

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:24 
Cytuj  
Drizzt wystarczy te piec;-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:27 
Cytuj  
dziekuje dziekuje odzyskalem dexy! :grin:DDDD


_________________
My Silent Enigma...

****

Posty: 1447
Dołączył(a): 17.11.2001
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:27 
Cytuj  
Cytuj:
2002-03-20 22:20, Mennel napisał:
A wiec podkreslam to co powinniscie, Wy, GMowie zrobic:
-poprawic predkosc zwiekszanmia statow przy pracach recznych typu tailoring (nie wiem jak jest z innymi robotami)
-powinniscie oddac potracone staty :razz:
-zrobic cos aby z nici BEZ szpuli dalo sie zrobic material
-(przypomnialem sobie cos) Taming za wolno rosnie oraz za duzo zwierzat niebezpiecznych przy miescie bo nawet do wlasnego domu nie ma jak dojsc po ciezkim dniu pracy
-i ostatni - z cottonu tez sie powwinno dac robic material

ps. prooooszee baaaardzo panow Wyzszych o ODPOWIEDZ na ten post :smile:
Dziekuje
Mennel :smile:)



Udzielam odpowiedzi...:

Nie chce mi sie ... dzisiaj.


_________________
Niemoralne jest pozostawienie pieniedzy frajerom.
Uzupelnienie: Smith&Wesson bije cztery asy.

**

Posty: 240
Dołączył(a): 20.02.2002
Offline
PostNapisane: 20 mar 2002, 23:35 
Cytuj  
O! wlasnie na to czekalem! Bo nie oczekuje na to abyscie robili to natychmiast ale abyscie potwierdzili ze to macie zamiar zrobic.
Dzieki
Mennelik


_________________
My Silent Enigma...

*

Posty: 66
Dołączył(a): 22.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 00:05 
Cytuj  
I jeszcze jedno ,wyrąbałem 2000 logs i huj nawet nie skoczylo mi o 0,1 skilla ,a przedtem co 3 drzewo mi skakało o 0,1 chce by powrócono do tamtego stanu prędkości tego skilla ,dziękuje z góry !!!

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 03:08 
Cytuj  
Co do znikającego dexa to wiem ze po jakimś czasie wraca do normy tylko nieiwem dlaczego ogule znika :smile:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

*

Posty: 102
Dołączył(a): 23.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 03:09 
Cytuj  
No może sie powtuże ale kiedy zrobicie armslora bo nierosnie wcale :sad:


_________________
Istota okrucieństwa jest rozpoznawana zarówno przez ofiarę jak i oprawcę - przez wszystkich

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 03:26 
Cytuj  
hmmmmmmm hmmmmmm hmmmmm
nie chcialbym byc upierdliwy, ale skoro jedak mozna cos zrobic z tym dexem to i ja bym chcial;-P
bardzo
zwlaszcza, ze dzis sie dowiedzialem, ze moj samochod ulegnie tak zwanej kasacji i jestem hmmmmm hmmm hmm wkurwiony;-P
ueeeeeeeeeeeeeeeeee ja chce moj dex;-P
bede wyl glosno i malo wyraznie;-)
i pochlapie sie browcem
bbbueeeeeee gdzie jest moj dex, bbbbbueeeeeeee.........
napewno da sie cos zrobic;-P
a jesli, to moze tak odrazu z hmmmmm hmmmmm hmmm z 25 wiecej w ramach odszkodowania za st(r)aty heh moralne?:-P
pzdr

ps chcialbym, zeby jakis gm sie ustosunkowal do takich nawolywan, zeby nie byly to wolania na puszczy.....ja ten dex naprawde stracilem i hmmm milo byloby go odzyskac, ale jesli nie... hmmmm no coz;-P
dobrze wiedziec i nie drzec ryja;-P


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

**

Posty: 360
Dołączył(a): 5.02.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 04:49 
Cytuj  
hmmm to raczej nie bug, ale chcialbym sie dowiedziec (a to dobre miejsce), z jakiej przyczyny, druga noc z rzedu, o tej samej porze serwer sie kladzie? (okolo 4)
spac idzie?:->


_________________
"Czy tańczyłeś kiedyś z diabłem w świetle księżyca?"

*

Posty: 139
Dołączył(a): 14.03.2002
Offline
PostNapisane: 21 mar 2002, 05:19 
Cytuj  
Teraz juz jest SPOKO z DEXEM ael mam tylko nadzieje ze nie spadnie mi po padzie cosik ale napewno nie :smile: :grin:

Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 288 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 15  Następna strona


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group | Theme based on Zarron Media theme | Copyright © 2001-2012 MMORPG.pl Team
Redakcja MMORPG.pl nie ponosi odpowiedzialnosci za tresc komentarzy i odpowiedzi umieszczanych przez uzytkownikow.